Liverpool - Napoli online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Napoli
1 : 1

Becker - Gomez (57' Oxlade-Chamberlain), Lovren, van Dijk, Robertson - Fabinho (19' Wijnaldum), Milner (78' Alexander-Arnold), Henderson - Mane, Salah, Firmino.
Meret - Maksimovic, Manolas, Koulibaly, Rui - Di Lorenzo, Allan, Zieliński (85' Younes), Ruiz - Mertens (81' Elmas), Lozano (72' Llorente).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Zaskakujący rezultat jest zdecydowanie korzystniejszy dla Napoli, które ma przed sobą ostatni mecz, ze znacznie słabszym rywalem niż Liverpool. Podopieczni Carlo Ancelottiego zmierzą się z belgijskim Genk, natomiast The Reds powalczą na wyjeździe z mocniejszą drużyną - Red Bull Salzburg.

90+4'
żółta kartka Indywidualne napomnienie zobaczył również Allan - za dyskusje z arbitrem.

90+1'
żółta kartka Po żółtej kartce ujrzeli Robertson i Koulibaly.

90'
Dodatkowe cztery minuty zostały dodane do drugiej połowy.

87'
Strasznie zakotłowało się w polu karnym Napoli, ostatecznie piłkarzom spod Wezuwiusza udało się wyekspediować piłkę poza gorący obszar.

85'
Ostatnia zmiana w Napoli: Younes na placu gry, opuścił je Zieliński.

83'
Atak przyjezdnych nie przyniósł zagrożenia pod bramką Liverpoolu - Zieliński za szybko zagrał prostopadłe podanie.

81'
Kolejna roszada po stronie gości: Elmas za Mertensa.

80'
Neapolitański zespół nie bardzo wie, jak przedrzeć się przez zasieki gospodarzy i stworzyć sobie choćby jedną okazję w drugiej połowie.

78'
Ostatnia zmiana w Liverpoolu: Alexander-Arnold w miejsce Milnera.

77'
Becker uprzedził Llorente w dojściu do prostopadłej piłki na połowie The Reds.

75'
Wolej Robertsona sprzed pola karnego poszybowała nad poprzeczką.

72'
Zmiana numer jeden w zespole Carlo Ancelottiego: Llorente za Lozano.

70'

68'
The Reds chcą iść za ciosem i wygrać ostatecznie to spotkanie. Napoli nie potrafi odpowiedzieć na ich ataki.

66'
Po analizie VAR, arbiter nie zmienił pierwotnej decyzji.

65'
1:1! Lovren doprowadził do remisu!
Chorwat doszedł do dogrania z narożnika, wyskoczył najwyżej i nie dał szans bramkarzowi mocnym strzałem głową.

64'
Korner dla gospodarzy.

62'
Efektowny atak Liverpoolu został wykończony mocną, ale i niecelną główką przez Firmino.

61'
Strzał Salaha z pierwszej piłki nie zaskoczył wcale Mereta. Egipcjaninowi nie do końca wyszło to uderzenie.

60'
Wrzutka ostatecznie znalazła się w rękach bramkarza gości.

59'
Kolejny róg dla lidera angielskiej Premier League.

57'
Szkoleniowiec zespołu z Merseyside podjął decyzją o roszadzie w składzie: Oxlade-Chamberlain zastąpił Gomeza.

56'
Rośnie przewaga gospodarzy, Napoli liczy głównie na kontrataki.

55'
Błąd bramkarza Napoli skończyłby się golem Firmino, gdyby nie rykoszet od jednego z obrońców i ustawienie Koulibaly'ego na linii bramkowej.

54'
Milner za wszelką cenę chciał przekonać sędziego liniowego, że defensor Napoli zagrał piłkę jako ostatni przed linią końcową. Ułożenie chorągiewki ukazało jednak, że piłkę otrzyma Meret.

52'
Nie wyszło dośrodkowanie Gomezowi - futbolówka wyszła poza boisko.

51'
Obyło się bez zagrożenia, Liverpool chciał wyprowadzić kontrę, ale Robertson został zastopowany.

50'
Rzut rożny wywalczył Lozano po nastrzeleniu przy linii końcowej Gomez.

49'
Niedopatrzenie Gomeza omal nie skończyło się dogodną szansą dla Napoli. Omal, gdyż Mertens zbyt wysoko zawiesił piłkę przy poszukiwaniu Lozano.

47'
Koulibaly szczęśliwie zblokował wstrzeloną przez Hendersona piłkę - w taki sposób, że nabił przy okazji gracza The Reds.

46'

*'
Zawodnicy powrócili na plac gry.

*'
Bardzo dobry mecz na Anfield, z zaskakującym rezultatem. Napoli radzi sobie dzisiaj świetnie i jeśli nie zmieni się to w drugiej części spotkania, to Włosi powinni wywieźć z Liverpoolu trzy punkty.

45+4'
Milner doskonale ograł rywali i wjechał z piłką w pole karne, po czym potężnie kropnął, ale Meret był na posterunku.

45+2'
żółta kartka Żółty kartonik zobaczył trener Liverpoolu - Jurgen Klopp.

45'
Cztery minuty dłużej potrwa pierwsza część gry.

44'
Mane przewrócił się w polu karnym Napoli. Kibice jak i sam Senegalczyk domagali się podyktowania "jedenastki". Arbiter nakazał grać dalej.

43'
Robertson nie utrzymał piłki w boisku w momencie dośrodkowania. Od bramki wznowi grę Meret.

42'
Ostre, ale, zdaniem arbitra, czyste wejście Allana w starciu z Mane przy linii końcowej. Korner dla liverpoolczyków.

40'
Było bardzo blisko wyrównania! Mane prawie znalazł podaniem na czystej pozycji strzeleckiej Firmino i Salaha. Defensorzy zablokowali jednak strzały wcześniej wspomnianej dwójki.

