Bayer Leverkusen - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bayer Leverkusen
Juventus Turyn
0 : 2

Hradecky - L.Bender, Dragovic, S.Bender, Sinkgraven - Aránguiz, Demirbay (65' Baumgartlinger) - Bellarabi (66' Bailey), Havertz, Diaby - Alario (83' Volland)
Buffon - Danilo, Demiral, Rugani, De Sciglio - Cuadrado (90+3' Muratore), Pjanic, Rabiot (86' Matuidi) - Bernardeschi (68' Dybala) - Higuaín, Ronaldo

Ronaldo (76.)
Higuain (90+2.)

Mecze na żywo: Bayer Leverkusen - Juventus Turyn

Dziękujemy ślicznie za uwagę.

Bayer Leverkusen zagra wiosną w Lidze Europy. Pomimo wielkiej determinacji nie udało się dzisiaj ograć Juventusu Turyn.
Włoska ekipa ponownie udowodniła, że jest bardzo nieprzyjemnym przeciwnikiem dla każdego.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+3'
Simone Muratore wpuszczony na boisko. Juan Cuadrado już na rezerwie.

90+2'
Gooooooool! Już można powiedzieć, że Juventus ma już pewną wygraną! Gonzalo Higuain zachował się jak na wyspecjalizowanego napastnika przystało. Argentyńczyk oddał bardzo dobre uderzenie w prawy, dolny róg bramki!

90'
Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Aranguiz był bliski szczęścia. Pomocnikowi Bayeru udało się urwać spod opieki przeciwnika i przymierzyć z okolic 9 metra! Strzał poleciał obok prawego słupka bramki.

88'
Na murawę wtargnął jeden z kibiców. Jeden z sympatyków Juventusu Turyn chciał przywitać się z Cristiano Ronaldo.

87'
Paulo Dybala wniósł wiele jakości w poczynania swojego zespołu na boisku.

86'
Blaise Matuidi wydelegowany na płytę boiska. Adrien Rabiot udał się w kierunku ławki rezerwowych.

84'
Wzięty w kleszcze gracz Juventusu. Tej drużynie został przyznał rzut wolny.

83'
Kevin Volland zameldował się na murawie. Lucas Alario końcówkę spotkania zobaczy z perspektywy ławki rezerwowych.

81'
Sztab szkoleniowy gospodarzy przygotowuje ostatniego zmiennika do wejścia na plac gry. Ostatniego, oczywiście, u niemieckiego zespołu.

80'
Problemy techniczne ma sędzia głównym. Przed chwilą udał się na krótką rozmowę z arbitrem technicznym.

78'
Już bez większego entuzjazmu grają pomiędzy sobą zawodnicy Bayeru Leverkusen.

76'
Goooooooool! Chwila nieuwagi i strata bramki! Cristiano Ronaldo wbił piłkę do bramki przeciwnika, wykorzystując wyśmienite zagranie z lewego skrzydła. Paulo Dybala wykazał się sporym kunsztem technicznym.

75'
Wkraczamy w decydujący odcinek tego meczu.

73'
Danilo sygnalizował swoim kolegom, że ci powinni się bardziej zaangażować w akcję ofensywną. Płaskie dogranie z prawej flanki do nikogo nie dotarło.

71'
Coraz szybciej operują z piłką obie drużyny, ale też niestety króluje wielka niedokładność.

69'
Paulo Dybala bardzo zły na siebie. Argentyńczyk marzył o tym, żeby posłać crossowe podanie z chirurgiczną precyzją, ale zamiast tego kopnął piłkę za linię końcową.

68'
Zmianę widzieliśmy w składzie przyjezdnych. Paulo Dybala zastąpił Federico Bernardeschiego.

66'
Karim Bellarabi pożegnał się już z tym spotkaniem. Na boisko został wpuszczony Leon Bailey.

65'
Podwójna zmiana u gospodarzy. Julian Baumgartlinger dał roszadę za Kerema Demirbay'a.

63'
Obaj szkoleniowcy ufa dalej zawodnikom, którzy rozpoczęli ten mecz w podstawowych składach.

