Inter Mediolan - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Inter Mediolan
Barcelona
1 : 2

Handanović - Godin, de Vrij, Skriniar - Valero (77' Esposito), Vecino - D'Ambrosio (75' Politano), Brozović, Biraghi (68' Lazaro) - Lukaku, Martinez.
Neto - Todibo, Umtiti, Lenglet - Wague, Rakitić (63' De Jong), Vidal, Alena, Firpo - Griezmann (63' Suarez), Perez (85' Fati).

*'
Borussia Dortmund wygrała swoje spotkanie, co oznacza, że zespół Antonio Conte na wiosnę zagra w fazie pucharowej Ligi Europy. Barcelona w pełni zasłużenie wygrała spotkanie, które tylko utwierdziło jej pozycję lidera grupy.

Koniec meczu! Inter żegna się z Ligą Mistrzów!

90+2'
żółta kartka Esposito ujrzał "żółtko".

90'
Arbiter dodał cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

88'
żółta kartka Napomnienie dla de Vrija za ostry faul na Suarezie.

86'
1:2! Fati najprawdopodobniej kończy rywalizację i nadzieje Interu na awans! Świeżo wprowadzony gracz precyzyjnym uderzeniem z daleka nie dał szans bramkarzowi na interwencję.

85'
Ostatnia zmiana po stronie przyjezdnych: Fati wszedł, Perez zszedł.

84'
Podopieczni trenera Conte nie potrafią skutecznie przebić się przez zasieki defensywy Blaugrany.

82'
Znakomitej szansy nie wykorzystał Perez, mając możliwość skarcenia Interu po raz drugi! Jego uderzenie z obrębu szesnastki minęło jednak bramkę.

81'
Atomowe uderzenie Suareza z dystansu zostało zablokowane dzięki odważnemu wyjściu przed szesnastkę, na które zdecydował się Skriniar.

80'
Niebywała sytuacja! Uderzenie Politano, po nieskutecznej paradzie Neto, wbił do siatki z bliska Lukaku, ale Belg po raz kolejny nie przypilnował własnego ustawienia - był na pozycji spalonej.

79'
Niedokładnie wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy Umtiti.

77'
Trzecia roszada w mediolańskim Interze: Esposito w miejsce Valero.

75'
Druga korekta w składzie miejscowych: Politano zastąpił D'Ambrosio.

73'
Martinez wpakował piłkę do siatki, ale chorągiewka sędziego liniowego poszła w górę! Ofsajd faktycznie miał miejsce.

71'
Mediolański zespół ma tylko dwadzieścia minut na wywalczenie awansu. Wynik w drugim meczu grupowym nie uległ zmianie.

68'
Pierwsza zmiana w ekipie Antonio Conte: Lazaro za Biraghiego.

66'
Wague huknął nad bramką. Bomba sprzed pola karnego była mocno niecelna.

64'
Fantastycznej okazji nie wykorzystał Lukaku! Były snajper Manchesteru United otrzymał doskonałe podanie od Martineza, próbował minąć Neto, co mu się udało, ale strzał już nie - aut bramkowy, wznowi grę golkiper gości.

63'
Podwójna roszada w FC Barcelonie: Suarez i De Jong na boisku, plac gry opuścili Griezmann oraz Rakitić.

61'
Todibo stworzył szansę Lukaku na zdobycie dubletu! Belga zatrzymał jednak Neto.

60'
Przy obecnym rezultacie drugiego meczu w tej grupie - Borussia Dortmund - Slavia Praga, gdzie niemiecka drużyna prowadzi 2:1, Inter nie awansuje do dalszej fazy, jeśli remis będzie ostatecznym rezultatem.

58'
Świetna parada Handanovicia uratowała Inter od straty drugiego gola. Z niedużej odległości próbował Słoweńca zaskoczyć Griezmann.

56'
Vecino za bardzo zaufał swoim umiejętnościom piłkarskim - łatwo stracił piłkę po nieudanej szarży.

55'
Akcja przyjezdnych została zakończona niepowodzeniem - Firpo nie wyczuł momentu, kiedy należy zagrać do Griezmanna.

52'
Griezmann zacentrował z trudnej pozycji, posłał futbolówkę wprost jednak w ręce Neto.

51'
Długo szukał miejsca na strzał z daleka Rakitić, w końcu znalazł, ale próba chorwackiego pomocnika została zablokowana.

49'
żółta kartka Kartkę w kolorze żółtym za faul na D'Ambrosio ujrzał Firpo.

48'
Wolno konstruowana przez gospodarzy kontra skończyła się niepowodzeniem po stracie Vecino.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy powrócili na murawę San Siro.

*'
Mecz nieco rozczarowuje, pomimo dwóch bramek, jakie padły. Mediolańczycy muszą sporo poprawić w swojej grze, jeśli chcą awansować do fazy pucharowej. Barcelończycy nie mają zamiaru, pomimo pewnego awansu, oddać meczu.

