ŁKS Łódź - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
ŁKS Łódź
1 : 0

Malarz - Grzesik, Sobociński, Rozwandowicz, Klimczak - Piątek, Guima, Pirulo (71' Kalinkowski) - Wolski (90+4 Rozmus), Ramirez - Sekulski (78' Kujawa).
Pesković - Rapa, Jablonsky, Helik, Pestka - Gol, Dimun (64' Piszczek) - Wdowiak (78' Vestenicky), van Amersfoort, Hanca (90+2' Dytiatjew) - Lopes.

*'

90+7'
żółta kartka "Żółtko" dla Kujawy za taktyczne przewinienie na rywalu.

90+4'
Trzecia zmiana w zespole ŁKS-u: Rozmus zajął miejsce Wolskiego.

90+3'
Kalinkowski spudłował mając znakomitą szansę na zamknięcie rywalizacji w tym meczu! Ograł defensora gości, wpadł w pole w sytuacji sam na sam z Peskoviciem i uderzył obok bramki.

90+2'
W Cracovii na placu gry zameldował się Dytiatjew, zastępując Hancę.

90'
Osiem minut doliczone do drugiej połowy.

89'
Gol opanował piłkę na dwudziestym metrze i huknął z powietrza, niecelnie.

88'
Beniaminek z Łodzi po raz kolejny skutecznie oddalił zagrożenie po dograniu z kornera.

87'
Hanca wywalczył rzut rożny.

84'
Coraz mniej czasu mają piłkarze Michała Probierza na zmianę niekorzystnego dla siebie wyniku.

81'
Fenomenalnie wybronił Malarz strzał Helika z bardzo bliskiej odległości! Golkiper łodzian to z pewnością gracz meczu.

80'
Olbrzymie zamieszanie w szesnastce gospodarzy skończyłaby się golem dla gości, gdyby któryś z nich zdołał oddać strzał, ale tak się nie stało.

78'
Po jednej zmianie w obu drużynach: w Cracovii miejsce Wdowiaka zajął Vestenicky, po stronie miejscowych Kujawa wszedł za Sekulskiego.

75'
Chwilowa przerwa w grze ze względu na zadymienie, jakie zrobili kibice, odpalając race.

74'
Wślizg Jablonsky'ego uchronił gości od straty drugiego gola! Czech uniemożliwił Sekulskiemu wykończenie podania praktycznie do pustej bramki.

72'
Kalinkowski miał dogodną okazję na zdobycie gola z obrębu pola karnego, ale pomagał sobie ręką przy przyjęciu, co zauważył sędzia.

71'
Roszada w zespole Kazimierza Moskala: Kalinkowski w miejsce Pirulo.

69'
Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia - dośrodkowanie nie przeszło pierwszego piłkarza Łódzkiego Klubu Sportowego.

68'
Malarz wypiąstkował centrę Pestki. Jest rzut rożny dla Cracovii.

67'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym to kara dla bocznego defensora ŁKS-u.

66'
Hanca został nieprzepisowo zatrzymany przez Klimczaka na wysokości pola karnego. Będzie rzut wolny dla krakowskiego klubu.

65'
Bomba po ziemi została posłana przez Wolskiego. Piłka przeszła obok bramki.

64'
Główka Sobocińskiego poszybowała nad poprzeczką. Nastąpiła także zmiana w szeregach gości: Piszczek za Dimuna.

63'
Róg dla łodzian.

61'
Wdowiak zaliczył upadek w szesnastce gospodarzy po wpadnięciu w Sobocińskiego, arbiter po konsultacji z VARem nakazuje wznowienie gry Malarzowi.

60'
Ataki, które próbuje konstruować drużyna z Małopolski, nie przynoszą efektu i nie przyniosą, jeśli nie poprawiają oni swojej skuteczności i precyzji.

58'
Zupełnie nie udał się strzał Hance. Próba z dystansu, na którą zdecydował się Rumun, przeszła w sporej odległości obok słupka.

56'
Przyjezdni skutecznie obronili się po dograniu Ramireza z boku boiska.

55'
Pesković sparował piłkę do boku po mocnym strzale Guimy z daleka! Korner dla ŁKS-u.

54'
Głęboko posłana wrzutka przez Rapę przechwycona w powietrzu przez Grzesika.

52'
1:0! Ramirez posłał piłkę w okienko bramki!
Hiszpan nie dał golkiperowi najdrobniejszych szans na interwencję.

50'
żółta kartka Rzut karny dla gospodarzy! Dodatkowo jest żółty kartonik dla Helika.

48'
Arbiter będzie sprawdzał na VARze, czy wejście stopera Cracovii kwalifikuje się na podyktowanie rzutu karnego dla ŁKS-u.

47'
Wolski uderzył z ostrego kąta pola karnego nie tak dobrze jak mógł. Znany jest jednak powód - został tam w czasie kopnięcia piłki nadepnięty przez Helika.

46'

*'
Piłkarze ponownie na boisku. Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'

*'
Na boisku w Łodzi dzieje się dużo. Obie ekipy wykreowały sobie sytuacje bramkowe, ale nieskuteczność uniemożliwiła im zmianę wyniku.

Przerwa.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

44'
ŁKS oddalił zagrożenie, a moment później spudłował w trudny do wytłumaczenia sposób Wolski. Sekulski zagrał do nieobstawionego Guimy, jego uderzenie zostało zablokowane, ale jednocześnie trafiło pod nogi Wolskiego, który nie był przez nikogo pilnowany, a Pesković leżał po interwencji na boisku. Ten jednak zamiast trafić czysto w piłkę, kopnął powietrze i się przewrócił, futbolówka natomiast wyszła poza boisko.

