GKS Bełchatów - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Bełchatów
0 : 3

Malarz – Basta, Baranowski, Telichowski, Mójta – Szymański, Rachwał (82' Baran) – Komołow (61' Prokić), Poźniak (70' Wacławczyk), Michał Mak – Ślusarski.
Kuciak – Lewczuk, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme – Vrdoljak, Pinto – Duda (79' Bielik), Kosecki (70' Kucharczyk), Żyro – Sa (60' Saganowski).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na jutrzejsze lajfy. Relacjonować będziemy mnóstwo ciekawie zapowiadających się spotkań.

90+3'
Koniec meczu. Legia Warszawa pokonała GKS Bełchatów 3:0.

90+3'
Niecelny strzał Prokicia.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Kucharczyk zagrywał wzłuż bramki, ale świetnie interweniował Telichowski, który w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.

89'
Żółta kartka dla Bielika.

87'
Kucharczyk zagrywał piłkę po ziemi, ale żaden z legionistów do niej nie doszedł.

86'
Spokojny obraz gry.

82'
Baran zastąpił Rachwała.

80'
Mogło być 1:3! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska dobrze głową uderzał Baranowski, ale skutecznie interweniował Kuciak.

79'
GKS wydaje się być podłamany wynikiem, co wykorzystuje Legia przeprowadzając kolejne ataki.

79'
Bielik zastąpił Dudę.

78'
Żyro dośrodkował z linii końcowe, a Kucharczyk głową uderzył obok bramki.

77'
Żyro uderzył zza pola karnego i z problemami piłkę odbił Malarz.

75'

75'
Gool. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Rzeźniczak.

73'
Wacławczyk podał do Ślusarskiego, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Kuciakiem. Bramkarz Legii zdołał odbić strzał, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

71'
Rzeźniczak mocno uderzył z dystansu, Malarz wypluł piłkę, ale Saganowski był na spalonym.

70'
Kucharzyk zastąpił Koseckiego. Zmianarównież w Bełchatowie. Wacławczyk zastąpił Poźniaka.

65'
Prokić uderzył zza pola karnego, ale bardzo lekko i prosto w Kuciaka.

63'
Lewczuk dośrodkował w pole karne, Żyro oddał strzał głową i dobrze interweniował Malarz.

63'
Zablokowany strzał Prokicia.

61'
Prokić zastąpił Komołowa.

61'
Duda uderzył z pola karnego, piłka po rykoszecie przeleciała obok bramki.

60'
Boisko opuścił Sa, a zastąpił go Saganowski.

58'
Żółta kartka dla Rzeźniczaka.

55'
Spokojniejszy okres gry.

52'
Kosecki minał obrońcę w polu karnym, zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie doszedł do piłki.

51'
Dobre dośrodkowanie w pole karne do Baranowskiego, ten oddał lekki strzał prosto w Kuciaka. Jego koledzy mieli pretensje, bo byli lepiej ustawieni.

50'
W przerwie GKS musiał się mocno motywować, bo po przerwie znów gra całkiem dobrze.

49'
Ślusarski dośrodkował w pole karne, ale Mak pomógł sobie ręką w przyjęciu i sędzia przyznał Legii rzut wolny.

48'
Dobre dośrodkowanie w pole karne, ale Duda nie zdołał opanować piłki.

47'
Legia zamknięta we własnym polu karnym, ale GKS nie potrafił zakończyć dobre akcji i po wymianie sporej ilości podań piłka ostatecznie trafiła w ręce Kuciaka.

46'

*'
Statystyki pierwszej połowy:

45'
Koniec pierwszej połowy. GKS do pewnego momentu grał dobrze. Strata bramki podcięła jednak skrzydła i Legia prowadzi 2:0. Czy Bełchatowianie pozbierają się w przerwie?

44'
Goool! GKS siadł po stracie bramki i to się zemściło. Guilherme dobrze podłączył się do akcji ofensywnej, zagrał po ziemi wzdłuż bramki i Duda dobrze zamknął akcję z najbliższej odległości pokonując Malarza.

39'
Spokojniejszy okres gry. Nieco dłużej przy piłce utrzymuje się Legia.

36'
Poźniak uderzył z dystansu nad bramką.

36'

35'
Kuciak ma pretensje do arbitra i zostaje przez niego upomniany słownie.

33'
Goool! 1:0 dla Legii! Krótko rozegrnay rzut rożny, Duda dośrodkował do Koseckiego, który znakomicie urwał się obrońcom i strzałem głową pokonał Malarza.

31'
Ależ odpowiedź gospodarzy. Mójta dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, Baranowski wygrał pojedynek główkowy, ale Kuciak nieco przeszkodził w oddaniu celnego strzału i ostatecznie piłka minęła bramkę.

29'
Legia mogła wyjść na prowadzenie. Podopieczni Berga znakomicie rozegrali akcję, piłka trafiła do Pinto, który dobrze ruszył na obieg lewą stroną pola karnego, ale Malarz zdołał nogami obronić strzał zawodnika Legii.

28'
Duda upomniany słownie przez arbitra za faul na Rachwale.

24'
Szybkie rozegranie akcji GKS-u zakończone niecelny strzałem zza pola karnego Szymańskiego.

24'
Dobry okres gry bełchatowian.

21'
Świetna okazja dla GKS-u! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka trafiła do Komołowa, którego pierwszy mocny strzał w ostatniej chwili zablokował Guilherme, a dobitkę przyblokował Astiz, a potem interweniował Kuciak. Było groźnie.

20'
Szymański miał dużo miejsce, ale uderzył z dystansu kilka metrów obok bramki.

20'
GKS również stara się atakować. Brakuje jednak precyzji w dośrodkowaniach.

17'
Ślusarski dośrodkowął piłkę prosto na głowę Astiza.

15'
Żyro uderzył z bardzo dużej odległości i piłka przeleciała tuż obok słupka! Nawet chyba go musnęła.

15'
Niecelny strzał Michała Maka.

13'
Duda uderzył z szesnastu metrów obok bramki.

13'
Legia stara prowadzić się grę, ale GKS dobrze spisuje się w defensywie i szybko przejmuje piłkę.

11'
Kolejny rzut wolny dla Legii, ale Duda fatalnie dośrodkowywał.

9'
Duda dośrodkowywał piłkę w pole karne, ale lepsi obrońcy gospodarzy.

7'
Dużo niedokładności po jednej i drugiej stronie.

5'
Prostopadłe podanie do Michała Maka, ale nieco za mocne i szybszy był Kuciak.

5'
Jak na razie gra toczy się głónie w środku pola.

2'
GKS nie zamierza się w tym meczu bronić.

1'
Początek meczu. Rozpoczęła Legia Warszawa.

0'
Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski.

0'
Piłkarze wychodzą na boisko.

0'
Rezerwowi GKS Bełchatów: Zubas – Norambuena, Witasik, Baran, Prokić, Wacławczyk, Bartosiak.

0'
Rezerwowi Legii Warszawa: Jałocha – Szwoch, Bartczak, Bielik, Saganowski, Kucharczyk, Ryczkowski.

0'
Prezentujemy składy obu drużyn.

0'

0'
Legia jest liderem. GKS ma do niej tylko trzy punkty straty. Na inaugurację sezonu to beniaminek wygrał z mistrzem Polski 1:0, a gola zdobył Bartosz Ślusarski.

0'
Zapraszamy do śledzenia na żywo meczu GKS Bełchatów - Legia Warszawa. Początek o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z GKS Bełchatów - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online