Izrael - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Izrael
Polska
1 : 2

Marciano, Dasa, Bitton, Taha (42' Haziza), Tibi, Ben Harush (65 Menachem) - Natcho, Glazer, Kayal (79' Elmkies) - Dabbur, Zahavi.
Szczęsny - Kędziora, Glik, Bednarek, Reca - Bielik, Krychowiak (83' Furman) - Szymański (63' Lewandowski), Zieliński, Frankowski - Piątek (70' Klich).

*'
Polska zagwarantowała sobie awans na EURO 2020 z pierwszego miejsca - to największy sukces, jaki przyniosło dzisiejsze spotkanie. Gra przyniosła ambiwalentne uczucia - dobrze wyglądała w pierwszej połowie, w drugiej Izrael o wiele częściej dochodził do sytuacji i to nasi rywale byli stroną lepszą w drugiej części meczu.

90+6'
Lewandowski mógł definitywnie rozstrzygnąć ten mecz, ale najpierw jego uderzenie zatrzymał Marciano, a później strzał przeszedł obok słupki.

90+3'
Arbiter długo wahał się, czy w ogóle wznowić grę, w obawie o bezpieczeństwo zawodników, która powstała po wbiegnięciu na boisko wcześniej wspomnianego kibica. Ostatecznie gra będzie się toczyć jeszcze przez dodatkowe sto dwadzieścia sekund.

90+1'
Wymuszona przerwa w grze, spowodowana wbiegnięciem kibica na murawę.

90'
Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'
Granie na utrzymanie wyniku w końcu się zemściło się. Miejmy nadzieję, że Polacy nie dadzą się zaskoczyć w doliczonym czasie gry.

88'
1:2. Dabbur wykorzystuje błąd naszej defensywy.
W dużym zamieszaniu napastnik umknął polskim stoperom i czubkiem buta przelobował Szczęsnego.

87'
Kadrowiczom selekcjonera Brzęczka wyraźnie zależy już na utrzymaniu tego prowadzenia do końca.

85'
Dasa przeciągnął dośrodkowanie z prawej flanki. Od autu wznowi grę Kędziora.

83'
Ostatnia zmiana po stronie reprezentacji Polski: Furman zajął miejsce Krychowiaka.

80'
Frankowski zepsuł akcję - źle wstrzelił futbolówkę w pole karne, dokładnie za plecy Lewandowskiego.

79'
Trzecia zmiana w Izraelu: Elmkies na placu gry, zszedł z niego Kayal.

77'
Polacy oddali nieco inicjatywę rywalowi, niepotrzebnie utrudniamy sobie końcową fazę tego spotkania.

75'
Zahavi minął Szczęsnego i wpakował piłkę do bramki. Sędzia liniowy uniósł jednak chorągiewkę - trafienie nie zostało uznane.

73'
Zieliński nie wyczuł momentu, kiedy należy odegrać piłkę do czekającego na to Lewandowskiego i z tego powodu kontratak Polski spalił na panewce.

70'
Roszada w ekipie Jerzego Brzęczka: Klich zastąpił Piątka.

68'
Znakomicie zachował się Szczęsny przy precyzyjnym uderzeniu Zahaviego. Piłka została sparowana do boku, dzięki czemu wynik nie uległ zmianie.

67'
Niebezpiecznie dograł ze skrzydła Menachem - ze zwykłej wrzutki omal nie wyszedł centrostrzał. Szczęsny kontrolował jednak sytuację i piłka wyszła poza boisko.

65'
Zmiana numer dwa w szeregach reprezentacji Izraela: Menachem w miejsce Ben Harusha.

63'
Pierwsza korekta w składzie Polski: Lewandowski za Szymańskiego.

61'
Szczęśliwie Tibi zatrzymał prostopadłe zagranie Szymańskiego do wybiegającego na pozycję Piątka.

59'
Szczęsny uratował nasz zespół od straty bramki kontaktowej! Golkiper Juventusu zatrzymał celne uderzenie z bliska Dabbura.

57'
żółta kartka Bielik ujrzał żółtą kartkę za faul taktyczny na Kayalu

54'
0:2! Piątek dobił strzał Bielika, który odbił się od słupka! Napastnik Milanu zachował zimną krew i nie pozwolił golkiperowi Izraela na złapanie piłki, lokując ją w siatce.

53'
żółta kartka Bitton ukarany żółtym kartonikiem.

52'
Kędziora nieźle wstrzelił piłkę w pole karne, do niej nie zdążył jednak Piątek.

50'
Haziza źle zacentrował w pole karne, piłka opuściła pole gry i nie doszła w pole bramkowe.

48'
Zeszło dośrodkowanie Frankowskiemu. Od bramki wznowi grę Marciano.

47'
Krychowiak na wiwat z daleka. Kompletnie nie wyszło to uderzenie reprezentantowi Polski.

46'

*'
Piłkarze powrócili na boisko.

*'
Polacy wypracowali sobie dużą przewagę i w pełni zasłużenie prowadzą w Jerozolimie, choć tylko jednym golem. Tylko, bo sytuacji na podwyższenie rezultatu nie było mało. Izraelczycy nie mają praktycznie żadnego pomysłu na dzisiejszy mecz.

Przerwa.

45'
Dwie minuty dodane do pierwszej części spotkania.

44'
Natcho spróbował zaskoczyć z dystansu Szczęśnego, trafił jednak w Szymańskiego.

42'
Wymuszona zmiana w Izraelu: Taha z urazem opuszcza boisko, jego miejsce zajął Haziza.

