Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Sandomierski - Wójcicki (49' Camara), Runje, Kwiecień, Bodvarsson - Pospisil, Romanczuk - Arsenić, Imaz (48' Prikryl), Bida (58' Kadlec) - Klimala
Forenc - Czerwiński, Kopacz, Guldan, Oko - Tosik, Slisz, Zivec, Starzyński (90+2' Poręba) - Białek (73' Szysz), Bohar

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Zagłębie Lubin wygrało w delegacji.

90+4'
Zawodnicy Jagiellonii reklamowali zagranie piłki ręką przez graczy Zagłębia. Spore zamieszanie pod bramką Konrada Forenca.

90+3'
Dominacja ze strony Jagiellonii. Ogromny bilard w polu karnym przyjezdnych.

90+2'
Łukasz Poręba na ostatnie minuty. Filip Starzyński udał się na ławkę rezerwowych.

90+1'
żółta kartka Patryk Klimala zobaczył żółtą kartkę za spóźnioną próbę odbioru futbolówki.

90'
Trzy dodatkowe minuty.

89'
Grzegorzowi Sandomierskiemu udało się zbić bardzo kąśliwe uderzenie bezpośrednio od rzutu wolnego! Piłka zmierzała w lewy, dolny róg bramki.

88'
Bartosz Kopacz sprytnie wywalczył rzut wolny z ciekawej lokalizacji. Zoran Arsenić dał się podpuścić.

87'
Zagłębie ciekawie wyprowadza swoje kontry. Szybkość zawodników w tym ogromnie pomaga.

85'
Przyjezdni usiłują trzymać grę daleko od swojej szesnastki.

83'
Patryk Szysz zirytowany decyzją sędziego, który nie chciał przyznać gościom rzutu rożnego. Arbiter uznał, że młody zawodnik dotknął futbolówkę jako ostatni.

82'
Konrad Forenc umiejętnie sparował piłkę na bok. Bardzo nieprzyjemny strzał z dystansu zaprezentował Martin Pospisil.

81'
Konrad Forenc zderzył się ze skaczącym piłkarzem Jagiellonii. Ostre starcie.

80'
Przed chwilą Filip Starzyński został przyłapany na "ofsajdzie".

79'
Dwunasty korner dla Zagłębia okazał się niepowodzeniem. Złe dośrodkowanie błyskawicznie zatrzymali obrońcy Jagiellonii.

77'
Bardzo groźny strzał zza linii pola karnego oddał Zoran Arsenić. Płaska próba powędrowała minimalnie obok prawego słupka bramki!

76'
4511 widzów ogląda ten mecz z perspektyw trybun.

75'
Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostał już zaledwie kwadrans.

73'
Szkoleniowiec Zagłębia dokonał zmiany. Patryk Szysz w miejsce Bartosza Białka.

72'
Zryw w ofensywie pokazują podopieczni Ireneusza Mamrota.

70'
Pozycję spaloną u napastnika Zagłębia Lubin zasygnalizował sędzia asystent.

69'
"Miedziowi" przejęli inicjatywę. Oglądając ich grę, można zaryzykować tezę, że drugi gol dla nich jest tylko kwestią czasu.

67'
Po raz kolejny na posterunku spisał się Grzegorz Sandomierski! Goalkeeper wyciągnął soczysty strzał, zmierzający pod poprzeczkę. Damian Slisz próbował swoich możliwości.

66'
Grzegorz Sandomierski wyśmienicie przeniósł piłkę nad poprzeczkę! Znakomicie piłkę głową strącił Damian Oko! To mogło się udać.

64'
Ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy przy rzucie rożnym. Udało się Jagiellonii pokrzyżować plany ofensywne przeciwnikom.

63'
Trener Martin Sevela nie decyduje się na przeprowadzenie korekty personalnej.

61'
żółta kartka Przewinienie taktyczne w środku pola Pan sędzia Tomasz Frankowski wycenił na żółtą kartkę. Martin Pospisil ukarany kartonikiem.

60'
Zaostrzyły się nam wydarzenia boiskowe w Białymstoku. Na obecnej ilości kartek z całą pewnością się nie skończy.

58'
Zmiana taktyczna w składzie gospodarzy. Andrej Kadlec za Bartosza Bidę.

57'
Jagiellonia, pomimo gry w osłabieniu personalnym, gra o wyrównanie wyniku.

55'
żółta kartka Ciągnięcie za koszulkę rywala musiało zakończyć się żółtą kartką. Obejrzał ją Bartosz Kopacz.

54'
Ireneusz Mamrot stoi przed wyzwaniem uporządkowania całej sytuacji. Strata stopera jest ogromnym ciosem.

53'
żółta kartka czerwona kartka Ivan Runje nie wytrzymał na płycie boiska! Bardzo głupio zarobiona druga żółta kartka! Faul taktyczny musiał zostać wyłapany przez sędziego.

51'
Bartosz Białek wyłożył stuprocentową szansę strzelecką Damjanowi Boharowi! Snajper gości spudłował na bramkę z najbliższej odległości. Uderzenie poleciało obok prawego słupka.

