Chelsea Londyn - West Bromwich Albion online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea Londyn
West Bromwich Albion
2 : 0

Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Matic, Fabregas; Willian (Ramires 86'), Oscar (Remy'), Hazard; Diego Costa (Drogba 83')
Foster, Wisdom, Dawson, Lescott, Yacob, Baird(gamboa 68'), Gardner (Anichebe 79'), Brunt, Dorrans (Morrison 84'), Sessegnon, Berahino

Diego Costa (11.)
Hazard (24.)

Wilian (75.) żółta kartka
Yacob (28.) czerwona kartka

Mecze na żywo: Chelsea Londyn - West Bromwich Albion

90+3'
Koniec meczu. Chelsea wygrywa 2:0 z WBA i umacnia się na pozycji lidera. Za uwagę dziękuję Italianio.

90'
3 minuty doliczone.

88'
Nieliczny widok na SB. WBA w ataku pozycyjnym. Szybko się jednak kończy po niedokładnym zagraniu do Berahino.

85'
Ostatnia zmiana również w Chelsea. Ramires za Wiliana.

85'
Strzał Hazarda zza pola karnego. Wysoko nad bramką.

82'
Ostatnia zmiana w WBA. Za Dorransa Morrison.

82'
Drogba w miejsce Diego Costy.

79'
Diego Costa wrócił na boisko.

77'
Druga zmiana w zespole gości. Za Gardnera wchodzi Anichebe.
Zmiana także w Chelsea. Remy w miejsce Oscara.

77'
Costa leży na murawie. Potrzebna pomoc medyczna.

75'
Żółta kartka dla Wiliana.

74'
Kolejny korner dla the Blues.

72'
Hazard! Belg sam na sam z Fosterem. Pojedynek wygrwa Anglik.

69'
Ładna akcja Chelsea. Matić z głębi pola lobuje obrońców. Piłka dochodzi do Ivanovicia. Serb zagrywa jeszcze w poprzek pola karnego jednak piłka mija wszystkich zawdoników i wychodzi za linie końcową.

67'
Zmiana w zespole WBA. Gamboa w miejsce Baird'a.

64'
Sytuacja na boisko nie zmienia się. Chelsea w dalszym ciągu naciera na bramkę WBA.

60'
Chelsea utrzymuje się przy piłce. Posiadanie piłki 88% dla Chelsea!

58'
Wynik nadal 2:0 dla Chelsea.

*'
Przepraszamy za drobne problemy techniczne.

45+2'

45+1'
Chelsea naciera na bramkę WBA. Padnie bramka na 3:0 jeszcze przed przerwą?

45'
2 minuty doliczone.

41'
Gwizdek milczy. Oscar pada w polu karnym. Wydawało się że Foster podciął Brazylijczyka jednak powtórki pokazują że bramkarz gości dobrze interweniował.

39'
Świetna okazja Chelsea. Ivanović wpada w pole karne po zagraniu Fabregasa. Trzech piłkarzy Chelsea na osamotnionego Fostera. Złe podanie Serba w kierunku Costy i Azpilicuety kończy akcję gospodarzy.

37'
Jednak z nielicznych akcji West Brom. Strzał Dorransa wysoko nad bramką.

35'
Chelsea szturmuje bramkę WBA.
Zagranie Azpilicuety z lini końcowej w pole karne do Oscara. Brazylijczyk strzela piętą jednak zbyt lekko aby pokonać Fostera.

31'
Atak gości dzisiaj bezradny przeciwko obronie The Blues. Każdy atak rozbity jak tylko przejdzie linie środkową.

29'
Strzał Oscara prosto w mur.

28'
Czerwona kartka dla Yacob'a za faul 20 metrów przed bramką na Costie!

26'
Strzał Brunt'a zza pola karnego nie sprawił Coutois'a żadnego problemu.

24'
Szybko rozegrany rzut rożny. Podanie Fabregasa na 7 metr. Hazard niepilnowany pokonuje Fostera strzałem z lewej nogi. Trochę szczęścia miał młody Belg w tej sytuacji.

24'
2:0!

22'
Chelsea cały czas w posiadaniu. Rozgrywa piłkę na swojej połowie

19'
Kolejna szansa Costy! Ivanowić dośrodkowuję wprost na nogę Hiszpana. Piłka minimalnie mija lewy słupek bramki!

18'
Chelsea dominuje na boisku. WBA nie może wyjść z własnej połowy.

14'
Kolejna szansa Costy! Strzał Oscara zza pola karnego. Piłkę wybija Foster. Dobitka Costy zablokowana. Rzut rożny.

13'
Chelsea w posiadniu piłki.

11'
Piękna bramka napastnika gospodarzy! Dośrodkowanie Oscara z lewej strony pola karnego. Piłka mija obrońców i trafia do Hiszpana. Przyjęcie na klatkę piersiową i COsta z 5 metra nie daje szans bramkarzowi gości. 1:0 Chelsea!

11'
DIEGO COSTA!!!!!!!

9'
Pierwszy strzła piłkarzy WBA. Sessegnon oddaje strzał z 20 metrów. Piłka mija bramkę The Blues.

8'
Długie zagranie Fabregasa w kierunku Costy. Napastnik Chelsea jednak na spalonym.

4'
Ależ było blisko!
Krótko rozegrany rzut rożny przez gospodarzy. Seria szybkich podań w polu karnym WBA. Strzał Terrego z bliskiej odległości mija bramkę tuż obok słupka.

4'
Rzut rożny dla Chelsea.

3'
Berahino leży na murawia. Wydaje się jednak że nie będzie potrzebna pomoc medyczna.

2'
Spokojny początek spotkania z obu stron.

0'
Zaczynamy mecz! Od środka zacznie WBA.

*'
Zawodnicy już na murawie. Za kilka minut początek spotkania.

*'
Początek spotkania o 16:00. Spotkanie dla Was będzie relacjonował Italianio.

*'
Składy :
:Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Matic, Fabregas; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa

Ławka Rezerwowych
Cech, Zouma, Filipe Luis, Ramires, Schurrle, Drogba, Remy

Foster, Wisdom, Dawson, Lescott, Yacob, Baird, Gardner, Brunt, Dorrans, Sessegnon, Berahino

Myhill, Gamboa, McAuley, Morrison, Anichebe, Samaras, Ideye

*'
Witam na meczu otwierającym 12 kolejkę Angielskiej Premier League. W pierwszym meczu na Stanford Bridge Londyńska Chelsea zagra z West Bromwich Albion.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Chelsea Londyn - West Bromwich Albion. Początek o godzinie 16:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea Londyn - West Bromwich Albion, to zapraszamy do śledzenia meczu online