Schalke - Chelsea Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Schalke
Chelsea Londyn
0 : 5

Fahrmann - Aogo, Santana, Howedes, Uchida - Kirchhoff(45' Clemens), Neustädter, Choupo-Moting, Boateng(62' Meyer), Höger - Huntelaar
Courtois - Azpilicueta, Cahill, Terry, Ivanovic
- Matic, Hazard, Oscar(74' Ramires), Fàbregas(78' Schurrle), Willian - Costa(65' Drogba)

Mecze na żywo: Schalke - Chelsea Londyn

90+2'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+2'
Schalke dzisiaj znokautowane przez perfekcyjną w tym meczu Chelsea.Moim zdaniem graczem meczu Fabregas, który dziś dzielił i rządził na murawie. Przed Schalke bardzo ważny mecz z Mariborem o awans do 1/8 LM.

90+1'
Hazard dobrze się wystawił, jest sam na sam z Fahrmannem, niestety dla niego bramkarz górą.

89'
2 minuty doliczone.

89'
Korner dla gospodarzy. Dobrze do piłki wychodzi bramkarz Chelsea.

88'
Bez pomysłu na jakiś groźny atak dzisiaj Schalke, Clemens oddaje dobry strzał z dalszej odległości, na posterunku Courtis.

86'
Kolejny kiks obrońców Schalke, znów do przykrótkiego podania musi wychodzić Fahrmann.

85'
Drogba świetnie przyjmuje piłkę, lecz niestety znajduje się na spalonym.

83'
Schalke podjęło próbę strzelenia honorowego gola, centrę Uchidy wyłapuje Courtis.

80'
Ostatnie 10 minut spotkania.

78'
Fabregas schodzi, zastępuje go Schurrle.

78'
Nokaut! Ramires wykorzystuje centrę Drogby i główką pokonuje bezradnego Fahrmanna.

76'
Cudowna akcja. Fenomelny cross Fabregasa do Williana, ten niepilnowany podaje do Drogby i strzela na pustą bramkę.

74'
Ramires daje zmianę za Oscara.

73'
Na spalonym złapany Oscar.

70'
Bezbarwny w dzisiejszym meczu jest Huntelaar. Na próżno szukać akcji z jego udziałem.

69'
Kombinacyjną akcję Schalke marnuje Hoger oddając beznadziejne uderzenie z 25 metrów.

67'
Jakiegoś urazu nabawił się Hoger, gra przerwana.

66'
John Terry fauluje Meyera.

65'
Zmęczonego Costę zastępuje Didier Drogba.

64'
Howedes uderza sam w środek bramki, akcję dobrze rozkręcił Meyer.

62'
Meyer zmienia Boatenga.

61'
Akcja Chelsea zmarnowana przez Williana, który się zawahał i w konsekwencji stracił piłkę.

59'
Cudowna akcja tercetu: Hazard, Willian, Ivanović. Niestety piękny wolej tego ostatniego leci mocno niecelnie.

58'
Bawią się gracze Chelsea, obraz gry przypomina zabawę w "dziadka".

55'
Znów Clemens na spółkę z Uchidą stworzyli zagrożenie, niestety ten pierwszy jest zablokowany i jego uderzenie nie dociera do celu.

53'
Wreszcie celny strzał gospodarzy. Uchida dośrodkowuje do Clemesa, a ten dobrze główkuje na bramkę Courtisa, lecz strzał troszeczke za słaby.

52'
Kolejne zagrożenie ze strony piłkarzy Mourinho, lewą stroną szarżuje Costa i wystawia piłkę do Hazarda, ale zostaje uprzedzony przez Santanę.

51'
Dzisiaj profesorski odbiór piłki prezentuje Fabregas.

50'
Dobra dynamiczna akcja Schalke, Moting do Huntelaara, lecz jego podanie z lewej strony blokuje Cahill.

48'
Ależ błąd Santany, piłkę przejmuje Costa, jednak swój błąd naprawia brazylijczyk i wybija na róg.

46'
Dużo podań Chelsea, spokojnie konstruują akcję.Udaje się gospodarzom odebrać futbolówkę.

45'
Pierwsza zmiana w Schalke 04. Clemens zmieni Kirchoffa.

45'
Koniec I połowy. Na kolanach po pierwszych 45 minutach gospodarze.

43'
0-3 Kirchoff na spółkę ze Santaną pakują piłkę do własnej bramki przy wyskoku po rzucie rożnym Chelsea.

42'
Fabregas idealnie posyła górną piłkę do Oscara, jego próbę lobu broni Farhmann.

40'
Chaos w Schalke, Kirchoff podaje za krótko do Santany, piłka dociera do Costy, jednak ten w ostatniej chwili się przewraca, będzie korner.

