Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Plach – Rymaniak, Malarczyk, Korun, Kirkeskov – Hateley, Sokołowski – Badia (90' Konczkowski), Milewski (82' Steczyk), Felix – Parzyszek (57' Tuszyński).
Węglarz – Wójcicki, Runje, Arsenić, Bodvarsson – Pospisil (58' Horin), Kwiecień – Kostal (51' Bida), Imaz, Camara – Klimala (77' Mudrinski).

Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo

90+3'
Koniec meczu. Piast pokonał Jagiellonię 3:1 i został liderem PKO Ekstraklasy przynajmniej do jutra.

90'
Konczkowski zastąpił Badię.

88'
żółta kartkaczerwona kartka Bida sfaulował Steczyka i obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

82'
Steczyk zastąpił Milewskiego.

81'
Plach miał problemy z nieprzyjemną piłką skierowaną pod poprzeczkę i wybił ją na rzut rożny.

77'
Mudrinski zastąpił Kliamalę.

76'
Gool! 3:1! Tuszyński znakomicie przedarł się przez trzech obrońców i z prawej strony pola karnego sprytnie zagrał do Jorge Felixa, który z bliska pokonał Węglarza.

71'
Camara reklamuje zagranie ręką Tuszyńskiego, ale nie ma mowy o jedenastce.

65'
żółta kartka Korun ukarany żółtą kartką, a potem jeszcze słownie za gesty po kartce.

65'
Zablokowany strzał Milewskiego.

61'
żółta kartka Horin ukarany żółtą kartką.

60'
żółta kartka Bida ukarany żółtą kartką.

58'
Pospisil ma mocno rozciętą nogę i musiał opuścić boisko. Za niego wszedł Horin.

57'
Tuszyński zastąpił Parzyszka.

51'
Bida zastąpił Kostala.

51'
Kostal w momencie podanie nabawił się urazu i konieczna będzie zmiana.

50'
Goool! Prostopadłe podanie Kostala do Imaza w pole karne, ten od razu uderzył lewą nogą i pokonał Placha. Już tylko 2:1!.

50'
Węglarz obronił strzał z dystansu Rymaniaka.

48'
Piłka w bramce Piasta, ale Klimala był na ewidentnym spalonym i wcześniej sędzia przerwał grę.

46'
Zablokowane strzały Parzyszka i Badii sprzed pola karnego.

46'

45+4'
Koniec pierwszej połowy. Piast prowadzi z Jagiellonią 2:0.

44'
Świetna okazja dla Parzyszka, który otrzymał piłkę w polu karnym. Piłka przeleciała obok bramki, ale to zasługa Bodvarssona, który zablokował strzał i będzie tylko rzut rożny.

37'
Bardzo niecelny strzał Kostala sprzed pola karnego.

33'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie głową uderzał Felix.

30'
żółta kartka Kwiecień ukarany żółtą kartką.

27'
Pospisil dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a głową obok bramki uderzył Runje.

25'
Goool! 2:0 dla Piasta. Hateley podał w pole karne do Badii, a ten precyzyjnym strzałem po ziemi pokonał Węglarza. Bardzo solidnie wygląda Piast.

23'
Brakuje sytuacji strzeleckich, choć początek był obiecujący. Lepiej prezentują się jednak gospodarze.

18'
Zablokowane strzały Camary i Kwietnia sprzed pola karnego.

18'
Od momentu strzelania gola gra toczy się w środku pola.

15'
Kwadrans gry za nami. Piast jest zespołem lepszym.

9'
Goool! Felix jednak uniknął spalonego i jest gol został uznany. 1:0 dla Piasta!.

8'
Sędzia czeka na potwierdzenie z VAR.

7'
Felix umieścił piłkę w bramce, ale był na minimalnym spalonym.

5'
Kolejny strzał Parzyszka, ale niezbyt udany i piłkę złapał Węglarz.

3'
Imaz uderzył z dystansu. Również niecelnie.

2'
Parzyszek uderzył z półobrotu, ale bez efektów w postaci gola.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
W zeszłym sezonie obie drużyny rywalizowały ze sobą trzykrotnie. Bilans był remisowy. Najpierw Jagiellonia wygrała 2:1, potem był remis 1:1, a w rundzie finałowej to Piast wygrał 2:1.

'
Piast Gliwice zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy z dorobkiem 25 punktów. Jagiellonia ma dwa oczka mniej i jest siódma.

'
Rezerwowi Jagiellonii: Sandomierski, Kadlec, Błyszko, Mudrinski, Savković, Mystkowski, Horin, Bida, Wasilewski.

'
Rezerwowi Piasta: Szmatuła, Konczkowski, Jodłowiec, Pietrowski, Huk, Mokwa, Borkała, Steczyk, Tuszyński.

'
Początek meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice a Jagiellonią Białystok o godzinie 20:30. Transmisja TV: Canal+ Sport.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online