49'
Przed kilkoma chwilami na placu gry oglądamy Juana Camarę. Z boiska został zdjęty Jakub Wójcicki.

48'
żółta kartka Żółta kartka wylądowała na koncie Ivana Runje. Ewidentny wślizg na nogi przeciwnika.
W następnej kolejce ligowej tego defensora nie zobaczymy na boisku.

47'
Obie drużyny przystąpiły do drugiej odsłony w niezmienionych składach.

46'
Czas na wznowienie gry po przerwie!

Koniec I części gry w Białymstoku.

45+1'
Nieudany wolej z dalszej odległości zanotował Sasha Zivec. Silnie kopnięta futbolówka z okolic trzydziestego metra pofrunęła na trybuny.

45'
Do czasu I połowy meczu została doliczona 1 minuta.

43'
Lubomir Guldan został poturbowany we własnej szesnastce.

42'
Gospodarze starają się jeszcze wyrównać stan meczu przed przerwą.

40'
Grzegorz Sandomierski uchwycił piłkę w swoich rękawicach. Nie powiódł się rzut rożny dla gości.

39'
Błąd komunikacyjny w szeregach obronnych Jagiellonii. Bartosz Kwiecień mocno niepotrzebnie wybił futbolówkę poza linię końcową placu gry.

38'
Filip Starzyński nie może się odpowiednio wstrzelić w piłkę. Sporo niedokładności u gwiazdy Zagłębia Lubin.

36'
W środkowej strefie boiska faulu dopuścił się Lubomir Guldan. Obyło się bez sankcji indywidualnej, w postaci żółtej kartki.

34'
Jagiellonia Białystok jeszcze bez celnej próby w dzisiejszym starciu ligowym.

32'
Bartosz Kwiecień dobrze przeszkodził rywalowi uderzenie piłki głową. Kolejny rzut rożny na koncie Zagłębia Lubin.

31'
Rykoszet po uderzeniu z dystansu. Korner dla przyjezdnych.

29'
Cała drużyna Jagiellonii na swojej połowie. Gospodarze czyhają na możliwość wyprowadzenia kontrataku.

28'
Zwija się z bólu zawodnik klubu z Białegostoku. Prawdopodobnie potrzebna będzie interwencja ze strony sztabu medycznego.

26'
Taras Romanchuk przegrał pojedynek powietrzny w polu karnym oponenta. Nie udało się stworzyć zagrożenia, poprzez dośrodkowanie z rzutu rożnego.

25'
Dynamika tych zawodów z minuty na minutę wygląda coraz lepiej.

24'
Zagłębie Lubin dąży do jak najszybszego podwyższenia. Ich ataki są coraz szybsze.

22'
Koszmarne dośrodkowanie z lewej flanki boiska posłał Martin Pospisil. Od szóstego metra nową akcję wznowi Konrad Forenc.

21'
Dla Damjana Bohara było to 9. trafienie w aktualnie rozgrywanym sezonie ligowym.

19'
Gooooooool! Damjan Bohar otworzył wynik tego spotkania! Snajper błysnął precyzyjnym uderzeniem z czternastego metra od bramki! Piłka poleciała przy lewym słupku bramki Grzegorza Sandomierskiego.

18'
Patryk Klimala sprytnie zagrał na wolne pole do Jesusa Imaza. Hiszpan, który marzył o dopadnięciu do futbolówki, przegrał jednak rywalizację z Konradem Forencem. Ten szybciej dobiegł do piłki.

17'
Gospodarze cierpliwie budują swoje akcje.

15'
Blok defensywny "Jagi" skutecznie się przesuwa. Ciężko jemu zagrozić w okolicach pola karnego.

13'
Bartosz Bida popisał się niezłym sprintem do piłki. Futbolówkę, która już niemal wyszła poza boisko, młody zawodnik posłał w pobliże bramki Zagłębia Lubin.

12'
Filip Starzyński zły na siebie za swój błąd. Sędzia główny udzielił mu słownej reprymendy za ewidentne przewinienie.

11'
Patryk Klimala próbuje wywierać presję blisko szesnastki przeciwnika.

10'
Strzał z rzutu wolnego Filipa Starzyńskiego poszybował blisko lewego słupka bramki. Grzegorz Sandomierski miał jednak całą sytuację pod pełną kontrolą.

9'
Większą aktywnością w ofensywie wykazują się w początkowych minutach tej rywalizacji goście.

7'
Bartosz Kopacz wyraźnie przewinił. Zbyt wielka nadmierność agresji.

6'
W przypadki wygranej w dzisiejszym pojedynku gospodarze mogą wskoczyć na 6. miejsce w ligowej tabeli.

4'
Na stadionie w Białymstoku stacjonuje wóz transmisyjny z systemem VAR.

3'
Damian Oko wrzucił piłkę z lewego skrzydła boiska. Świetnie ustawiona para stoperów Jagiellonii Białystok udaremniła atak.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online