FC Barcelona - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
Borussia Dortmund
3 : 1

Ter Stegen - Roberto, Lenglet, Umtiti, Junior Firpo - Busquests, de Jong, Rakitić (80' Vidal) - Messsi, Suarez (90+1' Wague), Dembele (27' Griezmann)
Burki - Hakimi, Hummels, Akanji, Schulz (46' Sancho) - Witsel, Weigl (86' Gotze), Piszczek (77' Zagadou), Guerreiro - Brandt, Hakimi, Reus

Arbiter główny odgwizdał koniec meczu!

90+2'
Ostatnie akcenty tego spotkania. Borussia dzielnie walczy, ale już chyba pozostało zbyt mało czasu na odrobienie strat.

90+1'
Zmiana w składzie gospodarzy. Luisa Suareza zastąpił Moussa Wague.

90'
Dodatkowy czas wynosi 3 minuty.

88'
Andre Ter Stegen fenomenalnie wypiąstkował silnie kopniętą futbolówkę na poprzeczkę! I znów Jodan Sancho realnie zagroził bramce wspomnianego bramkarza!

86'
Mario Gotze już na placu gry. Julien Weigl udał się na ławkę rezerwowych swojego klubu.

85'
Sędzia liniowy zaryzykował, podnosząc chorągiewkę. Na dyskusyjnym ofsajdzie Arturo Vidal.

83'
Inicjatywą wykazują się przyjezdni. Gol na 3:2 przyniósłby wielką porcję emocji w końcówce tego meczu.

82'
Sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Julien Brandt przyłapany na okazałej pozycji spalonej.

80'
Arturo Vidal za Ivana Rakiticia. Interesujący ruch taktyczny ze strony sztabu trenerskiego Barcelony.

79'
Gooooooool! Jadon Sancho popisał się przepięknym uderzeniem zza linii pola karnego! Zagranie z niemal miejsca zaskoczyło dobrze ustawionego Ter Stegena.

77'
Axel Zagadou zameldował się na ostatnie kilkanaście minut regulaminowego czasu gry. Podziękowanie za grę otrzymał Łukasz Piszczek.

75'
Głodny kolejnych goli jest Leo Messi. Podkręcona próba bezpośrednio z rzutu wolnego obiła poprzeczkę bramki Borussii Dortmund!

74'
żółta kartka Żółty kartonik dla Raphaela Guerreiro. Ten zawodnik był zdecydowanie spóźniony w stosunku do swojego przeciwnika z piłką.

72'
Bardzo proste błędy w pobliżu własnej szesnastki popełniają dzisiaj goście. Przy takim rywalu każda gafa może zakończyć się stratą bramki.

70'
żółta kartka Sędzia główny żółtą kartką upomniał Sergio Busquetsa. Faul taktyczny.

69'
Przed ogromnie trudnym zadaniem w tej chwili stoją piłkarze niemieckiego zespołu. Muszą spróbować wykrzesać z siebie jakąś nową energię.

67'
Goooooool1 3:0! Wzorcowo wyprowadzona kontra! Antoine Griezmann wykorzystał swoją szybkość i precyzję. Kluczowe podanie na wolne pole zamienił Lionel Messi.

65'
Lionel Messi bardzo wysoko podniósł się do wrzutki z prawej flanki boiska. Zgrabne uderzenie głową poleciało obok światła bramki Borussii Dortmund.

64'
Nie ma wysokiego pressingu ze strony przyjezdnych. To może w jakimś stopniu irytować kibiców.

62'
Ogromny spokój można zaobserwować w poczynaniach gospodarzy tego starcia.

60'
Wielki refleks Ter Stegena! Julien Brandt końcówkami palców z bliskiej odległości od bramki chciał dać nadzieję swoim kibicom!
Sprytny strzał został idealnie wybroniony przez niemieckiego goalkeepera.

59'
Antoine Griezmann gorszy w pojedynku z Łukaszem Piszczkiem! Polski obrońca kapitalnie przyblokował szybko biegnącego Francuza. Ten próbował jeszcze walczyć o rzut wolny, jednak sędzia nie dopatrzył się do faulu.

57'
Gospodarze bez zmian w składzie przystąpili do gry w II odsłonie dzisiejszej rywalizacji.

55'
Akanji bardzo niefortunnie zderzył się z banerem reklamowym.

54'
Dużo poważniej do tematu próby gonienia wyniku podeszli podopieczni trenera Favre'a.

52'
żółta kartka Za próbę wymuszenia rzutu karnego żółtą kartkę obejrzał Lionel Messi. Teatralna sztuczka nie przypadła do gustu arbitrowi głównemu.

51'
Efektowna próba zagrania na obieg Jadona Sancho. Wbiegającego Guerreiro próbował przejąć piłkę, ale dużo szybszy do niej był Ter Stegen.

50'
Faulu taktycznego w środkowej strefie boiska dopuścił się jeden z zawodników FC Barcelony.

48'
Roman Burki bardzo udanie zatrzymał silne zagranie Antoine'a Griezmanna. Francuz solidnie przymierzył z obrębu pola karnego.

47'
Jadon Sancho wszedł na boisko w czasie przerwy. Nico Schulz odesłany na ławkę rezerwowych.

46'
Wracamy po przerwie!

Arbiter główny zasygnalizował koniec I części gry!

45+1'
Bawią się w pobliżu szesnastki niemieckiej ekipy gracze Barcelony.

45'
Obie drużyny pograją dwie minuty dłużej w tej odsłonie spotkania.