43'
Nieudane zgranie klatką piersiową przez Grzesika do swojego bramkarza sprokurowała rzut rożny dla krakowian.

42'
Strzał głową Sekulskiego nie mógł zaskoczyć Peskovicia.

41'
Helik przewrócił się w polu karnym łodzian, ale arbiter nie miał najmniejszych wątpliwości, że stoper faulowany nie był.

40'
Powrót Klimczaka przerwał bramkową szansę gości - znakomicie zachował się defensor ŁKS-u, wślizgiem zatrzymując Lopesa.

38'
Hanca został złapany na ofsajdzie.

37'
Jablonsky sfaulowany przez Sekulskiego w ofensywie. Napastnik gospodarzy nie może się pogodzić z decyzją arbitra, ale ten nie zamierza jej zmieniać.

34'
żółta kartka Wcześniej wspomniany kapitan ŁKS-u złapał żółty kartonik za faul taktyczny na van Amersfoorcie.

33'
Odbiór Rozwandowicza w starciu z Lopesem zakończył atak przyjezdnych.

31'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

30'
Korner zdobyli piłkarze Kazimierza Moskala.

29'
Grzesik zbyt późno zrozumiał intencje kolegi zagrywającego mu piłkę w pole karne. Przez to nie zdołał zagrać jej przed linią końcową.

27'
Wolski! Pomocnik ŁKS-u miał znakomitą szansę na zdobycie gola, ale znacznie przestrzelił z niedużej odległości do bramki Peskovicia! Dogrywał mu Klimczak.

26'
Przypadkowe zderzenie Sekulskiego z Pestką wymusiło na arbitrze chwilowe przerwanie gry. Obaj gracze, chwilę później, sami podnieśli się z murawy i pomoc sztabów medycznych nie potrzebna.

25'

24'
Nieprawdopodobne pudło Lopesa! Portugalczyk z pięciu metrów, po otrzymaniu precyzyjnego podania od Wdowiaka, uderzył zarówno obok Malarza jak i prawego słupka.

21'
Kapitalna parada Malarza po główce van Amersfoorta! Później jeszcze lepiej spisał się Rozwandowicz, który wślizgiem nie pozwolił Lopesowi na dobitkę z kilku metrów.

20'
Świetne wybicie Rozwandowicza przy centrze z boku boiska.

19'
Guima i Klimczak nie porozumieli się w kwestii rozegrania ataku pod szesnastką gości, przez to futbolówka opuściła plac gry.

18'
Pirulo pogubił się z piłką mając przed sobą trzech obrońców Cracovii.

17'
Wrzutka Grzesika z prawej strony boiska padła łupem defensorów.

15'
Nic z tego, Pesković przeczytał zamiary Hiszpana i wyłapał dogranie.

14'
Ramirez będzie miał możliwość posłania dobrego dośrodkowania w szesnastkę Cracovii - łodzianie mają rzut wolny na połowie gości.

12'
Ucierpiał Sekulski po spóźnionym wejściu przeciwnika. Napastnik miejscowych powinien za moment wrócić do gry.

11'
Pestce nie udało się przebić lewym skrzydłem, gospodarze przyblokowali go i piłka opuściła pole gry.

9'
Fatalnie dograł Hanca - Rumun posłał futbolówkę pod nogi gracza Łódzkiego Klubu Sportowego.

8'
Rzut rożny dla przyjezdnych.

7'
Hanca zacentrował w pole karne, gdzie na piłkę czekał już Jablonsky. Czecha uprzedził jednak Malarz, który skutecznie ją wypiąstkował.

6'
Ostro potraktowany został Gol przez Sobocińskiego. Sędzia liniowy, mimo, że był metr od akcji, nie podniósł chorągiewki.

4'
Guima posłał silny strzał z dystansu. Próba Portugalczyka okazała się bardzo niecelna.

3'
Lopesa uprzedził w dojściu do dobrego podania z głębi pola bramkarz ŁKS-u.

2'
Grzesik, po rozegraniu ładnej akcji zespołowej, znalazł miejsce do dośrodkowania z flanki. Piłka opuściła jednak plac gry, zanim doszła w pole karne.

1'
Sędzia zainaugurował mecz!

*'
Piłkarze na murawie. Od środka boiska piłkę jako pierwsi kopną zawodnicy z Krakowa.

*'
Piotr Lasyk będzie arbitrem głównym dzisiejszego spotkania.

*'
Ławka rezerwowych krakowian: Hrosso, Siplak, Lusiusz, Rakoczy, Piszczek, Dytiatjew, Strózik, Ferraresso, Vestenicky.

*'
Michał Probierz, szkoleniowiec gości, desygnował do gry powyższych piłkarzy.

*'
Rezerwowi ŁKS-u: Rozmus, Ratajczyk, Pyrdoł, Trąbka, Kalinkowski, Juraszek, Sajdak, Budzyński, Kujawa.

*'
Wiemy już, w jakim zestawieniu wyjdzie na boisko ekipa gospodarzy.

*'
Cracovia walczy o zupełnie co innego - zwycięstwo w dzisiejszym meczu umożliwi jej złączenie się "oczkami" z liderującym Śląskiem Wrocław.

*'
Łodzianie, jak pokazuje ich dyspozycja w tym sezonie, będą walczyli o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Podopieczni Kazimierza Moskala zajmują obecnie przedostatnią lokatę i tracą do pierwszego "bezpiecznego" miejsca cztery punkty.

*'
Początek meczu ŁKS - Cracovia o godzinie 15:00. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo na naszym portalu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z ŁKS Łódź - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online