Raków Częstochowa - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Raków Częstochowa
2 : 1

Szumski – Piątkowski (67' Skóraś), Jach, Kościelny, Petrasek, Schwarz – Malinowski (47' Bartl), Babenko, Sapała – Musiolik - Szczepański (84' Szymonowicz)
Chudy - Matras, Wiśniewski, Bochniewicz, Janża - Matuszek - Kopacz (59' Zapolnik), Bainović, Wolsztyński (71' Bauza), Jimenez - Angulo

Mecze na żywo: Raków Częstochowa - Górnik Zabrze

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Raków Częstochowa mocno przybliżył się do górnej ósemki. Dzisiaj więcej piłkarskich argumentów po stronie beniaminka. Z perspektywy całych wydarzeń na placu gry, zasłużone zwycięstwo.
Po dzisiejszym starciu Marcin Brosz będzie miał wiele materiału do analiz.

90+2'
Górnicy desperacko szukają wyrównującego gola. Wielki pośpiech.

90'
Minimum 3 minuty dłużej potrwają te zawody w Bełchatowie.

89'
Regulaminowy czas gry za chwilę dobiegnie końca. Sędzia główny jedna kilka dodatkowych minut doliczy.

87'
54% - 46%. Statystyka dotycząca posiadania piłki.

85'
Zaczyna się śpieszyć przyjezdnym tego meczu.

84'
Dawid Szymonowicz wydelegowany na boisko. Miłosz Szczepański otrzymał czas na odpoczynek.

82'
Goooooool! Petr Schwarz błysnął precyzyjnym, płaskim strzałem w prawy, dolny róg bramki! Martin Chudy nie podjął decyzji o ruchu w jakąkolwiek stronę.

80'
Arbiter Marciniak wskazał na jedenasty metr! Sebastian Musiolik był ewidentnie pociągany za koszulkę przez Martina Chudego!
Decyzja mogła być tylko jednak.

78'
żółta kartka W notesie sędziego głównego znalazł się Juan Bauza. Nieprzepisowy atak przeciwnika.

77'
2275 widzów na stadionie w Bełchatowie.

75'
Na trybuny piłkę posłał Michał Skóraś! Ogromne zamieszanie w całym szeregu defensywnym zabrzan. Wiele szczęścia po ich stronie, że wykonanie Skórasia było dalekie od perfekcji.

74'
Jarosław Jach przegrał pojedynek powietrzny z Szymonem Matuszkiem. Obaj rywalizowali pod bramką Górnika Zabrze o piłkę z dośrodkowania z rzutu rożnego.

72'
Na plac gry przywołany został sztab medyczny Górnika Zabrze. Przemysław Wiśniewski nabawił się kontuzji.

71'
Juan Bauza zameldował się na płycie boiska. Łukasz Wolsztyński poszedł na ławkę rezerwowych.

69'
Drużyna Rakowa coraz bliższa prowadzenia. Udało się jakoś zatrzymać atak rywala, wywierając mocną presję w swoim polu karnym.

67'
Kolejna zmiana w tym pojedynku. Michał Skóraś dał roszadę za Kamila Piątkowskiego.

66'
żółta kartka Kolejny "kartkowicz" w składzie Rakowa Częstochowa. Za tydzień zabraknie Igora Sapały, który przed momentem ujrzał żółty kartonik.

64'
Sygnalizowany strzał z głębi szesnastki rywala w wykonaniu Piątkowskiego. Bez problemu futbolówkę wychwycił Chudy.

63'
Sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Daniel Bartl na ewidentnej pozycji spalonej.

61'
Atak pozycyjny serwują nam zawodnicy prowadzeni przez Marka Papszuna.

59'
Kamil Zapolnik zastąpił Davida Kopacza. Ciekawy ruch taktyczny sztabu szkoleniowego gości.

57'
Mur ustawiony przez Jakuba Szumskiego pokrzyżował plany strzelającemu Janży.

56'
żółta kartka Jarosław Jach obejrzał żółty kartonik za przewinienie na swojej połowie boiska. Blisko własnej szesnastki.

54'
Igor Angulo przypomniał, że jest napastnikiem wysokiej klasy! Hiszpan wyśmienicie przedarł się w pole karne rywala i oddał bardzo groźny strzał! Instynktowna interwencja nogami Jakuba Szumskiego zatrzymała zagrożenie!

53'
Marcin Brosz nie zdecydował się na przeprowadzenie roszady personalnej w składzie Górnika Zabrze.

51'
żółta kartka Za ostro o piłkę walczył Przemysław Wiśniewski. Przewinienie w środku pola klasyfikowało się na taką decyzję sędziego.

50'
żółta kartka Żółta kartka na koncie Petra Schwarza. Z racji otrzymania czwartej żółtej kartki nie zobaczymy tego piłkarza na boisku w starciu z Lechią Gdańsk.

48'
Lekko strącona futbolówka głową przez jednego z graczy Rakowa. Dośrodkowania z rzutu wolnego jednak nie udało się zamienić na gola na 2:1.

47'
Daniel Bartl pierwszym zmiennikiem u gospodarzy. Boisko opuścił Piotr Malinowski.

46'
Rozpoczęła się II część gry!

Arbiter Szymon Marciniak zdecydował się zakończyć I odsłonę dzisiejszego widowiska w Bełchatowie.

