Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 2

Alomerović - Fila, Nalepa, Maloca, Mladenović - Makowski, Lipski, Łukasik (46' Sobiech) - Peszko (76' Wolski), Haraslin (87' Arak) - Paixao
Forenc - Czerwiński, Kopacz, Guldan (46' Dąbrowski), Oko - Poręba, Slisz, Zivec, Starzyński, Szysz - Białek (80' Sirk), Bohar

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Dziękujemy Wszystkim za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje.

Lechia Gdańsk awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski, w bardzo dramatycznych okolicznościach. Charakter i gra do końca dzisiaj zaprocentowały.
Zagłębie Lubin miało przez połowę spotkania kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi, jednak zbyt wielkie rozluźnienie dało paliwo Lechii.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+5'
Michał Nalepa zablokował strzał bardzo ofiarnie. Heroiczne zagranie brzuchem.

90+4'
Zlatan Alomerović poprawnie wyłapał strzał Damjana Bohara. Sygnalizowana próba z dystansu nie mogła dać wyrównania. Koledzy z klubu nie kryli rozczarowania oraz żalu.

90+3'
Wysoki pressing na połowie rywala stosują podopieczni Piotra Stokowca.

90+1'
Karol Fila wyczekał Damjana Bohara, który próbował czarować w polu karnym Lechii. Bardzo przytomny odbiór piłki, czysty, w wykonaniu młodego defensora.

90'
Bonusowy czas: 4 minuty.

89'
Regulaminowy czas gry za chwilę dobiegnie końca. Aczkolwiek z tytułu wielu przerw powinniśmy mieć kilka dodatkowych minut w tym meczu.

87'
Zmiana zrealizowana przez Piotra Stokowca. Ten szkoleniowiec zdjął Lukasa Haraslina, a dał okazję do gry Jakubowi Arakowi.

85'
czerwona kartka Po konsultacji z systemem VAR, sędzia główny pokazał czerwoną kartkę Saschy Zivcowi. Brutalne wejście na stopę Tomasza Makowskiego.

84'
żółta kartka Gwizdek sędziego. Sascha Zivec za agresywnie walczył o piłkę w polu karnym Lechii Gdańsk

82'
Wysoko na trybuny piłkę z dalszej odległości posłał Slisz. Śpieszy się gościom tego spotkania.

81'
Przewinienie taktyczne zaprezentował Flavio Paixao. Portugalczykowi chodziło o przerwanie w jakikolwiek sposób ataku rywala.

79'
Rok Sirk zameldował się na płycie boiska. Napastnik wszedł w miejsce Bartosza Białka.

78'
żółta kartka Filip Starzyński mógł zrobić krzywdę swojemu przeciwnikowi, poprzez wślizg. Nieudana próba bloku.

76'
Rafał Wolski wszedł na boisko. Na ławkę rezerwowych zesłany został Sławomir Peszko.

75'
Konrad Forenc zezłościł się na swoich kompanów z linii defensywnej. Prosty błąd w rozegraniu dał Flavio możliwość przelobowania bramkarza.
Konrad Forenc skutecznie jednak złapał futbolówkę.

74'
Faul w centralnej części boiska. Rzut wolny zyskała popularna drużyna "Miedziowych".

72'
Z ławki rezerwowych Zagłębia Lubin podniosło się dwóch zawodników.

70'
Obaj trenerzy pozostawili sobie jeszcze po dwie zmiany do zrealizowania.

68'
Akcja na jeden kontakt w wykonaniu piłkarzy gospodarzy. Wbiegający Lukas Haraslin nie wstrzelił się jednak dobrze w piłkę. Ta powędrowała za linię boczną boiska.

66'
Zlatan Alomerović wybornie końcówkami palców wyciągnął strzał, zmierzający w prawy sektor bramki. Damjan Bohar zaprezentował próbkę swoich możliwości technicznych.

64'
Gooooooool! Gdański klub już na prowadzeniu! Flavio Paixao bardzo pewnie wyegzekwował rzut karny! Znakomite uderzenie w prawy, dolny róg bramki Konrada Forenca!

63'
Tomasz Musiał wskazał na "wapno"! Lechia Gdańsk będzie miała rzut karny!

61'
Arbiter Musiał udał się pod wóz transmisyjny z systemem VAR. Chodzi o konsultację w sytuacji z 60. minuty spotkania.

60'
Jeden z graczy Lechii Gdańsk stracił równowagę w szesnastce Zagłębia Lubin.
Były reklamacje dotyczące odgwizdania rzutu karnego, jednak sędzia Tomasz Musiał nie dostrzegł złamania przepisów.

59'
Faul w polu karnym gospodarzy. Przewinienia w ofensywie dopuścił się Maciej Dąbrowski.

57'
Zanosi się na wielkie emocje. Skazywana już na porażkę Lechia zdołała wyrównać wynik.

56'
Goooooool! Ależ comeback! Lukas Haraslin świetnie wykończył bajeczne crossowe podanie od Flavio Paixao. Słowacki skrzydłowy położył bramkarza, strzelając w prawy sektor bramki.

54'
Gooooooool! Tomasz Makowski dał "kontakt" Lechii Gdańsk! Kąśliwe, bardzo dokładne uderzenie tuż przy lewym słupku bramki Konrada Forenca.

52'
Dwa proste błędy techniczne w rozegraniu przydarzyły się Zlatanowi Alomeroviciowi. Zagłębie Lubin za darmo otrzymało dwa auty.

50'
Zlatan Alomerović wybił piłkę za linię końcową boiska. Po raz kolejny defensywa gdańskiej Lechii dała się rozpędzić rywalom w bocznych strefach boiska.

