Śląsk Wrocław - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 3

Putnocky - Stiglec, Golla, Puerto, Dankowski - Łabojko (71' Marković), Żivulić - Płacheta (68' Talar), Gąska (78' Cholewiak), Pich - Exposito
Majecki - Vesović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Karbownik - Wszołek, Martins (69' Niezgoda), Antolić, Luquinhas - Gwilia (86' Wieteska) - Kante (85' Rosołek)

Dziękujemy pięknie Wszystkim za uwagę.

Legia Warszawa odniosła w pełni przekonywujące zwycięstwo na bardzo trudnym terytorium. Dla Śląska Wrocław jest to pierwsza porażka na swoim obiekcie w tym sezonie ligowym.
Legia Warszawa przybliżyła się do liderującej Pogoni Szczecin.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+3'
Radosław Majecki efektownie rzucił się na sygnalizowany strzał głową Exposito. Interwencja na notę.

90+2'
Śląsk Wrocław dzielnie walczy o gola honorowego.

90'
Sędzia główny zdecydował się przedłużyć ten mecz o 3 minuty.

89'
żółta kartka Druga żółta kartka w tym sezonie dla Pawła Wszołka. Zbyt agresywna walka o futbolówkę w wykonaniu tego piłkarza.

88'
żółta kartka Filip Marković celowo zagrał wślizgiem w nogi przeciwnika. Faul taktyczny.

86'
Ostatnia roszada w tym spotkaniu. Valeriane Gwilia udostępnił miejsca na placu gry Mateuszowi Wietesce.

85'
Dobre zawody rozegrał dzisiaj Jose Kante. Michał Rosołek na boisku.

83'
Goooooool! Trzecia bramka dla przyjezdnych! Wzorowe wgranie Pawła Wszołka. Jego zagranie idealnie głową zakończył Luquinhas, nie dając najmniejszych szans rywalom.

81'
Artur Jędrzejczyk skutecznie uprzedził i zablokował Exposito. Napastnik próbował zamknąć wgranie z lewego skrzydła boiska.

80'
Paweł Wszołek nie popisał się wielką dokładnością przy swoim dośrodkowaniu z prawej flanki. Piłka przekroczyła linię końcową boiska.

78'
Zmiana. Mateusz Cholewiak w miejsce Damiana Gąski.

77'
Blisko 32000 widzów znajduje się na trybunach stadionu.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans podstawowego czasu gry. Śląsk Wrocław w coraz trudniejszej sytuacji. Przypomnijmy, że ten klub w ostatnich pięciu meczach zwycięsko schodził z boiska.

74'
Goooooool! Jose Kante ma zabójczą dla rywali serię! Napastnik gości pokazał wyśmienite wykończenie z naprawdę ostrego kąta! Bramkarz przy strzale przy prawym słupku był bezradny.

72'
Piotr Talar konkretnie przymierzył w światło bramki Legii Warszawa. Radosław Majecki skutecznie wyłapał bombowe uderzenie w centralną część bramki.

71'
Filip Marković kolejnym zmiennikiem po stronie gospodarzy. Jakub Łabojko zakończył swój udział w tym starciu ligowym.

69'
Kontuzjowany Andre Martins został zmieniony przez Jarosława Niezgodę.

69'
Świeżo wprowadzony Piotr Talar mógł stanąć przed szansą na wyrównanie. W ostatniej chwili jego drybling umiejętnie rozczytał Igor Lewczuk. Wszystko się działo na dwunastym metrze.

68'
Piotr Samiec - Talar wkroczył na murawę. Przemysław Płacheta już na ławce rezerwowych.

67'
Jose Kante solidnie kropnął zza linii pola karnego. Bardzo groźne uderzenie mogło zaskoczyć bramkarza. Ostatecznie piłka poszybowała obok lewego słupka.

65'
Michał Karbownik jest przygotowywany do wejścia na plac gry.

63'
Za kilka chwil powinniśmy zobaczyć zmianę taktyczną w składzie Legii Warszawa. Andre Martins coraz bardziej domaga się opuszczenia boiska.

61'
Sędzia przywołał sztab medyczny Legii. Andre Martins skarżył się na uraz.

