Manchester City - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
3 : 2

Hart - Sagna(Zabaleta 67'), Kompany, Mangala, Clichy - Navas, Milner(Jovetić 65'), Fernando, Lampard, Nasri - Aguero(Demichelis 90+3').
Neuer - Rafinha, Benatia, Boateng, Bernat - Højbjerg(Dante 22'), Alonso, Rode - Robben, Ribery(Schweinsteiger 80'), Lewandowski(Shaqiri 84').

Mecze na żywo: Manchester City - Bayern Monachium

90+3'
Koniec meczu! Za uwagę dziekuję Italianio.

90+3'
Ostatnia zmiana w City. Aguero przy owacji na stojąco, w jego miejsce Demichelis.

90+2'
Doliczone 3 minuty do drugiej połowy.

91'
Błąd Rafinhi przy przyjęciu piłki! Piłkę dopada Aguero i pokonuje Neuer'a!! Co za końcówka!

90'
3:2 !!!!!!!!! AGUERO!!!!!!!!!!!

88'
Żółta kartka dla Zabalety.

85'
Złe podanie Alonso w środku pola! Piłkę przejmuję Aguero, biegnie z piłę przez całą połowę i pokonuje Manuela Neuer'a! 2:2!

85'
AGUEROOOOOOOO!!!!!!!!!

83'
Ostatnia zmiana w Bayernie. Lewandowski zasiądzie na ławce, w jego miejsce Shaqiri

79'
Schweinsteiger w miejsce Riberiego.

77'
Żółta kartka dla Neuer'a za opóźnianie gry.

76'
Dośrodkowanie w pole karne. Zamieszanie w polu karnym. Do piłki dochodzi Zabaleta, strzał jednak zablokowany.

73'
City coraz bardziej zaczyna nacierać na Bayern. Strzelą bramkę na 2:2 ?

69'
Lampard!!! Aguero podaje do Anglika na 20 metrze. Bomba pomocnika City! Broni Neuer z dużymi problemami.

68'
City stara się zamknąć gości na ich połowie.

67'
Druga zmiana w zespole City. Zabaleta za Sagna.

65'
Zmiana w zespole City. Jovetić za Milnera

63'
Strzał Robbena z 20 metrów. Pewnie łapię piłkę Hart.

62'
Mimo iż Bawarczycy grają w osłabieniu grają jak równy z Mistrzami Anglii.

59'
Clichy ukarany żółtą kartką za faul na Boatengu.

58'
Małe starcie Kompanego z Lewandowskim przy linii bocznej boiska. Wdarła się mała kłótnia pomiędzy zawodnikami. Widać jednak że Robert nie odstaje warunkami fizycznymi od stopera City.

*'
Zapraszamy do odwiedzania współpracującego z nami serwisu Bayernu Monachium

55'
Walka o piłkę w środku pola. Oba zespoły próbują skonstruować bramkową akcję.

51'
Milner! Strzał Anglika w długi róg z rogu pola karnego na długi słupek. Minimalnie nie celnie.

49'
Akcja prawą stroną Navasa! Strzał i Neuer wybija na rzut rożny.

48'
Dobrze rozpoczęła się ta druga połowa pod względem widowiska. Dobre tempo rozgrywania piłki przez obie drużyny.

46'
Pierwsza akcja Bayernu. Strzał Alonso z linii pola karnego. Nad bramką.

45'
Zawodnicy już na murawie boiska. Bayern od środka, zaczynamy drugą połowę!

*'

45'
Koniec Pierwszej Połowy.

44'
Dośrodkowanie Rafinhi z prawej strony. Lewy walczy o piłkę z Bacarym Sagna. Wydaje się że Polak fauluje Francuza. Lewandowski dochodzi do piłki, strzela głową nad Hartem i mamy 1:2!

44'
LEWANDOWSKI!!!!!!!

42'
Bayern mimo gry w osłabieniu utrzymuje się teraz przy piłce.

39'
Alonso z rzutu wolnego posyła piłkę po ziemi w długi róg. Hart nawet się nie ruszył. 1:1!!

39'
REMIS!!!!!!!! 1:1!!!!!

37'
Świetny manewr Lewandowskiego 20 metrów przed bramką. Polak faulowany i będzie okazja dla Bayernu.

32'
Dwa szybkie podania. Strzał Lamparda z 25 metrów mija poprzeczkę bramki o kilka centymetrów! Od bramki Neuer.

32'
Bayern gubi się w ataku. Proste błędy Bawarczyków to wodna na młyn dla gospodarzy. Mamy rzut wolny dla City z odległości 30m przed bramką. Będzie dośrodkowanie w pole karne.

29'
City utrzymuje się przy piłce. Goście mają problem z wyjściem poza linię środkową.

*'

25'
City w natarciu!

21'
Aguero wpada w pole karne po zagraniu piłki ze środka pola. Benatia podcina Argentyńczyka na 9 metrze. Czerwona kartka dla obrońcy Bayeru. Karny. Aguero. 1:0. Tak padła pierwsza bramka w tym meczu.

21'
AGUERO!!! Prawy róg!!! 1:0!

20'
Karny dla CIty i czerwona kartka dla Benati!!

19'
Akcja Robbena lewą stroną! DOśrodkowanie Holendra dochodz Rafinia, strzał zablokowany!

15'
Miła odmiana dla widowiska na City of Manchester Stadium. Gospodarze zamknęli Bayern w okolicy ich pola karnego.

13'
Troszkę siadło nam to spotkanie. Oba zespoły starają się przytrzymać piłkę w posiadaniu.

9'
City zamknięte na własnej połowie! Gospodarze mają kłopoty z opanowaniem tiki-taki bawarczyków.

8'
Świetne podanie Robbena w pole karne. Lobuje obrońców prostym podaniem. Na 7 metrze do piłki nie pilnowany Rode. Świetna interwencja Harta!

8'
Goście zdecydowanie przejeli kontrolę nad piłką

4'
Bayern w ataku pozycyjnym.

3'
Dobre tempo spotkania. Oba zespoły walczą o piłkę w środku pola.

0'
City zaczyna bardzo odważnie. Pierwsza akcja środkiem boiska. Piłka trafia na skrzydło do Milnera. Zwód anglika do środka. Strzał zablokowany i obrońcy gości przejeli piłkę.

*'
Zawodnicy już wchodzą na murawę boiska. Hymn Ligi Mistrzów UEFA!

*'
Witam na relacji z meczu Ligi Mistrzów UEFA pomiędzy Manchesterem City a Bayernem Monachium. Komentować dla Państwa będzie Italianio.

0'
Wyjściowe składy obu drużyn:

Manchester City: Hart - Sagna, Kompany, Mangala, Clichy - Navas, Milner, Fernando, Lampard, Nasri - Aguero.

Bayern Monachium: Neuer - Rafinha, Benatia, Boateng, Bernat - Højbjerg, Alonso, Rode - Robben, Ribery, Lewandowski.

0'
Po czterech kolejkach Bayern z kompletem zwycięstw jest liderem w grupie i ma już pewny awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Z kolei Manchester zgromadził tylko dwa punkty i zajmuje ostatnią pozycję. Cały czas ma jednak spore szanse na awans, bo ma tylko dwa oczka straty do drugiego miejsca. Anglicy na pewno mają więc dziś większą motywację, ale czy to wystarczy?

0'

0'
Zapraszamy do śledzenia Ligi Mistrzów online. O godzinie 20:45 relacja LIVE z meczu Manchester City - Bayern Monachium.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online