Polska - Szwajcaria online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Szwajcaria
2 : 2

Boruc(45' Fabiańśki) - Olkowski, Cionek, Glik, Jędrzejczyk(51' Broź) - Krychowiak(66' Teodorczyk), Jodłowiec, Kucharczyk(51' Żyro), Zieliński(45' Milik), Rybus - Lewandowski
Bürki - Lang, Schär, von Bergen, Moubandje - Fernandes(62' Frei), İnler(46' Behrami), Kasami(66' Seferović), Shaqiri, Stocker - Drmić(76' Schönbächler)

Mecze na żywo: Polska - Szwajcaria

90+3'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Koniec meczu !!
Polska jesienią niepokonana. Wynik w mojej ocenie sprawiedliwy, zarówno Polska jak i Szwajcaria miały kapitalne okazje do przechylenia szali, jednak dobrą robotę w tym meczu wykonywali bramkarze. Do marca 2015 r. będziemy musieli zrobić sobie przerwę od emocjonowania się meczami polskiej kadry.

90+2'
Cionek fauluje przed swoim polem karnym. Krótko rozegrany wolny kończy się fiaskiem, Frei niecelnie uderza w piłkę.

90+1'
Polacy mają rzut rożny. Rybus dośrodkowuje, piłka przemieszcza się w szesnastce Szwajcarów, dociera do niej Glik i posyła ją na orbitę.

90'
3 minuty dolicza do tego meczu arbiter.

89'
Olkowski huknął jak z armaty ! Niestety piłka znacznie mija cel.

87'
2-2 Frei
Bierną postawę w defensywie Biało - Czerwonych wykorzystuje Frei umieszczając piłkę w lewym rogu bramki Fabiańskiego, który był zasłonięty w momencie oddania strzału.

86'
Teodorczyk znów na spalonym ! Kapitalnymi podaniami popisuje się Sebastian Mila.

85'
Arkadiusza Milika świetnie wypatrzył Mila, ten zwalnia akcję i rozgląda się, po czym strzałem z dystansu próbuje zaskoczyć Burkiego.

84'
Goście za wszelką cenę będą chcieli wykorzystać liczebną przewagę nad rywalem.

83'
Za faul taktyczny druga żółtą kartką a w konsekwencji czerwoną ukarany zostaje Michał Żyro.

81'
Żółta kartka dla Schönbächlera za faul na Michale Żyro.

80'
Ostatnie 10 minut tego spotkania. Żyro faulowany przed polem karnym Szwajcarii.

79'
Uderzenie z rzutu wolnego zostaje zblokowane, pewnie wyłapuje je Fabiański.

78'
Glik fauluje Schönbächlera na 35 metrze od swojej bramki. Dobra szansa na soczysty strzał.

77'
Słupek ratuje Szwajcarów po płaskim uderzeniu Rybusa, który popisał się kapitalną szarżą prawym skrzydłem.

76'
Boisko opuszcza strzelec gola dla gości, zmienia go Schönbächler.

75'
Fabiański po raz kolejny świetnie odczytuje intencje pomocników Szwajcarii wyłapując ich centry.

73'
Była szansa na bramkę, dobre podanie Mili do Teodorczyka, jednak napastnik znalazł się na spalonym.

71'
Dobra akcja ze strony Szwajcarów, centra Moubandje zablokowana. Goście w gazie !

70'
Za symulację w polu karnym rywali żółtą kartką ukarany Broź.

66'
Na boisku melduje się snajper Dynama Kijów Teodorczyk, wchodzi on na murawę za Krychowiaka.
Zmiana również u rywali. Seferović zastępuje Kasamiego.

65'
Mało czasu na boisku wystarczyło Mili ujrzeć żółty kartonik za wślizg na rywalu.

64'
Michał Żyro zobaczył żółta kartkę.

63'
Swoje umiejętności będzie miał okazję pokazać Sebastian Mila. Zmienia Roberta Lewandowskiego.

