Liverpool - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Manchester City
3 : 1

Alisson - Alexander-Arnold, Lovren, van Dijk, Robertson - Henderson (61' Milner), Fabinho, Wijnaldum - Salah (87' Gomez), Firmino (79' Oxlade-Chamberlain), Mane
Bravo - Walker, Stones, Fernandinho, Angelino - De Bruyne, Rodri, Gundogan - Bernardo, Aguero (71' Jesus), Sterling

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+5'
Koniec meczu. Liverpool pokonał Manchester City 3:1.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

87'
Gomez zastąpił Salaha.

86'
Walker niecelnie uderzał głową.

83'
Alexander-Arnold został trafiony w rękę, ale o rzucie karnym nie może być mowy.

83'
Manchester City znów domaga się rzutu karnego. Ależ emocje.

80'
Cudowna akcja Manchesteru City, ale Jesus nie zdołał skierować piłki do pustej bramki.

79'
Oxlade-Chamberlain zastąpił Firmino.

78'
GOOOOL! Piłka trafiła do Bernardo Silby i strzałem lewą nogą pokonał Alissona. Wściekły był Klopp, który sugerował, że faulowany był jeden z jego zawodników. 3:1

77'
Zablokowane strzały Sterlinga i Walkera.

75'
Tempo niezłe, akcja przenosi się z jednej bramki pod drugą, ale czystych sytuacji brakuje.

71'
Jesus zastąpił Aguero.

68'
De Bruyne znakomicie wyłożył piłkę wzdłuż bramki, ale Aguero nie zdołał oddać strzału.

65'
żółta kartka Rodri ukarany żółtą kartką za protesty.

63'
Zablokowany strzał Fabinho z dystansu.

61'
Milner zastąpił Hendersona.

55'
Firmino oddał techniczny, ale niecelny strzał z pola karnego.

53'
Sterling uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i przeszła nad poprzeczką.

51'
Goool! 3:0! Henderson cudownie dośrodkował w pole karne, a tam najlepiej odnalazł się Mane i głową pokonał Bravo.

48'
Gundogan uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem i spadła ponad poprzeczką.

46'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Liverpool prowadzi z Manchesterem City 2:0.

45+2'
Aguero oddał płaski strzał prosto w Alissona.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

45'
Ładny techniczny strzał sprzed pola karnego oddał Salah, ale Bravo zdołał odbić piłkę.

42'
Znakomita okazja dla Aguero, ale jego płaski strzał lewą nogą z pola karnego przeleciał obok dalszego słupka.

40'
Salah znakomicie powstrzymany przez Fernandinho. Egipcjanin ucierpiał w tym starciu i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

34'
Manchester City dąży do zdobycia kontaktowej bramki.

29'
Angelino przedarł się w polu karnym, a jego strzał trafił w słupek!

27'
W niesamowicie szybkim tempie toczy się ten mecz.

25'
Aguero ograł obrońcę w polu karnym, ale jego strzał zdołał odbić Alisson.

24'
Zablokowany niezbyt udany strzał jednego z zawodników gości. Liverpool od razu wyprowadził kontrę, ale przerzut do Salaha był niecelny.

21'
Kapitalna zespołowa akcja Liverpoolu. Strzał Wijnalduma z pola karnego był jednak bardzo niecelny. Będzie rzut rożny.

17'

15'
Kwadrans gry za nami. Sporo było w nim emocji.

13'
2:0! Robertson kapitalnie zagrał w pole karne, piłka trafiła do Salaha, który strzałem głową zaskoczył Bravo. Liverpool prowadzi dwoma bramkami.

11 '
Tak padł gol dla LFC.

10'
Wracając do kontrowersyjnej sytuacji w polu karnym Liverpoolu. Alexander-Arnold rzeczywiście zagrywał piłkę ręką, ale wcześniej uczynił to również zawodnik Manchesteru City, dlatego nie było rzutu karnego.

9'
Mógł być remis. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego obrońcom urwał się Sterling, ale głową uderzył obok bramki.

7'
Sędziowie VAR nie znaleźli podstaw do podyktowania rzutu karnego, a więc jest 1:0.

7'
Na boisku nerwowo, bo Manchester City domaga się rzutu karnego.

6'
Goool! Kontra Liverpoolu zakończona kapitalnym strzałem z dystansu Fabinho, który zaskoczył bramkarza. 1:0.

6'
Mogło być groźnie w polu karnym, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Aguero reklamował zagranie ręką. Sędzia puścił grę.

4'
Cały czas przeważa Manchester City. Obrona Liverpoolu jak na razie bez błędu.

2'
Pierwsze chwile dla Manchesteru City. Po rzucie rożnym jeden z zawodników uderzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany. Po chwili prosty błąd techniczny De Bruyne i piłkę przejął Liverpool.

1'

'
Na trybunach przed chwilą You'll Never Walk Alone, a teraz minuta ciszy.

'
Liverpool jest liderem Premier League. Ma aż sześć punktów przewagi nad Manchesterem City, który jest czwarty.

'
Piłkarze obu drużyn są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
Zapraszamy na godzinę 17:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online