Pogoń Szczecin - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Stipica - Bartkowski, Triantafyllopoulos, Łasicki, Matynia - Kożulj (86' Frączczak), Dąbrowski - Stec (81' Hostikka), Kowalczyk - Spiridonović (90+1' Manias) - Buksa.
Plach - Rymaniak, Malarczyk, Korun, Kirkeskov - Sokołowski, Hateley - Konczkowski (60' Tuszyński), Felix, Milewski (70' Steczyk) - Parzyszek (70' Badia).

Stec (8.)

Triantafyllopoulos (90+2.) żółta kartka
Milewski (61.) żółta kartka
Malarczyk (90+4.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym ujrzał Malarczyk za niesportowe zachowanie.

90+3'
Rymaniak zastopował zmierzający w kierunku bramki strzał Buksy z obrębu pola karnego.

90+2'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał za przewinienie na przeciwniku Triantafyllopoulos.

90+1'
Trzecia korekta w składzie gospodarzy: Manias w miejsce Spiridonovicia.

90'
Cztery minuty dodane do regulaminowego czasu gry.

88'
Spiridonoviciowi nie udało się zaskoczyć Placha strzałem z okolicy linii szesnastki.

86'
Druga zmiana w zespole z województwa zachodniopomorskiego: Frączczak zastąpił Kożulja.

84'
Kowalczyk zszedł z flanki do środka i kropnął z dystanu. Plach nie dał się zaskoczyć - na raty złapał piłkę.

83'
Na powrotnym spalonym złapany Kowalczyk.

81'
Zmiana po stronie gospodarzy: Hostikka za Steca.

79'
Nieudane całkowicie dośrodkowanie Badii - wprost w ręce Stipicy.

77'
Decyzja, o obejrzeniu sytuacji na monitorze VAR, nie uległa zmianie.

76'
Spiridonović upadł w polu karnym po walce o futbolówkę z rywalem - w pierwszej chwili arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

75'
Złe wykonanie Badii znacznie ułatwiło wyekspediowanie piłki graczom szczecińskiej drużyny.

74'
Triantafyllopoulos wybił piłkę w starciu z Tuszyńskim na rzut rożny.

71'
Buksa! Strzał napastnika Pogoni z dystansu najpierw zbił do boku golkiper, późniejsza poprawka przeszła tuż nad bramką.

70'
Podwójna roszada w zespole Kosty Runjacia: boisko opuścili Milewski i Parzyszek, ich miejsca zajęli Steczyk oraz Badia.

68'
Kowalczyk fatalnie zagrał w kierunku w Kożulja - posłał futbolówkę na aut.

65'
Akcja Matyni przyniosłaby zagrożenie pod bramką Placha, gdyby boczny defensor Pogoni nie zostałby zatrzymany.

64'
Obyło się bez niebezpieczeństwa pod bramką Placha po tym rogu.

63'
Dąbrowski z półwoleja wykończył dośrodkowanie, był rykoszet i jest następny korner dla gospodarzy.

62'
Stec zdobył rzut rożny dla klubu ze Szczecina.

61'
żółta kartka Żółta kartka dla Milewskiego za faul taktyczny na Buksie.

60'
Pierwsza korekta w składzie gości: Tuszyński w miejsce Konczkowskiego.

59'
Stipica nieudanie próbował łapać piłkę - powodem zderzenie się w powietrzu z Bartkowskim. Zagrożenia pod bramką, po jego błędzie, jednak nie było.

57'
Wślizg wykonany przez Dąbrowskiego umożliwił mu zatrzymanie szarżującego Milewskiego.

55'
Malarczyk miał świetną szansę, ale strzelił głową wprost w bramkarza Portowców.

53'
Plach uratował Piasta od straty gola na 0:2! Czech zatrzymał Spiridonovicia w sytuacji sam na sam. Trzeba jednak przyznać, że zawodnikowi Pogoni zupełnie nie wyszło wykończenie akcji.

52'
Szukał sobie miejsca do strzału i w końcu znalazł Spiridonović - Austriak uderzył jednak obok słupka.

51'
Dorzucona przez Kowalczyka piłka padła łupem Malarczyka.

49'
Chorwat urodzony w Bośni znalazł dograniem Triantafyllopoulosa, jednak Grek uderzył głową niecelnie.

48'
Kożulj będzie miał okazję na zdobycie asysty - rzut wolny dla Pogoni w niedużej odległości od szesnastki rywala.

47'
Stipica uprzedził Parzyszka w dojściu do futbolówki w szesnastce - gdyby tego Chorwat nie zrobił, to napastnik Piasta niemal na pewno wyrównałby stan meczu.

46'

*'
Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na dokonanie jakichkolwiek zmian.

*'
Obydwa zespoły powróciły na płytę boiska.

*'
Mistrz Polski okresami gra na takim samym poziomie jak Pogoń Szczecin, wciąż to jednak za mało, aby skutecznie zagrozić Stipicy. Pogoń jest konkretniejsza i to jej daje prowadzenie.

45'
Kiepsko wrzucił futbolówkę Hateley. Pogoń bez problemu wybiła piłkę.

44'
Stec sfaulował Rymaniaka na swojej połowie. Stały fragment gry dla gości.

42'
Rymaniak nie zdołał dojść do prostopadłej piłki na skrzydło od Hateleya. Byłemu piłkarzowi Korony Kielce zabrakło szybkości.

41'
Wcześniej wspomniany defensor powstrzymał teraz szarżującego Parzyszka.

