Atletico Madryt - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
FC Barcelona
0 : 1

Oblak - Trippier, Felipe, Hermoso, Saul - Correa, Herrera, Thomas, Koke - Joao Felix, Morata.
Ter Stegen - Sergi Roberto, Pique, Lenglet, Junior, de Jong, Arthur, Rakitić, Griezmann, Suarez, Messi.

Mecze na żywo: Atletico Madryt - FC Barcelona

90+4'
Koniec meczu. Barcelona pokonała Atletico 1:0.

86'
Goool! Ładna akcja Barcelony zakończona strzał Messiego tuż sprzed pola karnego. Precyzyjny strzał przy słupku zaskoczył Oblaka.

83'
żółta kartka Umtiti zastąpił Pique.

76'
Niecelny strzał Moraty z woleja z pola karnego.

73'
żółta kartka Felipe ukarany żółtą kartką.

72'
Świetna okazja dla Atletico, ale Sergi Roberto wybił piłkę zmierzającą do bramki!

69'
żółta kartka Vitolo ukarany żółtą kartką.

69'
Niecelny strzał Messiego z pola karnego.

66'
Vitolo zastąpił Felixa.

65'
żółta kartka Lenglet ukarany żółtą kartką.

64'
Messi uderzył z szesnastu metrów prosto w obrońcę.

63'
Dobra okazja Barcelony, ale strzał Suareza obronił Oblak.

61'
Strzał Messiego sprzed pola karnego z problemami obronił Oblak.

55'
Sporo gry w środku pola. Brakuje sytuacji strzeleckich.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek, ale kilka doskonałych okazji było.

45'
Zablokowany strzał Juniora.

42'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył Pique i Atletico uratowała poprzeczka!

42'
Suarez sprzed pola karnego uderzył nad bramką. Będzie jednak rzut rożny.

40'
Znów kapitalnie interweniował ter Stegen! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głowa uderzał Morata i refleksem wykazał się bramkarz Barcelony.

36'
Suarez huknął sprzed pola karnego, ale piłka przeleciała obok bramki.

32'
żółta kartka Pique ukarany żółtą kartką.

30'

28'
Inicjatywę przejęła Barcelona.

26'
Znakomita szansa dla Rakiticia, ale jego strzał z pola karnego obronił Oblak!

25'
Prosta strata Barcelony na własnej połowie, ale Herrera z szesnastu metrów uderzył obok bramki.

23'
Dobra akcja Messiego, ale został powstrzymany mając koło siebie czterech rywali.

21'
żółta kartka Correa ukarany żółtą kartką.

20'
Atletico ma przewagę i stara się atakować.

20'
Jak to nie wpadło?! Powinno być 1:0! Felix znakomicie dośrodkował do Hermoso, a ten z bliska uderzył i znakomicie interweniował ter Stegen! Co za interwencja!

18'
żółta kartka Junior ukarany żółtą kartką.

16'
Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Główkował jeden z zawodników Atletico i piłka przeleciała. Powinien być rzut rożny, ale sędzia nakazał grę od bramki.

15'
Okres gry w środku pola. Jak na razie jest to wyrównany mecz. Może nawet z lekkim wskazaniem na Atletico.

10'
Morata otrzymał piłkę w polu karnym, ale świetnie interweniował Pique.

8'
żółta kartka Thomas ukarany żółtą kartką.

7'
Mogło być 1:0 dla Atletico. Z prawej strony pola karnego piłkę mocno wstrzelił Hermoso, Junior interweniował niefortunnie i Barcelonę uratował słupek!

6'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Barcelona. Nie przedostaje się jednak w pobliże bramki Atletico.

3'
Griezmann "powitany" gwizdami. Słychać je przy każdym kontakcie z piłką Francuza.

1'
Do odważnych ataków ruszyło Atletico.

1'
Rozpoczęło Atletico.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

'
Atletico Madryt obecnie zajmuje szóste miejsce i ma 25 punktów. FC Barcelona zgromadziła trzy oczka więcej i przed tym meczem jest trzecia.

'

Zapraszamy do śledzenia meczu Atletico - Barcelona na żywo w internecie. Początek spotkania o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online