Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 2

Janukiewicz - Matynia, Hernani, Golla, Rudol - Bąk, Matras(45' Rogalski), Murawski, Murayama, Frączczak - Zwoliński
Pesković - Sokołowski, Stano, Konieczny, Kwame - Chmiel, Iwański, Sloboda, Patejuk, Deja - Demjan

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

90+4'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Koniec meczu !!!
Podbeskidzie wygrywa hiper ważny mecz w kontekście gry w pierwszej 8-ce. Lepsze wrażenie w mojej ocenie sprawiali gospodarze, ale brakowało skuteczności.

90+3'
1-2
Świetnie wykonana jedenastka przez Iwańskiego, pomocnik uderzył w prawy róg bramki.

90+3'
Iwański podchodzi do piłki.

90+2'
Rzut karny dla Podbeskidzia !!
Ręką w swoim polu karnym zagrał Frączczak.

90'
Idealne podanie Murawskiego do Kuna, ten niestety nie potrafi jednak dobrze nakryć piłkę, bez problemu przechwytuje ją Peskovic.

89'
Sędzia dolicza 4 minuty.

88'
Kolejna odważna próba strzelenia bramki z dystansu Maksymiliana Rogalskiego, futbolówka na trybunach.

87'
Odważne ataki portowców.

85'
Rogalski petardą z 40 metrów próbował zaskoczyć Peskovia. Bramkarz bez trudu łapie piłkę.

84'
Okuno melduje się na murawie, wchodzi za Murayamę.

83'
Bartosz Konieczny dostaje żółtą kartkę.

82'
Tomasz Górkiewicz zastępuje Adama Pazio.

77'
Za agresywny atak na bramkarza żółtym kartonikiem zostaje ukarany Zwoliński.

72'
Zmiana. Za Demjana na boisko wejdzie Śpiączka.

68'
Obie ekipy się nie patyczkują w dzisiejszym meczu.

66'
Jakub Bąk schodzi z murawy, zastępuje go Kun.

64'
Z inicjatywą piłkarze ze Szczecina.

63'
Zmiana w Podbeskidziu. Adam Pazio zmienia Patejuka.

59'
Gracze trenera Kociana budują swoją akcje wieloma krótkimi podaniami.

56'
Maksymilian Rogalski miał interesującą wizję prostopadłego podania do Bąka, niestety piłka leci za mocno i opuszcza boisko.

54'
Bardzo dobrą robotę w drugiej części meczu wykonuje blok defensywny Pogoni.

52'
Centra w pole karne Podbeskidzia, Zwoliński uderza, ale jego zagranie blokuje Stano.

50'
Na strzał z 20 metrów zdecydował się Marek Sokołowski, niestety piłka mija bramkę Janukiewicza.

48'
Bąk dobrze kiwa na lewej stronie, niestety w momencie dośrodkowania się przewraca i futbolówkę przejmują Górale.

47'
Dobrze weszli gospodarze w tą drugą połowę, co rusz konstruują groźne ataki.

45'
Murawski popisuje się ciekawym podaniem do Bąka, niestety zabrakło mu parę centymetrów.

45'
Rogalski zmienia Matrasa.

45'
Koniec I połowy meczu.

44'
Co za akcja Pogoni, dobre wejście ofensywne Matyni, obrońca dobrze dośrodkowuje na głowę Zwolińskiego, jego strzał pewnie broni Peskovic.

43'
Frączczak zahacza Kwame.

42'
Mamy festiwal fauli, obie ekipy z zacięciem walczą o każdy centymetr murawy.

40'
Podbeskidzie chce jak najszybciej znów objąć prowadzenie w tym meczu.

37'
Mamy wyrównanie. Dobrą centrą i zamieszanie w polu karnym kapitalnie wykorzystuje Zwoliński, który pokonuje Peskovivia "kolankiem" z najbliższej odległości.

36'
Świetnym blokiem popisał się Deja, zatrzymał dobrą akcję duetu Matras - Murayama.

35'
Robert Demjan popełnia przewinienie na połowie Pogoni.

34'
Podbeskidzie co chwila stara się wybić z rytmu rywala.

33'
Matynia bardzo dobrze zatrzymany przez Sokołowskiego.

31'
Dobra dośrodkowanie Sokołowskiego, niestety Stano nie dochodzi do futbolówki.

29'
Rzut wolny dla Podbeskidzia z 28 metrów, do piłki podchodzi Patejuk, jego strzał zablokowany, jeszcze Iwański próbował dobijać - piłka ląduje na trybunach.

27'
Żółta kartka dla Matrasa.

26'
Ciekawa akcja prawą stroną Pogoni, Murawski dobrze posyła piłkę na prawą frankę Zwolińskiemu, niestety jego centrę blokuje Stano.

24'
Murawski agresywnie atakuje Koniecznego.

22'
Ależ rozegranie rożnego, Malinowski wystawia Deji piłkę na 30 metr, a ten bombowym uderzeniem z woleja usiłuje zaskoczyć Janukiewicza.

21'
Oblężenie bramki Pogoni Szczecin, chaos w bloku defensywnym gospodarzy starał się wykorzystać Demjan ze spółką.

21'
Ostre starcie Murawskiego ze Slobodą. Rzut wolny dla gospodarzy.

19'
Pogoń na tą chwilę prowadzi w statystyce dotyczącej posiadania piłki. 51 % - 49 %

17'
Akahoshi popisał się świetną szarża, która zostaje zwieńczona niestety bardzo niecelnym strzałem na bramkę Peskovicia, piłka ląduje na trybunach.

16'
Jakub Bąk nie ma łatwego życia, większość jego dryblingów zostają rozczytane.

14'
Piłkarze Kociana starają się budować swoje akcje atakiem pozycyjnym.

13'
Próba przeprowadzenia kombinacyjnej akcji przez Pogoń nieudana, Murawski traci piłkę na 30 metrze, Górale mają okazję do kontry.

11'
Inicjatywę ciągle mają podopieczni Ojrzyńskiego.

9'
Kapitalne podanie Patejuka do Demjana na prawe skrzydo, ten świetnie wypatruje Chmiela w polu karnym i z 14 metrów pomocnik pokonuje płaskim strzałem bezradnego bramkarza Pogoni.

7'
Kolejne zagrożenie ze strony Górali, ciekawa akcja przeprowadzona prawą stroną, dobrze szarżuje Chmiel, niestety jego podanie do Demjana wychwytuje Janukiewicz.

6'
Pierwszy celny strzał w tym meczu. Kwame próbował zaskoczyć Janukiewicza z 20 metrów, dobrze interweniuje bramkarz.

4'
Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Podbeskidzie, jednak podanie w pole karne Patejuka zablokowane.

3'
Faul taktyczny Matrasa.

2'
Wysoki pressing gospodarzy, faul popełnia Murawski.

1'
Matynia próbował długim podaniem uruchomić Murayamę.

0'
Mecz rozpocznie Pogoń.

0'
Z powodu kontuzji nie zagrają w ekipie gości Maciej Korzym oraz Piotr Malinowski.

0'
Dzisiejsze zawody będzie prowadził Krzysztof Jakubik.

0'
Ławka rezerwowa Podbeskidzia : Zajac, Śpiączka, Górkiewicz, Pietrasiak, Lenartowski, Cisse, Pazio

0'
Ławka rezerwowa Pogoni : Kudła, Dąbrowski, Rogalski, Okuno, Walski, Kun, Wojtkowski

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Początek o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online