Polska - Słowenia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Słowenia
3 : 2

Szczęsny - Piszczek (45+3' Kędziora), Bednarek, Glik (7' Jędrzejczyk), Reca - Szymański (86' Jóźwiak), Góralski, Krychowiak, Zieliński, Grosicki - Lewandowski.
Oblak - Balkovec, Blazić, Krhin, Ilicić, Kurtić, Bijol (72' Zajc), M. Mevlja, Stojanović, Verbić (85' Rep), Matavz (89' Vuckić).

Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo

90+5'
Koniec meczu, koniec eliminacji! Polska pokonała Słowenię 3:2.

90+4'
Krychowiak z dystansu uderzył obok bramki.

90+3'
Zieliński z pola karnego uderzył obok słupka.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

89'
Vuckić zastąpił Matavza.

86'
żółta kartkaczerwona kartka Kurtić nadepnął na brzuch Góralskiego. Obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

86'
Szymańskiego zastąpił Jóźwiak, który debiutuje w reprezentacji.

85'
Rep zastąpił Verbicia.

85'
żółta kartka Kędziora ukarany żółtą kartką.

84'
Konieczna będzie zmiana.

83'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Szymańskiego.

81'
Goool! GÓRALSKI! Lewandowski znów zabawił się z obrońcami Słoweni, aż w końcu dośrodkował do Grosickiego, ten zgrał głową do Góralskiego, który z pięciu metrów zdobył swoją pierwszą bramkę w reprezentacji Polski. 3:2 dla Polaków!.

79'
Grosicki uderzył sprzed pola karnego, ale Oblak nie dał się zaskoczyć.

78'
Kolejny strzał Krychowiaka i znów w obrońcę.

76'
Dwa uderzenia Krychowiaka zostały zablokowane.

72'
Bijol opuścił boisko, a zastąpił go Zajc.

72'
Verbić z dystansu oddał bardzo nieudany strzał.

70'
żółta kartka Krychowiak ukarany żółtą kartką.

67'
Lewandowski uderzył z 20 metrów, ale Oblak zdołał złapać piłkę.

65'
A tak gola strzelił Robert Lewandowskiego.

61'
Goool! Niestety nie dla Polski. Verbić z łatwością wbiegł w pole karne, podał do Matavza, a ten od razu wyłożył piłkę Iliciciowi, który z bliska uderzył nie do obrony. 2:2.

59'
Ładna akcja Polaków zakończona niecelnym strzałem Zielińskiego z pola karnego.

59'
Polska ma dużą przewagę.

58'

57'
Powinno być 3:1! Kędziora kapitalnie wyłożył piłkę Zielińskiego, a jego strzał z dwunastu metrów znakomicie obronił Oblak!

54'
GOOOL! KAPITALNA AKCJA LEWANDOWSKIEGO. Kapitan reprezentacji Polski otrzymał piłkę w środku pola, poradził sobie z pięcioma obrońcami i precyzyjnym strzałem z pola karnego zdobył bramkę dla Polski. 2:1! WOW!

52'

51'
Ładdna akcja Verbicia, którego techniczny strzał obronił Szczęsny.

50'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Krychowiaka, który uderzył mocno lewą nogą, ale Oblak był dobrze ustawiony.

49'
Reca przedarł się lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie wybił obrońca.

46'
Rozpoczęła się druga połowa.

'
A w taki sposób Łukasza Piszczka pożegnał Dariusz Szpakowski... Koniecznie z dźwiękiem.

'
Przy zejściu z boiska był szpaler, a tak Piszczek był oficjalnie żegnany przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

45+4'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie remis 1:1.

45+4'

45+3'
W miejsce Piszczka wszedł Kędziora. "Dziękujemy, dziękujemy" oraz głośne brawa niosą się z trybun.

45+3'
Piszczek opuszcza boisko. Piłkarze obu drużyn utworzyli szpaler.

45+2'
Szczęsny wyrzucił piłkę w aut. Boisko opuści Łukasz Piszczek.

45+1'
Szymański uderzył sprzed pola karnego, ale tym razem nieczysto trafił w piłkę i posłał ją obok bramki.

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze cztery minuty.

44'
Słabszy fragment meczu. Sporo strat i mało sytuacji strzeleckich.

40'
Piszczek dobrze podłączył się do akcji ofensywnej i wywalczył rzut rożny.

39'
Słabo w tym meczu prezentuje się Arkadiusz Reca. Nie tylko daje się ogrywać, ale notuje również sporo prostych strat.

38'
Ilicić uderzył nad bramką Polski.

35'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową prosto w Oblaka uderzył Lewandowski.

33'

32'
żółta kartka Reca ukarany żółtą kartką.

31'
Tak padł gol dla Polski.

28'
Po raz kolejny na PGE Narodowym są problemy z murawą.

28'

27'
Niecelny strzał z dystansu Kurticia.

26'
Sporo fauli w tym meczu.

23'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad poprzeczką uderzył Piszczek.

19'
Rzuty rożne dla Polski tym razem nie przyniosły zagrożenia.

14'
Goool! Świetne zagranie do Ilicicia, którego nie upilnował Reca, ten wyłożył piłkę Matavzowi, który z kilku metrów nie dał szans na interwencję Szczęsnego.

11'
Szymański płasko dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale obrońcy wybili piłkę na aut.

10'
Mogło być 2:0. Zieliński zagrał do Grosickiego, ten minął rywala w polu karnym i spod linii końcowej zagrał do Zielińskiego, ale piłkę lekko trącił Oblak, co sprawiło, że piłka tylko odbiła się od Polaka i opuściła boisko.

9'

8'
Sytuacja mocno się skomplikowała. Jerzy Brzęczek już wykorzystał jedną zmianę, a druga jest przewidziana na zejście Łukasza Piszczka.

7'
Na boisku w miejsce Glika pojawił się Jędrzejczyk.

5'
Glik ucierpiał w sytuacji, gdy padła bramka. Golkiper gości uderzył Polaka i ten nie wróci już na boisko.

5'
Urazu doznał Kamil Glik i konieczna będzie zmiana!

3'
Goool! Polacy wychodzą na prowadzenie, znów po rzucie rożnym. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska piłkę wybił bramkarz, a przed polem karnym dopadł do niej Sebastian Szymański i efektownym strzałem z niespełna 20 metrów zdobył bramkę!

3'
Polacy od początku przeważają.

2'
żółta kartka Kurtić ukarany żółtą kartką za faul na Góralskim.

1'

'
Przed hymnami Piszczek odebrał od Zbigniewa Bońka pamiątkową platerę i koszulkę.

'
Ten mecz to pożegnanie z reprezentacją Łukasza Piszczka. Na boisku przebywać będzie około 30 minut.

'
Piłkarze wyszli już na boisko. Za moment hymny narodowe.

'
Mecz poprowadzi Daniel Siebert z Niemiec.

'
Jerzy Brzęczek ogłosił skład na mecz Polska - Słowenia. W porównaniu do spotkania z Izraelem doszło do czterech zmian.

'

Mecz Polska - Słowenia na żywo w internecie za darmo

Zapraszamy do śledzenia meczu Polska - Słowenia online za darmo. Początek spotkania we wtorek o godzinie 20:45 na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Transmisja TV dostępna jest w TVP 1, TVP Sport oraz Polsacie Sport. Zobacz gdzie oglądać mecz Polska - Słowenia na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Słowenia, to zapraszamy do śledzenia meczu online