Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz

94'
Po emocjonującym meczu Korona remisuje 2-2,choć miała świetne okazję aby wygrać ten mecz.A ja dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relacje.

93'
Tym razem kartka dla Jovanovicia.

92'
Samuel Araujo za faul w środkowej strefie otrzymuje żółtą kartę.

90'
4 Minuty doliczone.

89'
Kapo doszedł do piłki , znalazł się 1-1 z bramkarzem,oddał strzał lecz obronił Sandomierski! Kapo powinien mieć 3 lub nawet 4 bramki.

88'
Kiełb na lewym skrzydle stara się przedrzeć w pole karne ale Ciechanowski świetnie interweniuje.

87'
Zmiana:
Jorge Kadu->Rafael Porcellis.

86'
Masłowski otrzymał podanie na 20 metrze od bramki,zdecydował się na strzał jednak piłka mija lewy słupek bramki.

83'
Kiełb dośrodkowuje ,obrońcy wybijają ale do piłki dochodzi Malarczyk który z dystansu oddaje bardzo mocny strzał lecz broni Sandomierski.

81'
Zmiana Jakub Łukowski->Kamil Drygas.

80'
Jovanović strzela z dystansu z takim skutkiem że piłka wychodzi na aut...

79'
Zapowiadają się fascynujące ostatnie minuty spotkania.

78'
Samuel Araujo z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę !

77'
Drygas rusza z kontrą , przed polem karnym fauluje go Petrow i dostaję drugą żółta kartkę,więc siły nam się wyrównują !

75'
Kapo centruje z prawego skrzydła na...aut.

73'
Długa piłka do Leandro , jednak jest ona zbyt mocna by mógł on ją przyjąć.

71'
Znów Kapo w roli głównej tym razem dostaje podanie w polu karnym ale piłka się od niego odbija i trafia w ręce Sandomierskiego.

70'
Kapo jak on tego nie strzelił ?! Akcja lewym skrzydłem Korony,piłka zostaje wystawiona Kapo a ten z 4 metrów strzela nad bramką , aż ciężko w to uwierzyć...

68'
Kiełb z rzutu wolnego trafia prosto w mur.

68'
Okazja dla Korony,będą mieli rzut wolny tuż przed polem karnym.

65'
Po czerwonej kartce dla gracz Zawiszy,gospodarze starają za wszelką cenę strzelić 3 bramkę.

62'
GOOOOOOOOOOOL 2-2!!!! Świetnie podanie Trytki z głębi pola na prawo do Aankoura który w polu karny wykłada piłkę Kapo który z kilku metrów pakuje piłkę do siatki.

60'
W polu karnym piłka zostaje krótko wycofana do Jovanovicia który strzela w długi róg bramki ale świetnie broni Sandomierski.

59'
Przerwa w grze, Porcellis potrzebuje pomocy medycznej.

58'
Kyryło Petrow fauluje Porcellisa i dostaje żółtą kartkę.

57'
Zmiana:
Damian Ciechanowski -> Wagner.

55'
Po rzucie wolnym piłka zostaje wybita i trafia pod nogi Jovanovicia który przymierza się i strzela z dystansu,jednak wysoko nad bramką.

54'
Sebastian Ziajka fauluje rywala pod swoim polem karnym i ogląda drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska !

51'
Na stadionie mamy 5801 widzów.

48'
Wagner na prawym skrzydle wyprzedził rywala , zdołał zacentrować a tam Dejmek chcąc wybić piłkę przed Porcellisem wchodzi w piłkę wślizgiem i strzela samobója.

48'
GOOOOOOOOOOOL 1-2 !!!!!!

46'
Zmiana:
Jacek Kiełb->Michał Janota

45'
Po rzucie rożnym do strzału doszedł Masłowski który bez zastanowienia huknął i w ostatnich sekundach pierwszej połowy daje remis Zawiszy.

45'
GOOOOOOOOOOOl 1-1 Masłowski

44'
Po rzucie wolnym do strzału doszedł Petrow ale czyni to bardzo niecelnie.

43'
Sebastian Ziajka otrzymuje żółtą kartę za ostre wejście w rywala.

40'
Chaotycznie grają oba zespoły.

38'
Tym razem dośrodkowanie pole karne Korony jednak efekt taki sam jak ostatnio.

