Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
ŁKS Łódź
3 : 1

Alomerović – Fila (46' Makowski), Nalepa, Maloda, Mladenović – Peszko, Łukasik, Kubicki, Wolski (87' Sobiech), Haraslin – Paixao.
Malarz – Grzesik, Rozwandowicz (81' Juraszek), Sobociński, Klimczak – Trąbka (65' Pyrdoł), Piątek, Srnić, Guima, Ramirez (68' Bryła) – Pirulo.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejnemecze na żywo.

90+8'
Koniec meczu. Lechia pokonała ŁKS 3:1.

90+1'
Arak zastąpił Peszkę.

90'
Sędzia doliczył siedem minut.

87'
Sobiech zastąpił Wolskiego.

81'
Juraszek zastąpił Rozwandowicza.

80'
żółta kartka Srnić ukarany żółtą kartką.

76'
Nie ma rzutu karnego! Mladenović był na spalonym. Żółta kartka dla Bryły anulowana.

76'
żółta kartka Mladenović ukarany żółtą kartką za protesty.

76'
Sędzia czeka jeszcze na komunikat z VAR-u.

74'
żółta kartka Rzut karny dla Lechii. Bryła faulował Mladenovicia i został ukarany żółtą kartką.

70'
żółta kartka Klimczak ukarany żółtą kartką.

68'
Bryła zastąpił Ramireza.

67'
A jednak był spalony! Wciąż 3:1.

66'
Sędzia jednak weryfikuje na VAR-ze bramkę.

65'
Pyrdoł zastąpił Trąbkę.

64'
Gool! Wolski otrzymał prostopadłe podanie i strzałem z pola karnego pokonał Malarza. Tym razem już na pewno 4:1

63'
Gol nieuznany! Peszko był na spalonym. Wciąż 3:1.

60'
Goool! Piłka w bramce ŁKS-u! Peszko zagrał do Paixao, który najpierw trafił w Malarza, a potem dobił z bliska piłkę do bramki.

49'
Goool! Flavio Paixao otrzymał znakomite podanie od Kubickiego i w sytuacji sam na sam przelobował Malarza. 3:1!.

48'
Płaski strzał Haraslina obronił Malarz.

46'

46'
Makowski zastąpił Filę.

45+3'

45+2'
żółta kartka Kubicki ukarany żółtą kartką.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

39'
żółta kartka Nalepa ukarany żółtą kartką.

35'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

28'
Gool! 2:1! Prosta strata ŁKS-u, Kubicki zagrał do Flavio Paixao, który wyprzedził Sobocińskiego i strzałem z woleja zaskoczył Malarza. Piłka zanim wpadła do bramki odbiła się jeszcze od słupka..

26'
Niecelny strzał Pirulo z pola karnego.

23'
Goool Kubicki dośrodkował w pole karne, Peszko strącił piłkę głową, a akcję zamknął Haraslin, który strzałem w długi róg pokonał Malarza. Mamy remis!.

23'
Posiadanie piłki: 55% - 45%.

22'
Groźna okazja Lechii. Strzał chcieli oddać Flavio i Peszko. Ostatecznie ten drugi uderzyl wysoko nad poprzeczką.

20'
20 minut gry za nami. Jak na razie ŁKS prowadzi zasłużenie.

16'
Znów znakomita okazja dla ŁKS-u. Po kontrze Pirulo zagrał do Ramireza, który z pola karnego uderzył obok słupka.

14'
żółta kartka Piątek ukarany żółtą kartką.

11'
Mogło być 2:0! Goście oddali kilka strzałów, które zostały zablokowane, dobrą okazję miał Pirulo, ale za długo czekał z oddaniem uderzenia i ostatecznie piłkę wybili obrońcy.

9'
Goool! 1:0 dla ŁKS-u. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę za krótko wybił Łukasik i ta trafiła do Sobocińskiego, który precyzyjnym strzałem prawą nogą pokonał bramkarza.

5'
Haraslin otrzymał podanie na lewej stronie boiska, zszedł do środka i z pola karnego oddał bardzo niecelny strzał.

3'
Lechia stara się narzucić swój styl gry.

1'

'
Rezerwowi Lechii: Kuciak ,Chrzanowski, Żuk, Dymerski, Gajos, Lipski, Makowski, Arak, Sobiech.

'
Rezerwowi ŁKS-u: Arndt, Bryła, Wolski, Rozmus, Pyrdoł, Kalinkowski, Juraszek, Kujawa, Sajda.

'
Zapraszamy na godzinę 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź, to zapraszamy do śledzenia meczu online