Arsenal Londyn - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal Londyn
Manchester United
1 : 2

Szczęsny (Martinez 57') - Chambers, Mertesacker, Monreal, Gibbs, Ramsey (Giroud 76'), Arteta, Wilshere (Cazorla 54'), Oxlade-Chamberlain, Welbeck, Sanchez
De Gea, Valencia, McNair, Smalling, Blackett, Shaw (Young 16')/(Fletcher 89'), Carrick, Fellaini, Rooney, Van Persie (Wilson 74'), Di Maria

Mecze na żywo: Arsenal Londyn - Manchester United

90+8'
Koniec meczu! Za uwagę dziękuję Italianio.

90+7'
Przepychanki piłkarzy przy prawej stronie pola karnego Arsenalu. Giroud i Fletcher ukarani żółtymi kartkami.

90+5'
piłka trafia do Giroud w polu karnym. Francuz pakuje piłkę do siatki pięknym strzałem w samo okienko bramki!

90+5'
Giroud!!!!!!! Nadzieja wraca na Emirates!!!!!!

90+3'
DI MARIA!!!!!!!!!!!!!! Co za pudło!!!
Argentyńczyk biegnie sam na bramkę przez całą połowę Arsenalu! Próbuje lobować bramkarza Arsenalu jednak fatalnie to robi i piłka mija bramkę. Powinno być 0:3!

90+2'
Emirates już w połowie opuszczone przez kibiców. Smutny obrazek dla zawodników the Gunners.

90'
8 minut doliczone!

88'
Ostatnia zmiana w Manchestarze United. Fletcher za Young'a.

87'
Arsenal pod ścianą, uda im się odrobić straty?

85'
ROOOONEY!!!! Szybka kontra United. Di Maria z Rooneyem przeciwko samemu Monrealowi. Anglik wychodzi sam na sam z Martinezem. Lobuje bramkarza Arsenalu i mamy 0:2!

85'
Po meczu? 0:2!!!!

82'
Cazorla! Strzał Hiszpana zablokowany przez obrońców. Tu już nikt się nie oszczędza. Gospodarze robią co mogą aby wyrównać!

79'
Wojna w polu karnym United! Arsenal naciska jak tylko może na obronę gości. Na tą chwilę wynik nadal 0:1!

77'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę świeżo wprowadzonego Giroud. Piłka mija bramkę o metr.

76'
Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Giroud w miejsce Ramsey'a.

74'
Zmiana w zespole United. Van Persie zasiądzie na ławce. W jego miejsce Wilson.

73'
Świetne podanie ze środka pola do Welbecka. W ostatniej chwili piłkę wybija Smalling.

71'
Nad bramką.

71'
Będziemy mieli rzut wolny z 25 metrów przed bramką United

70'
Rożny dla Arsenalu.

67'
Arsenal w natarciu. Kolejna świetna interwencja Davida De Gei! Cazorla z lini pola karnego. Piłką w rękach bramkarza United.

64'
Żółta kartka dla Cazorli.

62'
Sanchez! Chamberlain prawym skrzydłem przy lini boiska czaruje obrońców. Dośrodkowanie na pole karne. Alexis Sanchez strzela głową z 7 metrów. Świetna interwencja Davida De Gei. Gdyby nie Hiszpan mogło by być źle z Czerwonymi Diabłami.

57'
Kolejny cios dla Arsenalu! Wojciech Szczęsny doznaje kontuzji po zderzeniu z Gibbsem. Polak schodzi z boiska a w jego miejsce Martinez.

56'
Dośrodkowanie w pole karne Arsenalu na głowę Felainiego. Z bramki wychodzi Wojciech Szczęsny. Polak wybija piłkę jednak zderzył się z Gibbsem. Piłka nie opuszcza nawet pola karnego. Strzał Valenci trafia w leżącego na murawie Gibbsa i wpada do siatki!

55'
BRAMKA SAMOBÓJCZA!!!!!!

54'
Koniec meczu dla Wilshere'a. Anglik wrócił na boisko na 30 sekund. Na boisko wchodzi Cazorla.

53'
Wilshere już wrócił na boisko. Anglik nadal kuleje.

50'
Wilshere leży na boisku i potrzebuję pomocy medycznej.

48'
Welbeck! Kolejna interwencja De Gei. United w lekkich opałach.

47'
Zamieszanie w polu karnym i mamy kolejny rzut rożny.

47'
Akcja na skrzydle Chamberlaina. Korner dla Arsenalu.

45'
Zawodnicy już na boisku. Rozpocznie ekipa gospodarzy.

45+2'

45'
2 minuty doliczone.

42'

39'
United zamknęli Arsenal w ich własnym polu karnym. Jednak nic z tego nie wyszło i po chwili Szczęsny mógł zacząć od bramki.

37'
Kolejna akcja Di Marii! Rajd 40 metrowy argentyńczyka kończy się podaniem do Rooney'a. Strzał anglika zablokowany.

34'
Di Maria! Pierwsza akcja Argentyńskiego skrzydłowego. Strzał z prawego boku pola karnego mija bramkę przy długim słupku. Wojciech Szczęsny mógł mieć problemy z obroną gdyby to było w światło bramki.

33'
Strzał Sancheza zza pola karnego! De Gea musiał się wysilić żeby złapać tą piłkę.

30'
Kłótnia Wilshere'a z Felainim przed polem karnym United. Doszło do lekkich przepychanek. W powtórce widać że Anglik powinien otrzymać żółtą kartkę a nawet czerwoną. Emocje na Emirates idą w górę!

26'
United w dalszym ciągu ma problemy w środku pola. Arsenal w natarciu na bramkę Davida De Gea'i.

24'

21'
Chamberlain!!! Kolejna szansa Arsenalu. Anglik chciał minąć Hiszpana jednak dobra interwencja bramkarza gości.

20'
Strzał Ronney'a wysoko nad bramką.

19'
Wolny dla United 25m przed bramką.

17'
Akcja Van Persiego zatrzymana. Szczęsny od bramki.

15'
Kolejna zła wiadomość dla kibiców United. Luke Show schodzi z boiska z kontucją stawu skokowego. Na boisku melduje się Young.

14'
Wilshere!!! Sam na sam z De Gea. Anglik z 5 metra prosto w Hiszpana. Obrona United kiepsko zacząła to spotkanie, jednak mają szczeście bo atak gospodarzy też nie zaczął wyśmienicie.

12'
Kolejny strzał Welbecka. Środek United wygląda jak na razie jak rodzaj sera szwajcarskiego.

12'
Indywidualna akcja Wilshera środkiem boiska. Strzał Anglika broni De Gea.

11'
Wydaje się że spotkanie toczy się pod lekką kontrolą Arsenalu, to oni prowadzą grę.

8'
Drugi strzał Welbeck'a w tym meczu. Dośrodkowanie Chamberlain'a w pole karne. Napastnik z łatwością dochodzi do piłki w polu karnym jednak jego strzał głową nad bramką.

6'
Luke Show leży na murawie. Potrzebna pomoc medyczna.

4'
Pierwsza okazja Arsenalu. Chambers zszedł z prawej strony do środka. Zagrywa w pole karne do Welbeck'a. Strzał Anglika zablokowany i będziemy mieli rzut rożny.

3'
Spokojny początek spotkania.

0'
United od środka. Zaczynamy!

*'
Zawodnicy już w tunelu. Za kilka minut początek spotkania. Relacjonować dla Was to spotkania będzie Italianio.

*'
Zapraszam na sobotni hit Premier League. Arsenal Londyn vs Manchester United.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal Londyn - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online