Cracovia - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Pilarz - Rymaniak, Covilo, Marciniak - Nykiel, Szeliga(82' Zjawiński), Dąbrowski, Diabang - Kapustka(70' Kita), Rakels, Budziński
Steinbors - Gancarczyk, Danch, Sadzawicki - Kosznik, Iwan, Sobolewski, Gergel - Madej(76' Oziębała), Jeż(76' Nowak), Zachara

Mecze na żywo: Cracovia - Górnik Zabrze

90+5'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+5'
Wynik się nie zmienia !
Górnik wygrywa na wyjeździe w tym jakże szalonym meczu.
Obie ekipy stworzyły bardzo dobra widowisko, pierwsza część dla Cracovii, ale to Górnik był skuteczniejszy.

90+4'
Steinbors perfekcyjnie broni strzał Covilo. Ostatnia szansa z rożnego !

90+3'
Słupek ratuje Cracovię. Nowak blisko zdobycia gola.

90+3'
Zjawiński uderza w mur, jest kontra dla Górnika, kapitalnie z bramki wychodzi Pilarz !

90+2'
Żółta kartka dla Łuczaka.

90+1'
Rakels pudłuje z kilku metrów !
Na jego szczęście był spalony.
Zacharę zmienia Łuczak.

90'
Festiwal wrzutek Cracovii, nie dają żadnych efektów.
Arbiter dolicza 4 minuty.

88'
Zjawińsko groźnie centruje, niestety żaden z jego kolegów nie zamyka podania. Korner.

87'
Covilo ustawiony w tej chwili jako napastnik, czyha na jakieś górne piłki.

86'
Oziębała świetnie odbiera piłkę Diabongowi w środku pola.

85'
Goście próbują co rusz kontrować Cracovię.

85'
Na spalonym Zachara.

84'
Covilo znów główką, tym razem w sam środek bramki.

84'
Kapitalna szansa na wyrównanie, mocny strzał Kity z bliska na spółkę blokuje Steinbors z Danchem.

82'
Dariusz Zjawiński zastępuję Szeligę.

81'
Rakels miał dobrą okazję do centry, lecz koszmarnie zagrywa w wyniku czego piłka opuszcza boisko.

80'
Zabrzanie starają się kraść cenny czas rywalom, zmarnowana kontra przez Oziębałę.

79'
Słabo wykonany rzut wolny przez Gancarczyka. Piłkę wybijają obrońcy.

76'
Za niesportowe zagranie żółtą kartką ukarany Madej, jest to 4 jego żółta kartka(pauza w kolejnym meczu).

76'
Zmiany w szeregach gości. Nowak za Jeża, Oziębała za Madeja.

74'
Pilarz dobrze broni strzał głową Rafała Kosznika.

73'
Wszystkie siły Cracovii skoncentrowane na doprowadzeniu do remisu. Daje to możliwość wyprowadzenia groźnej kontry.

72'
Do pustej bramki nie trafia Rakels, ubiega go w ostatniej Sadzawicki. Co to była za okazja.

70'
Kapustka opuszcza boisko, zmienia go Kita.

70'
Poprzeczka ratuje gości przed stratą gola.

68'
Co za akcja Górnika !!
Madej doskonale wypatruje Jeza, on bez zastanowienia wystawia piłkę Zacharze, a snajper z chirurgiczną precyzją umieszcza futbolówkę w lewym rogu bramki.

66'
Diabong podjął próbę zaskoczenia bramkarza strzałem z pół woleja z dystansu, próba mocno nieudana.

65'
Oblężenie pola karnego Górnika Zabrze.

63'
Nie ma łatwego życia dzisiaj Steinbors przy stałych fragmentach gry.

59'
Przed doskonałą szansą na zmianę wyniku stanął Diabong, ale mocno pudłuje z bliska.

57'
Dobre uderzenie Gancarczyka z wolnego, piłka niecelnie mija cel.

55'
Nieudany strzał Iwana z 23 metrów, podanie otrzymane od Zachary.

53'
Nykiel blisko zdobycia bramki głową, niestety minimalnie chybił.Dobrze wykonany stały fragment gry.

52'
Budziński dośrodkowuje wprost w ręce Steinborsa, szkoda tej okazji, dobre podanie Diabonga.

50'
Akcje przenoszą się z jednej połowy na drugą, przed chwilą Cracovia zmarnowała szansę na rozprowadzenie dobrej kontry.

48'
Doskonałe zagranie Marciniaka do Diabonga, zabrakło niestety pomocnikowi precyzji w podaniu do Rakelsa. Kolejny korner.

46'
Próba centry Nykiela zblokowana, korner.

47'
Iwan popełnia faul taktyczny na Rakelsie.

46'
Trenerzy nie zdecydowali się na żadne zmiany w składach.

46'
Nykiel ostro zaatakował Kosznika, rzut wolny dla Górnika.

45'
Mamy nadzieję, że druga odsłona nie będzie gorsza od pierwszej, piłkarze gotowi do gry.

45+1'
Rakels niecelnie podaje do Budzińskiego.
Koniec I połowy meczu.

