Pogoń Szczecin - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Stipica - Stec, Kostas, Łasicki, Matynia - Podstawski (55' Wędrychowski), Listkowski (66' Dąbrowski), Kowalczyk -Spiridonović, Hostikka (60' Frączczak) - Manias
Kozioł – Szymusik, Kovacević, Tzimopoulos, Miletić – Gnjatić, Żubrowski, Pačinda (90' Jukić), Lioi (46' Radin) – Gardawski, Pućko

Pućko (51.)

Kostas (40.) żółta kartka
Gnjatić (45+3.) czerwona kartka
Jukić (90+3.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Korona Kielce

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Drugie zwycięstwo z rzędu odniosła Korona Kielce. Bardzo ważne punkty w kontekście walki o utrzymanie w Ekstraklasie.
Pogoń Szczecin, pomimo gry w przewadze, nie potrafiła wykorzystać tego bonusu. Zabrakło dzisiaj skuteczności na połowie przeciwnika.

Koniec spotkania w Szczecinie!

90+6'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał trener Mirosław Smyła.

90+5'
Sebastian Kowalczyk stanął na linii strzału Mateja Pućko! Uderzenie na pustą bramkę zostało w ostatniej chwili przecięte wślizgiem!

90+4'
Dante Stipica próbował głową wyrównać stan meczu. Strzał bramkarza Pogoni został skutecznie powstrzymany.

90+4'
Bardzo ofiarnie blokują dostęp do swojej bramki zawodnicy Korony Kielce.

90+3'
żółta kartka Ivan Jukić ratował sytuację ostrym wślizgiem. Musiała zostać zastosowana sankcja indywidualna.

90+1'
Erika Pacindę nie ma już na boisku. Ivan Jukić w jego miejsce.

90'
Regulaminowy czas gry został przedłużony o dodatkowe 5 minut.

89'
Miletić korzysta z pomocy fizjoterapeutów. Za chwilę rozpocznie się doliczony czas.

88'
Kostas wstrzelił piłkę w pobliże bramki. Jego rodak, Manias, nie zdołał dotrzeć do futbolówki. Szymusik wykazał się bardzo dobrym pressingiem.

86'
Adam Frączczak nie ominął całkowicie ustawionego muru. Aczkolwiek przypadkowy rykoszet mógł zaskoczyć bramkarza. Strzał poleciał jednak nad poprzeczką.

84'
Cały zespół Korony Kielce pracuje już w defensywie. Osiągnięcie sukcesu jest bardzo blisko.

82'
Trudy tego spotkania dają o sobie znać obu ekipom. Coraz więcej urazów.

80'
Hubert Matynia powrócił do gry. Przypominamy, że sztab trenerski Pogoni wyczerpał już limit zmian.

79'
Gwizdek sędziego. Kontuzji nabawił się Hubert Matynia, obrońca Pogoni Szczecin.

78'
Cracovia prowadzi 2:0 ze Śląskiem Wrocław. Ten mecz jest rozgrywany o tej samej porze, co starcie w Szczecinie.

76'
Nakładkę pokazał jeden z napastników Pogoni Szczecin. Rzut wolny dla ekipy przyjezdnych.

75'
3656 widzów jest na stadionie w Szczecinie.

74'
Erik Pacinda źle dośrodkował futbolówkę z narożnika boiska. Piłkę przejęli gospodarze.

73'
Zapowiada się emocjonująca końcówka tych zawodów.

71'
Piłkarze Pogoni sygnalizują możliwe zagranie piłki ręką przez jednego z przeciwników. Gwizdek milczy.

70'
David Stec nieudolnie kopnął piłkę z woleja.

68'
Desperackie próby wyrównania wyniku podejmują już gospodarze.

66'
Damian Dąbrowski dał zmianę za Marcina Listkowskiego. Była to ostatnia roszada, którą mógł zrealizować trener Kosta Runjaić.

64'
Marek Kozioł dobrze odbił na bok silne uderzenie Huberta Matynie. Bardzo ciekawa próba autorstwa bocznego obrońcy Pogoni.

62'
Na pozycji spalonej zauważono Gardawskiego.

60'
Wcześniej wspomniany Adam Frączczak zmienił Santieriego Hostikkę.

59'
Pogoń Szczecin usiłuje wykorzystać fakt gry w przewadze liczebnej.

57'
Adam Frączczak już jest przygotowany do wkroczenia na murawę.

55'
W składzie Pogoni Szczecin widzimy zmianę. Ogromny błąd przy bramkowej akcji kosztował wiele Tomasza Podstawskiego. Na placu gry oglądać będziemy Marcela Wędrychowskiego.

53'
Dante Stipica zachował się wyśmienicie na przedpolu! Bramkarzowi udało się zbić bardzo nieprzyjemny strzał z głębi szesnastki! Bardzo dobrą okazję na podwyższenie wyniku miał Jakub Żubrowski.

51'
Goooooooool! Korona Kielce sensacyjnie prowadzi w tym meczu! Matej Pućko doskonale przedarł się pod pole karne, mijając kilku przeciwników, a następnie sprytnie ulokował futbolówkę w prawym sektorze bramki!

50'
Marcin Listowski został przewrócony blisko linii bocznej boiska.

48'
Sebastian Kowalczyk posłał groźne dośrodkowanie z pola karnego przeciwnika. Jednakże sędzia główny użył gwizdka, ponieważ zawodnik wraz z piłką przekroczył linię końcową boiska.

47'
Milan Radin wszedł na plac gry. Trener Mirosław Smyła podziękował Andresowi Lioi.