39'
Zieliński pod polem karnym rywala pospieszył się z podaniem do Lozano. To sprawiło, że atak gości spalił na panewce.

37'
Neapolitańczycy zaskakująco dobrze radzą sobie ze znacznie mocniejszą drużyną The Reds.

35'
Główkował celnie van Dijk, wprost jednak w Mereta.

34'
Mertens spalił akcję gości.

32'
Liverpool cały czas szuka możliwości do wyrównania, ale odbija się od szczelnej obrony Napoli.

30'
Sprytne podanie Milnera na środek pola karnego miało dojść do Salaha. Egipcjanina uprzedził jednak Allan.

28'
Milner ostro potraktował Maksimovicia. Upiekło się Anglikowi, arbiter za wejście powinien zobaczyć żółty kartonik.

26'
Odważne uderzenie posłał z dystansu van Dijk. Próba defensora poszybowała jednak wysoko nad poprzeczką.

24'
Decyzja o uznaniu trafienia podtrzymana! Na boisko wrócił van Dijk, wygląda na to, że Holender nie potrzebuje zmiany.

23'
Trwa wideoweryfikacja. Jest sprawdzane, czy Mertens w momencie podania nie był na spalonym.

22'
Nie wiadomo, czy w ekipie z Merseyside nie będzie konieczna druga, wymuszona roszada. Coś przytrafiło się van Dijkowi po starciu z jednym z graczy Napoli.

21'
0:1! Mertens zaskoczył Beckera!
Belgijski napastnik otrzymał znakomite podanie z głębi pola, wpadł w szesnastkę i precyzyjnym strzałem z powietrza ulokował piłkę w siatce.

20'
Meret skutecznie rozczytał zamiary Mane, który posłał centrę wprost w jego ręce.

19'
W Liverpoolu następuje wymuszona zmiana: kontuzjowanego Fabinho zmienił Wijnaldum.

18'
Manolas uniemożliwił Firmino dojście do wrzutki Salaha.

16'
Na niewielkim ofsajdzie został złapany Lozano.

15'
Fabinho musi na moment opuścić boisko wraz ze sztabem medycznym. Brazylijczyk powinien zaraz wrócić na arenę zmagań.

13'
Gdyby ten strzał wyszedł Mario Rui'emu, to padłaby z pewnością najpiękniejsza bramka tego sezonu Ligi Mistrzów. Portugalczyk próbował przelobować golkipera The Reds z linii środka boiska. Futbolówka przeszła obok prawego słupka.

11'
Doskonale wyczuł Lovren, gdzie Mertens będzie chciał oddać strzał na bramkę Beckera. Chorwat wykonał wślizg i skutecznie zablokował Belga.

10'
Ruiz bardzo źle przyjmował piłkę w środku pola, co zakończyło nieźle zapowiadający się kontratak Napoli.

8'
Ciekawe podanie z głębi pola posłał Rui, adresatem miał być Lozano. Meksykaninowi zabrakło jednak sporo, aby przejąć futbolówkę.

6'
Ten sam piłkarz moment później poważnie ucierpiał po starciu fizycznym z Milnerem. Arbiter na moment wstrzymał grę.

4'
Szybka akcja włoskiej drużyny skończyło kompletnie nieudanym dograniem Di Lorenzo.

3'
Neapolitańczycy pogubili się pod wysokim pressingiem podopiecznych Jurgena Kloppa - musieli się ratować wybiciem na aut.

2'
Goście wywalczyli rzut wolny na połowie Liverpoolu. Do piłki podszedł Ruiz, jednak jego centra była niskiej jakości i bez problemu została przejęta przez gospodarzy.

1'
Zaczęli od środka przyjezdni!

*'
Piłkarze są już na murawie stadionu Anfield. Hymn Ligi Mistrzów już zabrzmiał, teraz już tylko pozostaje odliczać czas do rozpoczęcia meczu.

*'
Arbitrem pojedynku będzie pochodzący z Hiszpanii, Carlos Del Cerro Grande.

*'
Rezerwowi: Adrian, Wijnaldum, Oxlade-Chamberlain, Lallana, Shaqiri, Origi, Alexander-Arnold.

*'
Zestawienie gospodarzy jest już znane.

*'
Ławka rezerwowych gości: Ospina, Luperto, Elmas, Gaetano, Callejon, Llorente, Younes.

*'
Skład ekipy spod Wezuwiusza prezentuje się następująco: Meret - Maksimovic, Manolas, Koulibaly, Rui - Di Lorenzo, Allan, Zieliński, Ruiz - Mertens, Lozano.

*'
The Reds z kolei będą chcieli sobie zapewnić pierwsze miejsce w grupie. Biorąc pod uwagę, że lider Premier League od dłuższego czasu nie znajduje pogromcy, to można z pewnością ich uznać za zdecydowanych faworytów starcia.

*'
Neapolitańczycy co prawda wygrali pierwsze starcie z liverpoolczykami, ale dziś powtórzenie tego osiągnięcia będzie dla nich bardzo trudne - wielu podstawowych piłkarzy jest wyłączonych z gry. Wśród nich jest Arkadiusz Milik i Lorenzo Insigne.

*'
Mecz pomiędzy zwycięzcą ubiegłej edycji Ligi Mistrzów a ekipą Carlo Ancelottiego z Piotrem Zielińskim i Arkadiuszem Milikiem w kadrze rozpocznie się o 21:00.

*'
Zapraszamy Państwa serdecznie na arcyciekawe spotkanie spośród dzisiejszych rywalizacji Ligi Mistrzów - Liverpool zmierzy się z Napoli.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Napoli, to zapraszamy do śledzenia meczu online