Wisła Kraków - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
0 : 1

Buchalik - Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - Basha, Silva (79' Buksa) - Mak (58' Chuca), Wojtkowski, Boguski (67' Błaszczykowski) - Brożek.
Steinbors - Zbozień, Maghoma, Danch, Marciniak - Busuladzić, Vejinović - Antonik (86' Młyński), Nalepa (90+3' Da Silva), Jankowski - Skhirtladze.

*'
Gdynianie odbijają się od dna i wskakują na pierwszą bezpieczną lokatę, czyli tę oznaczoną numerem trzynaście. Wisła spada na piętnaste miejsce.

Koniec zawodów! Arka Gdynia wygrywa w Krakowie z Wisłą 1:0.

90+3'
Kolejna zmiana w zespole pomorskim: Da Silva wszedł na boisko, opuścił je Nalepa.

90+1'
Sadlok strzałem głową wykończył dogranie z boku boiska, trafił jednak w rywala.

90'
Pięć minut zostało doliczonych do regulaminowego czasu gry.

89'
Vejinović obił poprzeczkę! To drugi raz, kiedy centymetry dzielą Holendra od celebracji gola.

88'
Chuca podciął Vejinovicia tuż przed polem karnym Wisły. Będzie strzał któregoś z graczy przyjezdnych.

86'
Pierwsza roszada w Arce Gdynia: Młyński za Antonika.

85'
żółta kartka Busuladzić z kartką na koncie za faul taktyczny na Błaszczykowski.

84'
Wrzutka Nalepy prosto w ręce Buchalika.

82'
Wisła podejmuje próby doprowadzenia do remisu. Pozostało im około dziesięciu minut walki.

81'
Bezpośrednio uderzył Wojtkowski, próba przeszła nad poprzeczką.

80'
żółta kartka Zbozień popełnił przewinienie tuż przed polem karnym gości. Żółta kartka dla defensora Arki.

79'
Ostatnia zmiana po stronie gospodarzy: Buksa zastąpił Silvę.

78'
Biała Gwiazda jest jakby sparaliżowana, widać to od momentu straty gola.

76'
Arka miała kolejną szansę, za sprawą nieodpowiedzialnej straty Wisły. Antonik jednak ją zaprzepaścił poprzez fatalne wstrzelenie piłki w pole karne.

75'
Skhirtladze wjechał w szesnastkę i kropnął z ostrego kąta. Buchalik zbił piłkę poza pole gry.

74'
Busuladzić otrzymał szansę na strzał po fatalnym podaniu Błaszczykowskiego, ale uderzył piłkę w sposób tragikomiczny, bardzo wysoko nad bramką.

73'
Rzut rożny wywalczyli gracze z Gdyni.

71'
0:1! Jankowski otworzył wynik spotkania!
Nalepa dograł wprost na głowę byłego napastnika Wisły, a ten z bliska skarcił swój poprzedni zespół, lokując piłkę w bramce udaną główką.

69'
Płasko uderzył Nalepa, zablokował jego uderzenie Janicki.

67'
Druga korekta w składzie Białej Gwiazdy: Błaszczykowski za Boguskiego.

66'
Skhirtladze trafił do siatki, ale sędzia liniowy ponownie podniósł chorągiewkę do góry! Jak pokazały powtórki, miał rację.

64'
Zbozień potężnie uderzył z daleka, Buchalik musiał ratować się łapaniem na raty.

62'
Gra wznowiona, Wojtkowski na razie wraca do rywalizacji.

60'
Niefortunne zderzenie Wojtkowskiego z Bashą skończyło się dla tego pierwszego rozbiciem łuku brwiowego.

59'
Zbozień zblokował uderzenie Brożka, które niechybnie wpadłoby do siatki, gdyby nie wślizg wcześniej wspomnianego obrońcy Arki.

58'
Roszada w Wiśle Kraków: Chuca w miejsce Maka.

56'
Ostatecznie arbiter nakazał wznowienie gry przez Buchalika. Wynik pozostaje bezbramkowy.

55'
Trwa analiza tej sytuacji przez system VAR.

54'
Maghoma wbił piłkę do siatki, ale arbiter odgwizdał ofsajd. Były stoper Tottenhamu Hotspur nie był jednak na spalonym, w odróżnieniu od dwóch innych graczy Arki, którzy nie doszli do centry.

53'
Skhirtladze faulowany na wysokości pola karnego Wisły. Rzut wolny może przynieść zagrożenie.

51'
Niebywałe pudło Antonika z bliska! Piłkarz Arki otrzymał podanie w pole bramkowe od Nalepy, miał przed sobą praktycznie tylko golkipera, ale uderzył obok słupka.

49'
Główkował Nalepa w polu karnym - trafił wprost w Buchalika.

48'
Busuladzić znalazł sobie pozycję do mocnego uderzenia z dużej odległości. Próba była jednak bardzo niecelna.

46'

*'
Nie ma zmian w składach obu ekip.

*'
Zawodnicy powrócili na arenę zmagań.

*'

*'
W tym meczu brakuje tylko bramek. Akcji mogących zmienić rezultat było dużo, szwankuje nieco skuteczność. Liczymy, że druga część spotkania przyniesie gole, nie tracąc przy tym piłkarskiej jakości.

45'
Arbiter przedłużył pierwszą część meczu o minutę.

43'
Boguski wykończył dogranie Maka strzałem z powietrza, zbyt lekkim jednak, aby zaskoczyć bramkarza gości.

42'
żółta kartka Maghoma zobaczył żółtą kartkę.

41'
Nie wyszło to zagranie Nalepie - piłka wyszła na aut.

40'
Od stałego fragmentu gry z okolicy narożnika boiska rozpocznie grę Arka. Centrować lub strzelać będzie Nalepa.

