Śląsk Wrocław - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Putnocky – Stiglec, Golla, Puerto, Dankowski – Żivulić, Mączyński, Chrapek, Płacheta – Pich, Exposito.
Buchalik – Niepsuj (46' Burliga), Klemenz, Wasilewski, Sadlok – Basha, Silva, Błaszczykowski, Pawłowski (75' Savicević) – Boguski, Brożek (69' Buksa).

Golla (45.)
Mączyński (77.)
Błaszczykowski (K.) (8.)

Mączyński (45+1.) żółta kartka

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+3'
Koniec meczu. Śląsk pokonał Wisłę 2:1.

90+3'
Pich padł w polu karnym, ale sędzia odgwizdał jego przewinienie, bo potem przytrzymał piłkę. Powtórki pokazały, że Sadlok kopnął rywala, ale VAR nie interweniował.

90+2'
Gąska zastąpił Chrapka.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

88'
Powinno być 3:1! To musiało być 3:1! Dankowski zagrał wzdłuż bramki, ostatecznie piłka trafiła do Picha, który w polu karnym miał mnóstwo miejsca, ale z jedenastu metrów fatalnie spudłował i uderzył tuż obok słupka.

83'
Dankowski zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Piłka trafiła jednak prosto w Buchalika.

77'
Goool! Śląsk świetnie rozegrał piłkę, potem dwa strzały z pola karnego zostały zablokowane, aż w końcu do piłki dopadł Mączyński i strzałem z pola karnego pokonał Putnocky'ego. 2:1 dla Śląska.

75'
Savicević zmienił Pawłowskiego.

72'
Dobry moment Wisły, która na dłużej zagościła pod polem karnym Śląska.

69'
Buksa zastąpił Brożka.

68'
Mączyński sprzed pola karnego uderzył lewą nogą tuż obok słupka.

65'
Brakuje sytuacji strzeleckich. Przeważa Śląsk, ale nie zagraża poważniej Wiśle.

59'
Sporo walki w tym meczu.

57'
Stiglec dośrodkował w pole karne, źle interweniował Sadlok, który prawie zdobył bramkę samobójczą. Na jego szczęście piłkę złapał Buchalik.

54'
Spięcie między Klemenzem a Exposito. Do akcji musiał wkroczyć sędzia, ale obyło się bez kartek.

51'
Śląsk ma przewagę optyczną.

46'

46'
Burliga zastąpił Niepsuja.

'

45+3'

45+1'
żółta kartka Mączyński ukarany żółtą kartką.

45'
Gool! 1:1! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową bramkę zdobył Golla.

40'
Mało dzieje się w ostatnich minutach.

35'
Płaski strzał Picha przeleciał tuż obok słupka.

30'
Czwarty i piąty rzut rożny dla Śląska w tym meczu nie przyniósł zagrożenia.

28'
Żivulić huknął z dystansu, ale Buchalik sparował piłkę na poprzeczkę.

27'
Prosty błąd defensywy Śląska, ale Paweł Brożek długo czekał z decyzją i ostatecznie jego strzał został zablokowany. Po chwili piłka trafiła do Pawłowskiego, którego uderzenie odbił Putnocky.

23'
Basha oddał kapitalny strzał z dystansu z powietrza i piłka trafiła w poprzeczkę!

22'
Piłka w bramce Wisły, ale gol nieuznany. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jeden z piłkarzy Śląska strącił piłkę głową, a do bramki skierował ją Golla, który był jednak na ewidentnym spalonym.

20'
Posiadanie piłki: 52% - 48%

17'
Niecelne uderzenie Stigleca z 20 metrów.

15'
Z woleja nad bramką Wisły uderzał Płacheta.

12'
Exposito z pola karnego uderzył obok bramki.

8'
Goool! Błaszczykowski pewnie wykonał rzut karny i Wisła prowadzi 1:0!

7'
Śląsk od początku przeważał, ale to Wisła może wyjść na prowadzenie.

7'
Rzut karny dla Wisły Kraków. Zdziwieni zawodnicy Śląska, ale decyzja Daniela Stefańskiego jak najbardziej słuszna.

6'
Będzie wideoweryfikacja. To może być rzut karny. Jedna noga Pawłowskiego znajdowała się w polu karnym i to w nią trafił Golla. Sprytnie zachował się zawodnik Wisły, który wraz z piłką znajdował się poza polem karnym, ale wstawił nogę.

5'
Kontra Wisły. Pawłowski padł na linii pola karnego, ale sędzia podyktował tylko rzut rożny.

3'

2'
Pich uderzał z pola karnego obok dalszego słupka.

1'
5 sekunda meczu i mogła być bramka dla Śląska. Prosty błąd defensywy. Buchalik zagrał prosto pod nogi Chrapka, ale ostatecznie bramkarz Wisły naprawił swój błąd , choć zawodnicy Śląska domagali się rzutu karnego.

1'

'
Przypomnijmy, że w Wiśle Kraków doszło do zmiany trenera. Artur Skowronek zastąpił Macieja Stolarczyka.

'
Rezerwowi Wisły: Lis, Janicki, Burliga, Drzazga, Wojtkowski, Chuca, Savicević, Buksa, Zdybowicz.

'
Rezerwowi Śląska: Kajzer, Pawelec, Poprawa, Gaska, Cholewiak, Marković, Bergier, Szczepan, Samiec-Talar

'
Do składu Wisły powraca Jakub Błaszczykowski.

'
Śląsk Wrocław jest obecnie piąty, a jeśli pokona Wisłę Kraków to awansuje na drugą pozycję. Wisła Kraków jest przedostatnia.

'

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków na żywo w internecie

Zapraszamy do śledzenia meczu 16. kolejki PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Wisła Kraków. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 17:30. Transmisja TV w Canal+ i Canal+ Sport.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online