Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Kuciak - Makowski, Maloca, Nalepa, Mladenović - Kubicki, Łukasik - Haraslin (84' Arak), Gajos (64' Paixao), Wolski (63' Peszko) - Sobiech
Stipica - Zech, Kostas, Matynia, Stec (87' Frączczak) - Dąbrowski, Kozulj, Spiridonović (64' Hostikka), Kowalczyk, Listkowski (66' Bartkowski) - Buksa

Kozulj (9.)

Kowalczyk (16.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin

*'
Dziękujemy pięknie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Chaotyczne próby ofensywne gdańskiego zespołu.

90+2'
Adam Buksa za długo zwlekał z podjęciem decyzji w polu karnym rywala. Dobrze powracający defensor zażegnał całe niebezpieczeństwo.

90'
Dodatkowy czas: 4 minuty.

89'
Rajd Sławomira Peszko został wyśmienicie zablokowany przez Huberta Matynię.

87'
Dawid Stec wylądował na ławce rezerwowych. Adam Frączczak już na murawie.

84'
Jakub Arak dał zmianę za Lukasa Haraslina.

82'
Silne uderzenie w wykonaniu Michała Nalepy. Mocno kopnięta futbolówka przeleciała obok światła bramki.

79'
Sławomir Peszko pechowo zderzył się z Hubertem Matynią.

78'
Dużo niedokładności w poczynaniach obu ekip.

75'
Ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

71'
Kubicki posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

68'
Faul na Flavio Paixao. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

66'
Marcin Listkowski został przed chwilą zastąpiony przez Jakuba Bartkowskiego.

64'
Na boisku także biega Santeri Hostikka. Srdjan Spiridonović na ławce rezerwowych Pogoni Szczecin.

62'
Sławomir Peszko oraz Flavio Paixao zameldowali się na placu gry. Portugalczyk zmienił Macieja Gajosa.

55'
Tomasz Podstawski ofiarą przewinienia taktycznego.

53'
Skutecznie został zatrzymany strzał Dawida Steca.

50'
Gospodarze ambitnie podeszli do drugiej odsłony tego spotkania.

48'
W czasie przerwy nie doszło do zmian w składach.

46'
Pogoń rozpoczęła grę po przerwie.

Koniec I połowy meczu w Gdańsku.

45'
Słupek! Mario Maloca wybornie wyszedł w powietrze i zagrał głową! Kolejne ostrzeżenie dla gości.

43'
Artur Sobiech nie wszedł w porę w akcję ofensywną. Niezłe dośrodkowanie Lukasa Haraslina nie znalazło w końcu adresata.

41'
Michał Nalepa chybił po strzale głową. Piłka przeleciała obok prawego słupka bramki.

36'
Dusan Kuciak pewnie zgarnął zbyt sygnalizowany strzał.

33'
5-5 w statystyce "faule".

30'
Dwa kwadranse tego meczu przeszły już do historii.

25'
Piłkarze Pogoni Szczecin dobrze się przesuwają w bloku defensywnym.

22'
Haraslin jest zawodnikiem, który wykazuje się sporą aktywnością.

19'
Pogoń przeważa na płycie boiska. Lechia mocno się odkryła.

16'
żółta kartka Żółta kartka dla Sebastiana Kowalczyka.

13'
Dzisiejsze starcie zamyka rundę jesienną PKO BP Ekstraklasy sezonu 2019/20.

11'
Hubert Matynia świetnie ubiegł wślizgiem Artura Sobiecha. Gospodarze bardzo zgrabnie, kilkoma podaniami przybliżyli się do bramki Dante Stipicy.

9'
Gooooooool! Radość u przyjezdnych! Znakomicie rozegrana akcja przez "Portowców"! Zvonimir Kozulj wpisał się na listę strzelców w tym meczu.

7'
Lukas Haraslin wypracował dla siebie idealną szansę strzelecką. Błyskotliwy rajd na połowie przeciwnika został jednak zmarnowany przez kompletnie nieudolne uderzenie z pola karnego.

5'
Przy tym meczu pracuje system VAR.

4'
Lechia Gdańsk miała dwa kornery, jednak nie udało się jej stworzyć zagrożenia.

2'
Odważny początek pojedynku w wykonaniu gospodarzy.

1'
Lechia rozpoczęła.

*'

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia naszej relacji z meczu: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin.
Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online