61'
Zmiana w składzie gości. Mehmedi zmienia zmęczonego Stockera.

60'
Co za uderzenie z wolnego Milika !!
Strzał wzorowany bramkami Andre Pirlo, 6 bramka w kadrze Milika.

59'
Za agresywny atak na przed polu na Lewym żółtym kartoniem ukarany zostaje Burki.

58'
Ogormne niebezpieczeństwo pod bramką Polski, udaje się nam oddalić niebezpieczeństwo.

57'
Stałe fragmenty silny punktem Polaków. Bardzo blisko zdobycia bramki był Glik.

56'
Wysoko Polacy zaatakowali rywala co szybko dało możliwość ataku na bramkę.

55'
Dobrze Milik zobaczył Lewandowskiego, lecz napastnik Bayernu gubi piłkę.

53'
Z nowymi piłkarzami mamy nadzieję na liczne akcję pod bramką Szwajcarów.

51'
Kolejne zmiany Nawałki !
Michał Żyro zmienia Kucharczyka, Łukasz Broź zastępuje Jędrzejczyka.

48'
Behrami oddaje celny strzał, dobrą interwencją popisuje się Fabiański.

47'
Lewy kapitalnie urywa się obrońcom, niestety jego uderzenie leci w sam środek bramki.

45'
Zmiany w szeregach gospodarzy. Boruca zastępuje Fabiański, Milik zmienia Zielińskiego.
Roszada w składzie gości: Inler schodzi, na boisku melduje się Behrami.

45'
Koniec I połowy meczu.

45'
Krótko rozegrany korner przez Polskę, kapitalnie Jędrzejczyk pokonuje strzałem piłki głową Burkiego w lewy róg jego bramki.

43'
Faulowany Jędrzejczyk. Rzut wolny dla Polski.

41'
Artur Boruc !!!
Jak to nie wpadło - zastanawiają się Szwajcarzy. Strzał Langa z bliskiej odległości broni Boruc, a potem dobitkę z linii bramkowej Drmicia wybija Olkowski, po czym Boruc znów kapitalnie interweniuje przy bombie Fernandesa. Co za szalona akcja.

39'
Znów centra do Lewego, akcję próbował zamknąć Rybus, niestety zabrakło paru centymetrów.

38'
Remis w faulach: 6-6

36'
Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, dostaje ją Tomasz Jodłowiec.

35'
W wielu akcjach brakuje gospodarzom pomysłu na rozegranie piłki co często kończy się stratą.

34'
Dobrze Polacy zaatakowali pressingiem na połowie Szwajcarii, mamy okazję do zbudowania składnej akcji.

33'
Dośrodkowanie Kucharczyka do Lewandowskiego świetnie wybija Burki.

31'
Zawahał się Cionek, piłka ląduje na aucie.

29'
Prawa strona obrony - słaby punkt Polski, po raz kolejny Szwajcarzy zagrozili bramce Boruca, Shaqiri oddaje strzał, jednak piłka odbija się od obrońcy i będzie korner dla gości.

28'
Na spalonym Kucharczyk. Dobrze zapowiadała się ta akcja zbudowana licznymi podaniami.

26'
Dobry pressing gospodarzy, efekt - odbiór piłki i zburzenie ataku rywala.

25'
Zmarnowana okazja Polaków z rzutu wolnego, od bramki rozpoczną Szwajcarzy.

23'
Zieliński oddał bardzo dobry strzał na bramkę rywala, w dobrej dyspozycji jednak Burki paruje piłkę na bok.

22'
Szwajcaria zdominowała środek pola. Drmić po raz kolejny przed szansą na podwyższenie, minął Cionka w polu karnym, ale Glik świetnie odbiera piłkę.

21'
Dobrze w bloku defensywnym pracują dzisiaj goście, ciężko podopiecznym Nawałki skonstruować groźną akcję.

