PSG - Ajax Amsterdam online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
Ajax Amsterdam
3 : 1

Sirigu – van der Wiel, Luiz, Marquinhos, Maxwell – Matuidi, Rabiot (75' Chantome), Pastore – Cavani, Ibrahimović (86' Digne), Lavezzi (68' Lucas).
Cillessen – van Rhijn, van der Hoorn, Denswil, Boilesen (10' Viergever) – Claassen, Serero (68' Zimling), Andersen – Schoene, Milik, Kishna.

*'
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE. Zapraszamy do śledzenia Ligi Mistrzów online już jutro.

90+3'
Koniec meczu. PSG pokonał Ajax Amsterdam 3:1.

90+2'
Ładna akacja PSG. Digne nie zdołał oddać jednak strzału z niewielkiej odległości i piłka w rękach Cillessena.

89'
Cavani głową uderzył obok bramki.

88'
Zablokowany strzał jednego z zawodników Ajaxu.

86'
Ibrahimović opuścił boisko, a zastąpił go Digne.

84'
Claassen dośrodkowywał do Milika, ale piłkę głową wybił Luiz.

83'
Gool! 3:1 po katastrofalnym błędzie Zimlinga. Zawodnik Ajaxu za lekko zagrywał do własnego bramkarza, piłkę przejął Cavani, który minął Cillessena i umieścił futbolówkę w pustej bramce.

89'
Dla PSG zwycięstwo w tym meczu będzie istotne w kontekście meczu z Barceloną. W takim przypadku w Hiszpanii Francuzom wystarczy remis.

82'
Ibrahimović uderzył z lewej strony pola karnego. Bardzo niecelnie.

78'
Goool! Ibrahimović błysnął swoim geniuszem! Pastore zagrał w pole karne, Zlatan przyjął piłę na klatkę piersiową, obrócił się i uderzył z woleja tuż przy słupku. 2:1 dla PSG. .

78'
Schoene uderzył z rzutu wolnego nad bramką.

76'
Milik zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale został zablokowany i piłka trafiła w ręce Sirigu.

75'
Chantome zastąpił Rabiota.

74'
van Rhijn z dystansu uderzył nad bramką.

73'
Sporo gry w środku pola.

71'
Ajax stara się pójść za ciosem.

68'
Zmiana również w Ajaxie. Za Serero wszedł Zimling.

68'
Lucas zastąpił Lavezziego.

67'
Gool! Remis! Kishna dośrodkował w pole karne, a ładnym "szczupakiem" gola zdobył Claassen.

66'
Ładna akcja PSG zakończona niecelnym dośrodkowaniem Maxwella.

64'
Kishna dobrze wpadł w pole karne, ale van der Wiel przeciął jego podanie.

64'
Ajax musi być jednak czujny w defensywie, bo gdy PSG przemieszcza się pod pole karne gości, to kilkoma podaniami potrafi stworzyć zagroźenie. Tym razem Lavezzi nie zdołał opanować piłki.

62'
Ajax dłużej utrzymuje się przy piłce. Pod polem karnym rywala pojawiają się jednak problemy.

59'
Rabiot zza pola karnego uderzył bardzo niecelnie z lewej nogi.

58'
Obraz gry podobny jak przed przerwą. Ajax prezentuje się dobrze, ale nie stwarza zagrożenia.

56'
Nieudane wstrzelenie piłki z rzutu wolnego przez Schoene.

55'
Akcja przenosi się z jednej bramki pod drugą. Tempo jest jednak przeciętnę.

53'
Matuidi za lekko dośrodkowywał do Cavaniego.

51'
Kishna podawał do Milika, ale ten został powstrzymany w polu karnym przez Maxwella.

49'
Milik dobrze zgrywał piłkę i został sfaulowany przez Luiza.

48'
Lavezzi wpadł w pole karne, chciał wycofać piłkę do Ibrahimovicia, ale uczynił to niecelnie.

46'
Ajax zaczął od ataku, ale najpierw dobrze interweniował David Luiz, a potem niecelnie dośrodkowywał van Rhijn.

46'

*'
Komplet wyników Champions League do przerwy:

45+2'
Koniec pierwszej połowy. PSG prowadzi 1:0 z Ajaxem. Wydaje się, że jest to zasłużony wynik.

45+2'
Nie forsują tempa zawodnicy obu drużyn.