39'
60 & - 40 % na korzyść gości w statystyce posiadania piłki.

38'
Znów Aogo dośrodkowuje, piłkę wybija Azpilicueta.

37'
Chelsea zamknęła drogę do ataku rywalom, rzut wolny dla Schalke.

35'
Kolejna kapitalna interwencja Fabregasa, w ostatniej chwili ubiega Hogera, który już składał się do uderzenia z 18 metrów.

33'
Kirchhoff mógł lepiej rozegrać piłkę lub nawet pokusić się na strzał, jednak koszmarnie zagrywa w efekcie czego piłka opuszcza boisko.

31'
W większości pojedynkach indywidualnych lepsza Chelsea.

29'
Ależ perfekcyjna akcja gości, kapitalne sześć podań rozmontowało defensywę Schalke. Willian dostaje podanie od Costy i płaskim strzałem pokonuje Fahrmanna, mógł się w tej sytuacji lepiej zachować goalkeeper.

27'
Aogo zbyt głęboko centruje z rzutu wolnego, bez problemu łapie piłkę Courtis.

26'
Ciekawym zagraniem popisał się Fabregas do Costy, podanie minimalnie niecelne.

24'
Rozklepane Schalke, Diego Costa otrzymuje podanie na 20 metrze od bramki, jego strzał jednak wyblokowany na róg.

22'
Howedes podaje niebezpiecznie do swojego bramkarza, niewiele zabrakło, by to Costa przejął tę piłkę. Na szczęście snajpera uprzedza Fahrmann.

21'
Chelsea nie daje dużo miejsca rywalom na skonstruowanie ataku, nieudana próba crossu Uchidy. Od bramki Courtis

20'
Kolejne prostopadłe zagranie do Costy, tym razem piłka nie dotarła do adresata.

18'
Za faul z premedytacją żółtą kartkę otrzymuje Hoger.

17'
Centry gospodarzy jak na razie nie przynoszą żadnego zagrożenia, Aogo powstrzymany.

15'
Hoger pięknie wypatrzył Ochidę, ale w ostatniej chwili prostopadłe podanie zablokował Ivanovic.

14'
Schalke wykryło swoją szansę co rusz posyłając piłkę Motinga bądź Hogera.

12'
Co za bomba Motinga z dystansu, piłka odbija się po drodze od Cahilla i ląduje na poprzeczce.

11'
Atak gospodarzy, Chopo Moting idzie lewą stroną, ale jego dośrodkowanie niecelne.

10'
Diego Costa świetnie szarżuje piłkę, próbuje wystawić piłkę Willianowi, ale w ostatniej chwili wybija futbolówkę Howedes.

9'
Na spalonym Diego Costa, od wolnego zaczną piłkarze Schalke.

7'
Gościa dążą do podwyższenia ! Budują swoje akcje skrzydłami.

5'
Fabregas fauluje Choupo Motinga.

4'
Zamieszanie w szesnastce Schalke wykorzystuje Ivanović, lecz jego wolej mocno niecelny.

3'
Willian próbuje dośrodkować w pole kaarne, zostaje jednak zblokowany.

2'
0-1 John Terry najlepiej zachował się w polu karnym gospodarzy i kieruje piłkę głową do bramki po centrze z rożnego.

2'
Co za akcja Chelsea. Świetne podanie dostaje Costa, niestety przegrywa pojedynek z Fahrmannem. Będzie rożny.

1'
Mecz rozpoczęli gospodarze.

0'
Emocje na Veltins Arena czas zacząć !

0'
Ewentualna wygrana Chelsea z niemiecką drużyną da gwarancję awansu do 1/8 Ligi Mistrzów.

0'
Wspólnym mianownikiem dla obu drużyn jest niewątpliwie osoba Roberto Di Matteo(trener Schalke 04), który poprowadził Chelsea do wygrania Ligi Mistrzów 2011/12

0'
Do tej pory obie ekipy w historii mierzyły się ze sobą
5 - krotnie. Trzy razy lepsi byli londyńczycy, a dwa razy był remis.

0'
Rozjemcą tego spotkania będzie Jonas Eriksson ze Szwecji.

0'
Ławka rezerwowa Chelsea : Cech, Felipe, Mikel, Zouma, Ramires, Schurrle, Drogba

0'
Ławka rezerwowa Schalke : Wetklo, Clemens, Sane, Fuchs, Meyer, Friedrich, Barnetta

0'
Zapraszamy do śledzenia Ligi Mistrzów online. O godzinie 20:45 relacja LIVE z meczu Schalke - Chelsea Londyn.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Schalke - Chelsea Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online