Wisła Płock - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
0 : 0

Dahne – Stefańczyk, Marcjanik, Uryga, Michalski – Rasak, Furman – Kwietniewski (77; Ambrosiewicz), Szwoch, Garcia (69' Tomasik)– Ricardinho (90' Zawada).
Pesković – Rapa, Jablonsky, Helik, Siplak (20' Pestka) – Lopes, Lusiusz (72' Dinum), Gol, van Amersfoort, Hanca – Piszczek (46' Wdowiak)

Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo

90+4'
Koniec tego meczu. Nie doczekaliśmy się bramek.

90+2'
Zablokowany strzał Zawady z pola karnego.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
Zawada zastąpił Ricardinho.

87'

86'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska niecelnie głową uderzał van Amersfoort. Nie było zagrożenia.

85'
Pozostaje żółta kartka dla Tomasika. Gramy dalej.

84'
Sędzia poszedł jeszcze na wideoweryfikacje.

83'
żółta kartka Tomasik ukarany żółtą kartką.

82'
żółta kartka Rapa ukarany żółtą kartką.

77'
Ambrosiewicz zastąpił Kwietniewskiego.

76'
4 212 kibiców ogląda ten mecz na żywo z perspektywy trybun.

72'
Dimun zastąpił Lusiusza.

69'
Tomasik zastąpił Garcię.

68'
Płaski strzał Urygi sprzed pola karnego pewnie złapał Pesković.

68'
Coraz wyraźniejsza przewaga Wisły Płock.

66'
Furman dośrodkował z rzutu wolnego, Jablonsky wybijał piłkę tuż nad poprzeczką własnej bramki.

63'
Szwoch dośrodkował do Michalskiego, ten zgrał piłkę głową, ale w ostatniej chwili wybili ją obrońcy.

62'
Kolejna żółta kartka dla kogoś z ławki Cracovii.

'

60'
Przeważa Wisła Płock, ale nie przekuwa tego na sytuacje strzeleckie.

59'
Mogło być groźnie pod bramką Wisły, ale Dahne wyszedł poza pole karne i wybił piłkę.

57'
Dobre dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego, ale obrońca zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

53'
Lopes oddał strzał z woleja. Niewiele obok słupka.

52'
Obraz gry się nie zmienił. Sytuacji brakuje.

46'

46'
Wdowiak zastąpił Piszczka.

'

45+4'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45+3'
Groźnie pod bramką Cracovii po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Będzie jednak tylko rzut rożny.

45+1'
Furman uderzył lewą nogą z dystansu. Pewnie interweniował Pesković. Był to pierwszy celny strzał.

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

41'
Nuuuddyyyy. Nic się nie dzieje.

38'
Zablokowany strzał Kwietniewskiego.

36'
Dośrodkowanie do vana Amersfoorta, ale ten tylko delikatnie dotknął piłkę i nie zdołał oddać strzału.

33'
Żółtą kartkę zobaczył również Michał Probierz.

33'
żółta kartka Pestka ukarany żółtą kartką.

27'
Walka toczy się o pozycję lidera, ale sytuacji strzeleckich prawie nie ma.

25'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Cracovii z rzutu rożnego, ale nikt nie sięgnął piłki.

20'
Siplak doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. Zastąpił go Pestka.

17'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, efektownie piętką uderzał Lopes, ale niecelnie.

15'
Kwadrans gry za nami. Brakuje sytuacji.

10'
Jak na razie lepiej prezentuje się Cracovia.

5'
żółta kartka Hanca ukarany żółtą kartką.

3'
Groźnie pod bramką Wisły Płock. Po zamieszaniu w polu karnym do strzału doszedł Helik, ale skiksował i uderzył obok bramki.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
Cracovia przed 15. kolejką PKO Ekstraklasy była wiceliderem. Do tej pory zdobyła 26 punktów. Wisła Płock ma tylko oczko mniej. Stawka sobotniego meczu jest więc bardzo duża.

'

Wisła Płock - Cracovia na żywo

Zapraszamy do śledzenia meczu PKO Ekstraklasy Wisła Płock - Cracovia na żywo. Początek w sobotę o godzinie 15:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online