Lech Poznań - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Van der Hart - Gumny, Satka, Rogne, Kostewycz - Muhar (79' Tomczyk), Tiba - Jóźwiak, Jevtić, Puchacz (67' Marchwiński) - Gytkjaer.
Kozioł - Spychała, Kovacević, Marquez, Gardawski - Gnjatić, Radin - Lioi (73' Jukić), Cebula (87' Pucko) - Djuranović, Papadopulos (79' Żyro).

Tiba (88.) żółta kartka
Radin (88.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Korona Kielce

*'

90+4'
Tiba posłał piłkę w kierunku bramki bezpośrednio ze stałego fragmentu gry, ale próba Portugalczyka nie była celna.

90+3'
Tomczyk obił poprzeczkę! Napastnik Lecha huknął z powietrza, piłka po drodze otarła się o Kovacevicia i wylądowała na obramowaniu bramki. Po chwili Marchwiński został sfaulowany przez gracza Korony niedaleko szesnastki.

90+1'
Fatalnie uderzył Djuranović, wysoko nad bramką. W międzyczasie sędzia doliczył pięć minut do drugiej połowy.

90'
Jóźwiak podciął Radina tuż przed polem karnym Lecha. Nieodpowiedzialny faul skrzydłowego. To może być najlepsza okazja dla Korony w drugiej połowie.

89'
Bezpośrednie uderzenie Jevticia nie zaskoczyło golkipera gości.

88'
żółta kartka Radin i Tiba obejrzeli żółte kartoniki. Pomocnik Korony za faul na Jóźwiaku, Tiba za dyskusje z arbitrem.

85'
Gumny, przez swoją nonszalancję w polu karnym, zepsuł atak swojego zespołu. Gdyby prawy defensor lepiej zgrał piłkę do Gytkjaera, to być może wynik uległby zmianie.

84'
Lechici nie potrafią rozerwać szyków defensywnych Korony - cały czas biją głową w mur.

81'
Coraz mniej wskazuje na to, aby w tym spotkaniu padł choćby jeden gol.

79'
Druga zmiana w obu drużynach: w Lechu Tomczyk wszedł za Muhara, w Koronie Żyro zastąpił Papadopulosa.

77'
Koroniarze skutecznie przerywają ataki Lecha, w ofensywie nie potrafią natomiast stworzyć skutecznej akcji mogącej przynieść okazję podbramkową.

75'
Lechici wciąż nacierają w kierunku pola karnego gości, ale po anulowaniu trafienia Rogne można odnieść wrażenie, jakby stracili nieco impetu.

73'
Pierwsza zmiana w Koronie Kielce: Lioi opuścił boisko, zameldował się na nim Jukić.

71'
Lioi zacentrował piłkę wprost w ręce Van der Harta.

69'
Bardzo mocny strzał Tiby z okolicy dwudziestego piątego metra przeszedł obok celu.

67'
Korekta w składzie Lecha Poznań: Marchwiński w miejsce Puchacza.

66'
Gol anulowany! Norweski defensor pomógł sobie ręką przy finalizacji centry Jevticia.

65'
Trwa wideoweryfikacja tej sytuacji, są wątpliwości, czy przypadkiem stoper nie trafił do siatki ręką.

64'
Rogne wpakował piłkę do siatki po dograniu Jevticia! Kozioł został uprzedzony przez Norwega, dla którego jest to drugi gol w drugim ligowym meczu z rzędu.

63'
Korner dla Lecha Poznań.

61'
Van der Hart miał wielkie problemy z przejęciem prostej piłki w powietrzu, co sprezentowało gościom okazję na zmianę rezultatu, jednak żaden z kielczan nie zdołał posłać uderzenia na bramkę lechitów.

60'
Defensorzy zespołu z Kielc mieli spory problem z wyekspediowaniem piłki po centrze Puchacza, ale ostatecznie udało im się zażegnać zagrożenie.