36'
Centra Janoty ale piłka mija wszystkich jego kolegów.

34'
Jovanović zagrał świetną piłkę na wolne pole do Trytki który dzięki temu zagraniu popędził na bramkę, będą już sam na sam z bramkarzem strzela, jednak piłkę musnął Sandomierski czym uratował swoją drużynę

32'
Masłowski świetnie urywa sie rywali,pędzi na bramkę i przed polem karnym oddaje strzał który przelatuje wysoko nad poprzeczką.

31'
Błąd Cerniauskasa, który fatalnie wybija piłkę wprost do zawodnika Zawiszy który oddaje strzał ale zdołał naprawić swój błąd bramkarz Korony.

30'
Spokojniejszy fragment gry.

28'
Rzut wolny dla Zawiszy 30 metrów od bramki , wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

26'
Po rzucie rożnym w polu karnym Goulon oddaje strzał głową , jednak piłka przelatuje nad poprzeczką.

25'
Goulon oddaje strzał z dystansu lecz piłka po rykoszecie nie sprawia problemów Cerniauskasowi.

23'
Posiadanie piłki 52%-48% na korzyść gości.

22'
Wrzutka w pole karne Zawiszy, do której dochodzi Trytko jednak z kilku metrów pod presją obrońcy nie oddaje celnego strzału.

19'
Wagner radzi sobie z Janotą i wycofuje w pole karne do Porcellisa,ten strzela z pierwszej piłki nad bramką.

17'
Zawisza stara się atakować jednak to Korona prowadzi 1-0.

15'
Nabil Aankour w indywidualnej akcji , przewraca się w polu karnym jednak nie może być mowy o rzucie karnym.

14'
Piotr Malarczyk zdobył bramkę w swoim 100 meczu w ekstraklasie!

12'
Goulon z 17 metrów strzela , ale strzał jest zbyt słaby by pokonać Cerniauskasa.

11'
Piłka z skrzydła powędrowała przed pole karne na 18 metr do Malarczyka,który przyjął piłkę na klatkę i oddał piekielnie mocny strzał z półwoleja,piłka wpadła tuż przy słupku bramkarza.Piękna bramka!

10'
GOOOOOOOOOL 1-0 Piotr Malarczyk

8'
100% okazja dla Korony ! Piłka przypadkowo po akcji Malarczyka dochodzi w polu karnym do Janoty na 8 metr , który spokojnie przyjmuje piłkę i z tak bliskiej odległości strzela nad poprzeczką.

7'
Wagner z prawego skrzydła płasko zagrywa w pole karne do Masłowskiego który obraca się i oddaje strzał , jednak zostaje zablokowany przez obrońcę.

6'
Tak przedstawiają się formacje obu ekip:

5'
Aankour z Janotą grają na jeden kontakt , jednak ten drugi zbyt mocno podaje do wychodzącego na wolna pozycję Aankoura.

4'
Pierwszy bardzo niecelny strzał zawodników Zawiszy.

3'
Po centrze z rzutu wolnego z bramki wychodzi Cerniauskas i pewnie piąstkuje.

3'
Pierwszy rzut wolny dla Zawiszy pod polem karnym rywali.

1'
Luis Carlos rozpędził sie na lewym skrzydle , poradził sobie z jednym rywalem po czym już w polu karnym starał się zejść do środka lecz zostaje zatrzymany.

1'
A więc zaczynamy!

0'
Piłkarze już na boisku.

0'

0'
Sędzia: Tomasz Kwiatkowski

0'
Ławka rezerwowych Zawiszy Bydgoszcz: Andrzej Witan, Alvarinho, Damian Ciechanowski, Jakub Łukowski, Jorge Kadu, Andre Micael.

0'
Ławka rezerwowych Korony Kielce: Wojciech Małecki, Siergiej Pilipczuk, Marcin Cebula, Boliguibia Ouattara, Jacek Kiełb, Paweł Sobolewski, Siergiej Chiżniczenko.

0'
Już dziś o 18 rozpocznie się mecz z dolnych rejonów tabeli w którym to Korona Kielce(14 miejsce) podejmie Zawisze która spisuje się fatalnie i z dorobkiem tylko 7 pkt zajmuje ostatnie 16 miejsce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz, to zapraszamy do śledzenia meczu online