60'
Radosław Majecki spokojnie przechwycił zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

58'
Mathus Putnocky dwa raz błysnął genialnymi robinsonadami! Słowacki bramkarz wyciągnął w niemożliwych warunkach strzały Luquinhasa oraz Jose Kante! Obaj próbowali z okolic pola karnego.

57'
Valeriane Gwilia spudłował z rzutu wolnego. Bezpośrednia próba poleciała bardzo daleko od prawego słupka bramki.

55'
W obu zestawieniach personalnych nie zaobserwowaliśmy zmian.

53'
Damian Gąska nie zdołał wyprowadzić kontry. Domagoj Antolić go przewrócił w środkowej strefie boiska.

52'
Mathus Putnocky pewnie wyłapał silnie kopniętą futbolówkę z dystansu.

50'
żółta kartka W pełni zasłużona żółta kartka dla Zivulicia. Nadmierne przetrzymywanie przeciwnika za koszulkę.

48'
Pechowo piłką nabity został Przemysław Płacheta. Młody skrzydłowy trafiony został w twarz.

47'
Jose Kante dotknął futbolówkę ręką. Rzut wolny dla ekipy z Wrocławia.

46'
Arbiter Piotr Lasyk nakazał wznowić grę.

Sędzia główny zakończył I odsłonę widowiska we Wrocławiu.

45+8'
Przyjezdni tym razem w ofensywie. Gospodarze bardzo czujni pod swoją szesnastką.

45+6'
Jakub Łabojko zły na arbitra głównego, który przyznał Legii rzut wolny.

45+5'
Jose Kante na kolejnej pozycji spalonej w tym spotkaniu ligowym.

45+4'
Podopieczni trenera Lavicki usiłują jeszcze w tej części gry doprowadzić do wyrównania. Goście starają się utrzymywać piłkę daleko od swojej szesnastki.

45+3'
Igor Lewczuk dobrze zainterweniował w swoim polu karnym. Oddalił zagrożenie po wrzutce z rzutu wolnego.

45+1'
Pierwsza część gry potrwa 10 minut dłużej. Jest to konsekwencja długich przerw.

45'
Jose Kante ucieszył się ze zdobycia gola, jednakże arbiter liniowy wskazał pozycję spaloną.
Bramka nie została zatwierdzona przez sędziego głównego.

44'
Rośnie przewaga Śląska Wrocław. Radosław Majecki musiał przed chwilą wyciągnąć groźne zagranie z głębi pola karnego.

42'
Radosław Majecki zgarnął zawiesinę, która pofrunęła z lewego skrzydła boiska.

41'
Puerto zgrał piłkę głową w światło bramki Radosława Majeckiego. Można jednak było spodziewać się troszeczkę lepszego rozwiązania akcji, ponieważ obok stopera nikogo z rywali nie było.

40'
Luquinhas perfidnie zahaczył rywala o nogę. Sędzia musiał zareagować.

38'
Za zbyt nerwowe zachowanie w swojej strefie żółtą kartką został ukarany trener Aleksandar Vuković.

37'
Mathus Putnocky przytomnie odbił na bok kąśliwą próbę, którą posłał Paweł Wszołek. Pomocnik gości miał wielką ochotę na powtórzenie swojego wyczynu z 15. minuty.

35'
Świetny powrót w odpowiednim momencie wykonał Zivulić. Ryzykowny wślizg w swoim polu karnym uniemożliwił Gwilii w oddaniu niebezpiecznego strzału.

34'
Śląsk Wrocław usiłuje gdzieś znaleźć lukę w ustawieniu obrońców Legii Warszawa.

32'
Na wysokości swojej szesnastki faulowany był Andre Martins.

30'
Gra wznowiona!

Dzisiejsze spotkanie będzie kontynuowane!

Arbiter główny zaprosił obie drużyny do szatni.

Piłkarze są na placu gry, ale z racji dalszego "pokazu" pirotechnicznego, nie można wznowić gry.

Trenerzy mają sposobność na przekazanie swoich uwag taktycznych.

25'
Z rejonów trybun poszybowały materiały pirotechniczne. Sędzia główny zarządził krótką przerwę w grze.