46'
II połowa meczu!

Pierwsza część gry dobiegła końca.

45+3'
czerwona kartka Ognjena Gnjaticia nie zobaczymy już w tym meczu. Brutalny wślizg musiał się spotkać z taką reakcją Pana Kwiatkowskiego.

45+2'
Arbiter główny zasięgnie opinii systemu VAR. Jest prawdopodobieństwo, że wejście Gnjaticia klasyfikuje się na czerwoną kartkę.

45+1'
żółta kartka Rażąco przepisy gry naruszył Ognjen Gnjatić. Agresywny atak wyprostowaną nogą.

45'
Sędzia główny do czasu I odsłony doliczył 3 minuty.

44'
Faul został odgwizdany w polu karnym gości. Przewinił zawodnik Pogoni Szczecin.

43'
Marcin Listkowski pokazuje sporą aktywność. Jego gra w dzisiejszym spotkaniu może się podobać.

42'
Dobre wyjście Dante Stipicy. Korona dłuższymi zagraniami usiłowała zbliżyć się do jego bramki.

40'
żółta kartka Bardzo zdecydowane i niebezpieczne wejście w nogi rywala w wykonaniu Kostasa. Zasłużony żółty kartonik.

38'
Faul taktyczny na Marcinie Listkowkim. Ewidentnie był podcinany.

36'
Wznowiliśmy grę. Marcin Listkowski został skutecznie zablokowany przed polem karnym rywala.

34'
Na boisku oglądamy dwa sztaby medyczne. Mamy krótką przerwę w grze.

33'
Ostre starcie Łasickiego z Mileticiem blisko pola karnego Korony Kielce. Agresorem w tej sytuacji był defensor Pogoni.

31'
Na placu gry przeważa Pogoń Szczecin. Widać wyraźną przewagę, aczkolwiek gospodarze chcieliby udokumentować swoją dobrą grę jakimś golem.

29'
Na murawie leży Marcin Listkowski. Będzie potrzebna pomoc medyczna.

28'
W spotkaniu Śląska Wrocław z Cracovią dalej bezbramkowy remis.

26'
Hostikka mocno niecelnie w kapitalnej sytuacji na zdobycie gola. Soczysty, płaski strzał poleciał bardzo blisko lewego słupka bramki. Takie szanse powinny kończyć się sukcesem.

24'
Matej Pućko za mocno i za głęboko zagrywał piłkę z lewego skrzydła boiska. Ta pofrunęła wysoko nad poprzeczką bramki.

23'
Dużo krótkich podań wymieniają ze sobą goście. Wielka cierpliwość po ich stronie.

21'
Spiridonović zdołał oddać strzał z głębi pola karnego. Piłka poleciała jednak w sam środek bramki Korony Kielce.

20'
Goście liczą na błędy w rozegraniu ze strony Pogoni Szczecin.

18'
66% - 34%. Stan posiadania futbolówki.

16'
Problemy zdrowotne sygnalizuje jeden z graczy kieleckiej Korony.

14'
Popularni "Portowcy" operują piłką bardzo dynamicznie. Wiedzą o tym, że dzisiejsza wygrana może dać im nawet prowadzenie w ligowej stawce.

13'
Dante Stipica zachował zimną krew, przy interwencji po strzale Mateja Pućko! Płaskie uderzenie w prawy sektor bramki zostało złapane przez goalkeepera.

11'
Manias miał sposobność na zmianę wyniku w tych zawodach. Snajper Pogoni Szczecin źle złożył się do strzału, będąc w polu karnym. Bardzo nieudolna próba lobu z bardzo atrakcyjnej pozycji.

10'
Zawodnicy ze Szczecina mogą się pozytywnie pożegnać z kibicami w tym roku kalendarzowym.

8'
Obrona Pogoni doskonale się pogrupowała w swojej szesnastce. Udało się jej zatrzymać dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

7'
W tym samym czasie rozgrywa się inny mecz tej serii gier. Śląsk Wrocław remisuje 0:0 z Cracovią.

6'
Hubert Matynia wziął spory rozbiegł i podjął się uderzenia piłki. Mocne zagranie nie przeszło jednak przez świetnie ustawiony mur.

4'
Blisko pola karnego Korony sfaulowany został Manias. Za chwilę możemy obejrzeć ciekawy strzał na bramkę Marka Kozioła.

3'
Napastnicy drużyny przyjezdnych próbują na połowie przeciwnika wywrzeć wyższy pressing.

1'
Korona Kielce ma problemy z grą na wyjazdach w tym sezonie ligowym. Podopieczni Mirosława Smyły zwyciężyli tylko w jednym spotkaniu, na inaugurację z Rakowem Częstochowa (1:0).

*'
Mecz w Szczecinie już się rozpoczął!

*'
Arbiter główny wyprowadza obie drużyny na płytę murawy.

*'
Pogoń Szczecin ma okazję wskoczyć na fotel lidera ligowej tabeli. Aby ten cel zrealizować, "Portowcy" muszą dzisiaj wygrać z Koroną Kielce oraz liczyć na porażkę Legii Warszawa.

*'
Pogoń Szczecin wygrała 1:0 w ostatniej, bezpośredniej batalii ligowej z Koroną Kielce.

*'
Tomasz Kwiatkowski wcieli się dzisiaj w rolę sędziego głównego.

*'
Spotkanie w Szczecinie zostanie rozegrane w ramach 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy sezonu 2019/20.

'

Mecze na żywo: Pogoń - Korona

Zapraszamy do śledzenia meczu Pogoń Szczecin - Korona Kielce na żywo. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online