Arka Gdynia - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
2 : 1

Steinbors, Zbozień, Maghoma, Marić, Marciniak - Budziński (82' Danch), Deja, Młyński, Nalepa (89' Busuladzić), Jankowski - Serrarens
Forenc - Czerwiński, Kopacz, Guldan, Oko - Tosik (85' Sirk), Slisz, Starzyński, Szysz (85' Poręba) - Białek, Bohar

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Zagłębie Lubin

Dziękujemy uprzejmie Wszystkim za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne propozycje.

Arka Gdynia odniosła bardzo ważne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie w Ekstraklasie. Był to jeden z najlepszych meczów gospodarzy w tym sezonie.
Zagłębie Lubin dzisiaj bez energii. Filip Starzyński dwoił się i troił, ale to okazało się za mało, żeby sięgnąć po jakiekolwiek punkty.

Łukasz Szczech zakończył ten mecz!

90+1'
Zagłębie Lubin chce jak najszybciej odebrać rywalowi piłkę, bo czas bardzo nagli.

90'
Sędzia "dorzucił" do regulaminowego czasu gry dwie minuty.

89'
Michał Nalepa pokazał się dzisiaj z bardzo dobrej strony. Na boisku oglądamy już Azer Busuladzić.

87'
żółta kartka czerwona kartka Damian Oko osłabił swój zespół w bardzo poważny sposób. Kompletnie nieodpowiedzialne wejście wślizgiem w nogi rywala.

85'
Łukasz Poręba oraz Rok Sirk są już na murawie. Jakub Tosik i Patryk Szysz udostępnili im miejsce.

84'
Adam Deja zmarnował szansę na przelobowanie daleko wysuniętego Konrada Forenca. Z dobrze zapowiadającej się okazji, wyszedł bardzo nieudolny strzał wprost w bramkarza Zagłębia Lubin.

82'
Marcin Budziński rozegrał dobre zawody. Pomocnika na boisku zmienił Adam Danch.

81'
Kompletnie chybiony strzał zza pola karnego Filipa Starzyńskiego. Piłka poleciała na trybuny stadionu.

79'
Marić był popychany w swoim polu karnym. Arbiter główny odgwizdał faul.

78'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna w tym pojedynku. Przewinienie taktyczne w środkowej strefie boiska zrealizował Damian Oko.

76'
Gooooooool! 2:1! Maciej Jankowski wpisał się na listę strzelców! Doświadczonemu napastnikowi udało się dotrzeć do świetnego podania Mateusza Młyńskiego. Uderzenie z najbliższej odległości musiało wpaść do bramki.

74'
Jeszcze ani jednej zmiany nie zobaczyliśmy w tym meczu. Szkoleniowcy mają bardzo duże zaufanie do swoich wybrańców.

72'
żółta kartka Żółta kartka dla Christiana Maghomy. Bezpardonowe wejście wślizgiem.
Środkowego obrońcy Arki Gdynia, z racji przekroczenia limitu kartkowego, nie zobaczymy w ostatniej kolejce ligowej w tym roku kalendarzowym.

71'
3820 widzów jest na trybunach stadionu w Gdyni.

69'
Konrad Forenc umiejętnie wybronił strzał na bliższy słupek (prawy), który oddał Fabian Serrarens. Kilka krótkich podań umożliwiło gospodarzom wypracowanie dla siebie sytuacji bramkowej.

67'
Pozycję spaloną u napastników Arki Gdynia zasygnalizował arbiter liniowy.

65'
Oglądamy sporo piłkarskiej walki, jednakże oczekujemy na jakąś poważniejszą szansę strzelecką po którejś ze stron.

64'
Adam Deja został poturbowany przez Bartosza Slisza. Arbiter główny przyznał gospodarzom stały fragment gry.

62'
W pojedynku powietrznym ucierpiał zawodnik Zagłębia Lubin. Agresorem wg sędziego był Damian Zbozień.