58'
Gospodarzom wyraźnie brakuje precyzji w grze.

56'
Puchacz upadł w polu karnym po kontakcie ze Spychałą. Wychowanek Lecha nie protestował po tym wejściu, co utwierdziło sędziego w decyzji o nieprzyznaniu poznaniakom rzutu karnego.

55'
Bramkarz Lecha bardzo pewnie wybronił drugi z rzędu strzał Djuranovicia, tym razem głową.

54'
Djuranović zmusił Van der Harta do interwencji - to była chyba pierwsza parada Holendra w tym meczu.

53'
Kompletnie nieudanym strzałem Lioia zakończyła się akcja Korony.

51'
Przewaga gospodarzy, podobnie jak w pierwszej połowie, jest znacząca, ale podobnie jak wtedy, nie przekłada się to na wynik.

49'
Tiba ładnie zgrał piłkę Satce, Słowak jednak źle złożył się do uderzenia i znacznie przestrzelił.

48'
Od narożnika placu gry wznowią grę miejscowi.

47'
Fatalnie dośrodkował Kostewycz, który w momencie zagrania miał dużo czasu i miejsca. Piłkę posłał do rękawic golkipera.

46'

*'
Bez zmian w wyjściowych składach rozpoczną drugą część meczu obydwa kluby.

*'

*'
Lechici prowadzą grę, ale nie potrafią przełożyć tego na wynik. Korona tylko momentami starała się odpowiedzieć na ataki gospodarzy.

Przerwa.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

44'
Marquez sfaulował szarżującego i prowadzącego kontratak Jóźwiaka.

42'
Kostewycz próbował zagrać techniczne podanie do Jóźwiaka, ale jego podanie przerwał Spychała.

40'
Papadopulos ucierpiał w jednym ze starć o piłkę. Czech na moment musi opuścić boisko.

37'
Ogromne zamieszanie w polu karnym Korony Kielce - strzały oddali Jevtić i Puchacz, ostatecznie jednak nie będzie nawet rzutu rożnego dla gospodarzy.

36'
Wślizg Gnjaticia uniemożliwił Gumnemu posłanie centry. Korner dla Lecha Poznań.

34'

32'
Krótko rozegrał to Jevtić, posłał piłkę do Puchacza, a ten uderzył - bardzo wysoko nad poprzeczką.

31'
Gardawski powalił Gumnego na ziemię stosunkowo blisko swojego pola karnego.

29'
Jóźwiak starał się rozegrać bliźniaczo podobną akcję ponownie ze Szwajcarem, ale tym razem połapali się w tym gracze prowadzeni przez Mirosława Smyłę.

27'
Przepiękny atak przeprowadzili poznaniacy - Jevtić wspaniale odnalazł Jóźwiaka w szesnastce zagraniem omijającym całą linię defensywy przeciwnika, wychowankowi Lecha nie udało się jednak oddać celnego strzału, gdyż zabrakło mu precyzji w wykończeniu.

25'
Kozioł, choć pomylił się przy wyjściu do dogrania, świetnie wybronił zmierzającą do bramki piłkę po główce Gytkjaera!

24'
Ciekawym zagraniem w pole karne Kostewycz chciał znaleźć Gytkjera. Duńczyk nie zdążył jednak do tej piłki.

22'
Marquez został złapany na ofsajdzie w momencie dośrodkowania od Cebuli.

21'
Faul Muhara na Radinie niedaleko szesnastki Kolejorza. Od rzutu wolnego rozpoczną gracze Korony.

20'
Tiba kropnął z dużej odległości, Kozioł nie miał jednak kłopotu ze złapaniem futbolówki.

18'
Korona podejmuje próbę utrzymania się w pobliżu pola karnego Lecha przez nieco dłuższy okres.

16'
Dobrze ustawił się Marquez, dzięki czemu nie miał problemu z wybiciem piłki dorzuconej z boku przez Kostewycza.

