Górnik Łęczna - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
0 : 2

Kostrzewski - Leandro, Midzierski, Baranowski, Orłowski - Stromecki, Dzięgielewski (74' Lewandowski), Korczakowski (73' Wójcik), Stasiak, Tymosiak (53' Banaszak) - Wojciechowski
Cierzniak - Stolarski, Wieteska, Jędrzejczyk, Karbownik - Wszołek, Antolić, Martins, Luquinhas - Gwilia (75' Praszelik) - Kante

Gwilia (39.)
Kante (50.)

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Legia Warszawa

Dziękujemy pięknie Wszystkim za uwagę.

Legia Warszawa wywalczyła promocję do 1/4 finału Pucharu Polski sezonu 2019/20.

90+1'
Dużo krótkich podań po stronie gości. Obie drużyny wyczekują już na dźwięk końcowego gwizdka arbitra.

90'
Sędzia główny doliczył dwie minuty do podstawowego czasu gry.

88'
Legioniści sprytnie czekają na możliwość wyprowadzenia kontrataku.

86'
Rajd Pawła Wojciechowskiego został zatrzymany przez faul w środku pola.

85'
Ostatnie minuty regulaminowego czasu gry.

83'
Atak pozycyjny serwują nam podopieczni Aleksandara Vukovicia.

82'
Paweł Wszołek dopuścił się przewinienia taktycznego.

80'
Jose Kante ma ochotę na kolejne gole. Snajper zaprezentował urodziwe uderzenie z głębi pola karnego. Interwencja ze strony obrońcy uchroniła Górnika Łęczna przed stratą bramki.

79'
Domagoj Antolić źle złożył się do uderzenia piłki głową. Wrzutka z lewego narożnika boiska nie stworzyła większej szansy strzeleckiej.

77'
Piłka przy nogach graczy Legii. Przyjezdni pokazują, że mają ten mecz pod pełną kontrolą.

75'
Na boisku oglądamy już Mateusz Praszelik, Valeriane Gwilia już poza nim.

74'
Dominik Lewandowski desygnowany przez Kamila Kieresia na boisko. Damian Dzięgielewski zesłany na rezerwę.

73'
Krystian Wójcik zameldował się na boisku, Igor Korczakowski udał się na ławkę rezerwowych.

71'
Strzał w sam środek bramki w wykonaniu Andre Martinsa. Bez problemu piłkę wyciągnął Adrian Kostrzewski.

69'
Komplet zmian po stronie sztabu trenerskiego Legii Warszawa.

68'
Dużo miejsca i czasu dostał Andre Martins. Jego kropnięcie z dalszej odległości poszybowało obok światła bramki Adriana Kostrzewskiego.

66'
Obie drużyny nie boją się podejmować prób z dystansu. To powinno cieszyć kibiców, którzy wybrali ten mecz.

65'
Radosław Cierzniak dobrze na linii. Doświadczony bramkarz znakomicie wyłapał silny strzał autorstwa Pawła Wojciechowskiego.

63'
Ogromny kiks w wykonaniu Valeriane'a Gwilii. Piłka, która miała polecieć w światło bramki, powędrowała... na aut.

61'
Legii Warszawa nie wystarczają dwa gole. Trwa walka o podwyższenie rezultatu.

60'
Mateusz Wieteska pechowo upadł po starciu powietrznym. Rzut wolny dla Legionistów.

58'
Paweł Stolarski udowodnił, że potrafi huknąć z głębi pola karnego. Bardzo dobry strzał poszybował minimalnie obok prawego słupka bramki.

56'
Zbyt sygnalizowany strzał zza linii pola karnego oddał Stasiak. Lekkiego urazu przy swojej interwencji doznał Cierzniak.

55'
Adrian Kostrzewski zrealizował świetną robinsonadę! Młody bramkarz nie dał się przelobować Pawłowi Wszołkowki, który starał się z okolic czternastu metrów.

53'
Przemysław Banaszak został wprowadzony na płytę boiska. Napastnik dał zmianę za Tymosiaka.

52'
Gospodarze mogą się pokusić o trochę śmielszą grę w ofensywie.

50'
Goooooooool! Goście powiększyli swoją przewagę! Jose Kante zgrabnie ograł cały blok obronny Górnika, a na końcu umieścił piłkę do pustej bramki.

49'
Luquinhas bardzo niecelnie trafił w piłkę, w kulminacyjnej części akcji ofensywnej. Uderzenie z szóstego metra powędrowało wysoko nad poprzeczką.

47'
Zablokowany został Andre Martins. Jego koledzy bardzo szybko wymieniają podania na połowie gospodarzy.

46'
Gra została wznowiona!

Czas I połowy dzisiejszego starcia dobiegł końca.

42'
Adrian Kostrzewski dobrze zgarnął sygnalizowanie kopniętą piłkę z dystansu. Swoich sił z dalszej odległości spróbował Andre Martins.