40'
Za długo zwlekał z podaniem Frankowski po gigantycznym błędzie defensywy gospodarzy. Przez to Zieliński nie miał najlepszej pozycji do strzału, co znacznie ułatwiło interwencję bramkarzowi.

38'
Frankowski fatalnie wykończył atak polskiego zespołu - mógł podwyższyć prowadzenie, lecz zamiast tego, strzelił wprost w Marciano.

36'
Zieliński chciał wykorzystać nieudane wybicie bramkarza izraelskiego i płaskim strzałem ulokować piłkę w siatce. Obrońcy, na jego nieszczęście, zdołali wślizgiem wybić piłkę.

35'

33'
Ależ świetnej okazji nie wykorzystał Szymański! Kędziora świetnie uruchomił go prostopadłym zagraniem w pole karne, ale były gracz Legii Warszawa spudłował w sytuacji jeden na jeden z Marciano.

31'
Izraelczycy nie potrafią stworzyć podobne zagrożenie pod bramką Polski, jakie Polacy tworzą pod ich bramką. Dobrze się dziś ogląda grę polskiego zespołu.

29'
Ben Harush znakomicie przeniósł piłkę nad poprzeczkę po strzale Zielińskiego. Gdyby tego lewy defensor nie zrobił, na tablicy wyników mielibyśmy 0:2 dla Polski.

27'
Mamy rzut wolny pośredni! Tibi zagrał nogą piłkę do golkipera, który złapał ją w ręce. Arbiter dostrzegł przekroczenie przepisów.

25'
Strzał Szymańskiego spod linii pola karnego mógł zamienić się w podanie, gdyby ktoś przeciął tor lotu futbolówki. Tak się jednak nie stało i ta znalazła się w rękach Marciano.

24'
Dośrodkowanie było za wysokie dla Glika, który był najbliższy dojścia do piłki.

23'
Rzut rożny dla reprezentacji Polski.

22'
Gospodarzom brakuje nieco precyzji - to uniemożliwia im odpowiedzenie na gola Krychowiaka.

20'
Orły trenera Brzęczka zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce niż przeciwnik.

17'
Przewaga przyjezdnych nie jest już taka wielka jak w pierwszych minutach, choć to Polska wciąż prezentuje się lepiej.

14'
Dabbur staranowany przez Glika. Napastnik Izraela za moment powróci do gry.

13'
Dwóch Izraelczyków dość pewnie zastopowało szarżującego w kierunku pola karnego Szymańskiego.

12'
Niepotrzebnie Piątek próbował centrować w ciemno w szesnastkę, bo skończyło się to stratą.

10'
Szybki dwójkowy atak między Kędziorą i Zielińskim został zatrzymany przez Bittona.

9'
Dogranie z rogu trafiło na głowę dobrze ustawionego Kędziory, który wyekspediował futbolówkę.

8'
Korner dla reprezentantów Izraela.

7'
Glik skutecznie przeciął podanie Ben Harusha w nasze pole karne.

6'
Szymański! Skrzydłowy wyszukał sobie miejsce do uderzenia zza polem karnym, ale pomylił się nieznacznie. Przewaga reprezentacji Polski jest widoczna gołym okiem.

4'
0:1! Krychowiak nie dał szans golkiperowi!
Bednarek doszedł do główki po centrze narożnika, jego strzał zamienił się jednak w podanie doskonałe do pomocnika Lokomotiwu Moskwa, który potężnie kropnął pod poprzeczkę z bliskiej odległości.

3'
Marciano dwukrotnie musiał sobie poradzić z bardzo groźnymi strzałami piłkarzy Jerzego Brzęczka - najpierw sparował do boku uderzenie Zielińskiego, potem na rzut rożny zbił poprawkę Szymańskiego.

2'
Polacy spróbowali zaskoczyć defensywę izraelską poprzez szybkie wznowienie gry mocnym podaniem na lewe skrzydło. Tam jednak tercet Frankowski-Kędziora-Bielik, który próbował znaleźć wolną szczelinę w obronie rywala, zepsuł akcję.

1'
Losowanie stron wygrał kapitan Polski, Kamil Glik, dlatego też od środka rozpoczęli mecz miejscowi.

*'
Obie drużyny są już na murawie. Trwa śpiewanie hymnów państwowych.

*'
Rola arbitra przypadła pochodzącemu z Finlandii, Mattiasowi Gestraniusowi.

*'
Ławka rezerwowych Izraela: Harush, Gerafi, Tawatha, Menahem, Elhamed, Dgani, Cohen, Elmkies, Lavi, Kinda, Haziza, Saba, Weissman.

*'
Gospodarze podejmą reprezentację Polski w powyższym zestawieniu.

*'
Wśród rezerwowych, jakich będzie miał do dyspozycji, poza Lewandowskim, znajdą się: Skorupski, Majecki, Bereszyński, Cionek, Jędrzejczyk, Piszczek, Rybus, Furman, Góralski, Grosicki, Jóźwiak, Kądzior, Klich, Kownacki.

*'
Znamy już zestawienie polskiej kadry i mamy jedno, wielkie zaskoczenie - Robert Lewandowski zasiądzie w dzisiejszym meczu na ławce.

'

Mecze na żywo: Izrael - Polska na żywo

Zapraszamy do śledzenia meczu eliminacji mistrzostw Europy 2020 Izrael - Polska. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:45 w Jerozolimie. Transmisję przeprowadzi telewizja TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo za darmo w internecie.

Polska jest już pewna awansu na Euro 2020, ale jej celem jest utrzymanie pozycji lidera w grupie G. Izrael zajmuje obecnie piąte miejsce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Izrael - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online