Wisła Kraków - Górnik Łęczna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
2 : 0

Buchalik – Dudka, Głowacki, Guzmics, Sadlok – Uryga – Boguski, Stilić (46' Sarki) – Garguła (65' Guerrier), Stępiński, Brożek.
Prusak – Mierzejewski, Szmatiuk, Kalkowski, Bielák – Nikitović, Nowak, Bożok (68' Szałachowski), Bonin – Hasani (74' Buzała), Cernych (70' Burkhardt).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+3'
Koniec meczu. Wisła pokonała Górnika 2:0.

90+3'
Goool! Górnik rzucił wszystko na jedną kartę i to się zemściło. Dobra kontra Wisły, piłka trafiła do Sarkiego, który strzałem z pola karnego pokonał Prusaka. 2:0.

90+2'
Bonin uderzał z pola karnego, ale został zablokowany.

90+2'
Górnik walczy, ale dobrze interweniuje defensywa Wisły.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

88'
Górnik będzie kończył mecz w dziesiątkę. Drugą żółtą, a konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Bielak.

86'
Mógł być remis. Po dośrodkowaniu z prawej strony źle zachowała się defensywa Wisły, piłka trafiła do Burkhardta, który uderzył obok bramki.

85'
Mało emocjonujące jest to spotkanie.

80'
Piłka wstrzelona w pole karne i Stępiński przenioósł ją nad poprzeczką.

78'
Sadlok uderzył zza pola karnego obok bramki.

75'
Guerrier dośrodkował prosto w ręce Prusaka.

74'
Dobra akcja Wisły. Sarki zamiast strzelać próbował podawać i uczynił to niecelnie.

74'
Buzała zastąpił Hasaniego.

72'
Sarki dośrodkował prosto w ręce Prusaka.

70'
Burkhardt zastąpił Cernycha.

70'
Dobra akcja Górnika. Zagranie Bielaka zostało jednak przecięte.

68'
Zablokowany strzał Guerriera z pola karnego.

68'
Szałachowski zastąpił Bożoka.

65'
Guerrier zastąpił Gargułę.

64'
Sarki zza pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

60'
To była ładna akcja Górnika zakończona jednak fatalnym podaniem Hasaniego do rywala.

58'
Dobra odpowiedź Wisły. Brożek szukał Boguskiego, który miałby przed sobą pustą bramkę, ale świetnie wmieszał się w to wszystko jeden z obrońców i wybił piłkę.

57'
Mogło być groźnie pod bramką Wisły. Piłka trafiła do Hasaniego na szesnasty metr, ale ten źle złożył się do strzału i jego lekkie uderzenie bez problemów złapał Buchalik.

55'
Sarki dośrodkowywał w pole karnego do Boguskiego, ale dobrze piłkę wybił jeden z obrońców. Będzie rzut rożny.

55'
Wisła wydaje się kontrolować przebieg meczu.

53'
Na trybunach zasiadło 10 032 kibiców.

52'
Szmatiuk leży na murawie. Najprawdopodbniej doznał urazu w pojedynku biegowym z Pawłem Brożkiem.

51'
Wyrównany początek drugiej połowy. Górnik stara się atakować, podobnie jak Wisła.

49'
Żółta kartka dla Głowackiego za faul taktyczny.

46'
Mogło być 2:0. Kalkowski w ostatniej chwili uprzedził jednak Gargułę i wybił piłkę na rzut rożny. Gdyby nie jego interwencja pomocnik WIsły miałby przed sobą tylko bramkę i bramkarza.

46'

46'
Sarki zastąpił kontuzjowanego Stilicia.

45'
Koniec pierwszej połowy. Wisła prowadzi z Górnikiem Łęczna 1:0.

44'
Wisła znów ma przewagę.

41'
Garguła uderzył z półobrotu, ale prosto w ręce Prusaka.

40'
Jeden z zawodników Górnika przewrócił się w polu karnym, ale gra toczy się dalej.

38'
Niby jedni i drudzy starają się atakować, ale nic z tego nie wynika.

35'
Brakuje klarownych okazji bramkowych.

33'
Zablokowany strzał z dystansu Bożoka.

30'
Stilić zdecydował się na strzał dystansu. Piłka przeleciała sześć metrów obok bramki.

28'
Nikitović ukarany żółtą kartką.

28'
Lepszy okres gry Górnika. Defensywa Wisły spisuje się jednak bez zarzutu.

26'
Nowak uderzał z dystansu, ale niecelnie.

24'
Stilić dośrodkował piłkę w pole karne, ale dobrze wypiąstkował ją Prusak.

24'
Bielak ukarany żółtą kartką. Oznacza to, że będzie pauzował w kolejnym spotkaniu.

20'
Wisła dłużej utrzymuje się przy piłce.

18'
Spokojny okres gry.

14'
Goool! Sadlok dobrze przyjął piłkę przy linii bocznej, zagrał do Stępińskiego, ten wyłożył piłkę Boguskiemu, który precyzyjnym strzałem pokonał Prusaka. 1:0 dla Wisły.

12'
Cernych uderzył zza pola karnego tuż nad poprzeczką!

10'
Nowak fatalnie uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

7'
Wisła stara się przejąć inicjatywę.

6'
Teraz zaatakowała Wisła, ale w dośrodkowaniach w pole karne zabrakło precyzji.

4'
Górnik odważnie wyszedł na to spotkanie i jak na razie spisuje się troszkę lepiej.

3'
Jak na razie gra toczy się w środku pola.

1'

0'
Piłkarze są już na boisku.

0'
Na inaugurację sezonu w Łęcznej padł remis 1:1. Bramki zdobyli Tomasz Nowak i Maciej Sadlok.

0'
Rezerwowi Górnika: Rodić – Sasin, Szałachowski, Burzyński, Burkhardt, Buzała.

0'
Rezerwowi Wisły: Bieszczad – Żemło, Sarki, Lech, Guerrier, Zając.

0'
Mecz poprowadzi Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

0'
Wisła do tej pory zgromadziła 25 punktów, a Górnik 17.

0'
Prezentujemy już wyjściowe składy Wisły Kraków i Górnika Łęczna.

0'
Zapraszamy na relacje LIVE z meczu Wisła Kraków - Górnik Łęczna. Początek o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Górnik Łęczna, to zapraszamy do śledzenia meczu online