15'
Poznaniacy mają dość wyraźną przewagę, ale na razie nic z tego nie wynika.

13'
Djuranović opanował dogranie z rogu i uderzył. Nie była to najlepsza próba, bo grę rozpocznie Van der Hart.

12'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry, dośrodkowanie Jevticia spadło na głowę obrońców ekipy z Kielc. Po chwili kielczanie także zdobyli rzut rożny, choć z drugiej strony boiska.

11'
Korner wywalczyli gracze trenera Żurawia.

10'
Gytkjaer sfinalizował dogranie ze skrzydła efektownym wolejem. Próba była jednak niecelna.

8'
Ładna wymiana podań pomiędzy Jóźwiakiem i Tibą przyspieszyła akcję gospodarzy, po której Lech stworzył sobie najdogodniejszą okazję do zmiany wyniku! Portugalczyk wpadł w pole karne i uderzył - wprost jednak w bramkarza Korony, poprawka Jóźwiaka była fatalna. Od bramki wznowi grę Kozioł.

7'
Kiks Papadopulosa zakończył atak pozycyjny gości.

6'
Centrę z narożnika nieczystym strzałem zamknął Gytkjaer, Duńczykowi zabrakło jednak siły w tym wykończeniu, a to ułatwiło interwencję golkiperowi.

5'
Jevtić uderzył z daleka, po drodze był rykoszet, przez co piłka przeszła obok słupka. Lechici mają rzut rożny.

4'
Radin ostro potraktował Puchacza, odgwizdane przewinienie, ale bez kartki dla gracza przyjezdnych.

3'
Korona przeprowadziła kontratak, zakończony strzałem z dystansu Cebuli. Pomocnik gości trafił jednak w Rogne.

1'
Rozpoczęli poznaniacy.

*'
Piłkarze meldują się na murawie.

*'
Arbiter meczu to Piotr Lasyk (Bytom).

*'
W kadrze goście nie ma Jakuba Żubrowskiego - to efekt zawieszania, spowodowanego uzbieraniem zbyt dużej liczby żółtych kartek.

*'
Rezerwowi Korony Kielce: Osobiński, Tzimopoulos, Dziwniel, Żyro, Jukić, Zalazar, Szymusik, Pucko, Pacinda.

*'
Zestawienie przyjezdnych z województwa świętokrzyskiego prezentuje się następująco: Kozioł - Spychała, Kovacević, Marquez, Gardawski - Gnjatić, Radin - Lioi, Cebula - Djuranović, Papadopulos.

*'
Na ławce rezerwowych Lecha zasiądą: Szymański, Crnomarković, Tomczyk, Żamaletdinow, Moder, Makuszewski, Amaral, Marchwiński, Kamiński.

*'
Trener lechitów, Dariusz Żuraw, postanowił posłać do boju powyżej wymienionych piłkarzy.

*'
Koroniarze są klubem mającym mniejsze aspiracje niż ich rywal z Wielkopolski, jednak w aktualnych rozgrywkach zamiast dotychczasowego pewnego utrzymania w lidze, są na ostatnim miejscu w tabeli. To pewnością poważnie niepokoi kibiców kieleckiej drużyny.

*'
Obydwie drużyny nie są w najlepszej formie, ale to dzisiejsi gospodarze zawodzą w tym sezonie bardziej. Poznaniacy zajmują dziesiątą lokatę, do podium tracą aż osiem punktów. Dla zespołu uchodzącego za faworyta do mistrzostwa to wynik bardzo słaby.

*'
Dzień dobry, Państwu! Do rywalizacji w niedzielne popołudnie przystąpią dwie ekipy, których dyspozycja w obecnym sezonie mocno rozczarowuje ich sympatyków. Mowa tu o Lechu Poznań i Koronie Kielce. Spotkanie pomiędzy poznaniakami oraz kielczanami, na które serdecznie zapraszamy, zostanie zainaugurowane przez sędziego o godzinie 15:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online