Piast Gliwice - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 3

Plach – Czerwiński, Konczkowski, Rymaniak, Korun – Sokołowski, Hateley, Huk, Felix – Steczyk, Parzyszek.
Putnocky – Stiglec, Golla, Puerto, Dankowski – Mączyński, Łabojko, Płacheta, Chrapek – Pich, Exposito.

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław

'
Z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie. Przepraszamy.

'
Statystyki pierwszej połowy.

45+4'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45+3'
żółta kartka Chrapek ukarany żółtą kartką.

45'
Sędzia doliczył cztery minuty.

44'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

38'
Konczkowski zagrał do Parzyszka, ten uderzył w krótki słupek, ale dobrze ustawiony był Putnocky.

35'
Hateley uderzył z dystansu i bez problemów interweniował Putnocky.

32'
Felix uderzył głową z bliskiej odległości i znów Golla wybił piłkę z linii bramkowej!

27'
W ostatnich minutach mecz jest dość wyrównany i brakuje czystych sytuacji strzeleckich.

20'
Kapitalna akcja Piasta! Parzyszek zagrał do Konczkowskiego, a ten w idealnej sytuacji uderzył prosto w Putnocky'ego! Powinno być 1:0!

19'
Gra wznowiona.

16'
Będziemy chwilę przerwy, ponieważ jeden z zawodników Śląska zerwał wiązanie siatki w poprzedniej akcji.

15'
Sporo szczęścia miał Śląsk. Golla wybił piłkę z lini bramkowej po niefortunnej interwencji Łobojki.

13'
Niecelnie uderzał Płachata.

12'
żółta kartka Pich ukarany żółtą kartką.

11'
Konczkowski uderzył zbyt lekko, aby zaskoczyć Putnocky'ego.

10'
Plach obronił uderzenie Exposito.

6'
Mogło być 1:0 dla Piasta. Kirkeskov płasko dośrodkował w pole karne, lewą nogą uderzył Parzyszek i Śląsk uratowała poprzeczka!

3'
Płacheta uderzał z pola karnego, ale piłkę odbił Plach. Poza tym sędzia odgwizdał faul zawodnika Śląska.

3'
Od początku przeważa Śląsk.

1'

'
Mecz sędziować będzie Paweł Raczkowski.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Piast - Śląsk na żywo. Początek o godzinie 17:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online