Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 0

Kamiński – Konczkowski, Malinowski, Stawarczyk, Dziwniel – Surma, Starzyński – Kowalski (76' Babiarz), Zieńczuk (62' Efir), Gigołajew (84' Chovanec) – Kuświk.
Pawełek – Zieliński, Celeban, Hołota, Dudu Paraíba – Danielewicz, Droppa – F. Paixao, Mila, Pich – Kaczmarek (46' Ostrowski).

Kuświk (90.)

Kuświk (42.) żółta kartka
Kaczmarek (30.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. Jeszcze dziś mecz GKS Bełchatów - Legia Warszawa.

90+3'
Koniec meczu. Ruch pokonał Śląsk 1:0.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Goool! A jednak goool! Kuświk uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i wpadła przy słupku zaskoczonego Pawełka.

87'
Mało dzieje się na boisku w Chorzowie. Nic nie wskazuje na to, aby któraś ze stron przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

84'
Chovanec zastąpił Gigołajewa.

83'
Babiarz zza pola karnego uderzył obok bramki.

80'
Śląsk w ataku pozycyjnym.

77'
Na trybunach zasiadło 5 300 kibiców.

76'
Kuświk znakomicie zagrał do Gigołajewa, ten znalazł się w idealnej sytuacji, ale jego strzał wyleciał na...aut! Fatalnie zepsuł tą okazję zawodnik Ruchu.

76'
Babiarz zastąpił Kowalskiego.

75'
Droppa uderzył z dystansu tuż nad poprzeczką.

74'
Mila leży na boisku. Piłkarze Ruchu wybili piłkę w aut. Reprezentant Polski podniósł się jdnak dość szybko i będzie mógł kontynuować grę.

73'
Kuświk znakomicie rozegrał piłkę z Efirem, ale jego strzał z lewej nogi z szesnatu metrów był niecelny. Mogło być groźnie.

72'
Pich uderzył z linii pola karnego. Prosto w Kamińskiego, który pewnie interweniował.

72'
Śląsk dłużej utrzymuje się przy piłce.

70'
Ostrowski uderzał głową po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, ale to nie mogło zaskoczyć bramkarza.

68'
Po ciekawszym okresie gra znów się uspokoiła.

66'
Hołota przeprowadził dobrą indywidualną akcję. Jego strzał z dystansu był bardzo niecelny.

66'
Paixao próbował uderzać przewrotką, ale za lekko, aby pokonać Kamińskiego.

63'
Kuświk wychodził sam na sam z Pawełkiem. Bramkarz Śląska wyszedł poza pole karne, napastnik Ruchu padł na murawę, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

62'
Zieńczuk opuśćił boisko, a zastąpił go Efir.

60'
Coraz groźniej atakuje Śląsk. Paixao zagrywał do Celebana, ale dobrze interweniował obrońca.

57'
Wreszcie groźna akcja! Droppa zagrał do Ostrowskiego, ten nawinął obrońcę, uderzył z lewej strony pola karnego i dobrze, choć z lekkimi problemami, interweniował Kamiński.

56'
Dudu zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka nie trafiła w światło bramki.

55'
Brakuje precyzji pod polem karnym. Dośrodkowania Śląska trafiają głównie w obrońców.

51'
W szatni Śląska musiało paść wiele ostrych słów, bo teraz to goście wyraźnie dominują.

47'
Śląsk rozpoczął drugą połowę od ataków.

46'

46'
Ostrowski zastąpił Kaczmarka.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Nie dostarczyła ona zbyt wielu emocji i nie przyniosła goli. Warta odnotowania była tylko jedna sytuacja Ruchu z 20. minuty.

45+1'
Przycisnął w końcówce Ruch, ale bez zagrożenia.

45'
Sędzia doliczył minutę.

44'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową uderzał Paixao, ale za lekko, aby zaskoczyć Kamińskiego.

42'
Kuświk ukarany żółtą kartką za uderznie Hołoty.

41'
Mecz jak na razie nie dostarczy zbyt wielu emocji.

38'
Chwilowa przerwa w grze spowodowana urazem Droppy.

35'
Dudu uderzył z dystansu lekko i niecelnie. Był jednak faulowany i będzie rzut wolny.

31'
Po dośrodkowaniu Mili niecelnie głową uderzał Celeban.

30'
Kaczmarek ukarany żółtą kartką.

27'
Okres przewagi Śląska, ale bez zagrożenia.

24'
Kuświk uderzał z pola karnego, ale został zablokowany.

23'
Mila dośrodkował w pole karne, ale dobrze ustawiony był Konczkowski i zdołał wybić piłkę.

20'
Powinno być 1:0 dla Ruchu! Z lewej strony po ziemi zagrał Kuświk, Pawełek tylko lekko odbił piłkę nogą, nie sięgnął jej Gigołajew, który miał przed sobą bramkę, tylko Kowalski, którego strzał zdołał obronić bramkarz Śląska. Po chwili z dystansu uderzał jeszcze jeden z chorzowian i znów musiał interweniować Pawełek. Było bardzo groźnie.

18'
Zieńczuk uderzył z pola karnego prosto w Celebana. Będzie rzut rożny.

15'
Ruch oddalił grę od swojej bramki. Jak na razie brakuje jednak sytuacji strzeleckich.

12'
Śląsk dłużej utrzymuje się przy piłce i przebywa w okolicach pola karnego Ruchu.

10'
Paixao uderzał z ostrego kąta, ale nie trafił w światło bramki.

7'
Pich mógł uderzać zza pola karnego, zagrał jednak do Kaczmarka, którego dobrze wyprzedził obrońca.

5'
Mogło być groźnie pod bramką Śląska, ale Kuświk był na spalonym.

4'
Spokojny początek meczu.

2'
Mila dośrodkował w pole karne, tam piłkę zgrywał jeden z zawodników, ale prosto pod nogi obrońcy Ruchu.

1'
Dziwniel już na samym początku meczu ostro potraktował Flavio Paixao. Napastnik Śląska podniósł się jednak z murawy i nie będzie potrzebował pomocy sztabu medycznego.

1'
Początek meczu. Rozpoczął Ruch Chorzów.

0'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

0'

0'
Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski z Warszawy.

0'
Rezerwowi Ruchu: Mateusz Prus, Marek Szyndrowski, Bartłomiej Babiarz, Wołodymyr Tanczyk, Jan Chovanec, Michał Efir, Eduards Visnakovs.

0'
Rezerwowi Śląska: Wojciech Pawłowski, Karol Angielski, Juan Calahorro, Rafał Grodzicki, Krzysztof Ostrowski, Mariusz Pawelec, Tom Hateley.

0'
Zapraszamy do śledzenia na żywo meczu Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online