Legia Warszawa - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 0

Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Lewczuk, Karbownik - Wszołek, Martins, Antolić, Novikovas (20' Kante), - Luquinhas (75' Rosołek) - Niezgoda (67' Gwilia).
Kozioł – Spychała, Kovacević, Marquez, Dziwniel – Lioi (61' Pacinda), Gnjatić (22' Radin), Żubrowski, Cebula – Djuranović, Papadopulos (61' Żyro).

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Korona Kielce

90+3'
Koniec meczu. Legia pokonała Koronę 4:0.

90+2'
Goool! 4:0! Źle zachował się Kozioł, który wypuścił piłkę z rąk i Kante z bliska dobił ją do bramki.

90+3'
Kante sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

86'
Martins uderzył sprzed pola karnego i efektownie interweniował Kozioł.

81'
O ile w pierwszej połowie Korona grała bardzo dobrze, tak po przerwie oglądamy totalną dominację Legii.

80'
Ewidentny spalony. Wciąż 3:0.

80'
Kante umieścił piłkę w bramce, ale sędzia odgwizdał spalonego.

77'
żółta kartka Spychała ukarany żółtą kartką.

75'
Rosołek zastąpił Luquinhasa.

74'
Djuranović uderzył z dystansu, ale prosto w Majeckiego.

74'
żółta kartka Jędrzejczyk ukarany żółtą kartką.

72'
Niecelne uderzenie Pacindy.

69'
Goool! Świetna akcja Legii. Luquinhas znakomicie zagrał do Gwilii, który w syutacji sam na sam z bramkarzem podwyższył prowadzenie

68'
Majecki pewnie interweniował po strzale Pacindy z dystansu.

67'
Gwilia zastąpił Niezgodę.

65'
Legia cały czas przeważa.

61'
Lioi również opuścił boisko, a zastąpił go Pacinda.

61'
Żyro zastąpił Papadopulosa.

59'
Doskonała sytuacja przed Jędrzejczykiem, ale znakomicie interweniował Kozioł.

56'
Zamieszanie w polu karnym Korony po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie ma gola.

55'
Niezgoda w sytuacji sam na sam podciął piłkę nad bramkarzem Korony, ale Kovacević zdołał wybić futbolówkę zmierzającą do bramki.

49'
Wszołek uderzył lewą nogą z pola karnego, ale obok dalszego słupka.

46'

45+3'
Kozioł obronił zbyt lekki strzał Jędrzejczyka z pola karnego.

44'
Goool! Niezgoda pewnym strzałem pokonał Kozioła. 2:0

42'
Rzut karny dla Legii za zagranie ręką Marqueza.

39'
żółta kartka Radin ukarany żółtą kartką.

35'
Goool! Pierwszy strzał Legii i od razu gol! Luquinhas technicznym strzałem sprzed pola karnego zaskoczył bramkarza Korony. Ładny gol zawodnika Legii, który miał sporo miejsca i znakomicie to wykorzystał.

34'
Odpowiedź Legii. Prostopadłe zagranie do Kante i dobrze piłkę na rzut rożny wybił Kovacević.

33'
Kontra Korony zepsuta prostą stratą.

33'
żółta kartka Djuranović ukarany żółtą kartką.

31'
Legia nie oddała jeszcze ani jednego strzału!

30'
Pół godziny gry za nami. Brakuje klarownych okazji do zdobycia bramki.

28'
Wszołek padł w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

24'
Vesović dośrodkował w pole karne, przed szansą stanął Luquinhas, ale nie zdołał oddać groźnego strzału, ponieważ przeszkodził mu w tym obrońca.

22'
Gnjatić opuszcza boisko. Zastępuje go Radin.

20'
Gnjatić póki co jest na boisku.

20'
Kante zastąpił Novikovasa.

18'
Będą dwie zmiany. Po jednej w Legii i Koronie. Do wejścia szykuje się już Kante, ponieważ Novikovas już na początku meczu zgłosił, że nie czuje się zbyt dobrzy.

17'
Korona chwilowo gra w dziesięciu, ponieważ Gnjatić potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

15'
Legia zaczyna zyskiwać przewagę. Sytuacji jednak nie stwarza.

11'
Wszołek uderzał z pola karnego i piłka wyszła na... aut.

10'
Zablokowany strzał Gnjaticia z pola karnego.

8'
Prosta strata Antolicia na własnej połowie, ale Majecki pewnie interweniował po strzale sprzed pola karnego.

8'
Djuranović oddał lekki strzał głową i bez problemów interweniował Majecki.

7'
Obiecująco rozpoczęła Korona.

5'
Cebula uderzył z dystansu obok bramki.

4'
Korona stara się utrzymywać przy piłce. Jak na razie sporo gry w środku pola.

1'
Rozpoczęła Korona.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

'
Rezerwowi Korony: Sokół, Tzimopoulos, Radin, Żyro, Jukić, Szymusik, Pućko, Pacinda.

'
Rezerwowi Legii: Cierzniak, Wieteska, Gwilia, Rocha, Kante, Rosołek, Stolarski, Remy, Praszelik

'

Zapraszamy na godzinę 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online