Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Raków Częstochowa
2 : 1

Szumski – Piątkowski, Jach, Azemović (64' Bartl), Petrasek, Schwarz – Malinowski, Babenko, Sapała – Kolev (70' Musiolik), Szczepański (89' Skóraś)
Sandomierski - Wójcicki, Runje, Kwiecień, Bodvarsson - Pospisil, Romanczuk - Prikryl (77' Mudriński), Imaz, Camara (63' Arsenić) - Bida (90+3' Wasilewski)

Mecze na żywo: Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne propozycje.

90+5'
Gooooooool! Sebastian Musiolik zdobył gola na wagę zwycięstwa! Ogromny błąd w środku pola popełnił Bartosz Kwiecień. Bez żadnych szans był Grzegorz Sandomierski, przy precyzyjnym uderzeniu w boczny sektor jego bramki.

90+3'
Mikołaj Wasilewski dał zmianę za Bartosza Bidę.

90+2'
żółta kartka Żółty kartonik za ciągnięcie rywala za koszulkę dla Bodvara Bodvarssona.

90+1'
Sędzia główny doliczył 4 minuty.

90'
Jesus Imaz był o krok przed zdobyciem gola, który by już chyba "zamknął" ten mecz! Hiszpański snajper dopadł do bezpańskiej piłki i mocno huknął w prawy słupek bramki!

89'
Michał Skóraś za Miłosza Szczepańskiego.

88'
Tylko w boczną siatkę bramki trafił Jarosław Jach! Piłka krąży od jednego pola karnego do drugiego.

86'
Grzegorz Sandomierski fenomenalnie przeniósł nad poprzeczkę strzał zza pola karnego! Swoich sił próbował Piotr Malinowski.

85'
Mudriński został zablokowany w ostatniej chwili. Genialny przechwyt piłki w pobliżu pola karnego Rakowa zaprezentował Romanchuk.

83'
Źle w piłkę kopnął Bartosz Bida. Soczysta próba z dystansu poleciała obok światła bramki.

82'
Klub z Białegostoku próbuje powrócić do ofensywnego stylu z pierwszych minut.

80'
żółta kartka Żółta kartka w kierunku Daniela Bartla. Zawodnik celowo zatrzymał dobrze rozwijającą się akcję przeciwnika.

79'
Jarosław Jach przegrał pojedynek powietrzny z Ivanem Runjem. Obrońcy walczyli o dośrodkowanie posłana przez Petra Schwarza.

77'
Czas na następną zmianę w tym meczu. Tomas Prikryl zastąpiony przez Ognieja Mudrińskiego.

75'
Nieudany, płaski strzał z czterdziestu metrów posłał Sapała. Sandomierski spokojnie odprowadził wzrokiem lecącą futbolówkę.

74'
Bardzo wysoki pressing realizować starają się gracze Rakowa Częstochowa.

72'
Grzegorz Sandomierski uratował sytuację! Kapitalna interwencja na refleks po silnym uderzeniu Daniela Bartla! Ten w genialnym stylu urwał się obrońcom Jagiellonii!

70'
Aleksandar Kolev opuścił boisko. W miejsce napastnika wpuszczono Sebastiana Musiolika.

69'
Obok lewego słupka bramki Jakuba Szumskiego powędrowała piłka po strzale Tomasa Prikryla.

67'
Gospodarze przejęli inicjatywę. Jagiellonia zrobiła spory błąd, oddając "pole" swoim rywalom. Zbyt wielki minimalizm może kosztować wiele.

66'
Goooooool! Świeżo wprowadzony Daniel Bartl wpisał się na listę asystentów! Znakomite zagranie w kierunku Aleksandera Koleva! Bułgar precyzyjnie uderzył piłkę głową.

64'
Daniel Bartl zastąpił Emer Azemovicia. Szybka reakcja w wykonaniu sztabu szkoleniowego gospodarzy.

63'
Zoran Arsenić został wprowadzony na płytę boiska. Na ławkę rezerwowych przywołano Juana Camarę.

61'
Złe przyjęcie piłki pod bramką przeciwnika okazało się decydujące w kontekście fiasku akcji ofensywnej Rakowa. Aleksandar Kolev mógł stanąć przed fenomenalną sytuacją.

60'
Za wdanie się w dyskusję z arbitrami żółtą kartkę otrzymał Marek Papszun, opiekun beniaminka aktualnego sezonu ligowego.

58'
Powrót genialny do obrony zaliczył Szczepański. Powracający zawodnik uprzedził przygotowującego się do strzału Imaza.

56'
Aleksandar Kolev został znaleziony na pozycji spalonej. Żadnych wątpliwości nie miał sędzia liniowy.

55'
Jakub Wójcicki w ostatnich dwóch minutach zanotował dwie wyborne interwencje w defensywie. Obrońca powstrzymywał kluczowe podania.

53'
Sędzia nie podyktował jedenastki dla Rakowa, pomimo sporej presji ze strony piłkarzy i kibiców. Kontrowersyjną sytuację oglądaliśmy w szesnastce gości.

52'
Na pozycji spalonej został przyłapany napastnik zespołu gospodarzy, Szczepański.

