Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Raków Częstochowa
0 : 3

Alomerović - Fila, Nalepa, Maloca, Mladenović - Peszko (73' Michalik), Lipski (87' Urbański), Gajos (73' Arak), Makowski, Haraslin - Paixao
Szumski – Piątkowski, Jach, Kościelny, Petrasek – Domański (81' Apolinarski), Bartl (69' Szymonowicz), Babenko, Skóraś – Musiolik (88' Azemović) - Szczepański

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Raków Częstochowa odniósł sensacyjne, ale w pełni zasłużone zwycięstwo. Podopieczni Marka Papszuna udowodnili, że są dalej chętni do walki o górną ósemkę.

Koniec spotkania w Gdańsku!

90+1'
Jakub Szumski pewnie wyłapał silny strzał w sam środek bramki.

90'
3 minuty doliczone przez sędziego.

88'
Sebastian Musiolik zszedł z boiska. Emir Azemović wpuszczony na plac gry na ostatnie minuty.

87'
Kacper Urbański, który ma 15 lat, wchodzi na boisko. Patryk Lipski wylądował na ławce rezerwowych.

85'
żółta kartka Lukas Haraslin został ukarany żółtym kartonikiem za ostre wejście.

83'
Goooool! Wybitnie wyprowadzona kontra przez przyjezdnych! Gościom udało się wykorzystać grę w przewadze na połowie przeciwnika. Piłkę na jedenasty metr otrzymał Michał Skóraś i chirurgicznym strzałem w prawy, dolny róg dał podwyższenie.

81'
Maciej Domański opuścił plac gry. Jakub Apolinarski zameldował się na płycie murawy.

80'
Jaroslav Michalik podjął się odważnego strzału z dystansu. Piłka nie zrobiła jednak wielkiej krzywdy Jakubowi Szumskiemu.

79'
Jakub Szumski wychwycił zbyt głębokie dośrodkowanie.

77'
7843 widzów znajduje się na trybunach stadionu w Gdańsku.

76'
żółta kartka Żółta kartka dla jednego z członków sztabu trenerskiego Lechii Gdańsk. Ukarany Jarosław Bako.

75'
Rozpoczął się ostatni kwadrans podstawowego wymiaru czasu gry.

73'
Jakub Arak dał zmianę za Macieja Gajosa. Za Sławomira Peszko Jaroslav Michalik.

72'
Mamy w tej chwili remis w statystyce udziału posiadania piłki.

70'
Michał Skóraś autorem sygnalizowanego strzału zza linii pola karnego. Zlatan Alomerović bez trudu zażegnał niebezpieczeństwo.

69'
Zmiana w składzie Rakowa Częstochowa. Dawid Szymonowicz w miejsce Daniela Bartla.

67'
Zlatan Alomerović musiał wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, żeby wybronić bardzo groźny strzał Michała Skórasia. Gracz ten wybiegł za obronę Lechii Gdańsk, po ciekawym crossie.

66'
żółta kartka Tomasz Makowski dopuścił się rażącego faulu taktycznego. Brzydkie odepchnięcie przeciwnika.

64'
Wszyscy na stadionie są ciekawi, w jaki sposób Lechia zareaguje na dwa ciosy Rakowa?

63'
Gooooooool! Stały fragment gry znów zaskoczył Lechię Gdańsk! Sebastian Musiolik fantastycznie strącił futbolówkę głową! Piłka wpadła w prawy, dolny róg bramki!

61'
żółta kartka Kolejna kartka w tym spotkaniu ligowym. Filip Mladenović rażąco naruszył przepisy gry.

60'
Godzina gry w Gdańsku już przeszła do historii.

59'
Gooooooool! Daniel Bartl bardzo pewnie wyegzekwował rzut karny! Konkretny strzał w prawy, górny róg bramki Lechii Gdańsk!

57'
żółta kartka Sławomir Peszko obejrzał żółtą kartkę. Pomocnika Lechii nie ujrzymy w następnej serii gier.

57'
Sędzia główny wskazał na jedenasty metr! W polu karnym Lechii pociągany za koszulkę był Babenko.

56'
Jakub Szumski nie dał się oszukać Lukasowi Haraslinowi, który bardzo ładnie kropną z 13 metrów! Strzał w boczny sektor bramki nie zakończył się golem.

55'
Michał Skóraś sprytnie urwał się na prawej flance boiska. Zawodnik wszedł w szesnastkę przeciwnika, jednakże nie zdołał oddać strzału, ponieważ w porę zareagowali obrońcy Lechii.

53'
Miłosz Szczepański uderzony w twarz przez rywala. Sędzia nie zastosował kary indywidualnej w postaci żółtej kartki.

51'
Lukas Haraslin padł na murawę. Kibice gospodarzy reklamowali jedenastkę. Sędzia główny puścił grę, ale jest możliwość zobaczenia akcji w systemie VAR.

49'
Z naszych obserwacji wynika, że żaden ze szkoleniowców nie dokonał zmian w składach.

47'
Jakub Szumski skutecznie wypiąstkował kąśliwie uderzoną futbolówkę przez Sławomira Peszko. Ta zmierzała pod poprzeczkę bramki.

46'
Zawodnicy Lechii Gdańsk wznowili grę po przerwie!