60'
Pavel Steinbors zatrzymał niespodziewany strzał Filipa Starzyńskiego. Obrońcy Arki zbyt nonszalancko zachowywali się pod swoją szesnastką.

58'
Michał Nalepa świetnie zaszarżował w polu karnym Zagłębia. Oszukał Bartosza Slisza, po czym uderzył obok lewego słupka bramki Zagłębia Lubin.

56'
Maciej Jankowski najwyżej wyskoczył do dalekiego wyrzutu piłki z autu. Próba głową poszybowała obok światła bramki Konrada Forenca.

54'
Defensywa "Miedziowych" udanie się zorganizowała we własnej szesnastce i powstrzymała dośrodkowanie Michała Nalepy.

53'
Na wysokości pola karnego gości doszło do faulu na Serrarensie.

51'
Zagłębie Lubin mocno w obronie. Fabian Serrarens groźnie uderzył z dziesiątego metra! Piłka przeleciała tuż obok lewego słupka bramki.

49'
Ofensywie Arka Gdynia. Kolejny korner na koncie tej drużyny.

48'
W obu zestawieniach nie przeprowadzono zmian.

46'
II połowa meczu.

Koniec I części gry w Gdyni.

45+5'
Długie dośrodkowanie z rzutu wolnego pokazał Michał Nalepa. Groźną zawiesinę dobrze jednak zneutralizowali obrońcy Zagłębia Lubin.

45+4'
Bardzo dobre warunki fizyczne na przedpolu wykorzystał Konrad Forenc. Pewnie zgarnięta futbolówka, po głębokiej wrzutce.

45+3'
żółta kartka Jakub Tosik musiał się ratować przetrzymywanie przeciwnika za koszulkę. Klasyczny faul taktyczny.

45+2'
Już dwie z pięciu doliczonych minut upłynęły.

45+1'
Słupek stanął na przeszkodzie Filipowi Starzyńskiemu, który popisał się błyskotliwym, płaskim uderzeniem! Wielkie szczęście przy ekipie z województwa pomorskiego.

45'
Za chwilę arbiter techniczny powinien zaprezentować na tablicy świetlnej wymiar dodatkowego czasu gry.

44'
Faul w ofensywie zaprezentował Bartosz Białek. W rywalizacji o pozycję z Mariciem w niedozwolony sposób grał ciałem.

42'
Sporo przewinień jest w tym spotkaniu ligowym. Gracz Arki nadepnął rywalowi na stopę.

41'
Bartosz Slisz pechowo dostał piłką w twarz.

39'
Adam Deja celowo przewrócił rywala. Zawodnik musi szczególnie uważać na swoje ruchy, bo już na ma koncie żółtą kartkę.

38'
Goście czyhają na jakiś błąd ze strony gospodarzy. Arka spokojnie operuje futbolówką, poprzez wymianę krótkich podań.

36'
Adam Marciniak wrzucił z lewego skrzydła boiska piłkę. Jeden ze stoperów Zagłębia Lubin skutecznie głową zażegnał niebezpieczeństwo.

35'
Bartosz Białek ewidentnie odepchnął swojego przeciwnika w walce o górną piłkę.

33'
Na korner piłkę zbił Konrad Forenc! Bramkarz stanął przed wielkim wyzwaniem, jakim było soczyste uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Adama Marciniaka.

31'
Kolejne zagranie piłki ręką w tym spotkaniu. Przed momentem przepisy gry złamał piłkarz Arki Gdynia.

29'
Jeden z zawodników Zagłębia Lubin wymaga interwencji ze strony sztabu medycznego. Chodzi konkretnie o Alana Czerwińskiego.

28'
Michał Nalepa próbował swoich sił głową. Nieźle wyszedł na pozycję, jednakże do spełnienia marzeń o zdobyciu gola, zabrakło większej precyzji.