49'
Na placu gry oglądamy Artura Sobiecha. Snajper Lechii Gdańsk zastąpił Daniela Łukasika.

48'
Zlatan Alomerović został zmuszony do bardzo ryzykownego piąstkowania piłki! Filip Starzyński w bardzo ciekawy sposób starał się dokręcić futbolówkę z rzutu wolnego.

47'
Maciej Dąbrowski zmienił Lubomira Guldana.

46'
Początek II połowy meczu w Gdańsku!

Koniec I odsłony dzisiejszego spotkania.

45+1'
Arbiter techniczny zakomunikował, że I część gry została przedłużona o dwie minuty.

45'
Patryk Lipski bardzo groźnie z pół woleja. Pomocnik Lechii starał się przelobować wysuniętego Konrada Forenca, ale piłka poleciała obok prawego słupka bramki.

44'
Goooooool! Zagłębie Lubin zdobyło drugą bramkę! Damjan Bohar tym razem już nie był litościwy dla obrońców gdańskiej Lechii. Jego dokładny, płaski strzał w prawy, dolny róg bramki był nie do wyciągnięcia dla Zlatana Alomerovicia.

42'
Sascha Zivec spróbował powtórzyć swój wyczyn z 26. minuty tego spotkania. Uderzenie zza linii pola karnego tym razem pofrunęło na wyższe rejony trybun.

40'
Rajd Damjana Bohara na lewej flance boiska. Obrona Lechii troszeczkę się zdrzemnęła. Akcja zakończyła się jednak szczęśliwie dla gospodarzy, ponieważ dogranie w środek pola karnego zostało zatrzymane przez obrońcę.

39'
Konrad Forenc pokazał duży fach i refleks! Goalkeeper instynktownie zatrzymał strzał Flavio Paixao! Portugalczyk był na siódmym metrze od bramki gości tego pojedynku.

37'
Lukas Haraslin przeciągnął swoją centrę z pełnego biegu. Była szansa na stworzenie ciekawej sytuacji strzeleckiej.

35'
Tomasz Makowski został zblokowany przez dwóch stoperów Zagłębia Lubin. Gospodarze zdynamizowali swoje działania w ofensywie.

34'
Patryk Lipski był bliski domknięcia wrzutki z prawego skrzydła boiska. Pomocnika Lechii uprzedził Lubomir Guldan, świetnie zagrywając piłkę głową.

32'
Slisz przez chwilę zwijał się z bólu. Patryk Lipski spóźnił się z próbą odbioru.

30'
Jedna trzecia podstawowego czasu gry tego starcia już przeszła do historii.

28'
Filip Mladenović podjął próbę bezpośrednio od rzutu wolnego. Mocno kopnięta piłka powędrowała na trybuny stadionu.

26'
Goooooooool! Sascha Zivec oczarował wszystkich kibiców na stadionie! Przepiękne zagranie w prawe okienko bramki Lechii Gdańsk!
Zlatan Alomerović próbował jeszcze ratować sytuację, jednakże strzał był wielce precyzyjny.

24'
Nikomu się nie kwapi z wyprowadzaniem szybkich akcji. Spokojne tempo zawodów w Gdańsku.

22'
Płaski strzał Damjana Bohara z głębi pola karnego. Futbolówka niemal się turlała, nie mogła w żaden sposób zagrozić bramce Zlatana Alomerovicia.

20'
Bardzo agresywnie w obronie Sławomir Peszko. Jego wejście w nogi rywala mogło zakończyć się żółtą kartką.

18'
Bardzo źle futbolówkę uderzył Poręba. Nieudolna próba poleciała na aut.

17'
Tomasz Makowski odebrał słowną reprymendę od arbitra głównego.

15'
Bartosz Slisz w niedozwolony sposób łapał za koszulkę Flavio Paixao.

14'
Wzajemne przebitki. Brakuje precyzji obu drużynom w pierwszych minutach tego spotkania.

12'
Tomasz Makowski konkretnie przymierzył zza szesnastki. Silne uderzenie bardzo pewnie wychwycił Konrad Forenc. Dobry chwyt futbolówki w jego wykonaniu.

11'
Nieudany strzał z pół woleja, zza pola karnego, w wykonaniu Damjana Bohara. Za bardzo się odchylił napastnik Zagłębia Lubin.

9'
Goście próbują narzucić swój styl gry.

8'
żółta kartka Żółta kartka dla Damiana Oko za bezpardonowe wejście na nogi przeciwnika.

6'
Pani sędzia asystent przerwała akcję Zagłębia Lubin. Jeden z napastników tej ekipy znajdował się na pozycji spalonej.

5'
Szysz został nieprzepisowo zaatakowany w środkowej strefie boiska.

3'
Popularni "Miedziowi" zdołali się skutecznie wybronić z całego zagrożenia. Ale przy piłce dalej gospodarze.

2'
Za chwilę Lechia wykona rzut wolny blisko szesnastki przeciwnika.

1'
Przyjezdni ruszyli z grą!

*'
Początek meczu!

*'
Piłkarze pojawili się już na murawie.

*'
Lechia Gdańsk spróbuje przedłużyć pozytywną serię, polegającą na odniesieniu kolejnej wygranej.
"Biało - Zieloni" wygrali dwa mecze z rzędu w rozgrywkach ligowych.

*'
Do tej pory awans do ćwierćfinału Pucharu Polski uzyskały takie kluby, jak: Piast Gliwice, Legia Warszawa oraz Lech Poznań.

*'
Arbitrem głównym będzie Pan Tomasz Musiał.

*'
Pojedynek w Gdańsku odbędzie się w ramach 1/8 finału Pucharu Polski sezonu 2019/20.

'

Puchar Polski na żywo: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Początek meczu o godzinie 17:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online