Crvena Zvezda - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Crvena Zvezda
0 : 6

Borjan - Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić - Petrović (80' Ivanić), Cañas (62' Vulić) - Vukanović, Marin, Mateo García (72' Pankov) - Boakye
Neuer - Pavard, Martinez (70' Kimmich), Boateng, Davies - Tolisso, Thiago, Goretzka - Coman, Lewandowski (78' Muller), Coutinho

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Lewandowski SHOW! Tak można zilustrować niedawno zakończone widowisko. Polski zawodnik znów udowodnił, że limity strzeleckie go w żaden sposób nie obowiązują.
Bayern Monachium zapewnił sobie 1. lokatę w swojej grupie.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+1'
Arbiter techniczny oznajmił, że druga część gry potrwa jeszcze dwie minuty dłużej.

90'
Gooooooool! Monachijczycy dzisiaj bez litości dla swoich rywali! Corentin Tolisso ulokował piłkę do niemal pustej bramki, z bardzo bliskiej odległości!
To jest pogrom!

89'
Dobrym wyjściem z bramki popisał się Milan Borjan. Bramkarz zatrzymał bardzo niebezpieczne dla siebie prostopadłe zagranie.

88'
Jeden z piłkarzy Crveny Zveny dał jasny sygnał, że ma jakieś problemy zdrowotne. Chodzi prawdopodobnie o Vukanovicia.

87'
Dośrodkowanie z bocznego sektora boiska nie zaskoczyło defensywny klubu z Belgradu.
Podstawowy czas gry wielkimi krokami zbliża się ku końcowi.

86'
Milan Borjan zostanie dzisiaj najjaśniejszą postacią u gospodarzy! Goalkeeper w niewiarygodny sposób wyciągnął świetny strzał Tolisso, zmierzający w boczny sektor bramki!

84'
1:14 - tak kształtuje się statystyka, odnosząca się do ilości wykonanych rzutów rożnych.

83'
Tottenham Hotspur odwrócił losy swojego meczu. Klub z Londynu na ten moment prowadzi 4:2 z Olympiakosem Pireus.
Ten rezultat daje Crvenie wielkie szanse na grę w Lidze Europy wiosną.

81'
Wkraczamy już w końcową fazę tego pojedynku w Belgradzie. Aktualny wynik mówi sam za siebie.

80'
Njegos Petrović jest trzecim zawodnikiem u gospodarzy, ściągniętym przez szkoleniowca. Mirko Ivanić pojawił się na boisku.

78'
Jeden z najlepszych meczów w swojej karierze rozegrał dzisiaj Robert Lewandowskiego. Polski napastnik zasłużył na wielkie oklaski od publiczności. A na placu gry zameldował się już Thomas Muller.

76'
Piłkarze Crveny poprawili statystykę strzałów, jednakże wciąż nie mogą się poszczycić ani jedną celną próbą.

75'
Do końca regulaminowego czasu gry pozostał już tylko kwadrans.

73'
Gospodarze już chyba nie kryją się z tym, że dla nich ten mecz mógłby się już skończyć.

72'
Radovan Pankov wydelegowany na ponad kwadrans gry. Z murawy został ściągnięty Mateo Ezequiel Garcia.

70'
Jest i zmiana w zestawieniu Bayernu Monachium. Joshua Kimmich zastąpił Javiego Martineza.

68'
Goooooool! 0:5! Takiego obrotu spraw nikt chyba się dzisiaj nie spodziewał! Czwartego gola w tych zawodach zdobył Robert Lewandowski! Polak skorzystał z bardzo dobrego zachowania Kingsley'a Comana, który zabawił się z obrońcami rywala.

67'
Sztab szkoleniowy Bayernu Monachium dalej ufa graczom, którzy rozpoczęli dzisiejsze zawody.

65'
Goooooool! Robert Lewandowski zaskakuje Wszystkich w każdym meczu! Snajper uprzedził wychodzącego Milana Borjana i strzałem głową umieścił piłkę do pustej bramki.

62'
Pierwsza roszada personalna w tym meczu. Jose Canas został zmieniony przez Milosa Vulicia.

60'
Gooooooool! Robert Lewandowski po raz drugi! Nasz rodak świetnie odnalazł się w szesnastce przeciwnika i strzałem z najbliższej odległości podwyższył wynik.

58'
Wielce sygnalizowaną próbę zaprezentował Tolisso. Dobrze ustawiony Borjan sprostał swojemu zadaniu.

56'
Kingsley Coman przeciągnął w rażący sposób swoje dośrodkowanie z prawej flanki boiska. Futbolówka powędrowała za linię końcową.

54'
Goooooool! Wybitnie wyegzekwowany rzut karny przez Roberta Lewandowskiego. Uderzenie na "dwa tempa" poleciało w prawy, dolny róg bramki.

53'
Będzie rzut karny! Aleksiej Vukanović zagrał ręką, ratując już niemal straconą sytuację.

51'
Milan Borjan fachowo wyłapał strzał z dwunastego metra. Leon Goretzka po raz kolejny próbował w realnym stopniu zagrozić.

50'
W obu składach nie dostrzeżono zmian personalnych.

48'
Na ewidentnym ofsajdzie był Kingsley Coman. Nie było żadnych wątpliwości oraz kontrowersji. Dobrą pracę wykonał blok obronny mistrza Serbii.

47'
Gospodarze przedostali się pod pole karne rywala, ale zabrakło większej dokładności w ostatniej fazie akcji. Bardzo śmiałą szarżę zaprezentował Marin.