Przerwa.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część spotkania.

44'
A tymczasem mamy remis! Lukaku pokonał Neto!
Belg odwrócił się z rywalem na plecach przed linią szesnastki i silnym uderzeniem wpakował piłkę do siatki.

41'
Nie widać, aby Inter walczył zaciekle o awans. Z taką grą gospodarzy, jaką widać aktualnie, nie mają oni co marzyć o grze w dalszej fazie Ligi Mistrzów.

39'
Biraghi najprawdopodobniej nabawił się kontuzji po starciu z Todibo. Włoch za długo zwlekał z posłaniem dośrodkowania z lewej flanki.

36'
Niecelna główka D'Ambrosio po wrzutce Lukaku.

35'
żółta kartka Żółty kartonik został pokazany Lengletowi - za przewinienie w powietrzu na D'Ambrosio.

34'
Lengletowi udało się dojść do strzału, Francuz strzelał lewą nogą w kierunku dalszego słupka, minimalnie przy tym pudłując.

33'
Skończyło się tylko na kornerze dla Barcelony.

32'
Skriniar popełnił nieodpowiedzialny faul w pobliżu szesnastki Interu.

30'
Rakitić kropnął zza szesnastki, bardzo wysoko nad poprzeczką.

29'
Anemiczny strzał Vecino z daleka nie miał prawa zaskoczyć Neto.

26'
Todibo podjął bardzo odważną decyzję o uderzeniu z dużego dystansu. Próba została zablokowana.

23'
0:1! Perez nie dał szans Handanoviciowi!
Griezmann dograł w pole karne, tam Vidal wygrał pojedynek z Godinem, dzięki czemu piłka po jego strzale trafiła pod nogi Pereza, który strzałem na dalszy słupek dał gościom prowadzenie.

19'
Neto! Portugalczyk świetnie zatrzymał bardzo mocny strzał Biraghiego.

16'
Todibo zatrzymał szarżującego Martineza w okolicy swojej szesnastki.

14'
Wcześniej wspomniany stoper drużyny Ernesto Valverde wygrał przed momentem walkę o dograną z futbolówkę.

13'
Błąd Todibo i sprawny pressing Martineza przyniósł gospodarzom rzut rożny.

11'
Uderzenie z daleka, jakie posłał Wague, zostało przyblokowane przez defensorów Interu.

10'
Lenglet w ostatniej chwili uchronił przyjezdnych od straty gola! Francuz wślizgiem zastopował Lukaku, który po minięciu Todibo przymierzał się do oddania strzału na bramkę.

9'
Fenomenalne podanie otrzymał Perez z głębi pola - zagrywającym był Alena. Napastnik Blaugrany wpadł w pole karne i uderzył w kierunku dalszego słupka. Handanović doskonale zachował się w tej sytuacji, zatrzymując strzał Hiszpana.

7'
Piłka w siatce po strzale Lukaku! Sędzia liniowy dostrzegł jednak pozycję spaloną Belga po przyjęciu piłki zagranej przez partnera.

5'
Valero zagrał świetne podanie do D'Ambrosio, który stanął przed niezłą szansą na zagrożenie bramce Neto. Włoch jednak wyraźnie przestrzelił.

3'
D'Ambrosio poszukiwał Martineza prostopadłym podaniem, jednak piłka została przejęta przez gości.

2'
Szybki atak gospodarzy za sprawą Martineza zakończył się niepowodzeniem, defensorzy Barcy zatrzymali go przed polem karnym.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Piłkarze na murawie, hymn Ligi Mistrzów rozbrzmiał - to znak, że rywalizacja zaraz się zacznie.

*'
Bjorn Kuipers będzie arbitrem nadchodzących zawodów.

*'
Rezerwowi gospodarzy: Padelli, Politano, Lazaro, Dimarco, Esposito, Candreva, Bastoni.

*'
Ławka rezerwowych Dumy Katalonii: Ter Stegen; Araujo, Morer, De Jong, Busquets, Suarez, Fati.

*'
Inter wyjdzie na arenę zmagań w swoim najsilniejszym składzie, jaki widzimy powyżej.

*'
Przedmeczowe doniesienia potwierdziły się - goście zaczną mecz w nieco przemeblowanym zestawieniu.

*'
Pewna promocja Katalończyków do kolejnej części może oznaczać, że wystawią oni na dzisiejsze spotkanie przynajmniej częściowo rezerwowy skład.

*'
Dla podopiecznych Antonio Conte to jest mecz o ogromną stawkę. Mediolańczycy potrzebują wygranej, aby móc awansować do dalszej fazy rozgrywek. Z kolei barcelończycy zapewnili go sobie już w poprzedniej serii gier.

*'
Mecz, który zapowiada się niezwykle elektryzująco, rozpocznie się o 21:00.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Zapraszamy na zdecydowanie najciekawiej zapowiadające się starcie ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów - pojedynek między Interem Mediolan i FC Barceloną.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Inter Mediolan - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online