38'
Buchalik odbił piłkę poza boisko, uderzenie gracza Arki było z okolicy narożnika pola karnego.

37'
Danch świetnie przedłużył dośrodkowanie Nalepy, ale Maghoma nie skończył zgrania uderzeniem.

36'
Korner dla gości.

35'
Nieudanie uderzył sprzed pola karnego Mak. Steinbors odprowadził piłkę wzrokiem.

32'
Wydaje się, że graczowi z linii pomocy Arki Gdynia zabrakło około centymetra, aby trafienie zostało uznane.

31'
Ostateczna decyzja - piłka nie przeszła linii bramkowej. Holenderski pomocnik może mówić o sporym braku szczęścia.

30'
Vejinović z chwili na chwilę się rozkręca - kapitalnie kropnął z dystansu, piłka odbiła się od poprzeczki i nie wiadomo, czy futbolówka przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.

28'
Teraz Vejinović podjął jakby próbę zatarcia nie najlepszego obrazu swojej gry, uderzając w niezły sposób z dystansu, zmuszając Buchalika do niezwykle trudnej interwencji.

27'

25'
Kolejna interwencja bramkarza Arki - musiał sparować uderzenie Silvy z dystansu.

23'
Zbozień złapany na spalonym.

21'
żółta kartka Kara indywidualna dla Vejinovicia, powodem faul taktyczny na przeciwniku.

20'
Ładnym rajdem, zakończonym wejściem w pole karne, popisał się Antonik, po czym podał piłkę do Skhirtladze, a Gruzin dał ją sobie zabrać.

19'
Makowi nie udało się dośrodkować piłki spod linii końcowej. Wznowi grę Steinbors.

17'
żółta kartka Sadlok ujrzał żółty kartonik za przewinienie na własnej połowie.

16'
Steinbors cały czas ma co robić - przed momentem znakomicie wybronił groźny strzał Wojtkowskiego.

15'
Pięknie uderzył Sadlok, jeszcze lepiej spisał się łotewski golkiper Arki, który przebił piłkę nad bramkę, na górną siatkę.

15'
Faulowany był Sadlok przez Vejinovicia, stosunkowo blisko szesnastki przyjezdnych.

14'
Centra Sadloka została posłana wprost na głowę defensorów gości.

13'
Rzut wolny zdobyli gracze Macieja Stolarczyka. Pole karne Arki Gdynia w pobliżu.

12'
Sadlok doszedł do główki po centrze ze skrzydła. Piłkę skierował jednak nad poprzeczką.

10'
Brożek i Silva zmarnowali wyborne okazje do zdobycia gola! Najpierw doświadczony snajper w sytuacji sam na sam uderzył wprost w Steinborsa, potem Brazylijczyk opanował piłkę i dwukrotnie skiksował, posyłając ostatecznie futbolówkę ponad bramką.

9'
Druga próba gospodarzy także nie przyniosła efektu. Klemenz posłał zbyt mocne dalekie podanie na skrzydło, przez co Niepsuj nie miał większych szans na opanowanie piłki przed linią końcową.

7'
Krakowianie chcieli odpowiedzieć na dotychczasowe akcje Arki, jednak to im się, w pierwszej próbie, nie udało. Brożek otrzymał podanie od Boguskiego, ale w momencie zagrania był na ofsajdzie.

5'
Antonik omal nie zaskoczył Buchalika! Piłka po centrostrzale Antonika odbiła się od słupka, później opuściła boisko.

4'
Ratunkowy wślizg Boguskiego przeciął zagranie rywala. Rzut rożny dla gdynian.

3'
Skhirtladze wpadł w pole karne, ale nie udało mu się dojść do pozycji strzeleckiej.

2'
Atak gości zakończył się niepowodzeniem - wiślacy skutecznie zatrzymali szarżujących arkowców.

1'
Sędzia Marciniak zagwizdał po raz pierwszy!

*'
Zawodnicy wychodzą na murawę. Minuty dzielą nas od rozpoczęcia spotkania.

*'
Rozjemcą meczu będzie Szymon Marciniak (Płock).

*'
Rezerwowi Arki: Krzepisz, Wawszczyk, Samu, Olczyk, Młyński, Da Silva, Łoś, Stępień, Siemaszko.

*'
Znamy już także zestawienie przyjezdnych.

*'
Ławka rezerwowych miejscowych: Lis, Burliga, Drzazga, Błaszczykowski, Wasilewski, Buksa, Zdybowicz, Pawłowski.

*'
Tak prezentuje się skład Wisły Kraków: Buchalik - Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - Basha, Silva - Mak, Wojtkowski, Boguski - Brożek.

*'
Obydwa kluby będą musiały sobie poradzić bez kilku ważnych graczy - w Arce nie wystąpią m.in.: Nando Garcia (zawieszenie za czerwoną kartkę), Luka Marić, Marcin Budziński, Adam Deja i Frederik Helstrup (wszyscy leczą urazy). W Wiśle na pewno nie zobaczymy dziś, z powodu kontuzji m.in. Jakuba Bartosza.

*'
W tabeli wyżej znajduje się Biała Gwiazda - na miejscu czternastym, drużyna z Pomorza na ostatniej, szesnastej lokacie. W liczbie zdobytych punktów różnica jest niewielka: gospodarze zdobyli jedenaście oczek, goście dziesięć.

*'
Zbliżający się pojedynek jest bardzo ważny dla obu ekip - zarówno Wisła jak i Arka mieszczą się w strefie spadkowej. Wygrana jest bardzo potrzebna krakowianom oraz gdynianom.

*'
Witamy wszystkich serdecznie! Chcielibyśmy z przyjemnością Państwa zaprosić na mecz Wisły Kraków z Arką Gdynia, który będzie można śledzić na naszym portalu. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi o 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online