Korona Kielce - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Kozioł – Spychała, Kovacević, Márquez, Miletić – Gnjatić, Żubrowski, Pačinda, Zalazar – Gardawski (71' Djuranović), Pućko (85' Jukić)
Pesković – Pestka, Jablonský, Helik, Rapa – Dimun, Hanca, Pelle, Lusiusz (46' Piszczek) – Wdowiak (61' Rakoczy), Lopes

Mecze na żywo: Korona Kielce - Cracovia

Dziękujemy uprzejmie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

W dramatycznych okolicznościach Korona Kielce wywalczyła komplet punktów. Bardzo ważne w kontekście walki o utrzymanie w Ekstraklasie.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+8'
Marek Kozioł popisał się wielką robinsonadą! Instynktowne zagranie nogami uratowało Koronę Kielce przed stratą bramki! Milan Dimun mocno zawiedziony.

90+7'
Mateusz Spychała naprawił błąd Marka Kozioła, który bardzo nieudolnie wyszedł z bramki! Spychała dosłownie z linii bramkowej wybił lecącą futbolówkę!

90+5'
żółta kartka Wielki chaos na płycie murawy. Michał Rakoczy z premedytacją przewrócił przeciwnika.

90+4'
Themistoklis Tzimopoulos zastąpił Erika Pacindę.

90+3'
Sytuację stuprocentową zmarnował Rafael Lopes! W starciu z bramkarzem Korony Kielce napastnik Cracovii uderzył piłkę obok lewego słupka bramki! W takich akcjach należy wykazać się zimną krwią.

90+1'
Sześć minut - o tyle dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

90'
żółta kartka Idą na rekord piłkarze w dziedzinie ilości kartek. Ivan Marquez zaatakował bez pardonu rywala.

89'
czerwona kartka Z boiska został wyrzucony David Jablonsky. Sędzia dopatrzył się celowego podcięcia rywala. Kontrowersyjna decyzja Pana Wojciecha Mycia.

88'
żółta kartka Mateusz Spychała otrzymał żółty kartonik. Arbiter główny powrócił do wcześniejszego przewinienia.

87'
Kradną czas piłkarze kieleckiej Korony.

85'
Matej Pućko udał się na ławkę rezerwowych. Ivan Jukić już biega na boisku.

84'
Matej Pućko był ogromnie bliski przechwycenia bezpańskiej piłki pod polem karnym przeciwnika. Ryzykowne podanie do swojego bramkarza zamienił Michał Helik. Jego kolega z obrony uratował całą sytuację, uprzedzając Pućkę.

82'
żółta kartka Michał Probierz również już z żółtą kartką. Doświadczony szkoleniowiec przekroczył strefę przeznaczoną dla trenerów.

80'
Marek Kozioł doskonale złapał nieprzyjemne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Sytuacja miała wielki poziom ryzyka dla obrony Korony.

79'
Faul w ofensywie popełnił Uros Djuranović. Ewidentnie pociąganie za koszulkę.

77'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał trener Mirosław Smyła. Chodziło o sposób przekazywania swoich uwag w kierunku arbitra.

76'
Nerwowa będzie końcówka w szeregach Korony Kielce. Strata dwóch piłkarzy może kosztować bardzo wiele.

74'
żółta kartkaczerwona kartka Jakub Żubrowski jeszcze bardziej osłabił swoją drużynę. Klasyczny faul taktyczny, uniemożliwiający rywalom wyjście z kontrą.

73'
żółta kartka Mnoży się ilość żółtych kartek. Pelle zdecydowanie za wysoko uniósł nogę. Nakładka mogła zrobić krzywdę oponentowi.

71'
Uros Djuranović za Michaela Gardawskiego. Premierowa korekta personalna autorstwa Mirosława Smyły.

70'
żółta kartka Jakub Żubrowski zachował się nieodpowiedzialnie na swojej połowie boiska. Żółta kartka dla pomocnika za ostry wślizg.

69'
Michal Siplak ma za zadanie wnieść nową jakość na boisko. Kamil Pestka odebrał podziękowania za udział w zawodach.

67'
Sędzia liniowy zdecydował się podnieść chorągiewkę. Rafael Lopes był zbyt mocno wysunięty za obronę Korony.

66'
Sztab szkoleniowy gości przygotowuje ostatnią już roszadę personalną w tym pojedynku.

64'
Wysunięty Kozioł popełnił błąd. Skaczący do piłki rywale mogli go przelobować, aczkolwiek na jego szczęście, oni zawiedli.

63'
Mateusz Wdowiak mocno odczuł zdjęcie go z boiska.

61'
Michał Rakoczy otrzymał swoją szansę. Mateusz Wdowiak zakończył swój udział w tej batalii.

59'
Zawodnik Cracovii przypadkowo pomógł sobie ręką przy opanowaniu sobie futbolówki. Prosty błąd techniczny sprokurował rzut wolny rywalom.

58'
Faul taktyczny Gnjaticia. Rzut wolny dla gości tego meczu ligowego.

56'
Nieudolne uderzenie z woleja w wykonaniu Milana Dimuna. Zawodnik ma czego żałować, ponieważ odległość od bramki dawała realne możliwości na doprowadzenie do remisu.

55'
Rośnie przewaga krakowskiej ekipy na placu gry.

53'
Sergiu Hanca uderzył futbolówkę nieźle technicznie, ale w sam środek bramki. Kolejne zgrabne dośrodkowanie z narożnika boiska.

51'
Kozioł bardzo dobrze wyszedł z bramki, w celu zgarnięcia efektownej zawiesiny.

