ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
ŁKS Łódź
0 : 1

Malarz - Grzesik, Juraszek, Sobociński, Klimczak - Kalinkowski (47' Piątek), Srnić, Trąbka - Pyrdoł (68' Pirulo), Ramirez - Kujawa (71' Radionov)
Putnocky - Broź, Golla, Puerta, Stiglec - Mączyński, Łabojko, Pich, Chrapek (90' Gąska), Płacheta (82' Samiec) - Exposito (60' Cholewiak)

Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo

Śląsk Wrocław objął rolę lidera w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Oczywiście trzeba pamiętać, że w tej kolejce zostanie rozegranych jeszcze siedem meczów i dużo może się w tej materii zmienić.
Coraz trudniejsza sytuacja w ligowych rozgrywkach ŁKS-u Łódź. Kolejny mecz, w którym nie udało się zdobyć bramki.

90+8'
Mathus Putnocky udanie wyciągnął kąśliwe zagranie Evgana Radionova, który chciał strzałem głową odmienić losy tego pojedynku. Próba okazała się trochę za słaba.

90+7'
Arkadiusz Malarz dośrodkował piłkę. Jego centrę zablokowali przeciwnicy. Wielka determinacja w gonieniu wyniku u piłkarzy ŁKS-u Łódź.

90+5'
żółta kartka Żółte kartki dla: Michała Trąbki, Arkadiusza Malarza oraz Krzysztofa Mączyńskiego.

90+4'
Przepychanki na placu gry. Już niemal całe dwie drużyny są zaangażowane w spór.

90+3'
Niepotrzebne wymiany zdań po obu stronach. Nerwy i stres dają o sobie znać. Nie chcemy oglądać niesportowych incydentów.

90+3'
Widać coraz większą frustrację oraz bezsilność w poczynaniach gospodarzy.

90+1'
Czas doliczony wynosi 4 minuty.

90'
Zmiana. Mateusz Gąska w miejsce Michała Chrapka.

88'
Niesportowe zachowanie pokazał Mathus Putnocky, bramkarz zespołu gości.

87'
żółta kartka Karę indywidualną zastosowano u jednego z piłkarzy Śląska Wrocław.

85'
Evgen Radionov przegrał rywalizację z Łukaszem Broziem. Zawodnik ŁKS-u próbował jakoś ratować sytuację, ale popełnił przewinienie.

84'
Mocno nieudolny strzał z pierwszej piłki oddał Krzysztof Mączyński. Zagranie bardziej po to, żeby oddalić grę, niż w jakimś stopniu zagrozić. Jesteśmy winni informację o tym, że piłka poleciała na wysokie rejony trybun.

82'
Piotr Samiec - Talar pojawił się na ostatnie minuty. Przemysław Płacheta wylądował na ławce rezerwowych.

81'
Arkadiusz Malarz bardzo udanie wyszedł do prostopadłego zagrania. Doświadczony bramkarz powstrzymał groźnie wyglądającą kontrę.

79'
Evgen Radionov wniósł wiele świeżości w grę gospodarzy. Być może kogoś takiego brakowało w pierwszej odsłonie tego meczu.

77'
5160 widzów pojawiło się na stadionie.

75'
Sędzia liniowy był zdecydowany, aby przerwać grę gospodarzom. Pozycja spalona Daniego Ramireza.

74'
Powoli zbliżamy się do decydującej fazy tego meczu.

73'
2:8 - statystyka, która odnosi się do ilości przyznanych kornerów.

71'
Ostatnia zmiana u gospodarzy. Evgen Radionov zastąpił na boisku Rafała Kujawę.

70'
Mateusz Cholewiak powinien dużo szybciej decydować się w polu karnym przeciwnika! W polu karnym było paru kolegów, ale mocno spóźniony spóźniony strzał zblokowali przeciwnicy.

68'
Pirulo wszedł na plac gry. Piotr Pyrdoł został ściągnięty z boiska.

66'
Silnie piłkę od rzutu wolnego wgrał Przemysław Płacheta. Futbolówkę udanie głową wybił z własnego pola karnego jeden z obrońców ŁKS-u Łódź.

65'
Sztab szkoleniowcy klubu z Łodzi przygotowuje kolejną roszadę personalną.

63'
Dani Ramirez zachował się zbyt egoistycznie. Pomocnik mógł, a nawet powinien dogrywać do lepiej ustawionych kolegów. Udany wślizg rywala wyjaśnił całą sytuację.

61'
Rafał Kujawa nie mógł się pogodzić z werdyktem sędziego głównego, który odgwizdał faul. Rzut wolny dla przyjezdnych.

60'
Erik Exposito pożegnał się już z boiskiem. Swoją szansę otrzymał Mateusz Cholewiak.

58'
Łódzki Klub Sportowy zajmuje ostatnie bezpieczne miejsce w ligowej stawce.

57'
Trener Lavicka zachował do tej pory spotkania komplet zmian.

55'
żółta kartka Żółta kartka dla Jana Sobocińskiego. Na boisku oglądamy coraz agresywniejszą grę.

54'
Tuż przy linii bocznej boiska powalony został piłkarz Śląska Wrocław.

52'
Jan Sobociński podjął się technicznego rozwiązania na boisku. Ciekawa próba poszybowała nad poprzeczką.

51'
Gracze Kazimierza Moskala chcą dużo bardziej zaryzykować na boisku.

49'
Aktualny wynik daje zawodnikom wrocławskiego klubu 1. miejsce w ligowej tabeli.

47'
Na placu gry zameldował się Łukasz Piątek. Doświadczony piłkarz zmienił na boisku Bartosza Kalinkowskiego.

46'
Początek II połowy dzisiejszego spotkania!

