Hiszpania - Niemcy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hiszpania
Niemcy
0 : 1

Casillas('77 Casilla) - Azpilicueta, Piqué('46 Albion), Ramos('46 Bartra),Bernat - Busquets('46Camacho) - Soriano - Garcia('71 Callejon), Isco, Nolito('77 Pedro)- Morata.
Zieler - Höwedes, Mustafi, Rüdiger - Rudy, Khedira('90 Bender), Kroos, Durm - Müller('21 Bellarabi), Götze('84 Kruse), Volland.

Kroos (89.)

Garcia (63.) żółta kartka

Mecze na żywo: Hiszpania - Niemcy

92'
Sędzia kończy spotkanie.Niemcy pokonują Hiszpanię 1-0 i mogę być usatysfakcjonowani z wyniku.Dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relacje.

90'
Zmiana:
Schodzi Khedria a wchodzi Bender.

89'
Kroos otrzymał podanie około 25 metrów od bramki , bez zastanowienia huknął w lewy róg bramki piłka jeszcze odbija się kozłem na śliskiej murawie przed bramkarzem i mamy 0-1

89'
GOOOOOOOOOOL 0-1 KROOS!!!!!!

87'
Brak sytuacji podbramkowych z obu stron.

84'
Schodzi Götze a pojawia się Kruse.

82'
Isco wyprowadził kontrę Hiszpanii,podaje na lewo w pole karne gdzie na wolne pozycji jest Pedro który oddaje techniczny strzał ale dobrze interweniuje Zieler.

80'
Ostatnie 10 minut spotkania , czy któreś z drużyn uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

79'
Mocny strzał Vollanda z dystansu sprawił Casilli problemy jednak zdołał odbić futbolówkę.

77'
Zmiana:
Casillas->Casilla

77'
Zmiania:
Nolito->Pedro

75'
Od pierwszej części spotkania rozpętała się ulewa , jednak teraz już piłka może splatać figle i utrudniać interwencje bramkarzom.Jak widać po obronach drużyn już centry ze skrzydeł stwarzają im problemy z wybiciem.

74'
Callejon z prawego groźnie centruje ale z trudem wybijają piłkarze Niemiec.

73'
W walce o górną piłkę w polu karnym rywali Nolito wywalczył rzut rożny.

71'
Zmiana:
Garcia->Callejon

69'
Seria krótkich podań reprezentacji Niemiec jednak Volland się zagubił w stylu i podaje niecelnie na aut.

66'
Khedira na 18 metrze przed polem karnym przyłożył sobie piłkę i oddał strzał który został zablokowany.

66'
Piłka zglebi pola do Nolito ten stara się zejść do środka lecz Rudy wybija mu ten pomysł z głowy.

65'
Gra się zaostrza tym razem faulowany gracz Hiszpanii.

63'
Pierwsza żółta karta dla Garcii za ostre wejście.

62'
Isco podaje na lewo w pole karne do Nolito , jednak ten zostaje zablokowany i mamy rzut rożny.

59'
Nolito z rzutu wolnego oddaje precyzyjne strzał w górny róg bramki,Zieler popisuje się fantastyczną paradą.

58'
Rzut wolny dla Hiszpanii na 16 skraju pola karnego.

56'
Morata sam ścina z piłką do środkaw polu karnym kładąc przy tym rywala jednak od tyłu piłkę wybija mu obrońca.

54'
Po zamieszaniu w polu karnym do piłki dopada Rüdiger który oddaje strzał ale trafia w jednego z Hiszpanów.

53'
Bellarabi chciał na pamieć zagrać z pierwszej piłki do Rudego, jednak prawy obrońca się nie zorientował.

52'
Casillas wychodzi z bramki i pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu.

51'
Volland do chodzi na 16 metrze do strzału ale zostaje zablokowany przez obrońce.

49'
Khedira na lewym skrzydła zwalnia tempo akcji , dośrodkowuje w pole karne lecz piłka nie dochodzi do żadnego z zawodników.

47'
Morata Indywidualnie starał się przedrzeć w pole karne rywala jednak jego akcja spaliła na panewce.

46'
Zmiany:
Pique->Albiol
Busquets->Camacho
Ramos->Bartra

46'
Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

45'
Sędzia kończy pierwszą część spotkania,miejmy nadzieje że w drugiej odsłonie doczekamy się bramek.

45'
Bellarabi zagrywa z lewego skrzydła piłkę na 7 metr,ale obrońcy są czujni i wybijają za linię końcową.