44'
Arbiter główny przypadkowo nadział się na piłkę. Za chwilę zobaczymy "rzut sędziowski".

42'
Kolejny błąd w obronie Dortmundu. Do bezpańskiej futbolówki w polu karnym dopadł Lionel Messi i próbował wyjść na sytuację strzelecką.
Argentyńczykowi zbyt daleko jednak odskoczyła futbolówka.

41'
56% posiadania piłki - FC Barcelona.
44% posiadania piłki - Borussia Dortmund.

39'
Blisko linii bocznej boiska faulował rywala Akanji.

38'
Luis Suarez podjął próbę bardzo efektownego lobu. Urugwajski napastnik dostrzegł nieco wysuniętego bramkarza, jednakże piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

36'
Lucien Favre ma zafrasowaną minę. Szkoleniowiec Borussii Dortmund nie ma w ostatnich dniach "dobrej prasy".

35'
FC Barcelona daje jasne sygnały, że nie chce tu zaprzestać na dwóch golach.

33'
Goooooooool! Kolejny błąd gości został bezlitośnie wykorzystany! Leo Messi może się cieszyć ze zdobytej bramki.
Wybitny, płaski strzał w prawy, dolny róg bramki.

32'
Antoine Griezmann przewrócił się w szesnastce Dortmundu, ale żadnych podstaw do przyznania rzutu karnego być nie mogło.

30'
Goooooool! Już bez żadnych kontrowersji i uwag FC Barcelona otworzyła wynik tego meczu! Luis Suarez kapitalnie sfinalizował precyzyjne podanie od Leo Messiego!

28'
Większą inicjatywą w grze w ofensywie wykazują się gospodarze, jednakże przyjezdni już nie raz udowadniali, że potrafią świetnie wyprowadzać kontrataki.

27'
Ousmane Dembele musiał zejść z boiska. Swojego rodaka na płycie boiska zmienił Antoine Griezmann.

25'
Ousmane Dembele korzysta w tej chwili z pomocy medycznej.

24'
Schulz znalazł się przez przypadek w genialnym ułożeniu do zdobycia bramki. W kulminacyjnej części akcji strzał z pola karnego poleciał wprost w rękawice Ter Stegena.

22'
Sędzia główny skorzystał z błyskawicznej konsultacji z systemem VAR. Potwierdził swój poprzedni werdykt.

21'
Bardzo krótko trwała radość Luisa Suareza! Urugwajczyk został wychwycony na bardzo dyskusyjnym ofsajdzie.

20'
Julien Brandt nie ma wiele miejsca na przyjęcie sobie piłki. Para stoperów "Dumy Katalonii" idealnie się nim opiekuje.

18'
Lionel Messi znów ośmieszył swoich przeciwników, prowadząc piłkę przez znaczny dystans. Akcja nie została jednak dobrze zakończona przez Argentyńczyka, ponieważ jego crossowe podanie przejęli obrońcy przyjezdnych.

17'
Lenglet skutecznie powstrzymał dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Przed chwilą oglądaliśmy zryw w ofensywie w wykonaniu BVB.

15'
Do historii przeszedł już pierwszy kwadrans tego starcia.

14'
FC Barcelona ma szansę dzisiaj zapewnić sobie awans z grupy. Aby tak się stało potrzeba wygranej albo remisu w dzisiejszych zawodach (w przypadku remisu w spotkaniu Interu Mediolan ze Slavią Praga).

12'
Sygnalizowany strzał z ostrego kąta pokazał Ousmane Dembele. Ewidentnie było widać, że futbolówka mu zeszła z korek.
Aczkolwiek można zapisać wspomnianą próbę do strzałów celnych.

11'
Mur ustawiony przez Romana Burkiego zdał egzamin na ocenę celującą. Uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Leo Messiego nie zaskoczyło defensywy gości.

9'
Tuż pod polem karnym BVB doszło do przewinienia. Swój kunszt techniczny zaprezentował Lionel Messi.

7'
Ivan Rakitić ponownie blisko strefy bramkowej Dortmundu. Strzał z pierwszej piłki, z okolic dziewięciu metrów, odbił się od nóg świetnie ustawionego rywala.

6'
Ivan Rakitić nie zdołał dobrze sobie opanować piłki w polu karnym przeciwnika. Całkiem zgrabną szarżę z futbolówką przedstawił Ousmane Dembele.

4'
Dużo krótkich podań zamieniają pomiędzy sobą zawodnicy gospodarza.

3'
Dobrze rokujący początek meczu na Camp Nou. Widać, że nikt tutaj nie będzie kalkulować.

1'
Ter Stegen genialnie na refleks wyciągnął strzał z najbliższej odległości! Bajecznie wyprowadzona kontra przez ekipę z Dortmundu! Wynik meczu już w pierwszej minucie mógł otworzyć Hakimi!

*'
Początek spotkania w Barcelonie!

*'
Na Camp Nou możemy w tej chwili wysłuchać oficjalnego hymnu Ligi Mistrzów.

*'
Sędzią głównym będzie Pan Clément Turpin.

*'
W pierwszej potyczce padł bezbramkowy remis. Obie ekipy rywalizują w grupie "F", w której także się znajdują: Inter Mediolan oraz Slavia Praga.

'

Liga Mistrzów: FC Barcelona - Borussia Dortmund na żywo

Początek meczu FC Barcelona - Borussia Dortmund o godzinie 21:00. Zapraszamy na Ligę Mistrzów online.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online