Bayern Monachium - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
4 : 0

Neuer - Pavard, Martinez, Alaba, Davies - Kimmich - Mueller, Goretzka (72' Thiago) - Gnabry (70' Coutinho), Coman (76' Perisić)- Lewandowski.
Burki - Hakimi, Akanji, Hummels, Schulz - Witsel, Weigl (61' Alcacer) - Sancho (36' Guerreiro), Brandt, Hazard - Goetze (61' Reus).

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Borussia Dortmund

90+2'
Koniec meczu. Bayern pokonał Borussię 4:0!

90+2'
Coutinho uderzył obok bramki.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

88'
Ładny strzał z woleja Perisicia przeleciał obok bramki.

85'
Poprzedni mecz ligowy zakończył się wygraną Bayernu 5:0. Czy uda się ten wyczyn powtórzyć?

79'
Gool! Nokaut! Perisić zagrał do Thiago, a piłkę do własnej bramki skierował Hummels. 4:0. Bayern się bawi

79'
Perisić przed szansą, ale uderzył obok bramki.

76'
Gooool! LEWANDOWSKI. CO ZA BESTIA! Polak poczekał z piłką przed polem karnym, zagrał do Muellera, a ten odegrał piłkę "Lewemu", który z bliska zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.

75'
Perisić zastąpił Comana.

75'
Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Bayernu, ale dobrze ustawieni byli obrońcy.

73'
Mocny, ale niecelny strzał Muellera sprzed pola karnego.

73'
Mocny strzał Comana sprzed pola karnego przeleciał nad poprzeczką.

72'
Thiago zastąpił Goretzkę.

70'
Coutinho zastąpił Gnabry'ego.

69'
Mogło być 2:1. Piłka trafiła pod nogi Alcacera, który nieczysto w nią trafił i w idealnej sytuacji uderzył obok bramki.

67'
żółta kartka Coman ukarany żółtą kartką.

65'
Brakuje okazji strzeleckich.

63'
żółta kartka Reus ukarany żółtą kartką.

61'
Weigl opuścił boisko, a zastąpił Alcacer.

61'
Reus zastąpił Goetze.

59'
Mogło być 3:0. Lewandowski znakomicie zabawił się w polu karnym, ale w idealnej sytuacji uderzył obok słupka.

56'
Bayern ma cały czas przewagę.

52'
Świetne zagranie do Gnabry'ego, ale ten nie zdołał sięgnąć piłki na tyle, aby trafić do bramki.

47'
To był mógł być Roberta Lewandowskiego do którego kierowane było podanie, ale w momencie próby uderzenie utrudnił mu to obrońca i piłka trafiła do Gnabry'ego.

47'
Goool! Spalonego nie było. Trafienie Gnabry'ego uznane i Bayern prowadzi 2:0.

47'
Gnabry umieścił piłkę w bramce Borussii, ale sędzia odgwizdał spalonego Comana, który wybiegał z połowy boiska i zaliczył asystę. Czekamy jeszcze na wideoweryfikacje.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Bayern ma mecz pod kontrolą i prowadzi 1:0 po bramce Roberta Lewandowskiego.

45'
Katastrofalny strzał z dystansu Comana.

44'
Guerreiro mocno wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, doszedł do niej Witsel, ale uderzał z linii końcowej i nie mógł skierować piłki do bramki.

38'
Kapitalna akcja Bayernu. Davies dośrodkował w pole karne, tam strzał został zablokowany i piłkę do pustej bramki skierował Gnabry, który był jednak na spalonym i gol słusznie nie został uznany.

36'
Guerreiro zastąpił Sancho. Trener Borussii musiał zareagować.

32'
Bayern cały czas ma przewagę. Borussia jest bezradna.

29'
Lewandowski ma kolejne rekordy do pobicia.

28'
Bayern gra na luzie i ma olbrzymią przewagę.

27'
Lewandowski kapitalnie opanował piłkę w polu karnym, dośrodkował wzdłuż bramki i obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

27'
Lewandowski opanował piłkę w polu karnym, zagrał dobrze do Comana, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału.

26'
Z narożnika pola karnego nad poprzeczką uderzał Coman.

25'
Sytuacji strzeleckich nie ma w tym meczu za dużo. Właściwie to jest ich bardzo mało.

22'

20'
Mecz toczy się w szybkim tempie.

17'
Gooool! LEWANDOWSKI. PIerwsze dośrodkowanie z prawej strony nie przyniosło efektu, ale po chwili poprawił Mueller, a w polu karnym świetnie odnalazł się Lewandowski i strzałem głową pokonał Burkiego. Co za forma, co za seria!

15'
Posiadanie piłki: 46% - 54%.

15'
Okres gry w którym mieliśmy sporo fauli.

11'
Dobra akcja Borussii, ale Martinez świetnie powstrzymał Goetze i będzie rzut rożny.

10'
Lewandowski próbował przedrzeć się przez defensywę Borussii, ale Hummels dobrze go powstrzymał.

7'
Długie zagranie do Lewandowskiego, ale był spalony.

'
Oto wszystkie bramki jakie Borussii strzelił Lewandowski:

4'
Tym razem to Lewandowski faulował w ataku.

3'
Akcja Borussii, ale sędzia słusznie odgwizdał spalonego.

3'
Faul na Lewandowskim 30 metrów od bramki. Rzut wolny szybko rozegrany, ale obrona Borussii nie dała się zaskoczyć.

1'

'
Mecz poprowadzi Felix Zwayer.

'
Rezerwowi Bayernu: Sven Ulreich, Thiago Alcantara, Corentin Tolisso, Mickael Cuisance, Philippe Coutinho, Lukas Mai, Ivan Perisić

'
Rezerwowi Borussii: Marwin Hitz, Paco Alcacer, Jacob Bruun Larsen, Mahmoud Dahou, Thomas Delaney, Raphael Guerreiro, Łukasz Piszczek, Marco Reus, Dan-Axel Zagadou

'
W pierwszym składzie Bayernu znalazł się oczywiście Robert Lewandowski. Łukasz Piszczek zasiadł na ławce.

'

Mecze na żywo: Bayern - Borussia

Początek meczu Bayern - Borussia o godzinie 18:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online