APOEL - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: APOEL - Barcelona

92'
Koniec!Barcelona pewnie pokonuje Apoel 0-4 i zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 12 pkt.Dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relacje już jutro!

90'
Sędzia dolicza 2 minuty.

88'
Barcelona wymieniła serie podań w polu karnym rywala.W decydującym podaniu z pod linii końcowej Pedro wystawił piłkę Messiemu a ten z najbliższej odległości strzela swoją 3 dzisiaj bramkę.

87'
MESSI 0-4!!

85'
Messi podchodzi do rzutu wolnego , piłka jest ustawiona ok.25 metrów od bramki,oddaje strzał ale piłka przelatuje obok lewego słupka bramki.

83'
Za brutalny faul na Pedro João Guilherme dostaje drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną

81'
Messi indywidualnie przed polem karnym ,mija jednego rywala,drugiemu zakłada siatkę i na tym niestety kończy się świetna akcja.

80'
Ostatnie 10 minut spotkania , czy Apoel stać choćby na jedno trafienie.

79'
Akcja Apoelu zostaje czysto przerwana przez Bartre.

77'
Barcelona spokojnie kontroluje przebieg spotkania,wymieniając dziesiątki podań.

76'
Zmiana:
Sergio->Suarez.

73'
Zmiana:
Djebbour->Vinicius

72'
Dośrodkowanie w pole karne a tam Messi świetnie wycofuje z pierwszej piłki do Suareza,ten strzela jednak dobrze blokują obrońcy.

69'
Za ostry faul w środkowej strefie drugą żółtą kartkę otrzymuje Rafinha i wylatuje z boiska.

68'
Messi zagrywa do Suareza w pole karne , ten stara się wystawić piłkę lecz zostaje zablokowany.

67'
Górne podanie Messiego w pole karne zostaje wybite.

66'
Vincenti w pierwszej swojej akcji dochodzi do sytuacji bramkowej ale świetnie broni Ter Stegen.

62'
Zmiany:
Xavi->Rakitic
Adriano->Alba
Vincenti->Manduca

60'
Tak padła bramka na 0-3:

58'
Messi otrzymał świetne prostopadłe podanie od Alvesa w pole karne gdzie tylko dopełnił formalności.

57'
Messi 0-3!!

56'
Kolejny rzut wolny dla Barcelony tym razem z odległośći 30 metrów od bramki.Rakitic stara się dośrodkować ale piłki nic nie przecina.

54'
Rakitic z rzutu wolnego pod polem karnym Apoelu dośrodkowuje jednak wprost na głowę obrońcy.

53'
João Guilherme za ostre wejście przed polem karnym w Suareza dostaje żółtą kartkę.

51'
Messi z prawej strony schodzi do środka , dostrzegł na wolnym Pedro do którego podaje w pole karne a ten strzela minimalnie obok słupka.

49'
Barcelona wymieniła 444 podanie a rywale tylko 67.

48'
Piłka na wolne pole do Efrema,jednak jest na spalonym.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę.

46'
Zmiana:

Efrem-> Aloneftis

45'
Sędzia kończy pierwszą część spotkania którą zdominowała Barcelona wykorzystując dwie sytuacje,choć bramek mogło być znacznie więcej

45'
Sędzia dolicza 1 minute.

44'
Pierwsza akcja APOELU zakończona strzałem , jednak bez zagrożenia.

43'
Messi wymienia podanie z Suarezem ,podanie zostaje przerwane ale trafia pod nogi Urugwajczyka który strzela z pierwszej piłki z odległości 15 metrów , jednak obok słupka.

40'
Bramka na 0-2:

39'
Messi krótko podaje do Rafinhi,po czym wbiega w pole karne a Rafinha oddaje z 16 metrów ,piłka leci na Messiego który dostawia nogę i zmienia kierunek lotu piłki

38'
GOOOOOOOOL 0-2 Messi

36'
Barcelona wyprowadza szybką akcję,Messi przed polem karnym podaje na prawo do Rakiticia,który strzela lecz zostaje zablokowany.

35'
Rafinha za ostry faul otrzymuje żółtą kartkę.

34'
Tak padła bramka na 0-1:

33'
Zaostrza się gram tym razem ukarany kartą za faul Alves.

31'
Za ostry faul na Messim , Carlao otrzymuje żółtą kartę.

28'
Luis Suárez mając na plecach obrońcę dostał podanie , zagrał piętą zagrywając sobie na wolne pole,wyprzedził obrońcę dzięki czemu stanął sam na sam bramkarzem i technicznym strzałem w długi róg bramki strzela bramkę.

27'
GOOOOOOOl 0-1 Luis Suárez

26'
Dani Alves dośrodkował z prawego skrzydła , piłka przeszła wzdłuż bramki po czym piłkę starał się przyjąć Suarez ale piłkę odebrał obrońca.

23'
Messi z głębi pola zagrał świetną górną piłkę w pole karne , do piłki doszedł Alba który , uderza górną piłkę technicznym strzałem ale strzela nad poprzeczką.

20'
Piłkę po dośrodkowaniu wybijają obrońcy APOELU , do piłki na 16 metr dochodzi Alves który strzela z pierwszej piłki a ta leci na trybuny.

19'
Messi dośrodkował w pole karne jednak piłka nie dotarła do żadnego z kolegi.

17'
Messi zagrał na jeden kontakt z Rakiticiem dzięki czemu znalazł się na czystej pozycji w polu karnym po czym wyłożył piłkę Suarezowi ten jednak oddaje słaby strzał w środek bramki.

16'
Rzut rożny dla Barcelony który wykonuje Rakitic ale obrońcy pewnie wybijają piłkę.

13'
Barcelona stara się wymieniać krótkie podania,jednak Apoel dobrze gra w obronie,broniąc praktycznie całą drużyną na własnej połowie.

10'
Alves z prawego skrzydła schodzi do środka i strzela z dystansu ale wysoko nad poprzeczką.

8'
Pedro rozpędza się na lewym skrzydle i stara się dograć w pole karne , jednak piłkę przejmuje Urko Pardo.

7'
Antoniades radzi sobie z rywalem na lewej stronie po czym dośrodkowuje ale jest zablokowany.

5'
Suarez doszedł do strzału głową ale był na spalonym.

4'
Messi dośrodkowuje w pole karne ale jest blokowany.

3'
Messi po dobrym podaniu znalazł się sam na sam z bramkarzem ale broni Urko Pardo.

0'
Rozpoczynamy!

0'
Sędzia: Gianluca Rocchi.

0'

0'

Munir

0'

Djebbour

0'
Zapraszamy do śledzenia Ligi Mistrzów online. O godzinie 20:45 relacja LIVE z meczu APOEL - Barcelona.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z APOEL - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online