Real Madryt - Galatasaray Stambuł online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Galatasaray Stambuł
6 : 0

Courtois - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Kroos, Casemiro, Valverde - Rodrygo, Benzema, Hazard.
Muslera - Mariano, Teixeira, Luyindama, Nagatomo - Seri, Nzonzi, Lemina - Feghouli, Andone, Babel.

'
KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE.

Relacja live nie będzie kontynuowana.

19'
Ogromne nieporozumienie między Feghoulim i Seri skończyło kontrę gości, która mogła przynieść im bramkę na 1:3.

17'
Galatasaray w defensywie, gospodarze dominują i prowadzą grę.

15'
Courtois przenosi piłkę nad poprzeczką po potężnym uderzeniu Leminy. Belg zachował czujność.

14'
3:0! Podcinka Ramosa ląduje w siatce! Perfekcyjnie wykonał ten rzut karny kapitan Królewskich.

13'
żółta kartka Jest wskazanie na jedenasty metr! Napomnienie obejrzał także winowajca w tamtej sytuacji - Nzonzi.

11'
Tak też się dzieje - trwa wideoweryfikacja.

10'
Kroos upadł w polu karnym po kontakcie z Nzonzim, arbiter nie podyktował rzutu karnego. Gra wznowiona, choć niemiecki sędzia może jeszcze skorzystać z pomocy VARu.

9'
Dośrodkował z narożnika boiska Seri, piłka po zagraniu Iworyjczyka wylądowała wprost jednak w rękach Courtoisa.

8'
Rzut rożny mają gracze ze Stambułu.

7'
2:0! Ponownie Rodrygo!
Brazylijczyk wykończył centrę swojego rodaka - Marcelo, precyzyjną główką. Muslera bezradny, Real ma już dwubramkowe prowadzenie.

6'
Gospodarze w natarciu, kolejne bramki są kwestią minut.

4'
1:0! Rodrygo nie dał szans Muslerze!
Hazard doskonale odnalazł swojego kolegę na prawej stronie szesnastki, ten ograł stopera Galatasaray i płaskim strzałem ulokował piłkę w siatce

2'
Andone z Leminą próbowali odebrać piłkę Casemiro i przeprowadzić natychmiastową kontrę. Brazylijski pomocnik gospodarzy był jednak faulowany.

1'
Rozpoczął Real Madryt.

*'
Piłkarze już na murawie Estadio Santiago Bernabeu. Pierwszy gwizdek arbitra nastąpi za moment.

*'
Felix Zwayer to sędzia główny dzisiejszego spotkania.

*'
Rezerwowi przyjezdnych: Kocuk, Buyuk, Inan, Belhanda, Donk, Bayram, Mor.

*'
Trener Fatih Terim wybrał graczy, którzy powalczą dziś o zwycięstwo tureckiego zespołu.

*'
Ławka rezerwowych Realu: Areola, Militao, Modrić, Vazquez, Jović, Isco, Mendy.

*'
W powyższym składzie rozpoczną mecz gospodarze.

*'
Kolejnym celem, jaki na pewno przyświeca dzisiaj Galatasaray, byłoby odniesienie pierwszej wygranej w fazie grupowej tego sezonu Ligi Mistrzów.

*'
Ta sztuka słynnemu klubowi ze Stambułu nie udała się na własnym boisku. Tam madrytczycy wygrali, choć skromnie, bo tylko 1:0.

*'
Królewscy muszą odbić się po bardzo słabym początku w swojej grupie - zdobyli zaledwie cztery punkty na dziewięć możliwych. Turecki zespół natomiast podejmie próby sprawienia niemałej niespodzianki, jaką z pewnością byłoby pokonanie Królewskich.

*'
Witamy Państwa serdecznie!
Środowe emocje związane z Ligą Mistrzów czas zacząć - Real Madryt powalczy o zwycięstwo z Galatasaray Stambuł. Zapraszamy serdecznie do uważnego śledzenia meczu na żywo na naszym portalu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Galatasaray Stambuł, to zapraszamy do śledzenia meczu online