Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
2 : 0

Sandomierski - Wójcicki, Runje, Arsenić, Bodvarsson - Pospisil, Romanczuk - Prikryl (72' Bida), Imaz, Camara (89' Mudrinski) - Klimala (85' Poletanović).
Steinbors - Zbozień, Maghoma, Danch, Marciniak - Vejinović, Busuladzić (57' Deja) - Antonik, Nalepa (75' Budziński), Młyński (67' Da Silva) - Jankowski.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony z nami czas.

Koniec spotkania.

90+4'
żółta kartka Spóźnione wejście Bodvarssona w nogi przeciwnika musiało się dla niego skończyć napomnieniem.

90+3'
żółta kartka Żółty kartonik dla Budzińskiego za faul taktyczny.

90'
Pięć minut dodane do drugiej połowy.

89'
Trzecia zmiana w zespole Ireneusza Mamrota: Mudrinski za Camarę.

87'
Tylko jakiś kataklizm może odebrać gospodarzom trzy punkty w tym meczu.

85'
Druga zmiana w drużynie z Podlasia: Poletanović na murawie, opuścił je Klimala.

83'
2:0! Bodvarsson przelobował Steinborsa dośrodkowaniem! Piłka po centrze Islandczyka odbiła się jeszcze od Dancha i wpadła do siatki.

82'

78'
Jankowski złapany na ofsajdzie.

77'
żółta kartka Żółta kartka dla Deji.

76'
Klimala mógł i powinien wykorzystać okazję sam na sam! Strzelił jednak wprost w Steinborsa.

75'
Trzecia zmiana w Arce: Budziński zajął miejsce Nalepy.

74'
Romanczuk upadł na murawę po walce powietrznej o piłkę. Po krótkie pomocy ze strony medyków, wrócił do rywalizacji.

72'
Roszada po stronie gospodarzy: Bida zastąpił Prikryla.

69'
Pierwotna decyzja podtrzymana - goście rozpoczną od środka boiska!

68'
Sędziowie cały czas sprawdzają, czy przypadkiem zdobywca gola nie był na ofsajdzie.

67'
Zmiana w Arce Gdynia: Da Silva w miejsce Młyńskiego.

65'
1:0! Klimala daje prowadzenie Jagiellonii!
Prikryl urwał się defensorom na prawym skrzydle, dograł wprost na głowę snajpera białstoczan, a ten z bliska pokonał Steinborsa.

63'
Gdyby tylko gospodarze do swojej gry dołożyli nieco precyzji, to prowadziliby już w tym meczu.

60'
Leży na murawie Zbozień. Prawy defensor oberwał po walce o piłkę z przeciwnikiem. Jak się jednak później okazało, pomoc sztabu medycznego nie była niezbędna.

58'
Białostoczanie są coraz bliżsi objęcia prowadzenia - teraz golkiper Arki z najwyższym trudem odbił nad poprzeczkę główkę Romanczuka.

57'
Pierwsza korekta w składzie gości: Deja za Busuladzicia.

54'
Klimala nie najlepszym przyjęciem utrudnił sobie wykończenie dobrego zagrania ze skrzydła. Nawet jednak gdyby zrobił to lepiej i przykładowo zdobyłby gola, to ten i tak nie zostałby uznany - napastnik gospodarzy był na spalonym.

53'
Steinbors zachował czujność po zaskakującym strzale jednego z piłkarzy białostoczan z dość dużej odległości.

52'
Antonikowi zupełnie nie wyszło wykończenie akcji w szesnastce rywala. Trafił wprost w Runje, po czym piłka odbiła się jeszcze od niego samego, przez co stracił równowagę.

50'
Na raty, po raz drugi w tym spotkaniu, wyłapał piłkę Steinbors. Problemy Łotyszowi sprawił rykoszet, który zmienił tor lotu futbolówki dogranej przez Klimalę.

48'
Pierwotna decyzja o braku rzutu karnego dla gospodarzy, została podtrzymana.

47'
Arbiter sprawdza, czy Maghoma przypadkiem nie zagrał ręką we własnej szesnastce.

46'

*'
Trenerzy podjęli decyzję o pozostawieniu wyjściowych składów bez korekt osobowych.

*'
Piłkarze ponownie zameldowali się na murawie.

*'
Garść statystyk:

*'
Początkowo lepiej grała Arka Gdynia, później, już do końca pierwszej części meczu, dominowała Jagiellonia Białystok.

45'
Minuta została doliczona do regulaminowego czasu gry.

44'
Imaz zmusił Steinborsa do niełatwej interwencji, co omal nie skończyło się dobitką jednego z piłkarzy białostockiego zespołu. Łotyszowi udało się jednak wyłapać piłkę na raty.

42'
Wypad ofensywny Nalepy skończył się spóźnionym wślizgiem Romanczuka. Arbiter nie jest chyba dzisiaj skory do pokazywania napomnień. Tutaj także go nie było - podobnie jak po wejściu Młyńskiego w nogi Klimali prawie pół godziny gry temu.

40'
Efektownie złożył się do uderzenia z powietrza w polu karnym Camara. Zabrakło jednak efektywności.

39'
Od dłuższego czasu nie widzieliśmy ataku Arki Gdynia, który doszedłby do pola karnego gospodarzy.