61'
Nie ma większej presji ze strony piłkarzy włoskiej drużyny. Zawody są rozgrywane w spokojnym tempie.

59'
Felipe z Atletico Madryt podwyższył wynik w spotkaniu z Lokomotivem Moskwa. Hiszpańska drużyna prowadzi już 2:0.

57'
Diaby reklamował zagranie piłki ręką przez gracza Juventusu. Arbiter w żaden sposób nie podzielił jego opinii. Gra puszczona dalej.

56'
Sikngraven po raz kolejny zainterweniował na medal. Obrońca przytomnie zatrzymał prostopadłe zagranie w kierunku Higuaina.

54'
Defensorzy "Aptekarzy" byli w ostatnich minutach nękani groźnymi wstrzeleniami piłki z bocznych stref boiska.

53'
Sinkgraven uratował swój klub przed stratą golą. Wyśmienita interwencja uprzedziła Bernardeschiego, który już przymierzał się do wykończenia zagrania z lewej flanki boiska.

51'
Cristiano Ronaldo z wrogą miną spojrzał na sędziego liniowego, który zasygnalizował pozycję spaloną.
Piłka wpadła do bramki, jednakże z racji pozycji spalonej nie mogła zostać uznana.

50'
W czasie przerwy nie zobaczyliśmy żadnej zmiany w obu składach.

49'
Diaby wykazuje się dzisiaj bardzo dużą aktywnością. Francuz ciągle próbuje wyszukiwać swoich klubowych partnerów w polu karnym przeciwnika.

47'
Cristiano Ronaldo nie uniknął pozycji spalonej. Całe zdarzenie zostało odpowiednio dostrzeżone przez sędziego asystenta.

46'
Gospodarze zainaugurowali grę w II części dzisiejszego spotkania.

Sędzia główny odgwizdał koniec I połowy meczu w Leverkusen.

43'
Próbują w dalszym ciągu gospodarza. Czynią starania daleko od bramki Gigi Buffona. Przed chwilą mogliśmy obejrzeć chybione uderzenie obok prawego słupka.

41'
Arbiter liniowy wyłapał na bezdyskusyjnym ofsajdzie zawodnika ekipy gospodarzy.

40'
Alario podjął się ambitnej próby przelobowania Gigi Buffona. Futbolówka odbiła się jeszcze od nóg jednego z przeciwników i poleciała nad bramką.

38'
52% posiadania piłki przy gospodarzach. 48% przy przyjezdnych.

37'
Sędzia główny przerwał grę. Faul na graczu Juventusu Turyn. Bezpardonowy wślizg na nogi rywala zaprezentował Sven Bender.

35'
Gonzalo Higuain postawił zbyt bardzo na siłę, a zbyt mało na precyzję. Bardzo silne uderzenie z głębi szesnastki pofrunęło wysoko nad poprzeczką.

33'
De Sciglio asekuracyjnie wybił piłkę na korner. Obrońca bał się tego, że któryś z przeciwników stoi za jego plecami.

31'
Pjanić dośrodkował już z niemal końcowej linii boiska. Ambitne zagranie powędrowało jednak wprost w nogi przeciwnika. Z ciekawie zapowiadającej się sytuacji nic nie wynikło.

30'
Atletico Madryt prowadzi 1:0 z Lokomotivem Moskwa. To jest informacja, która zapewne nie ucieszy kibiców z Niemiec.

28'
Bellarabi zagrywał bardzo mocno "ciałem". Demiral został sprowadzony do parteru. Zawodnik gospodarzy powinien się cieszyć, że nie otrzymał kary indywidualnej, w postaci żółtej kartki.

27'
Sprytnie próbował na obieg do swojego kolegi z klubu zagrać De Sciglio. Cuadrado wyszedł na pozycję, aczkolwiek nie miał szans dotrzeć do zbyt mocno zagranej futbolówki.

25'
Para stoperów Juventusu wyśmienicie powstrzymała Alario, który miał ewidentne problemy z opanowaniem futbolówki pod szesnastką.

23'
Gigi Buffon bardzo efektownie rzucił się do strzału z dalszej odległości. Urodziwe piąstkowanie mocno kopniętej futbolówki mogło się podobać publiczności, która pojawiła się na stadionie.