19'
Goście spokojnie budują swoją akcję zamieniając wiele celnych podań, Polacy przejmują piłkę.

18'
Michał Kucharczyk pokusił się zaskoczyć Burkiego strzałem z dalszej odległości. Próba bardzo nieudana.

17'
Niecelnym uderzeniem popisał się przed chwilą Piotr Zieliński.

16'
Co za akcja !!!
Świetna wymiana piłki Jędrzejczyka z Lewandowskim kończy się efektownym uderzeniem tego drugiego, fenomenalnie w bramce Burki. Rzut rożny dla Polski.

15'
59% - 41% prowadzi Polska w statystyce posiadania piłki.

14'
Bryluje prostopadłymi podaniami dziś Szaqiri, tym razem zagranie nie znalazło adresata.

12'
Niebezpieczeństwo pod bramką Polski, nieporozumienie na linii: Krychowiak - Boruc nie wykorzystuje Shaqiri.

11'
Korner dla Polski. Zamieszanie w polu karnym, udaje się gościom oddalić zagrożenie.

10'
Po raz kolejny goście kreują sobie sytuację bramkową, na szczęście dla Polski piłkę blokuje Jędrzejczyk.

9'
Znów duet Shaqiri - Drmić, snajper posyła piłkę w trybuny.

7'
Szwajcarzy odkrywają skrzydła, daje to możliwość budowania bardzo groźnych sytuacji w tej strefie.

5'
Dobry pomysł Jodłowca, lecz Rybus niestety na spalonym.

4'
0-1
Kapitalne prostopadłe podanie Shaqiriego do Drmicia, ten wykorzystuje koszmarne ustawienie stoperów i płaskim mierzonym strzałem w lewy róg bramki pokonuje Boruca.

2'
Doskonały początek gospodarzy. Na spalonym zostaje złapany Shaqiri.

1'
Bramka, jednak nie !!!
Przepiękna kombinacyjna akcja Polski, świetne zagranie Lewandowskiego z lewej strony marnuje Piotr Zieliński pudłując z kilku metrów.

0'
Polacy rozpoczęli !

0'
Zabrzmiał "Mazurek Dąbrowskiego".

0'
Dzisiejszy pojedynek będzie ostatnią okazją do zobaczenia w akcji Biało - Czerwonych w tym roku. Kolejnym rywalem gospodarzy będzie Irlandia, mecz zostanie rozegrany 29 marca 2015 r.

0'
Gospodarze po 4 seriach gier przewodzą w grupie D z kompletem punktów.
Szwajcaria aktualnie zajmuje 3 miejsce w grupie E z dorobkiem sześciu oczek.

0'
Do tej pory obie ekipy rozegrały przeciwko sobie 9 oficjalnych meczów. 4 zwycięstwa Polski - 4 remisy - 1 wygrana Szwajcarii

0'
Rozjemcą tego spotkania będzie Kristinn Jakobsson z Islandii.

0'
Ławka rezerwowa reprezentacji Szwajcarii: Sommer, Seferovic, Lichtsteiner, Djourou, Behrami, Dzemaili, Mehmedi, Hitz, Schönbächler, Frei

0'
Ławka rezerwowa reprezentacji Polski: Szczęsny, Szukała, Piszczek, Fabiański, Mączyński, Linetty, Broź, Janicki, Teodorczyk, Mila

0'
Nawet jeśli oglądacie transmisję z meczu Polska - Szwajcaria w telewizji, to zachęcamy do śledzenia relacji live w internecie. Nasz lajf to doskonałe uzupełnienie transmisji. Znajdziesz tam przebieg boiskowych wydarzeń, bramki, zdjęcia, statystyki i opinie ekspertów.

0'

POLSKA - SZWAJCARIA ONLINE

18 listopada zapraszamy na do śledzenia na żywo meczu Polska - Szwajcaria.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Szwajcaria, to zapraszamy do śledzenia meczu online