46'
Gra została wznowiona!

Arbiter główny zaprosił Wszystkich na przerwę.

45+1'
Dwie minuty dłużej potrwa I odsłona meczu w Belgradzie.

45'
Za chwilę poznamy wymiar doliczonego czasu gry.

43'
Arbiter główny, po konsultacji z VAR-em, unieważnił legalność zdobytej bramki przez Roberta Lewandowskiego.
Kolega "Lewego" przy zagrywaniu podania pomagał sobie ręką.

42'
Goooooooool! Robert Lewandowski powiększył ilość zdobytych bramek w Lidze Mistrzów!

40'
Gospodarze podejmują coraz śmielsze próby konstruowania kontrataków, jednakże obrona Bayernu w odpowiednich momentach zatrzymuje kluczowe podania.

38'
Robert Lewandowski nie dyskutował z sędzią głównym, którzy przed chwilą odgwizdał przewinienie autorstwa polskiego napastnika.

36'
Wysoki pressing w wykonaniu przyjezdnych możemy oglądać blisko szesnastki Crveny.

35'
Przy obecnych wynikach, Bayern Monachium zapewniłby sobie 1. miejsce w grupie "B".

33'
Alphonso Davies przyłapany na pozycji spalonej. Zdecydowana reakcja ze strony sztabu sędziowskiego.

32'
Gospodarze wciąż czekają na możliwość oddania pierwszego strzału w tym starciu z Bayernem Monachium.

30'
Arbiter liniowy bardzo dobitnie wskazał ofsajd. Na nim zatrzymany został Robert Lewandowski.

28'
Polak mógł być zawiedziony obrotem spraw, ponieważ dostał wyśmienite zagranie na wolne pole. Genialna interwencja wracającego Nemanji Milunovicia pokrzyżowała wszelkie plany Polaka.

27'
Robert Lewandowski stracił równowagę w polu karnym oponenta! Sędzia główny nie miał jednak żadnych podstaw prawnych do podyktowania rzutu karnego.

26'
Atakiem pozycyjnym operują piłkarze klubu z Niemiec. Widać sporo luzu oraz dokładności.

24'
Futbolówka dalej toczy się na połowie gospodarzy. Bayern mocno myśli o podwyższeniu rezultatu.

23'
W równolegle rozgrywanym meczu w tej grupie, Tottenham sensacyjnie przegrywa 0:2 z Olympiakosem Pireus.

21'
Philippe Coutinho pokazał próbkę swojego kunsztu technicznego. Soczysty strzał bezpośrednio z rzutu wolnego został świetnie wypiąstkowany przez Milana Borjana.

20'
Statystka posiadania piłki: 39% - 61%.

18'
Jeden gol to może być najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy w tym widowisku. Z minuty na minutę rośnie presja na bramkę Milana Borjana.

16'
Gooooooool! To musiało się tak skończyć! Leon Goretzka bardzo precyzyjnym zagraniem głową ulokował futbolówkę w lewym sektorze bramki! Kompletnie bierna defensywa Crveny.

15'
Rośnie dominacja po stronie ekipy z Monachium.

14'
Milan Borjan odbił za linię końcową mocno kopniętą futbolówkę przez Kingsley'a Comana. Kolejne sygnały ostrzegawcze dla gospodarzy.

12'
Milan Borjan spokojnie zgarnął zbyt głębokie dośrodkowanie z prawej flanki boiska. Kingsley Coman nie popisał się precyzją.

11'
Przyjezdni chcą jak najszybciej objąć prowadzenie w tym meczu. Sam Robert Lewandowski miał dwie znakomite sposobności.

9'
Robert Lewandowski zaskoczył wszystkich na stadionie, marnując wyborną okazję bramkową! W sytuacji sam na sam z bramkarzem, posłał futbolówkę obok prawego słupka!
Takie okazje powinny kończyć się golami.

7'
żółta kartka Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Milunović. Stoper gospodarzy zbyt ostro walczył o piłkę łokciem.

5'
Robert Lewandowski miał pierwszą solidną okazję strzelecką. Płaski strzał z wewnętrznej części stopy poleciał wprost w rękawice goalkeepera przeciwnika.

4'
Crvena walczy jeszcze o przedłużenie swoich szans na awans z fazy grupowej. Do tego potrzebna jest wygrana z Bayernem oraz korzystny rezultat meczu Tottenhamu z Olympiakosem.

2'
Sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną, na której znaleziono zawodnika Bayernu Monachium.

1'
Drużyna, w której gra Robert Lewandowski, zainaugurowała dzisiejsze zawody.

*'

*'
Na stadionie rozbrzmiał oficjalny hymn Champions League.

*'
Pan Björn Kuipers poprowadzi jeden z najciekawszych pojedynków tej serii gier Ligi Mistrzów.

*'
Znamy już wyjściowy skład Bawarczyków. W pierwszym zestawieniu zobaczymy między innymi Roberta Lewandowskiego.

*'
Aktualni mistrzowie Niemiec zapewnili już sobie awans do fazy pucharowej Champions League tego sezonu.
Po czterech kolejkach udało się im zgromadzić komplet punktów.

*'
Nadchodzący pojedynek zostanie rozegrany w ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

*'
Spotkanie w stolicy Serbii rozpocznie się o godz. 21:00

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do śledzenia naszej relacji "LIVE" z meczu: Crvena Zvezda - Bayern Monachium.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Crvena Zvezda - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online