45'
Mogło być groźniej pod bramką Ajaxu, ale gospodarze źle rozegrali piłkę.

41'
Dobra akcja Ajaxu. Milik zagrał do van Rhijna, a ten z prawej strony pola karnego uderzył nieczysto i bardzo niecelnie.

40'
Po zdobytej bramce lepiej prezentują się gospodarze.

39'
Tak padł gol dla PSG:

38'
Ładna akcja PSG zakończona bardzo brzydkim faulem Ibrahimovicia. Żółta kartka dla Szweda.

36'
Ajax dobrze prezentuje się w tym meczu, ale jedna dobra akcja PSG zaskoczyła defensywę Holendrów.

33'
Goool! 1:0 dla PSG! Ibrahimović kapitalnie zagrał za linię obrony do Lavezziego, ten podał do Cavaniego, który bez problemów umieścił piłkę w pustej bramce.

33'
Schoene dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale Ibrahimović dobrze wybił piłkę.

30'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki skakał Ibrahimović, ale nie zdołał oddać celnego strzału. Napastnik PSG był na spalonym.

30'
Milik mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Sirigu, ale w ostatniej chwili piłkę przejął van der Wiel. Dobre zachowanie Polaka.

28'
Spokojniejszy okres gry.

25'
Rabiot ucierpiał w starciu z rywalem i kolejna chwilowa przerwa w grze.

24'
Odbiór Ajaxu i od razu prosta strata. To spowodowało zagrożenie pod bramką gości. Lavezzi po podaniu Ibrahimovicia wyszedł sam na sam z Cillessenem, ale trafił prosto w niego. Było groźnie.

23'
Ajax zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

21'
Dośrodkowanie w pole karne PSG, ale ani Kishna, ani Milik nie zdołali oddać strzału.

21'
Kishna dośrodkował w pole karne, ale Claassenowi trochę zabrakło do sięgnięcia piłki głową.

20'
Denswil zdecydował się na mocny strzał z bardzo dużej odległości. Nie trafił jednak w światło bramki.

18'
Claassen sfaulował Maxwella i otrzymał żółtą kartkę.

17'
Kombinacyjna akcja PSG w polu karnym Ajaxu zakończona przejęciem piłki przez obrońcę rywala.

17'
Przypomnijmy, że PSG walczy z Barceloną o pierwsze miejsce w grupie. Z kolei Ajax obecnie zajmuje trzecią pozycję i musi ją utrzymać, aby zagrać w Lidze Europy.

16'
Ibrahimović uderzył zza pola karnego z lewej nogi. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

14'
Katastrofalne uderzenie Matuidiego z dystansu.

13'
Akcja PSG. Dośrodkowanie Cavaniego zostało wybite na rzut rożny.

12'
Jak na razie dłużej przy piłce utrzymuje się Ajax.

10'
Zmiana w Ajaxie. Viergever zastąpił kontuzjowanego Boilesena.

9'
van Rhijn próbował uderzać z dystansu, ale został zablokowany.

9'
Gra wznowiona.

8'
Boilesen leży na murawie. Brzydko zaatakował go van der Wiel. Chwilowa przerwa w grze.

5'
Spokojne tempo tego spotkania jak na razie, choć obie drużyny starają się atakować.

4'
Ajax dość odważnie wyszedł na to spotkanie i stara się atakować.

2'
Dośrodkowanie Lavezziego wypiąstkował Cillessen.

2'
Rabiot uderzał z lewej strony pola karnego, ale został zablokowany. Będzie rzut rożny.

1'

0'
Arkadiusz Milik znajduje się ostatnio w znakomitej formie. Czy dziś pokona bramkarza PSG?

0'
Piłkarze są już na boisku.

0'

0'
Występ w tym meczu Arkadiusza Milika jest szeroko komentowany:

0'
Ławka rezerwowych Ajaxu: Anwar El-Ghazi, Niklas Moisander, Jairo Riedewald, Kolbeinn Sigthorsson, Nick Viergever, Niki Zimling.

0'
Ławka rezerwowych PSG: Jean-Kevin Augustin, Serge Aurier, Zoumana Camara, Clement Chantome, Lucas Digne, Lucas, Mike Maigan

0'
Prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn. Od pierwszej minuty na boisku pojawi się Arkadiusz Milik.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu PSG - Ajax Amsterdam.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PSG - Ajax Amsterdam, to zapraszamy do śledzenia meczu online