Koniec I części gry w Łodzi.

45+1'
Krzysztof Mączyński zdecydowanie przeciągnął swoje dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Nikt nie zdołał dojść do futbolówki.

45'
Blisko linii bocznej faulowany był Łukasz Broź.

43'
Rajd Przemysława Płachety na lewej flance boiska. Młodemu pomocnikowi nie udało się jednak precyzyjnie odegrać do klubowych partnerów.
Piłkę przejęli przeciwnicy.

41'
żółta kartka Faul taktyczny kosztował Jakuba Łabojko żółtą kartkę. Chodziło o przerwanie kontry przeciwnika.

40'
Przemysław Płacheta faulował w ofensywie. Sędzia przyznał gospodarzom rzut wolny.

38'
Zbyt przewidywalne było dośrodkowanie Przemysława Płachety od rzutu wolnego. Piłka posłana centralnie na głowę jednego z przeciwników.

37'
Erik Exposito zmarnował wyborną okazję do podwyższenia wyniku. Snajper miał sporo miejsca w pobliżu bramki, jednakże jego strzał nie był takiej jakości, jakiej się spodziewał.

35'
Dużej ilości dośrodkowań oglądamy po stronie Śląska Wrocław. Każda wrzutka rodzi spore ryzyko pod bramką Arkadiusza Malarza.

33'
Arkadiusz Malarz pewnie wygarnął piłkę, którą głową strącił Exposito. Bardzo ciężko było napastnikowi zaskoczyć doświadczonego goalkeepera ŁKS-u.

32'
Krzysztof Mączyński bardzo konkretnie "wyczyścił" sytuację w środku pola. Rzut wolny dla zespołu gospodarza.

30'
Kolejna interwencja wślizgiem w wykonaniu Jana Sobocińskiego. Ryzykowny ruch w tym kazusie się opłacił. Udało się zatrzymać niebezpieczną centrę, a piłka poleciała w boczną siatkę bramki.

29'
Snajperzy Śląska Wrocław wysoko podchodzą do obrony rywala. To w wielu przypadkach zdawało egzamin.

27'
Krzysztof Jakubik odgwizdał przewinienie na graczu popularnych "Wojskowych".

26'
Dani Ramirez za ostro próbował odebrać futbolówkę na połowie przeciwnika.

24'
Bardzo zgrabnie piłkę pod pole karne podprowadzili zawodnicy Kazimierza Moskala. Znakomite dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska do niekrytego Daniego Ramireza w ostatniej chwili zatrzymał Eric Puerta.

22'
Eric Puerto wybornie wślizgiem powstrzymał prostopadłe zagranie w kierunku Rafała Kujawy. Była to bardzo ważna interwencja.

21'
Podopieczni trenera Lavicki nie chcą zaprzestać na jednym golu. Czynione są starania, aby podwyższyć rezultat na tablicy.

19'
Exposito był ewidentnie pociągany za koszulkę na wysokości szesnastki ŁKS-u Łódź.

18'
Za słabe wykończenie akcji w wykonaniu Daniego Ramireza. Płaskie uderzenie pewnie wyciągnął Mathus Putnocky.

16'
Napastnicy beniaminka próbują realizować pressing w pobliżu pola karnego Śląska Wrocław, ale jak na razie na mało się to zdaje.

15'
Pierwszy kwadrans tego pojedynku już możemy odesłać do historii.

13'
Gooooooool! O bardzo pechowej interwencji pod swoją bramką mógł powiedzieć Jan Sobociński, który wpakował piłkę do siatki.
Ogromnie niefortunne zagranie wślizgiem zaskoczyło Arkadiusza Malarza.

12'
Obie ekipy nie boją się odważnej gry w ofensywie. Brakuje jednak większej precyzji i spokoju pod polem karnym.

10'
Para stoperów gospodarzy skutecznie pracuje w powietrzu. Niemal każda wrzutka jest przez nich neutralizowana.

9'
Krzysztof Mączyński użył zdecydowanie za dużo mocy w swój strzał zza pola karnego. Huknięcie powędrowało wysoko na trybuny stadionu.

8'
Faul taktyczny w środkowej strefie boiska zanotował gracz Łódzkiego Klubu Sportowego.

7'
Jeden ze stoperów Śląska Wrocław wybił daleko piłkę od swojego pola karnego. Zagrożenie zmierzało z lewej flanki boiska.

5'
Mocne, płaskie wstrzelenie piłki z prawego skrzydła zaprezentował Łukasz Broź. Kilku jego kolegów z klubu próbowało wślizgiem zamknąć dogranie, ale każdy z nich się minął z futbolówką.

3'
Dośrodkowanie Przemysława Płachety nie otworzyło przyjezdnym drogi do zdobycia bramki. Obrona ŁKS-u skutecznie sobie poradziła.

2'
Będzie pierwszy rzut rożny dla gości. Zablokowana została wrzutka autorstwa Roberta Picha.

1'
Zawodnicy łódzkiego klubu rozpoczęli dzisiejsze zmagania.

*'

*'
Za chwilę nastąpi minuta ciszy.

*'
Na stadionie odegrany zostanie hymn Polski - "Mazurek Dąbrowskiego".

*'
Sędzia główny wyprowadził już obie drużyny na płytę boiska.

*'
W roli arbitra głównego na placu gry zobaczymy dzisiaj Pana Krzysztofa Jakubika.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego zabrzmi o godz. 18:00

*'
Spotkanie w Łodzi zainauguruje 15. kolejkę PKO BP Ekstraklasy. To jest seria gier kończąca rundę jesienną obecnego sezonu ligowego.

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do śledzenia relacji "NA ŻYWO" z meczu: ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online