41'
Wielkimi krokami przybliżamy się do zakończenia I odsłony tego spotkania.

39'
Goooooool! Valeriane Gwilia wpisał się na listę strzelców! Zawodnik Legii wpakował piłkę do pustej bramki, z najbliższej odległości. Ogromny błąd przy wyjściu do futbolówki popełnił Adrian Kostrzewski.

37'
Aleksandar Vuković nie ukrywa swojej frustracji z tytułu aktualnego wyniku meczu. Jego podopieczni mieli kilka niezłych szans.

35'
Bardzo, bardzo blisko gola dla Legii! Niemal piłkarski bilard oglądaliśmy pod bramką Górnika Łęczna. Nabity piłką Paweł Wszołek posłał ją obok prawego słupka bramki!

33'
Kolejna okazja, którą zaprzepaścił Valeriane Gwilia! Z podobnej odległości ulokował futbolówkę blisko prawego słupka bramki.
Legia Warszawa powinna już prowadzić 2:0.

32'
Valeriane Gwilia powinien zmienić wynik tego spotkania! Pomocnik otrzymał wyśmienite podanie na jedenasty metr! Silny strzał z bliskiej odległości powędrował wysoko na trybuny.

30'
Niemal w jedenastu dostępu do swojej bramki bronią gracze Górnika Łęczna.

29'
Paweł Baranowski w kapitalny sposób zatrzymał rozpędzonego Pawła Wszołka. Pomocnik Legii był już w polu karnym i przymierzał się do oddania strzału.

27'
Twierdzę ze swojego pola karnego próbują utworzyć gospodarze. Rośnie presja ze strony stołecznego zespołu.

25'
Gościom nie udało się stworzyć zagrożenia od rzutu rożnego. Jeden z piłkarzy Górnika doskonale zażegnał niebezpieczeństwo głową.

23'
Widać dominację ze strony popularnych "Wojskowych". Gospodarzom trudno wyjść z jakąś kontrą.

21'
Jeżeli w regulaminowym czasie gry padnie remis, to czekać na nas będzie dogrywka.

20'
Zdecydowanie za dużo siły w swoje dośrodkowanie włożył Paweł Wszołek. Nikt z jego drużyny nie miał najmniejszych szans na sfinalizowanie zagrania z lewej flanki.

18'
Michał Karbownik zaprezentował soczysty strzał zza pola karnego. Świetnie ustawiony bramkarz rywala skutecznie zneutralizował całe zagrożenie, pewnie łapiąc piłkę.

17'
Legioniści coraz śmielej operują na połowie przeciwnika.

16'
Blisko linii bocznej boiska doszło do przewinienia na Leandro. Jego drużyna rozpocznie nową akcję od rzutu wolnego.

14'
Stasiak za ostro wszedł na nogi przeciwnika. Sędzia Dobrynin udzielił już chyba ostatniego ostrzeżenia.

12'
W polu karnym stoczono ambitną walkę w powietrzu. Najwyżej do lecącej piłki wyskoczyli obrońcy Górnika Łęczna.

11'
Pociągany za koszulkę był Luquinhas. Za chwilę najprawdopodobniej obejrzymy próbę dokładnego dośrodkowania.

10'
Nieudolna próba prostopadłej piłki do napastników na koncie Korczakowskiego. Futbolówkę bardzo pewnie przechwycił Cierzniak.

8'
Paweł Wszołek niepotrzebnie odgrywał na obieg do Gwilii. Zbyt mocne podanie poleciało za linię końcową boiska.

7'
W rywalizacji o górną piłkę faulowany przed momentem był Paweł Wszołek.

6'
Kostrzewski ryzykownie interweniował na przedpolu. Młody bramkarz miał sporo szczęścia, że żaden z przeciwników nie dopadł do futbolówki, przez niego wypuszczonej.

4'
Radosław Cierzniak skutecznie wyszedł do wrzutki z rzutu rożnego. Świetne warunki fizyczne przydały się goalkeeperowi Legii.

3'
Nieudana próba akcji ofensywnej w wykonaniu gospodarzy. Dzięgielewski niedokładnie odegrał w pobliżu pola karnego rywala.

1'
Drużyna ze stolicy Polski rozpoczęła rywalizację.

*'

*'
Sędzia główny wraz ze swoimi asystentami wyprowadził oba zespoły na płytę murawy.

*'
Obaj szkoleniowcy przedstawili już wyjściowe składy.

*'
Przed chwilą z rozgrywek Pucharu Polski 2019/20 odpadła druga drużyna Legii Warszawa. Do następnej fazy awansował Piast Gliwice, wygrywając 2:0.

*'
Pan Zbigniew Dobrynin wcieli się dzisiaj w rolę sędziego głównego.

*'
Nadchodzący pojedynek zostanie rozegrany w ramach 1/8 finału Pucharu Polski.

*'
Zawody rozpoczną się o godz. 20:45

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia naszej relacji "LIVE" z meczu: Górnik Łęczna - Legia Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online