50'
Po otrzymaniu pomocy medycznej Jakub Wójcicki powrócił już na płytę boiska.

49'
Jakub Wójcicki ucierpiał podczas powietrznej rywalizacji. Na murawę wkroczy sztab medyczny.

47'
Bez zmian w obu składach.

46'
II część gry!

Sędzia Krzysztof Jakubik zakończył I odsłonę dzisiejszego pojedynku.

44'
Jagiellonia chce utrzymać bardzo korzystny rezultat do przerwy. Ta ekipa mocno się cofnęła w ostatnich minutach.

42'
44% - 56%. Posiadanie piłki.

40'
Coraz więcej prób zza szesnastki prezentują gospodarze. Jak dotąd te starania nie zostały nagrodzone w postaci wyrównania wyniku.

38'
Kamil Piątkowski zawiódł swoich kolegów za kompletnie nieudolny strzał z dalszej odległości. Mocno kopnięta piłka poleciała na wysokie rejony trybun.

36'
Grzegorz Sandomierski zmuszony do piąstkowania groźnej centry. Dosyć ryzykowna decyzja, ale koniec końców się w pełni opłaciła.

35'
Bodvarsson przewinił tuż przy linii bocznej boiska. Sędzia został zobowiązany do przerwania akcji.

33'
Piłkarze Rakowa Częstochowa bardzo cierpliwie budują swoje ataki.

31'
Zgrabne uderzenie z dystansu oddał Sapała. Futbolówka pofrunęła nieznacznie nad bramką Sandomierskiego.

30'
Minął już drugi kwadrans regulaminowego czasu gry dzisiejszego spotkania.

28'
Dla tego młodego gracza był to 3. gol w aktualnym sezonie ligowym.

27'
Goooooool! Przepięknie zdobyta bramka przez Bartosza Bidę! Fantastyczne kropnięcie piłki z okolic szesnastki w lewy, dolny róg bramki!

25'
żółta kartka Petr Schwarz obejrzał żółtą kartkę za realizację ewidentnego faulu taktycznego.

24'
Piotr Malinowski próbował zagrozić bramce oponenta, za pośrednictwem strzałem głową. Jego próba poleciała wysoko nad poprzeczką.

22'
Trener Marek Papszun dokonuje już w swoim zeszycie notatek taktycznych.

21'
Pojedynek w Bełchatowie robi się coraz bardziej dynamiczny. Czekamy jednak na sytuacje strzeleckie, już o golach nie wspominając.

19'
Jarosław Jach pokazał solidny strzał z dalszej odległości. Piłka dostała ciekawej rotacji, jednakże nie tak groźnej, żeby Grzegorz Sandomierski miał skapitulować.

18'
Arbiter główny nie wskazał na jedenasty metr. W jego opinii nie było żadnych uchybień w wykonaniu obrońcy przyjezdnych.

17'
Gospodarze reklamują zagranie piłki ręką przez Jakuba Wójcickiego. Wszystko się działo w polu karnym Jagiellonii Białystok.

15'
Jakub Szumski uprzedził o ułamki sekund Bartosza Bidę. Młody zawodnik popularnej "Jagi" robił wszystko, żeby dotrzeć do prostopadłego podania.

14'
Tylko parę sekund cieszyli się ze zdobycia gola zawodnicy gospodarza. Przy kluczowym podaniu w akcji bramkowej był bardzo wyraźny ofsajd.
Ten gol nie mógł zostać zatwierdzony.

13'
Tomas Prikryl był przed chwilą bardzo bliski otworzenia wyniku! Jego niezły strzał głową odbił się od prawego słupka bramki!

12'
Para stoperów Rakowa wybitnie zatrzymali bardzo niebezpieczne wgranie Bartosza Bidy.

10'
Grzegorz Sandomierski udanie wyłapał futbolówkę, która została zagrana z prawego skrzydła boiska.

9'
Skutecznie sytuację w swoim polu karnym opanowali defensorzy Rakowa. Na ich szesnastkę poleciało groźne dośrodkowanie ze stałego fragmentu.

8'
Bardzo pechowo z rywalem zetknął się zawodnik Jagiellonii, Camara.

7'
Przewinienie taktyczne przed chwilą popełnił jeden z graczy Rakowa Częstochowa.

5'
Petrasek dobrze głową zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki. Udało się mu zatrzymać dośrodkowanie z lewej flanki boiska.

4'
Bartosz Bida zbyt bardzo się rozpychał w starciu z przeciwnikiem. Sędzia główny zasygnalizował przewinienie.

2'
Martin Pospisil został mocno zaatakowany w nogi. Będzie rzut wolny dla podopiecznych Ireneusza Mamrota.

1'
Od środka rozpoczęła drużyna z Częstochowy.

*'

*'
Zawodnicy obu ekip już są na placu gry.

*'
Starcie poprowadzi Pan Krzysztof Jakubik.

*'
Pojedynek w Bełchatowie (aktualnie na tym stadionie swoje mecze ligowe rozgrywa beniaminek) rozpocznie maraton niedzielnych zawodów 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia relacji "LIVE" z meczu: Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok.
Początek spotkania zaplanowano na godz. 12:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online