24'
Jose Kante o ułamki sekund minął się z dośrodkowaniem z prawej strony. Napastnik mógłby podwyższyć wynik, ponieważ nikt go nie krył pod bramką Śląska Wrocław.

23'
44% - 56%. Dane dotyczące posiadania piłki.

21'
Obrońcy Śląska Wrocław najwyżej unieśli się w powietrzu do dośrodkowania z rzutu rożnego. Kolejny korner dla przyjezdnych.

20'
Zatrzymana została centra autorstwa Igora Lewczuka. Odważna szarża na prawej flance boiska w wykonaniu doświadczonego defensora.

18'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Na pozycji spalonej jeden z zawodników Śląska Wrocław.

17'
Gospodarze mieli przewagę, a teraz muszą gonić wynik. Widowisko we Wrocławiu może się podobać.

15'
Goooooooool! Legia Warszawa ma powody do radości! Paweł Wszołek popisał się ogromnie precyzyjnym uderzeniem z głębi pola karnego! Płaski strzał poleciał w prawy, dolny róg bramki.

14'
Wrzutka z prawego narożnika boiska nie stworzyła realnego zagrożenia pod bramką Putnockiego.

13'
Goście coraz groźniej operują piłką w pobliżu pola karnego rywali. Śląsk Wrocław cofnął się do głębszej defensywy.

12'
Za mocne okazało się prostopadłe podanie Pawła Wszołka do Valeriane'a Gwilii. Piłkę zatrzymał jeden z graczy Śląska Wrocław.

10'
Jesteśmy ogromnie ciekawi, jak na całą sytuację zareagują piłkarze warszawskiej Legii?

9'
Radosław Majecki kapitalnie sparował piłkę na bok! W koszmarny sposób jedenastkę wykonał Robert Pich! Płaski strzał w prawy sektor bramki był do wyciągnięcia dla bramkarza.

7'
Śląsk Wrocław uzyskał rzut karny! Igor Lewczuk zupełnie nieodpowiedzialnie zahaczył swojego rywala w polu karnym.

6'
W kontrowersyjnych sytuacjach arbiter główny będzie mógł skorzystać z usług systemu VAR.

4'
Andre Martins został nieprzepisowo zaatakowany przez Jakuba Łabojko. Będzie stały fragment gry dla gości.

3'
Kamil Dankowski za mocno kopnął futbolówkę z prawego skrzydła boiska. Zaprzepaszczona została szansa na dokładną wrzutkę.

1'
Bardzo niefrasobliwe zachowanie bramkarza Śląska Wrocław przy rozegraniu. Na jego szczęście Legii nie udało się odpowiednio wyprowadzić kontry pod polem karnym.

*'

*'
Obie drużyny opuściły już tunel i są na boisku.

*'
Już niespełna kwadrans do rozpoczęcia zawodów.

*'
Ławka rezerwowych Śląska Wrocław: Kajzer, Pawelec, Boruń, Musonda, Marković, Cholewiak, Samiec-Talar, Bergier.

*'
Ostatnia, bezpośrednia potyczka przyniosła bezbramkowy remis.

*'
Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Cierzniak, Wieteska, Niezgoda, Rocha, Cafu, Kostorz, Astiz, Rosołek, Stolarski.

*'
W przypadku wygranej, Śląsk Wrocław wskoczy na fotel lidera ligowej tabeli, gromadząc 36 oczek.
Z kolei, Legia Warszawa, przy odniesionym zwycięstwie, awansuje na 2. pozycję w stawce.

*'
Legia Warszawa przystąpi do tej rywalizacji z perspektywy drużyny, która w ubiegły wtorek zapewniła sobie awans do 1/4 finału Pucharu Polski.
Podopieczni Aleksandera Vukovicia wygrali 2:0 z Górnikiem Łęczna.

*'
W roli arbitra głównego ujrzymy Pana Piotra Lasyka.

*'
Pojedynek we Wrocławiu zamknie 18. kolejkę PKO BP Ekstraklasy sezonu 2019/20.
Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz. 17:30

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia wraz z naszą redakcją relacji "LIVE" z meczu: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online