44'
1 minuta doliczona do czasu gry w pierwszej połowie.

44'
Słaba centra Jeża z rzutu wolnego, okazja do kontry dla gospodarzy.

42'
Górnik dąży do prowadzenia !
Za agresywny atak na Koszniku żółtym kartonikiem ukarany zostaje Rymaniak.

41'
Mamy wyrównanie !
Madej wypuszcza Jeża, ten kapitalnie dośrodkowuje z prawej strony do wchodzącego w pole karne Zachary, napastnik z bliska główką pokonuje Pilarza.

40'
Futbolówka w posiadaniu gospodarzy. Znów Budziński górnym podaniem chciał znaleźć Rakelsa.

38'
Ciekawa akcja prawą stroną Cracovii, Nykiel niestety beznadziejnie podaje do Budzińskiego.

37'
Górnik jeszcze bez żadnego celnego strzału w tym spotkaniu.

35'
Kosznik faulowany przez Nykiela. Jeż koszmarnie dośrodkowuje z wolnego - piłka w mur.

33'
Budziński sprytnym podaniem chciał wypuścić Kapustkę, jednak do sukcesu zabrakło paru centymetrów.

32'
Akcja duetu : Szeliga - Budziński zatrzymana. Pierwszy oddaje piłkę rywalom.

31'
Centra Madeja z wolnego wyłapana przez Pilarza.

30'
Rymaniak popycha Madeja na prawym skrzydle. Rzut wolny.

28'
Świetnie wyprowadzony atak przez Iwana, ten oddaje piłkę na 25 metr Sobolewskiemu i oddaje mocne uderzenie, niestety ono zostaje zblokowane.

27'
Nykiel zmusza Gancarczyka do błędu, od autu Cracovii.

25'
Goście nie dają dużo miejsca Cracovii do konstrukcji akcji. Kończy się to stratą gospodarzy.

24'
Gancarczyk crossem chciał uruchomić Jeża, piłka wychodzi poza boisko.

22'
Rzut wolny dla Górnika. Potężny strzał Sobolewskiego mija w bezpiecznej odległości bramkę Pilarza.

21'
1-0 Rakels po zamieszaniu w polu karnym wykorzystuje błąd Steinborsa umieszczając piłkę głową z najbliższej odległości.

19'
Danch świetnie interweniuje. W ostatniej chwili uprzedza Diabanga wybijając na róg.

18'
Poza boiskiem w tej chwili Sobolewski.

17'
Madej ładną zawiesinką szukał Gergela, lecz pomocnik niedokładnie przyjmuje piłkę. Od bramki rozpocznie Pilarz.

15'
W ofensywie gospodarze, niestety swoją akcję muszą rozpoczynać od początku, bo stratę zalicza Dąbrowski.

13'
Szanują piłkę zawodnicy Józefa Dankowskiego, próbują budować swoje akcje atakiem pozycyjnym.

11'
Gospodarze zdominowali środek pola, przed chwilą nakładką zagrał Diabang.

10'
Diabang pięknym wolejem próbował zaskoczyć Steinborsa. Piłka mija bramkę.

8'
Dobrą kontrę Górnika zepsuł koszmarnym podaniem do Zachary Robert Jeż.

7'
Cracovia napiera w dalszym ciągu !
Piłkarze"Pasów" starają się jak najszybciej przetransportować piłkę w pole karne.

6'
Covilo strzela na bramkę głową po dośrodkowaniu swojego kolegi, piłka po jego uderzeniu zostaje wybita z linii bramkowej przez Jeża.

6'
Kapustka nieźle wypuszcza Nykiela, zostaje zablokowany. Rzut rożny.

4'
Nieudane dośrodkowanie Gancarczyka z rzutu wolnego, obrońcy wybijają futbolówkę z własnej szesnastki bez problemu.

2'
Dobry drybling Budzińskiego przed polem karnym rywali, pomocnik podaje do Rakelsa, ten zostaje zatrzymany na 13 metrze przez defensorów gości.

1'
Z atakiem ruszyli gospodarze, niestety Kapustka podaje za mocno do Rakelsa.

1'
Mecz rozpoczęli piłkarze Górnika !

0'
Robert Podoliński dzisiaj będzie obserwował swój zespół z wysokości trybun, jest to kara za uwagi skierowane w kierunku sędziego w poprzednim meczu.

0'
Nie zagra w dzisiejszym meczu z powodu kartek Mateusz Żytko - gracz Cracovii.

0'
Gospodarze na chwilę obecną zajmują 12 lokatę, z kolei ich dzisiejsi rywale są na 6 pozycji w ligowej tabeli.

0'
Arbitrem tego spotkania będzie Paweł Gil.

0'
Ławka rezerwowa Górnika : Kasprzik, Magiera, Mańka, Łuczak, Nowak, Kurzawa, Oziębała

0'
Ławka rezerwowa Cracovii: Stempniowski, Deleu, Zjawiński, Jaroszyński, Zejdler, Dudzic, Kita

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Cracovia-Górnik Zabrze. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online