44'
Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego , głową uderza Garcia lecz nad poprzeczką.

43'
Faul w prawym sektorze boiska przed polem karnym Niemiec na Moracie.

41'
Groźne prostopadłe podanie w pole karne przecina Ramos.

38'
Po gorszym początku to Niemcy zaczęli stwarzać większe zagrożenie.

35'
Volland pędzi z piłką , będąc już w polu karnym chce zagrać po ziemi do Bellarabiego na drugą stronę jednak zostaje przyblokowany przez Ramosa.

33'
Bellarabi zwiódł obrońcę tuż przy linii końcowej w polu karnym,zdołał się zagrać płasko ,piłkę nogami wybił Casillas która trafiła pod nogi Rudego , jednak ten fatalnie pudłuje.

31'
Mustafi w swoim w polu karnym źle wybija piłkę głową co o mały włos nie skończyło się bramką, jednak Zieler uprzedza rywala.

30'
Tik-Taka Hiszpanów którzy chcą w ten sposób uśpić defensywe.

28'
I jeszcze jedno dośrodkowanie Hiszpanów,ostatecznie piłkę łapie
Zieler.

26'
Mustafi potrzebuje pomocy medycznej,przerwa w grze.

25'
Isco otrzymał podanie z prawego skrzydła , znajdując się 16 metrów od bramki decyduje się na strzał,lecz przenosi piłkę nad poprzeczką.

23'
Sytuacja Götze

21'
Zmiana:
Thomas Müller(kontuzja)->Bellarabi

20'
Mario Götze otrzymał świetne podanie górne podanie od Müller na 18 metrze , zdołał oddać groźny strzał w prawy róg bramki lecz świetnie broni Casillas.

18'
Seria krótkich podań na prawej stronie boiska po których w polu karnym do strzału dochodzi Garcia ale strzela zbyt słabo i w sam środek bramki by pokonać bramkarza.

17'
Mustafi z głębi pola stara się zagrać krzyżowym długim podanie na lewe skrzydło jednak piłka jest za mocna i wychodzi za linię boczną.

15'
Jak na razie Niemcy nie mogą stworzyć groźniej akcji, oddając pole Hiszpanom.

12'
Nolito przyjął podanie i zdecydował się na 16 metrze zejść wzdłuż linii pola karnego , następnie oddaje groźny strzał w długi róg bramki ale broni Zieler, wybijając piłkę na rzut rożny.

11'
Hiszpania podeszła wyżej pressingiem, czym zmusza Niemców do popełnienia błędu,wywalczyli rzut autowy pod polem karnym.

10'
Korzystając z tego że na boisku nic się nie dzieje , przedstawię sędziego(pogłoski mówią że to Guardiola):

7'
Tym razem Azpilicueta centruje jednak również nie stwarza zagrożenia.

5'
Bernat dośrodkowuje z lewego skrzydła lecz robi to tak nieudolnie że piłka wychodzi poza linię końcową.

3'
Spokojny początek meczu w wykonaniu obu ekip.

2'
Pierwsze dośrodkowanie pole karne Hiszpanii lecz Ramos pewnie oddala zagrożenie.

1'
Rozpoczynamy.

0'
Hymny Narodowe obu reprezentacji i już niedługo zaczynamy.

0'
Sędzia: Stefan Johannesson

0'
Jak widać mecz odbędzie się z sporymi pustkami na trybunach.

0'
Ławka rezerwowych Hiszpanii: De Gea, Casillas, Albiol, Bartra, Camacho, Koke, Alcacer, Pedro, Juanfran, Alba, Callejon, Cazorla.

0'
Rezerwowi gości: Weidenfeller, Ginter, Bender, Podolski, Bellarabi, Hector, Knoche, Kruse.

0'
Jest to spotkanie wielkich drużyn ale nie ma co się oszukiwać że są daleko od swojej najlepszej dyspozycji,Hiszpania już od MŚ a Niemcy tuż po , w eliminacjach Hiszpania dała się pokonać Słowacji a Niemcy jak wiadomo nam.Czy goście zrewanżują się za 2 poprzednie mecze jak że ważne?Przypomnijmy że Hiszpania po zwycięstwach w 2008 roku i 2010 z Niemcami została Mistrzem Europy oraz awansowała do 1/2 Mistrzostw Świata.

0'
Zapraszamy do śledzenia na żywo meczu Hiszpania - Niemcy. Początek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Hiszpania - Niemcy, to zapraszamy do śledzenia meczu online