50'
Michał Pesković bardzo niepewnie, ale ostatecznie skutecznie zatrzymał dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

48'
Przyjezdni z Krakowa próbują dłuższymi wgraniami przybliżyć się do bramki Kozioła.

47'
Sylwester Lusiusz został zdjęty z płyty boiska przez Michała Probierza. Filip Piszczek pojawił się w jego miejsce.

46'
II połowa spotkania!

Sędzia główny zarządził przerwę.

45+4'
żółta kartka W pełni zasłużona kartka dla Nemanji Mileticia.

45+3'
Cornel Rapa za krótko dogrywał futbolówkę z prawej flanki boiska.

45+2'
Michał Probierz nawołuje swoich podopiecznych do podjęcia większej walki w końcówce tej części gry.

45'
Cztery minuty dłużej potrwa I odsłona.

43'
Goooooool! Znakomicie wyprowadzona kontra dała prowadzenie gospodarzom! Erik Pacinda wykazał się bardzo precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego! Piłka poleciała w prawy, dolny róg bramki.

41'
Jesteśmy ciekawi, czy drużyna Cracovii jeszcze w tej odsłonie spróbuje wykorzystać grę w przewadze personalnej na boisku.

39'
czerwona kartka Zmiana decyzji o ukaraniu Rodrigo Zalazar. System VAR oraz arbiter główny dostrzegli bardzo brutalne wejście.

38'
System VAR analizuje przewinienie w wykonaniu Rodrigo Zalazara.

36'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna w tych zawodach. Rodrigo Zalazar w żaden sposób się nie patyczkował przy zagraniu wślizgiem.

35'
Matej Pućko przewinił w pojedynku powietrznym.

33'
Inicjatywę na placu gry przejęli zawodnicy gospodarza.

31'
Podejmują próby zza pola karnego podopieczni Mirosława Smyły. Jakub Żubrowski nieźle kropnął piłkę, jednakże dobrze ustawiony bramkarz pewnie ją wyłapał.

29'
Michal Pesković skutecznie wyłapał nieprzyjemny strzał z dystansu.

28'
żółta kartka Ostre wejście w kierunku przeciwnika kosztowało Rafaela Lopesa żółty kartonik.

27'
Sztab medyczny Korony Kielce opatruje jednego z piłkarzy. Obrońca Kovacević doznał jakichś problemów zdrowotnych.

25'
Kolejny rzut rożny zdołał wypracować sytuację strzelecką dla gości. Świetnie w polu karnym przedarł się David Jablonsky i strzałem głową próbował zmienić wynik starcia. Jego granie powędrowało obok lewego słupka.

24'
Mateusz Spychała podjął decyzję o oddaniu strzału z dalszej odległości. Młody zawodnik jednak zawiódł w kontekście precyzji. Piłka poszybowała na trybunę.

22'
Sergiu Hanca bez pardonu przewrócił swojego rywala. Korona Kielce zyskała szansę na stworzenie zagrożenia poprzez centrę.

21'
David Jablonsky najwyżej wzniósł się w powietrzu do futbolówki z rzutu wolnego. Jego strzał poszedł jednak wysoko nad poprzeczką bramki.

19'
Arbiter główny jeszcze jest cierpliwy dla piłkarzy. Zaostrza się nam widowisko.

18'
Sporo niedokładnych podań przewinęło się w ostatnich minutach tego spotkania w Kielcach.

16'
Sergiu Hanca zagrał piłkę głową, po wrzutce z kornera. Pomocnik krakowskiego zespołu nie potrafił jednak dobrze złożyć się do uderzenia.

15'
Para stoperów Korony zneutralizowała dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

14'
Groźnie z lewego narożnika boiska piłkę dorzucił Matej Pućko. Jeden z obrońców Cracovii udanie mocnym kopnięciem futbolówki oddalił niebezpieczeństwo.

12'
żółta kartka Za rażące naruszenie przepisów gry Michel Gardawski został ukarany żółtą kartką.

11'
Coraz więcej taktycznych przewinień na płycie murawy.

10'
Minan Dium został podcięty przez gracza Korony Kielce. Kolejny stały fragment gry.

8'
Zatrzymano skutecznie uderzenie Mateja Pućko z okolic pola karnego Cracovii. Będzie rzut rożny.

7'
W środkowej strefie boiska Jablonsky nieprzepisowo zablokował rozpędzonego rywala.

5'
Sędzia główny przyznał gościom rzut wolny. Regulamin gry przekroczył Jakub Żubrowski.

3'
Ostatnia, bezpośrednia batalia pomiędzy tymi ekipami zakończyła się wygraną 1:0 Cracovii. Gola na wagę zwycięstwa zdobył wówczas Sergiu Hanca.

1'
Lopes nie doszedł do ciekawej, prostopadłej piłki. Kozioł rozpocznie nową akcję od sześciu metrów.

*'

*'
Obie drużyny oraz sędziowie pojawili się już na murawie.

*'
Cracovia ma także wielką motywację do osiągnięcia jak najlepszego wyniku w tym pojedynku, ponieważ przy zwycięstwie gracze "Pasów" wskoczą na fotel wicelidera ligowej stawki.
Na tym etapie sezonu Cracovia ma 33 punkty.

*'
Kielecka Korona ma szansę przybliżyć się do ostatniego bezpiecznego miejsca w ligowej tabeli na trzy punkty. Podopieczni Mirosława Smyły mogą się w tej chwili poszczycić piętnastoma oczkami.

*'
Wojciech Myć poprowadzi nadchodzące zawody w Kielcach.

*'
Drugie niedzielne spotkanie 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy zainauguruje o godz. 15:00

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia naszej relacji "LIVE" z meczu: Korona Kielce - Cracovia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online