22'
Cuadrado także postanowił spróbował swoich sił zza pola karnego. Efektowna próba przeleciała blisko lewego słupka bramki Hradeckiego.

21'
Cristiano Ronaldo przed swoją pierwszą okazją strzelecką w tym meczu. Portugalska gwiazda solidnie kropnęła z głębi pola karnego, jednakże silny strzał poleciał obok prawego słupka Bayeru.

20'
Gospodarze dzielnie angażują się w grę w ofensywie.

18'
Adrien Rabiot nie pozwolił na to, żeby piłka po wrzutce z kornera, przeszła linię obrony Juventusu. Dobra interwencja w jego wykonaniu.

17'
Powróciliśmy już do gry. Obie drużyny występują w pełnych zestawieniach personalnych.

16'
Leży na murawie piłkarz Juventusu Turyn. Rywale wybili futbolówkę poza linię boczną boiska.

14'
Wysoki pressing realizują zawodnicy klubu z Bundesligi. Mają oni pełną świadomość, że potrzebna tu jest wygrana.

13'
Przepiękny, ale troszeczkę niecelny strzał z dystansu oddał Diaby. Futbolówka poleciała minimalnie obok lewego słupka bramki Gigi Buffona, który pomimo wielkiego wysiłku, raczej nie miałby wiele do powiedzenia.

12'
Gonzalo Higuain zachował się zbyt altruistycznie w szesnastce przeciwnika. W genialnej sytuacji sam na sam z bramkarzem, zdecydował się odgrywać jeszcze do kolegi z klubu, ale podanie okazało się mocno nieudolne.

10'
Obok prawego słupka bramki poleciała piłka po soczystym uderzeniu Bellarabiego. W ostatniej chwili futbolówka zeszła mu z korek.

9'
Lars Bender znakomicie obrócił się pod swoim polem karnym, skutecznie uniemożliwiając Cristiano Ronaldo przejście w pobliże bramki Hradeckiego.

8'
Demirbay przesadził z ostrością swojej gry. Nieprzepisowe zagranie mogło uczynić sporo krzywdy przeciwnikowi, który był bliżej piłki.

6'
Kibice Bayernu, oprócz oglądania tego meczu, z całą pewnością sprawdzają to, co się dzieje w innym spotkaniu tej grupy.
Przypominamy, że w tej chwili Atletico Madryt mierzy się z Lokomotivem Moskwa.

5'
Nieudane zagranie z pół woleja zaprezentował Diaby. Buffon spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem. Zły strzał nie miał prawa zagrozić jego bramce.

3'
Kolejne przewinienie autorstwa zawodnika przyjezdnych. Zdecydowanie za wysoko nogą zagrał Adrien Rabiot.

2'
Bellarabi dośrodkował z pełnego biegu, będąc na prawej flance boiska. Silne dogranie poleciało jednak zbyt głęboko.

1'
Sędzia główny został bardzo szybko zmuszony do użycia gwizdku. Na wysokości pola karnego "Aptekarzy" jeden z napastników Juventusu zbyt agresywnie walczył o futbolówkę.

*'
Początek meczu!

*'
Przed Nami uroczyste odegranie i odśpiewanie oficjalnego hymnu Champions League.

*'
Już za niecały kwadrans początek zawodów w Leverkusen.

*'
Pan Benoît Bastien z Francji będzie rozjemcą głównym nadchodzącego starcia.

*'
Na ławce rezerwowych gości możemy znaleźć między innymi polskiego goalkeepera, Wojciecha Szczęsnego.

*'
Bayer Leverkusen dalej toczy walkę o wyjście z tej grupy. Ekipa z Niemiec aktualnie posiada sześć oczek, tylko jedno mniej od drugiego Atletico Madryt.

*'
Popularna "Stara Dama" zapewniła sobie w poprzedniej serii gier awans do fazy pucharowej Champions League. Włoska drużyna ma na ten moment 13 punktów.

*'
Spotkanie 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów rozpocznie się o godz. 21:00

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji z meczu: Bayer Leverkusen - Juventus Turyn.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayer Leverkusen - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online