39'
Matynia ostro potraktował Konczkowskiego próbującego wyprowadzić piłkę z własnej połowy - lewy obrońca Pogoni ma ogromne szczęście, że arbiter nie pokazał mu za to wejście żółtej kartki.

37'
Angielski pomocnik posłał zbyt głęboką centrę. Nie było szans na wykończenie jej strzałem.

36'
Z rzutu wolnego, na połowie gospodarzy, wznawiać grę będzie Hateley.

35'
Wrzutka Bartkowskiego została zablokowana przez Kirkeskova.

33'
Parzyszek wygrał pojedynek powietrzny o dojście do centry Hateleya, ale główkował niecelnie.

32'
Gliwiczanie wywalczyli rzut rożny.

30'
Sokołowski za szybko podjął decyzję o przerzucie do Konczkowskiego, który za późno zrozumiał jego intencje i piłka wyszła poza boisko.

28'
Piast stara się odpowiedzieć na gola Steca, ale nie potrafią skutecznie przedrzeć się w szesnastkę Portowców.

26'
Zarysowała się przewaga drużyny z Pomorza Zachodniego.

24'
Doskonale spisał się Plach, który zatrzymał Buksę - snajper był bliski podwyższenia prowadzenia gospodarzy.

22'
Centra Matyni wylądowała w rękawicach golkipera mistrzów Polski.

21'
Defensorzy ekipy z Gliwic poradzili sobie z dośrodkowaniem z rogu boiska. Moment później arbiter wskazał po raz kolejny na narożnik boiska, po akcji Pogoni flanką.

20'
Strzał Kożulja omal nie skończył się golem samobójczym Placha! Czech, przy łapaniu piłki, omal nie wrzucił jej sobie za linię bramkową. Tylko korner dla gospodarzy.

18'
Wyraźny faul Hateleya na Spiridonoviciu w pobliżu pola karnego Piasta Gliwice. Będzie dogodna okazja na bezpośredni strzał któregoś z zawodników Portowców.

15'
Poślizgnięcie się przez Kożulja zakończyło atak pozycyjny gospodarzy.

13'
Fatalne pudło Spiridonovicia w niezwykle dogodnej okazji! Korun w polu karnym minął się z futbolówką, co stworzyło szansę zawodnikowi trenera Kosty Runjaicia, ale ten, będąc około dziesięciu metrów od bramki, strzelił obok prawego słupka.

11'
Felix posłał dogranie na głowę Koruna, stoper Piasta uderzył obok bramki Pogoni Szczecin.

10'
Goście wywalczyli rzut wolny na połowie miejscowych.

8'
1:0! Ależ przymierzył Stec!
Buksa kapitalnie z głębi pola znalazł między linią obrony Steca, który z okolicy linii pola karnego idealnie dokręcił strzał i piłka wylądowała w siatce.

7'
Matynia źle wymierzył dośrodkowanie ze skrzydła - skierował piłkę wprost w ręce Placha.

5'
Spiridonović chciał zagrać dwójkową akcję z Buksą i oddać strzał, ale grający dziś na szpicy gracz źle zagrał Austriakowi piłkę.

3'
Ofensywnie usposobiony jest zespół z Górnego Śląska. Pogoń nieco wolniej buduje swoje ataki.

1'
Goście bardzo szybko przeprowadzili udaną akcję, po której z dystansu mocno uderzył Hateley. Próba celna, skierowana jednak wprost w Stipicę.

1'
Rozpoczęli przyjezdni!

*'
Piłkarze na boisku, strony rozlosowane, pierwszy gwizdek sędziego już za moment.

*'
Arbitrem głównym nadchodzącego spotkania będzie Krzysztof Jakubik z Siedlec.

*'
Rezerwowi gliwiczan: Szmatuła, Jodłowiec, Pietrowski, Badia, Mokwa, Huk, Borkała, Steczyk, Tuszyński.

*'
Skład gości prezentuje się następująco: Plach - Rymaniak, Malarczyk, Korun, Kirkeskov - Sokołowski, Hateley - Konczkowski, Felix, Milewski - Parzyszek.

*'
Ławka rezerwowych szczecińskiego zespołu: Bursztyn, Żurawski, Nunes, Kozłowski, Wędrychowski, Hostikka, Listkowski, Frączczak, Manias.

*'
Kosta Runjaić, trener gospodarzy, wybrał już piłkarzy, jacy wybiegną w wyjściowym składzie Pogoni.

*'
Mistrzowie Polski z Gliwic nie najlepiej weszli w sezon ligowy, później mieli zwyżkę formy, by w ostatnich tygodniach przegrać dwa mecze ekstraklasowe z rzędu. Z tego powodu trudno mówić, aby to podopieczni Waldemara Fornalika byli typowani jako strona, która nie będzie miała kłopotu z pokonaniem Portowców.

*'
W bezpośrednim porównaniu lepiej wypadają szczecinianie, którzy pomimo dość nierównej formy (dwa zwycięstwa i remisy w ostatnich czterech meczach PKO BP Ekstraklasy), od dłuższego nie potrafią znaleźć swojego pogromcy, przez co to oni będą faworytem zbliżającego się spotkania.

*'
Warto tutaj jednak wspomnieć, że obie ekipy w ostatnich seriach gier nie są już w tak dobrej dyspozycji jak choćby miesiąc temu.

*'
Witamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na naszym portalu! O 15:00 rozpocznie się mecz, który jest kluczowy dla układu górnej części - mierzyć w nim będą się dwie ekipy walczące o wysokie cele. Pogoń Szczecin - o zdobycie swojego pierwszego tytułu mistrza Polski, Piast Gliwice - o obronę tego mistrzostwa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online