26'
Pavel Steinbors musiał się mocno wyciągnąć, żeby zatrzymać bardzo ładny strzał z dystansu autorstwa Filipa Starzyńskiego.
"Spadający liść" mógł zrobić krzywdę gospodarzom.

25'
Zawody w Gdyni nabierają coraz szybszego tempa. Taki stan rzeczy może cieszyć wszystkich.

23'
żółta kartka Żółty kartonik dla Marcina Budzińskiego za wykonanie bardzo niebezpiecznego wślizgu w nogi swojego przeciwnika.

21'
Goooooool! 1:1! Filip Starzyński nie myli się w takich sytuacjach! Bardzo pewne uderzenie w prawy sektor bramki! Pavel Steinbors poszedł w innym kierunku.

20'
Bartosz Białek był jednak faulowany w szesnastce Arki Gdynia przez Adama Deję. Gracz ten otrzymał za swoje zagranie łokciem żółtą kartkę.

18'
Trwa analiza sytuacji z pola karnego Arki Gdynia, gdzie mogło dojść do przewinienia na Bartoszu Białku. Możliwe jest podyktowanie rzutu karnego.

16'
żółta kartka Lubomir Guldan zdecydowanym blokiem zatrzymał szarżę Marcina Budzińskiego. Arbiter wyciągnął żółtą kartkę ze swojej kieszonki.

15'
Serrarens dopuścił się faulu na swojej połowie boiska. Rzut wolny dla przyjezdnych.

13'
Po wnikliwej analizie systemu VAR sędzia główny zdecydował się na uznanie gola Mateusza Młyńskiego.

12'
Goooooool! Arka już na prowadzeniu! Na wolne pole został kapitalnie wypuszczony Mateusz Młyński! Młody pomocnik Arki świetnie wpakował piłkę do prawego, dolnego rogu bramki.

11'
Gwizdek arbitra głównego. Ręką przy przyjęciu sobie piłki pomagał gracz Zagłębia.

9'
Zagłębie Lubin próbuje odpowiedzieć na ofensywną grę Arki Gdynia. Przed momentem nie udało się dobrze wykonać rzutu rożnego.

7'
Przy dzisiejszym spotkaniu pracuje system VAR.

6'
Faul popełnił gracz Zagłębia Lubin. Sędzia główny odgwizdał zagranie nakładką.

5'
Głęboka wrzutka piłki w wykonaniu Macieja Jankowskiego. Konrada Fornca uprzedził jeden z jego kolegów z bloku defensywnego.

3'
Adam Deja bardzo solidnie huknął z dalszej odległości. Soczysty strzał bez przyjęcia poleciał nad poprzeczką bramki. Aczkolwiek trzeba przyznać, że futbolówka dostała ciekawej rotacji.

2'
Pierwszy korner dla Arki był niewypałem. Zbyt krótkie dośrodkowanie z lewego narożnika boiska.

1'
"Arkowcy" rozpoczęli!

*'
Początek meczu!

*'
Obie drużyny wyszły na boisko. Swój czas mają sympatycy na stadionie.

*'
Przy wygranej, zespól z Gdyni może uciec na pięć punktów od strefy spadkowej. Gospodarze mają teraz siedemnaście oczek w ligowej tabeli.

*'
Arka Gdynia spróbuje się zrewanżować popularnym "Miedziowym" za porażkę w ostatniej, bezpośredniej potyczce ligowej (0:2).

*'
W celu realizacji zadań sędziowskich do Gdyni przyjechał Pan Łukasz Szczech.

*'
Szkoleniowcy obu ekip przedstawili wyjściowe zestawienia. Trener Zagłębia Lubin postawił na zwycięski skład z poprzedniej serii gier, z Jagiellonią Białystok (1:0).

*'
Starcie w Gdyni zainauguruje 19. kolejkę PKO BP Ekstraklasy sezonu 2019/20.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji "LIVE" z meczu: Arka Gdynia - Zagłębie Lubin.
Pojedynek zaplanowano na godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online