43'
żółta kartka David Kopacz celowo nadepnął rywalowi na stopę. Żółta kartka.
Zawodnika Górnika Zabrze, który przekroczył limit kartkowy, nie ujrzymy w następnej serii gier.

41'
Petrasek doskonale zablokował silne uderzenie Angulo. Hiszpan starał się z naprawdę dużej odległości od bramki.

40'
Łukasz Wolsztyński trafiony w stopę. Rzut wolny dla podopiecznych trenera Marcina Brosza.

38'
Jarosław Jach popisał się interesującym zagraniem z rzutu wolnego. Podkręcona próba przeleciała blisko prawego słupka bramki.

37'
Piotr Malinowski został przewrócony w miejscu, z którego można oddać groźny strzał na bramkę Martina Chudegoo.

35'
Na coraz więcej pozwalają swoim oponentom zawodnicy Górnika. Spory chaos w obronie mógł go wiele kosztować, ale strzał Sapały był nieco niedokładny.

33'
W sam środek bramki kropnął z dystansu Petr Schwarz. Solidne kropnięcie nie stanowiło wielkiego problemu Martinowi Chudemu.

31'
Szczepański spróbował swoich sił bezpośrednio od rzutu wolnego. Futbolówka uderzona bardzo niecelnie. Uderzenie poleciało bardzo wysoko nad poprzeczką.

30'
Petr Schwarz przeciągnął swoją centrę od stałego fragmentu gry. Piłka poleciała za boisko.

28'
Mateusz Matras zbyt ostro próbował odebrać futbolówkę Piotrowi Malinowskiemu. Groźne miejsce dla przyjezdnych.

27'
Martin Chudy zgarnął zbyt głębokie dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

25'
Jakub Szumski był faulowany podczas swojej interwencji na przedpolu. Arbiter dał rzut wolny gospodarzom tej potyczki.

23'
Janża zagrał zdecydowanie za krótko z rzutu rożnego. Obrońcy rywali skutecznie wyjaśnili sytuację.

22'
Obrońcy beniaminka starają się nawzajem uzupełniać. Przed chwilą udało się zatrzymać ciekawie zapowiadającą się akcję ofensywną Górnika Zabrze.

20'
Arbiter liniowy pokazał pozycję spaloną u Szczepańskiego.

19'
Dynamika zawodów może się podobać wszystkim tym, którzy wybrali ten mecz. Obie drużyny dają jasny sygnał, że chodzi im o pełną pulę.

18'
Gooooooool! Wzorowo rozwiązana akcja przez gospodarzy! Sebastian Musiolik wykazał się profesorskim strzałem głową! Futbolówka wpadła w prawy, dolny róg bramki! Martin Chudy bez szans.

16'
Dla Rakowa Częstochowa jest to ostatni mecz w Bełchatowie w tym roku kalendarzowym. Za tydzień czeka ich delegacja do Gdańska.

14'
Martin Chudy świetnie wypiąstkował futbolówkę, która została zagrana z lewej flanki boiska. Napastnicy Rakowa już czyhali na możliwość dojścia do piłki.

13'
W ostatnich minutach przeważają piłkarze Rakowa Częstochowa. Górnik Zabrze liczy na jakiś błąd w rozegraniu.

12'
Mateusz Matras bardzo przykłada się do asekuracji swojej flanki boiska. Ciężko się przedrzeć przez jego sektor.

10'
Mateusz Matras mocno ucierpiał w rywalizacji z Sebastianem Musiolikiem.

9'
Niecelny strzał z głębi pola karnego oddał Szczepański. Piłka poleciała obok prawego słupka bramki Martina Chudego.

7'
Bardzo tłoczno w środkowej strefie boiska. Kluczowe zagranie przy akcji bramkowej z 6. minuty właśnie miało miejsce w środku pola.

6'
Goooooool! Wyborny początek w wykonaniu przyjezdnych! Jesus Jimenez idealnie wyszedł spod opieki przeciwnika. Napastnik wykończył akcję, poprzez dokładny strzał w lewy, dolny róg bramki.

4'
Martin Chudy złapał piłkę, która szła w sam środek, po strzale głową Petraska. Nieźle wyegzekwowany rzut wolny przez gospodarzy.

3'
Mateusz Matras wszedł w linię biegu rywala. Rzut wolny dla Rakowa Częstochowa.

1'
Ekipa beniaminka aktualnego sezonu ligowego rozpoczęła dzisiejsze zmagania na boisku.

*'

*'
Sędzia główny wraz ze swoimi asystentami wyprowadził obie drużyny na plac gry.

*'
Arbitrem głównym będzie jeden z najpopularniejszych polskich sędziów, a mianowicie Pan Szymon Marciniak.

*'
W tej chwili obie drużyny w ligowej tabeli dzielą jedynie dwa oczka. W przypadku wygranej Górnik Zabrze może przeskoczyć Raków Częstochowa, który ma aktualnie 22 punkty.

*'
Dla podopiecznych trenera Marka Papszuna dzisiejsze spotkanie będzie doskonałą sposobnością na zrewanżowanie się Górnikowi Zabrze za porażkę 0:1 w poprzedniej batalii w lidze.

*'
Starcie w Bełchatowie rozpocznie sobotni maraton, związany z 19. kolejką PKO BP Ekstraklasy.

'

PKO Ekstraklasa na żywo: Raków - Górnik

Zapraszamy do śledzenia meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa - Górnik Zabrze na żywo. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Raków Częstochowa - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online