Bayern Monachium - Hoffenheim online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Arjen Robben
Mario Goetze('77 Bastian Schweinsteiger)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Hoffenheim

91'
Sędzie kończy spotkanie w którym Bayern pewnie pokonuje Hoffenheim 4-0.Dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relacje.

90'
Adam Szalai za brutalny faul wylatuje z boiska

88'
Żółtą kartę otrzymuje Xabi Alonso.

87'
Rode wyszedł na wolne pole w pulu karnym , otrzymał świetne podanie od Schweinsteigera i z najbliżej odległości z prostego podbicia strzela 4 bramkę.

87'
4-0 !!!!!!! Sebastian Rode

85'
Bramka na 3-0

84'
Kolejna akcja Riberego , który zostaje zatrzymany na lewym skrzydle przez Rudego.

83'
Robert Lewandowski z pierwszej piłki odegrał krótko do Robbena który lekką podcinką pokonuje Baumanna.

82'
GOOOOOOOOOOOL 3-0 Arjen Robben

70'
Roberto Firmino strzela niecelnie z woleja.

66'
Kevin Volland oddaje mocny strzał pod poprzeczkę Neuera ale świetnie broni.

63'
Hoffenheim domaga się rzutu karnego jednak sędzia nie wskazuje na 11 metr.

61'
Lewandowski w walce o górną piłkę dostaje w twarz z łokcia.

59'
Zmiana:

Sebastian Rode->Thomas Mueller

57'
Robben na lewej stronie ominął kilku rywali i w polu karnym oddaje mocny strzał który trafia w boczną siatkę.

56'
Goetze przyjął górną piłkę w polu karnym klatką piersiową i oddał strzał z pierwszej piłki,broni Baumann.

55'
Lewandowski otrzymał podanie na wolne pole i zdecydował się na strzał z ostrego kąta ale broni Baumann .

54'
Tarik Elyounoussi za pola karnego oddaje niecelny strzał.

54'
Kevin Volland otrzymuje żółtą kartkę.

52'
Ribery wbiegł w pole karne , ale piłkę czysto wślizgiem odbiera mu Niklas Suele .

50'
Ostre wejście w środkowej boiska Boatenga w rywala.

48'
Modeste otrzymuje prostopadłe podanie jednak jest na spalonym.

46'
Pierwsza okazja dla Hoffenheim z rzutu rożnego jednak nie stwarzają zagrożenia.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę bez zmian w obu ekipach.

45'

45'
Koniec pierwszej połowy po której Bayern prowadzi 2-0

45'
Rafinha doszedł do piłki w polu karnym ale oddał strzał w boczną siatkę.

42'
Bramka Lewandowskiego

41'
Arjen Robben w prawym sektorze pola karnego przyjął dośrodkowanie , rozejrzał się i zacentrował na głową Lewandowskiego który z kilku metrów strzela bramkę

40'
GOOOOOOOl 2-0 Robert Lewandowski

40'
Po rzucie rożnym strzał głową oddaje jednak minimalnie chybi.

39'
Arjen Robben w polu karnym stara się dośrodkować ale zostaje zablokowany,mamy rzut rożny.

37'
Szansa wyprowadzenia kontrataku jednak akcję przerywa Boateng.

36'
Ribery dośrodkowuje z rzutu rożnego ale wybija Strobl .

35'
Po wymianie krótki podań Bernat wywalczył rzut rożny.

33'
Franck Ribery na prawym skrzydle poradził sobie z dwoma rywalami i wyłożył piłkę na 16 metr do Goetzego , piłka po jego strzale mija minimalnie lewy słupek bramki.

31'
Volland z rzutu wolnego trafia wprost w Neuera.

29'
Elyounoussi wyprowadzał konratak ale tuż przed polem karnym został brutalnie sfaulowany przez Boatenga,który otrzymuje żółtą kartkę.

28'
Pirmin Schwegler otrzymuje żółtą kartę za ostre wejście.

25'
Tak padła bramka na 1-0

24'
Bramkę którą zdobył Goetze jest dla niego 7 trafieniem w tym sezonie.

23'
Goetze przyjął piłkę na 25 metrze i zdecydował się na strzał po którym piłka trafia w same okienko bramki,piękny strzał.

23'
GOOOOOOOL Mario Goetze 1-0

22'
Franck Ribery na prawym skrzydle zostaje zastopowany przez Strobla.

21'
Lewandowski wychodzi na wolne pole i otrzymuje podanie w polu karnym,strzela z pierwszej piłki,ale kąt był zbyt ostry by pokonać Baumanna.

19'
Strobl dośrodkowuje w pole karne ale obrońcy oddalają zagrożenie.

16'
Rzut rożny dla Bayernu niestwarzający zagrożenia.

15'
Lewandowski przyjął trudną piłkę w polu karnym przy końcowej linii,podał krótko do Riberiego a ten lekką podcinką zagrywa do Mueller ten z 7 metrów oddaje strzał z pierwszej piłki ale świetnie broni Baumann .

13'
Bayern w posiadaniu piłki na połowie rywali.

10'
Modeste doszedł do dośrodkowania w polu karnym Bayernu ale jego piłka po strzele głową wychodzi za linię bramkową.

9'
Arjen Robben na prawym skrzydle stara się zagrać płasko po ziemi do wbiegającego w pole karne Lewandowskiego jednak ubiegł go obrońca.

7'
Długie podanie do Strobla , ten na prawym skrzydle dośrodkowuje lecz bardzo niecelnie.

6'
Mario Götze wybiega do podania ale jest spalony.

4'
Lewandowski przedzierał się środkiem,zdołał ograć dwóch zawodników ale obrońca na spółkę z bramkarzem który wychodzi z bramki przerywają rajd Polaka.

2'
Pierwszy rzut rożny dla Bayernu ale wybijają obrońcy.

1'
Rozpoczynamy

0'
Spotkanie poprowadzi Peter Gagelmann.

0'
Już o 15;30 lider Bundesligi podejmie 5 drużynę Hoffenheim.

0'
Rezerwowi piłkarze gospodarzyu: Leopold Zingerle, Dante, Gianluca Gaudino, Pierre-Emile Hoejbjerg, Sebastian Rode, Bastian Schweinsteiger, Xherdan Shaqiri.

0'
Rezerwowi piłkarze Hoffenheim: Jens Grahl, Jin-Su Kim, Jannik Vestergaard, Kai Herdling, Steven Zuber, Sven Schipplock, Adam Szalai.

0'

0'
Zapraszamy na relacje LIVE z meczu Bayern Monachium - Hoffenheim. Początek o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Hoffenheim, to zapraszamy do śledzenia meczu online