Arka Gdynia - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 1

Steinbors – Zbozień, Maghoma, Marić, Marciniak – Vejinović, Deja – Nando (84' Vinicius), Puchades, Nalepa (84' Budziński), Młyński (57' Antonik) – Serrarens.
Stipica – Stec, Triantafyllopoulos, Zech (67' Łasicki), Matynia – Podstawski (73' Listkowski), Kozulj – Spiridonović, Hostikka (84' Dąbrowski), Kowalczyk – Buksa.

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin

90+11'
Koniec meczu. Pogoń zremisowała z Arką 1:1.

90+8'
Bramka nieuznana.

90+7'
Czekamy na wideoweryfikacje. Była to kontrowesyjna decyzja.

90+6'
Piłka w bramce Pogoni po zagraniu Viniciusa, ale Szymon Marciniak odgwizdał faul zawodnika Arki.

90+2'
Strzał z dystansu Dąbrowskiego odbił Steinbors.

90'
Mecz potrwa jeszcze dziesięć minut.

87'
Stec uderzył obok bramki.

87'
żółta kartka Marciniak ukarany żółtą kartką.

84'
Dąbrowski zastąpił Hostikkę.

84'
Nalepa i Nando opuścili boisko, a pojawili się na nim Budziński i Vinicius.

83'
Spiridonović z rzutu wolnego uderzył tuż obok bramki.

83'
żółta kartka Deja ukarany żółtą kartką.

78'
Gra wznowiona.

76'
Gra nie została jeszcze wznowiona, ponieważ kibice odpalili środki pirotechniczne.

73'
Listkowski zastąpił Podstawskiego.

72'
Goool! Matynia doprowadził do remisu potężnym strzałem z pola karnego. Asystę zaliczył Stec.

70'
Arka broni się bardzo mądrze.

67'
Łasicki zastąpił Zecha.

61'
Kozulj z rzutu wolnego uderzył tuż obok słupka.

59'
Dobra okazja dla Arki, ale Maghoma uderzył niecelnie. Będzie jednak rzut rożny.

57'
Antonik zastąpił Młyńskiego.

56'
Buksa ładnie obrócił się w polu karnym, ale uderzył za lekko.

52'
Spiridonović huknął z linii pola karnego, ale piłka przeleciała nad bramką.

52'
Tym razem groźnie pod bramką Pogoni. Vejinović zagrał do Serrarensa, ale ten nie trafił w piłkę na piątym metrze.

51'
Pogoń przeważa i dąży do wyrównania.

46'

45+4'

45+4'
Deja uderzył z dystansu, ale Stipica złapał piłkę.

45+1'
Gool! 1:0 dla Arki! Nalepa pewnym strzałem zamienił rzut karny na bramkę.

45+1'
żółta kartka Stec ukarany żółtą kartką.

45'
Rzut karny dla Arki!

44'
Szymon Marciniak biegnie do monitora. Oznacza to, że spalonego nie było i może być rzut karny.

43'
Długo to wszystko trwa.

42'
W polu karnym padł Serrarens, ale sędzia odgwizdał spalonego. Czekamy jeszcze na wideoweryfikację.

40'
Mocny strzał Kozulja zdołał odbić Steinbors.

37'
Buksa ograł rywala, zagrał do Steca, który znalazł się w idealnej sytuacji, ale z ostrego kąta trafił w Steinborsa.

33'
żółta kartka Serrarens ukarany żółtą kartką.

28'
Pogoń przeważa, ale Arka od czasu do czasu wyprowadza kontrataki. Jak na razie nie przyniosły one zagrożenia.

24'
Zablokowany strzał Podstawskiego.

23'
Płaski strzał Młyńskiego obronił Stipica.

20'
Spiridonović z linii pola karnego uderzył mocno, ale tuż obok bramki.

19'
Steinbors bez problemów uderzył strzał z dystansu.

16'
Spiridonović zagrał do Buksy, ten oddał natychmiastowy strzał z pola karnego, ale kapitalnie interweniował Steinbors i zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

15'
Spiridonović uderzył z dystansu wyraźnie obok bramki.

10'
Jak na razie bez groźnych sytuacji.

6'
Zablokowany strzał Buksy.

5'
Od początku stroną przeważającą jest Pogoń.

3'
żółta kartka Podstawski ukarany żółtą kartką.

1'
żółta kartka Hostikka ukarany żółtą kartką.

1'

'
Mecz poprowadzi Szymon Marciniak.

'
Rezerwowi Arki: Krzepisz, Danch, Wawszczyk, Olczyk, Busuladzić, Budziński, Antonik, Siemaszko, Vinicius.

'
Rezerwowi Pogoni: Bursztyn, Łasicki, Bartkowski, Żurawski, Dąbrowski, Wędrychowski, Frączczak, Listkowski, Manias.

'

Początek meczu Arka Gdynia - Pogoń Szczecin o godzinie 15:00. Transmisja TV w nSport+ i Canal+ Sport 3. Zapraszamy do śledzenia meczu Arka - Pogoń na żywo w Ekstraklasa Live.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online