37'
Nad bramką główkował Arsenić. Chorwat przesadził z siłą strzału.

36'
Fenomenalna parada golkipera Arki spowodowała, że wynik nie uległ zmianie! Camara zaskoczył całą defensywę płaskim strzałem z krótki róg i gdyby nie czujność Steinborsa, Jagiellonia objęłaby prowadzenie, a tak, ma tylko korner.

33'
Danchowi udało się nabić przy linii końcowej Camarę, dzięki czemu nie będzie rzutu rożnego dla Jagiellonii, a wznowienie gry od bramki przez bramkarza.

31'

29'
Kompletnie nie wyszło Camarze wykończenie składnej akcji Jagiellonii - strzał poszybował wysoko nad poprzeczką.

27'
Walkę o dorzuconą przez Camarę z narożnika piłkę wygrał Maghoma. Rosły stoper uprzedził graczy dwukrotnych wicemistrzów Polski.

26'
Korner wywalczył Bodvarsson.

25'
Dobre dośrodkowanie Vejinovicia w pole karne skończyło się nieudanym strzałem Jankowskiego.

23'
Szukał szczęścia z dystansu Prikryl. Steinbors po raz kolejny w tym meczu był górą.

20'
Poszkodowany, po starciu z Jankowskim, jest Wójcicki. Krótka przerwa w grze.

18'
Prostopadłe podanie Imaza do wychodzącego na pozycję Camary nie doszło - na drodze piłki stanął Maghoma.

16'
Gospodarzom nie wyszedł kontratak przez brak precyzji w zagraniach.

14'
Kolejna główka Romanczuka po bliźniaczo podobnym dograniu Pospisila z rogu boiska. Podobne było także to, że ponownie zabrakło siły w strzale kapitana Jagiellonii.

13'
Młyński bardzo ostro potraktował Klimalę. Gracz gdynian ma spore szczęście, że nie zobaczył po tym wejściu żółtego kartonika.

11'
Celny strzał posłał z kilkunastu metrów Klimala. Steinbors nie miał jednak najmniejszych problemów z wyłapaniem futbolówki.

9'
Rajd Młyńskiego znacznie przyspieszył akcję przyjezdnych, ale późniejsze dośrodkowania, zarówno z jego jak i Marciniaka strony, padły łupem obrońców ekipy z Białegostoku.

8'
Maghoma uchronił swój zespół od niemal pewnej straty bramki! Wychowanek Tottenhamu Hotspur zablokował finezyjne uderzenie Imaza. Hiszpan kopnął piłkę będąc już w szesnastce i gdyby nie interwencja stopera Arki, to gol byłby więcej niż prawdopodobny.

6'
Udany powrót pod własną szesnastkę zanotował Antonik. Prawy pomocnik został sfaulowany przez szarżującego Bodvarssona.

5'
Nalepa miał wręcz piłkarski obowiązek, aby mając wolną przestrzeń w polu karnym rywala do oddania strzału, jego próba była przynajmniej celna. Gracz gości uderzył jednak niecelnie.

3'
Celną główką wykończył Romanczuk wrzutkę z narożnika, tym razem łotewski golkiper Arki Gdynia był już na posterunku i poprawnie złapał piłkę.

2'
Zaskakująco duże problemy miał Steinbors z wyłapaniem dość prostej centry Prikryla, dzięki czemu Jagiellonia zdobyła rzut rożny.

1'
Początek pojedynku!

*'
Piłkarze są już na murawie. Mecz za moment się rozpocznie.

*'
Rola arbitra przypadła Łukaszowi Szczechowi (Kobyłka).

*'
Rezerwowi Arki: Staniszewski, Wawszczyk, Samu, Olczyk, Helstrup, Budziński, Deja, Da Silva, Siemaszko.

*'
Aleksandar Rogić, pośle do boju o trzy punkty dla swojego zespołu powyższych graczy.

*'
Ich ławkę rezerwowych uzupełnią: Węglarz, Kadlec, Mudrinski, Guilherme, Savković, Mystkowski, Poletanović, Horin, Bida.

*'
Wiemy już, jacy piłkarze wybiegną w wyjściowym składzie gospodarzy.

*'
Arkowcom nie pomoże dziś Nando Garcia, który wciąż jest zawieszony za obejrzenie bezpośredniej czerwonej kartki.

*'
Dla gości wygrana w stolicy Podlasia nie będzie z pewnością łatwe zadanie. Jagiellonia jest, pomimo nierównej dyspozycji, drużyną zdecydowanie silniejszą kadrowo.

*'
Gdynianie, po zmianie szkoleniowca, poprawili swoją grę, ale to może być zbyt mało, aby Arka zdołała się utrzymać w ekstraklasie. Dzisiejsze zawody mogą zespołowi znad morza znacznie pomóc w kontekście walki o ligowy byt.

*'
Białostoczanie prezentują dość nierówną, jak na ich możliwości, formę. Podopieczni Ireneusza Mamrota potrafili ostatnio pokonać Cracovię i ŁKS, by tydzień po tych starciach przegrać z Wisłą Płock oraz Piastem Gliwice.

*'
Zapraszamy na spotkanie między Jagiellonią Białystok i Arką Gdynia, które będzie pierwszym niedzielnym meczem tej serii gier. Gwizdek sędziego głównego inaugurujący grę, zabrzmi o 15:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online