Arbiter Piotr Lasyk zakończył I część gry.

45+1'
Na kolejnym ofsajdzie złapano Flavio Paixao.

45'
Sędzia techniczny oznajmił, że I połowa dzisiejszego spotkania potrwa o dwie minuty dłużej.

43'
Petrasek uciekł spod opieki rywala. Kapitan Rakowa uderzył futbolówkę mocno niecelnie. Piłka poleciała obok lewego słupka bramki.

41'
Nieuchronnie zbliżamy się do końca I odsłony gry w Gdańsku.

40'
Flavio Paixao rozczarowany decyzją arbitra liniowego. Pozycja spalona doświadczonego Portugalczyka.

38'
Niemal cała jedenastka Rakowa Częstochowa skupiona wokół swojego pola karnego.

37'
Coraz większą przewagę Lechii Gdańsk widzimy na boisku.

35'
Filip Mladenović nieudanie posłał podanie zwrotne do Lukasa Haraslina. Znakomity wślizg jednego z obrońców Rakowa uchronił ten klub przed sporym zagrożeniem.

34'
Bardzo dużą aktywnością na placu gry wykazuje się Sławomir Peszko. Dwoi się i troi pomocnik ekipy z Gdańska.

32'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, sygnalizując pozycję spaloną gracza Rakowa Częstochowa.

31'
58% posiadania piłki przy zawodnikach Lechii Gdańsk.

29'
Lukas Haraslin zderzył się z Michałem Skórasiem w walce o górną piłkę. Obaj mocno odczuli ten pojedynek.

27'
Mario Maloca potrzebuje pomocy medycznej. Stoper niefortunnie upadł na murawę.

26'
Michał Nalepa wykonał ostry wślizg.

25'
Sławomir Peszko zaliczył solidny rajd z piłką przez duży dystans. Pomocnik, zbliżając się pod pole karne, został jednak skutecznie powstrzymany przez wracających defensorów.

23'
Sebastian Musiolik dopadł do niezłej wrzutki z prawej flanki. Strzał z powietrza poszedł jednak obok prawego słupka bramki, nie robiąc wielkiej krzywdy Zlatanowi Alomeroviciowi.

21'
Faul w ofensywie popełnił skrzydłowy Lechii Gdańsk, Sławomir Peszko.

20'
Nieudolne zagranie na obieg w wykonaniu Sławomira Peszki. Kolega z defensywy wykonał spory dystans, żeby móc dośrodkować z prawego skrzydła.

18'
Marek Papszun stoi w swojej strefie i energicznie przekazuje swoje uwagi taktyczne.

17'
Bardzo gęsto w środkowej strefie boiska.

15'
Jakub Szumski wystawiony na ciężką próbę przez Patryka Lipskiego! Bardzo nieprzyjemne uderzenie w prawy, dolny róg bramki! Świetne piąstkowanie za linię końcową boiska.

14'
Domański posłał za głębokie dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Zlatan Alomerović bez trudu wyłapał piłkę.

12'
Bardzo blisko otworzenia wyniku była Lechia Gdańsk! Całkiem zgrabny rajd, a następnie soczyste uderzenie mogło dać gospodarzom gola! Strzał obił jednak prawy słupek bramki Jakuba Szumskiego.

11'
"Biało - Zieloni" starają się zagrozić, poprzez liczne centry z prawego skrzydła boiska.

10'
Płaskie wgranie z rzutu wolnego okazało się wielkim niewypałem. Bardzo łatwo było przeciąć lecącą futbolówkę.

9'
Lukas Haraslin faulowany blisko linii końcowej boiska. Za chwilę Jakub Szumski będzie mógł się znaleźć w sporych opałach.

7'
Zawodnicy Lechii skutecznie ustawili się pod swoją bramką, co uniemożliwiło rywalom dojście do sytuacji strzeleckiej po kornerze.

6'
Niebezpieczne wgranie z lewego skrzydła na pole karne Rakowa. Jeden z jego obrońców mocnym kopnięciem piłki oddalił zagrożenie.

4'
Wysoki pressing prezentują od samego początku gracze trenera Marka Papszuna.

3'
Sławomir Peszko odebrał słowną reprymendę od sędziego głównego za niesportowe zachowanie. Skrzydłowy kopnął piłkę po gwizdku.

1'
Ofensywie rozpoczęła ekipa z Częstochowy. Akcja na prawej flance nie przyniosła większego zagrożenia, ponieważ zabrakło dokładnego dośrodkowania.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego już za Nami!

*'
Przed startem meczu nastąpi symboliczna minuta ciszy.

*'
Za chwilę obaj kapitanowie wylosują kolejność rozpoczęcia meczu.

*'
Piłkarze wraz z arbitrami wkroczyli na murawę.

*'
W rundzie jesiennej beniaminek aktualnego sezonu ligowego wygrał 2:1 z Lechią Gdańsk.

*'
Pan Piotr Lasyk będzie dzisiaj pełnić rolę sędziego głównego.

*'
Dla piłkarzy gdańskiej Lechii jest to świetna sposobność na pozytywne zakończenie tego roku kalendarzowego na własnym terytorium.

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do śledzenia relacji "LIVE" z meczu: Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa.
Początek spotkania 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy o godz. 15:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa, to zapraszamy do śledzenia meczu online